وبلاگ

خواص سنگ کوارتز روتایل دار

کوارتز روتایل؛ روشنگر

با فیلتر کردن منفی ها از طریق روتایل های سوزنی خود، کوارتز روتایل دار مطمئن می شود که فقط خالص ترین ارتعاش ها وارد می شوند. اگر پتانسیل ناامید شدن یا رنجیدن را در خود می بینید، کار با این کوارتز روتایل دار همان انرژی است که برای بخشیدن و رها کردن نیاز دارید. انرژی حامی کوارتز روتایل شما را مجبور می کند تا مسائل را به روی سطح بیاورید تا بتوان با آنها سر و کله زده و بعد ترس و خشمی که ممکن است با آنها همراه باشد را رها کنید.

معرفی سنگ کوارتز روتایل

یین و یانگ. لذت و درد. کریستال کوارتز روتایل دار ما را تشویق می کند تا در روح و روان مان عمیق تر شویم تا راجع به دوگانگیِ کائنات به وضوح برسیم. در تصویر جامع تر، این تغییر قدرتمند کوارتز کمک می کند تا اهمیت واقعی آن را نسبت به چیزهای دیگر تشخیص دهید. سنگ کوارتز روتایل که مورد لطف قفل های طلایی فرشته ها قرار گرفته، یک ضدافسردگی مؤثر است چون شکست های احساسی را درمان کرده و مسیر هشیاری معنوی را پاکسازی می کند.

مفهوم سنگ کوارتز روتایل

اگر کوارتز روتایل خودش را به نحوی در زندگی تان جا داده، بدانید که آن شما را انتخاب کرده است، نه شما آن را! ترس ها و تردیدهای تان را کنار بگذارید و از زاویه ای دیگر به راهنمایی های آن گوش دهید.

فینیش براق آن به افسانه های باستان هم -در رابطه با این کریستال – الهام داده است. قدیمی ها به سمت درخشندگی آن به شدت جذب شده بودند چرا که ویژگی متمایزی بود که برای درخشش بیش تر هم وارد حوزه جواهرسازی شد.

این سنگ منحصربفرد با انرژی عالی، خیلی بیش تر از یک اکسسوری فشن است. کریستال کوارتز روتایل  اثرات قدرتمندی در بهبود بصیرت (شهود) دارد. با ترکیب کوارتز روتایل دار و آمتیست، لابرادوریت و سودالیت انرژی ترکیبی تأثیرگذاری را بدست بیاورید که برای ارتباط مجدد با زمین و ارتعاشات شفابخش آن مفیدند.
وقتی به همراه سنگ وارد محل مقدس تان می شوید و سنگ را در تمرین مدیتیشن خود شرکت می دهید می توانید با کوارتز روتایل نزدیک تر شوید.

انجام مدیتیشن از شما زمان و تمرین می طلبد تا به نتیجه برساند ولی برای کسانی که این انتظار را سپری می کنند نتایج خوبی بدست می آید. سرعت طبیعت را با مدیتیشن های روزانه خود هماهنگ کنید و روح تان را احساس کنید که به سمت روشنی بیدار می شود. تمرین مدیتیشن با این کریستال باید با صبوری انجام شود. اصلاً قرار نیست توانایی شما برای صبر کردن سنجیده شود، بلکه قابلیت شما برای حفظ نگرش مثبت در حین انتظار کشیدن موردتوجه است.

کوارتز روتایل دار تامبل شده

خصوصیات شفابخش سنگ کوارتز روتایل

با پاکسازی و شارژ همه چاکراها، کریستال کوارتز روتایل با اثرات قدرتمند تصفیه کننده و پاکسازی ارتباط دارد. این سنگ، که کوارتز شفاف هم دارد، آن را به یک ابزار شفابخشی محبوب و مولتی ویتامین کریستال ها تبدیل کرده است.

این سنگ خاص، یک خمیدگی اضافه شده دارد. از نظر علمی، کریستال کوارتز روتایل رشته های رنگی طلایی را از روتایل -ماده معدنی که از اکسید تیتانیوم ساخته شده- بدست می آورد.

از طریق انجام مدیتیشن با این سنگ بطور روزانه عمیق تر شوید. اولین دستورکار این است که فضای مقدسی عاری از مزاحمت ها و آشفتگی ها ایجاد کنید. این محیط به حذف انرژی های منفی کمک می کند و ذهن تان را به لحظه ی حال می آورد. فقط به سنگ خیره شوید و هدف تان را درنظر داشته باشید.
هر چه بیش تر با این کریستال مدیتیشن انجام دهید، روح تان بیش تر به خود واقعی تان -که همه می شناسند و دوستش دارند- تبدیل می شود. مدیتیشن، زبانِ روح ماست و این سنگ کریستال مترجم ماست.

هر فکری که به ذهن تان خطور می کند را یادداشت کنید. آنها را تا حد امکان با جزئیات کامل بنویسید. از این سنگ برای رویارویی با احساسات واقعی و افکار منفی که شما را عقب نگه داشته اند، استفاده کنید.

منشور کوارتز روتایل دار

خصوصیات سنگ کوارتز روتایل

خصوصیات شفابخشی کریستال کوارتز روتایل دار درخشندگی شفاف کننده ای را بیرون می کشد که روح را تعالی می بخشد و شما را با دوز روزانه تغذیه معنوی تأمین می کند. با انعکاس نوری که همه رنگ های طیف را دربردارد،این کریستال وحدت (پیوستگی) و تغییر را نشان پردازی می کند.

تقویت کننده انرژی بزرگ، این سنگ، در پاکسازی عمیق روح بسیار عالی عمل می کند. برای استفاده از مزیت های جانبی می توانید قطعات کوچک تر آن را روی چاکراهای تاجی و قلب قرار دهید. به محض اینکه حس کردید سنگ شما را به زمین محکم کرده، بگذارید که انرژی ابدی آن سیستم را غرق کند و همه مراکز چاکراها را بالانس نماید.

کوارتز روتایل برای ارتباط با دنیای فیزیکی با قلمرو روح تلاش می کند یادمان بیندازد که پاهای مان را روی زمین و سرهای مان را در بهشت قرار دهیم که با فرشته ها محاصره می شود.

 

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

گردنبند منشوری چشم ببر

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

4 نظر در “خواص سنگ کوارتز روتایل | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − هشت =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه