خواص سنگ کوارتز روتایل دار

کوارتز روتایل دار؛ روشنگر

با فیلتر کردن منفی ها از طریق روتایل های سوزنی خود، کوارتز روتایل دار مطمئن می شود که فقط خالص ترین ارتعاش ها وارد می شوند. اگر پتانسیل ناامید شدن یا رنجیدن را در خود می بینید، کار با این کوارتز روتایل دار همان انرژی است که برای بخشیدن و رها کردن نیاز دارید. انرژی حامی کوارتز روتایل شما را مجبور می کند تا مسائل را به روی سطح بیاورید تا بتوان با آنها سر و کله زده و بعد ترس و خشمی که ممکن است با آنها همراه باشد را رها کنید.

معرفی کوارتز روتایل دار

یین و یانگ. لذت و درد. کریستال کوارتز روتایل دار ما را تشویق می کند تا در روح و روان مان عمیق تر شویم تا راجع به دوگانگیِ کائنات به وضوح برسیم. در تصویر جامع تر، این تغییر قدرتمند کوارتز کمک می کند تا اهمیت واقعی آن را نسبت به چیزهای دیگر تشخیص دهید. سنگ کوارتز روتایل که موردلطف قفل های طلایی فرشته ها قرار گرفته، یک ضدافسردگی مؤثر است چون شکست های احساسی را درمان کرده و مسیر هشیاری معنوی را پاکسازی می کند.

مفهوم کوارتز روتایل دار

اگر کوارتز روتایل خودش را به نحوی در زندگی تان جا داده، بدانید که آن شما را انتخاب کرده است، نه شما آن را! ترس ها و تردیدهای تان را کنار بگذارید و از زاویه ای دیگر به راهنمایی های آن گوش دهید.

فینیش براق آن به افسانه های باستان هم -در رابطه با کریستال کوارتز روتایل – الهام داده است. قدیمی ها به سمت درخشندگی آن به شدت جذب شده بودند چرا که ویژگی متمایزی بود که برای درخشش بیش تر هم وارد حوزه جواهرسازی شد.کوارتز روتایل دار تامبل شده

این سنگ منحصربفرد با انرژی عالی، خیلی بیش تر از یک اکسسوری فشن است. کریستال کوارتز روتایل  اثرات قدرتمندی در بهبود بصیرت (شهود) دارد. با ترکیب کوارتز روتایل دار و آمتیست، لابرادوریت و سودالیت انرژی ترکیبی تأثیرگذاری را بدست بیاورید که برای ارتباط مجدد با زمین و ارتعاشات شفابخش آن مفیدند.
وقتی به همراه سنگ وارد محل مقدس تان می شوید و سنگ را در تمرین مدیتیشن خود شرکت می دهید می توانید با کوارتز روتایل نزدیک تر شوید.

انجام مدیتیشن از شما زمان و تمرین می طلبد تا به نتیجه برساند ولی برای کسانی که این انتظار را سپری می کنند نتایج خوبی بدست می آید. سرعت طبیعت را با مدیتیشن های روزانه خود هماهنگ کنید و روح تان را احساس کنید که به سمت روشنی بیدار می شود. تمرین مدیتیشن با کوارتز روتایل دار باید با صبوری انجام شود. اصلاً قرار نیست توانایی شما برای صبر کردن سنجیده شود، بلکه قابلیت شما برای حفظ نگرش مثبت در حین انتظار کشیدن موردتوجه است.

خصوصیات شفابخش کوارتز روتایل دار

با پاکسازی و شارژ همه چاکراها، کریستال کوارتز روتایل با اثرات قدرتمند تصفیه کننده و پاکسازی ارتباط دارد. این سنگ، که کوارتز شفاف هم دارد، آن را به یک ابزار شفابخشی محبوب و مولتی ویتامین کریستال ها تبدیل کرده است.

این سنگ خاص، یک خمیدگی اضافه شده دارد. از نظر علمی، کریستال کوارتز روتایل دار رشته های رنگی طلایی را از روتایل -ماده معدنی که از اکسید تیتانیوم ساخته شده- بدست می آورد.

از طریق انجام مدیتیشن با سنگ کریستال کوارتز روتایل بطور روزانه عمیق تر شوید. اولین دستورکار این است که فضای مقدسی عاری از مزاحمت ها و آشفتگی ها ایجاد کنید. این محیط به حذف انرژی های منفی کمک می کند و ذهن تان را به لحظه ی حال می آورد. فقط به سنگ خیره شوید و هدف تان را درنظر داشته باشید.
هر چه بیش تر با کریستال کوارتز روتایل  مدیتیشن انجام دهید، روح تان بیش تر به خود واقعی تان -که همه می شناسند و دوستش دارند- تبدیل می شود. مدیتیشن، زبانِ روح ماست و این سنگ کریستال مترجم ماست.

هر فکری که به ذهن تان خطور می کند را یادداشت کنید. آنها را تا حد امکان با جزئیات کامل بنویسید. از کوارتز روتایل برای رویارویی با احساسات واقعی و افکار منفی که شما را عقب نگه داشته اند، استفاده کنید.

منشور کوارتز روتایل دار

خصوصیات کوارتز روتایل دار

خصوصیات شفابخشی کریستال کوارتز روتایل دار درخشندگی شفاف کننده ای را بیرون می کشد که روح را تعالی می بخشد و شما را با دوز روزانه تغذیه معنوی تأمین می کند. با انعکاس نوری که همه رنگ های طیف را دربردارد، کوارتز روتایل وحدت (پیوستگی) و تغییر را نشان پردازی می کند.

تقویت کننده انرژی بزرگ، کوارتز روتایل دار، در پاکسازی عمیق روح بسیار عالی عمل می کند. برای استفاده از مزیت های جانبی می توانید قطعات کوچک تر آن را روی چاکراهای تاجی و قلب قرار دهید. به محض اینکه حس کردید سنگ شما را به زمین محکم کرده، بگذارید که انرژی ابدی آن سیستم را غرق کند و همه مراکز چاکراها را بالانس نماید.

کوارتز روتایل برای ارتباط با دنیای فیزیکی با قلمرو روح تلاش می کند یادمان بیندازد که پاهای مان را روی زمین و سرهای مان را در بهشت قرار دهیم که با فرشته ها محاصره می شود.

مشاهده محصولات مرتبط 

0 فکر در مورد “ خواص سنگ کوارتز روتایل دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× 7 = چهل نُه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top