وبلاگ

سنگ های پالم یا سنگ های محک کریستال یکی از راحت ترین روش ها هستند برای اینکه روح تان با انرژی که می خواهید جذب کنید همسو شوند. تنها نگه داشتنِ سنگ ها در دست هم تغییر بسیار قدرتمندی در وضعیت عاطفی شما ایجاد می کند. به شما فرصتی برای آرام کردنِ ذهن تان می دهد و شما را به ارتعاشات شفابخش زمین وارد می کند. ولی راه های دیگری هم برای استفاده از سنگ های پالم کریستالی هست که شاید فکرش را هم نکنید!

سنگ پالم

سنگ پالم آمازونیت

اگر به تازگی شروع کردید به استفاده از سنگ های محک کریستالی بهتر است بدانید که ما همیشه توصیه می کنیم سنگ تان را در کیف یا جیب خود حمل کنید. این کار به شما کمک می کند تا همیشه در راستای انرژی هدف تان باقی بمانید. از این سنگ به عنوان بررسی انرژیکی عواطف تان استفاده کنید. انرژی آن مثل راهنما برای شما کار کرده و شما را به ارتقای چشم اندازتان تشویق می نماید. به مرور می توانید از طریق روش های دیگر هم سنگ های محک کریستالی را در فعالیت های روزمره خود بکار ببندید.

شاید به دنبال مدیتیشن کردن باشید، شاید هدفی تنظیم می کنید و یا می خواهید انرژی تان را به تعادل برسانید یا شب ها را راحت تر به خواب بروید، همچنان می توانید از سنگ های پالم کریستالی برای رسیدن به هدف تان استفاده کنید.

نمی دانید چطور از سنگ های پالم استفاده کنید؟ با این 8 روشی که در این پست می گوییم تندرستی و زندگی روزانه خود را بهبود بخشید.

هشت روش برای استفاده از سنگ های پالم

قبل از هر چیز، راجع به سنگی که روح تان بدان نیازمند است شفاف باشیم. در اینجا چند روش برای جفت کردن سنگ های پالم با هدف تان را می خوانید:

روش اول: جفت کردن سنگ با هدف تان با سنگ های پالم

اگر خواستارِ آغازهای جدید و تحولات هستید، به سنگ های پالم نیاز دارید.

لابرادوریت: با انرژی لابرادوریت در دست، می توانید به سمت سرنوشت حقیقی خود رهسپار شوید.

لابرادوریت

لابرادوریت

مون استون سیاه: از طریق اتصال با مون استون سیاه می توانید انرژی گذشته را رها کرده و شروع های جدیدی را به وجود بیاورید.

عقیق گلی: سنگ های عقیق گلی به شما یادآوری می کند که هیچ اشکالی ندارد که بیرون بروید و گل های رز را بو کنید. این تمایل به زندگی سبب تغییرات مثبت شده و جستجویی برای فرصت های جدید است.

جاسپر بامبل بی: جاسپر بامبل بی که از داخل آتشفشان فعال استخراج شده سنگ ایده آلی است برای هر کسی که خواستارِ تغییر سریع در زندگی اش است. در حین اینکه ترس ها و محدودیت های خودتحمیلی را از شما دور می کند، حس ماجراجویی تان را هم فعال می سازد.

آنجلیت: سنگ آنجلیت ارتعاشات آرام و اطمینان بخشی را که شما نیاز دارید به همراه دارد تا روح تان را در شرایط سخت به آرامش برساند.

اوشن جاسپر: با اوشن جاسپر ارتعاشات قوی و مثبت را وارد زندگی خود می کنید.
اگر خواستار اشتیاق هستید، نیاز دارید به اوشن جاسپر.

کارنلیان: با انرژی مرتعش سنگ محک کارنلیان روح تان را توانمند کنید تا از زندگی بیش تر بدست آورید.

سان استون: اجازه دهید سنگ پالم سان استون شما را تشویق کند تا با ترس های تان روبرو شوید و با اطمینان رؤیاهای تان را دنبال کنید.
اگر خواستار محافظت هستید،به سان استون نیاز دارید .

سان استون

سان استون؛کریستال محافظ

کوارتز دودی: سنگ پالم کوارتز دودی ذهن تان را از افکار منفی -مثل قضاوت ها و تردید به خودتان- پاک می کند تا کمک کند که به تغییرات مثبت متمرکز شوید.

اوپال سیاه: سنگ پالم اوپال سیاه را ارتقادهنده انرژی شخصی درنظر بگیرید. ارتعاشات منفی را مسدود کرده و باعث آرامش ذهن می شود.
اگر خواستارِ فراوانی هستید، به اوپال سیاه نیاز دارید.

لولیت: سنگ های پالم لولیت به شما انگیزه می دهد تا الگوهای محدودکننده خود را بشکنید و انتخاب های جدیدی را که پاداش های بزرگ تری دارند بدست آورید.

اپاتیت: اگر نگرش بی تفاوتی انگیزه و اراده شما را نابود می کند، با سنگ محک اپاتیت شروعی دوباره را تجربه کنید. اپاتیت آبی روح شما را هل می دهد تا بیرون رود و لیست آرزوهای تان را عملی سازد.

گارنیریت: سنگ پالم گارنیریت برای گشاده کردن قلب شما و از بین بردن دیوارهایی که ایجاد کرده اید تلاش می کند تا شما بجای استفاده از فضای مغز خود، قلب خود را بکار ببندید.

پیریت: به شما کمک می کند تا انرژی طلایی ثروت را بیرون بکشید و در مقابل، آن انرژی را جذب کنید.

روش دوم: مدیتیشن کردن با سنگ های پالم

تبدیل به وضعیت فکری شفافیت همیشه هم کار آسانی نیست. مدیتیشن یک عمل سودمند برای سلامت ذهنی و فیزیکی شماست ولی اغلب مردم در عمل به آن با شکست مواجه می شوند. برای مردم سخت است که یکجا نشسته و تمرکز کنند. اینجا همانجایی ست که کریستال های مدیتیشن به کمک می آیند. کریستال ها ذهن آشفته از افکار و تردیدها را پاکسازی می کنند بنابراین شما می توانید خودتان را بطور کامل وقف مدیتیشن کنید. برای آرام کردن ذهن و ارتقای انرژی خود، سنگ های محک از ابزار ضروری به شمار می روند.

سنگ پالم در هر یک از دست ها نوعی حس تعادل را ایجاد می کند. فیکس شدن این سنگ ها در کف دست های تان چیزی را در اختیار شما قرار می دهد که موقع دعوت انرژی مثبت بر آن تمرکز کنید. برای مدیتیشن کردن با سنگ محک ها، ما استفاده از سنگ های زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

هماتیت: برای تعادل و متمرکز ساختن انرژی تان

کوارتز دودی: برای رهایی از منفی نگری و ایجاد شفافیت

عقیق: برای ایجاد تعادل، قدرت و ثبات عاطفی

آمتیست: برای ارتقای بینش و پاک سازی ذهن

سلنیت: برای پاکسازی و ارتقای انرژی تان

کوارتز شفاف: برای پاکسازی و تقویت انرژی شما

تک تک این سنگ ها، با روح شما ارتباط برقرار خواهند کرد تا به تعادل رسانیده و متمرکز سازند. به خاطر بسپارید، حتی فقط 5 دقیقه تنفس و متمرکز شدن با مدیتیشن تأثیر پایداری بر روح شما خواهد گذاشت. یکی از بهترین راه ها برای استفاده از سنگ های پالم کریستال برای بهبود حس و حال و روح تان است.

مدیتیشن با سنگ ها

مدیتیشن با کریستال امیتیست

روش سوم: خواب آرامبخش با سنگ های پالم

خواب ارامش بخش

خواب راحت با کریستال ها

وقتی مشکل خواب دارید، یعنی یکسری چیزها هستند که آرامش شما را بهم می زنند. شاید افکار زیادی در ذهن تان در حال تردد باشند شاید هم نمی توانید انرژی تان را تصفیه کنید، در هر حال سنگ های محک آرامش موردنیاز را برای تان می آورند تا راحت بخوابید. سنگ های محک آرامشبخش پیشنهادی ما به شما:

آنجلیت: برای پشتیبانی آرامبخش

مون استون رنگین کمانی: به منظور دعوت از انرژی آرامبخش و دور کردن انرژی روزمرگی
به منظور استفاده از سنگ محک برای خواب، یا آن را کنار خود بگذارید، یا موقع خواب سنگ های پالم خود را در دستان خود نگه دارید و یا در زیر بالش خود قرار دهید.

روش چهارم: ورزش کردن با سنگ های پالم

گاهی اوقات فقط به یک نیرویی نیاز دارید که ورزش روتین تان را به سطح جدیدی برساند. فرقی نمی کند که ورزش را به تازگی شروع کرده اید یا تمرین های حرفه ای انجام می دهید. همچنان می توانید از سنگ های محک برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید. اینها بهترین روش ها برای استفاده از سنگ های محک کریستال برای ورزش هستند:

جاسپر قرمز: برای ارتقای استقامت و پایداری

چشم ببری: برای قدرت اراده و شهامت

بلادستون: برای بردباری و انرژی

به منظور استفاده از سنگ های پالم برای ورزش، یا در مدیتیشن قبل از ورزش آن را در دستان خود نگه دارید، یا موقع دویدن در دست خود بگیرید.

روش پنج: محافظت با سنگ های پالم

همه ما نیاز داریم که احساس کنیم از دست انرژی منفی در امان هستیم و محافظت می شویم. حمل کردن سنگ های پالم برای محافظت، انرژی منفی را جذب می کند که دیگران بیرون می دهند، پس شما مجبور به اینکار نیستید. وقتی سنگ پالم محافظت را با خود حمل می کنید، در کل روز احساس سپر داشتن خواهید کرد. سنگ های محک محافظت عبارتند از:

تورمالین سیاه: برای حفاظت از روح شما و فضا

پیریت: برای دفع انرژی منفی از روح شمابه منظور استفاده از سنگ محک برای محافظت، می توانید آنها را در درون جیب یا کیف خود حمل کرده یا داخل اتومبیل خود قرار دهید.

سنگ پیریت

سنگ کریستالی پیریت

روش ششم: خاطره نویسی با سنگ های پالم

خاطره نویسی (روزمره نویسی) یک روش درمانی برای رها کردن عواطف به تعلیق افتاده است. رؤیاهای خود را یادداشت کنید و چشم انداز بدست آورید. با نگه داشتن انرژی سنگ پالم می توانید جلوه ای متمرکزتر به نوشته های خود اضافه کنید. این سنگ های پالم شما را تشویق می کنند تا دست از قضاوت های خود بردارید و خود واقعی تان را ابراز کنید.

لولیت: برای تشخیص اینکه چه موقع باید به شکستن الگوها بپردازید

عقیق آبی: برای ابراز خود صادقانه و اصلی تان

لابرادوریت: برای چشم انداز ارجح تر و تشخیص درس های مثبت در هر شرایط

روش هفتم: عشق به خود و بخشش

دو مورد از مهم ترین انرژی هایی که می توانید روح خود را با آنها لبریز کنید عشق به خود و بخشش هستند. به خودتان یادآوری کنید: شما لایق لحظاتی هستید که روح تان را با سنگ های پالم عشق به خود حیات ببخشید. وقتی به نقد بیش از حد خودتان می پردازید به انرژی سنگ پالم عشق به خود اجازه بدهید تا شما را از آن قضاوت ها پاکسازی کند. با نگه داشتن این سنگ های پالم نزدیک خود به این انرژی ها دست پیدا کنید:

رز کوارتز: برای جذب و نشر انرژی عشق

کارنلیان: برای اطمینان و ارزش به خود

رودونیت: برای بخشش و عشق به خود

سنگ عشق

کریستال رزکوارتز؛کریستال عشق

روش هشتم: مطالعه با سنگ های پالم

اگر موقع مطالعه کردن به بم بست می خورید، وقت آن است که با انرژی سنگ پالم استراحتی به خودتان بدهید. کریستال های مطالعه به شما کمک خواهند کرد تا دوباره با تمرکز بیش تر به سراغ آن برگردید. با این سنگ ها غبار را از ذهن خود برمی دارید و انگیزه ذهنی خود را ارتقا می دهید. حتی چند دقیقه ارتباط آرام با این سنگ ها به شما کمک می کند تا با انرژی بیش تر و تازه تر به سراغ کار خود برگردید. در چنین وضعیت ذهنی برای جذب اطلاعات آماده تر خواهید بود. بعضی از سنگ های محک پیشنهادی ما:

آزوریت: برای ارتقای شناخت ذهنی و تمرکز

آمتیست: برای پاکسازی ذهن، افزایش آگاهی و قدرت تصمیم گیری بهتر

 

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

منشور کوارتز صورتی

هرم و منشور


خوشه آمیتست

راف و خوشه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − = پنج

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه