وبلاگ

خواص سنگ سنگ خون

سنگ خون؛ شجاعت

با انرژی احیاکننده سنگ خون یا بلاد استون پمپاژ خون تان را حس کنید. سنگ خون مثل یک مربی، شما را سرشار از اعتماد به نفس و شهامت و انرژی می کند تا از زندگی در لحظه لذت ببرید. این همان سنگِ جنبش فیزیکی و خلاقانه است که چاکرای ریشه را تحریک می کند تا به جریان انرژی در ذهن، روح و جسم شما کمک کند. با انرژی خوب و خالص این کریستال، از هر لحظه نهایت استفاده را می برید.

چرا به سنگ خون نیاز دارید؟

احساس خستگی و کسل بودن می کنید؟ انرژی تان تحلیل رفته و به انگیزه بیش تری نیاز دارید تا ذهن و روح و جسم تان فعال تر شود؟ احساس می کنید تعادل کافی ندارید و نمی توانید لحظه حال را حس کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، شما باید با مفهوم بلاد استون کار کنید.

معرفی سنگ خون

با انرژی احیاکننده سنگ خون پمپاژ خون تان را بهتر کنید. مثل یک مربی، بلاد استون شما را سرشار از اعتماد به نفس، عزت نفس، انرژی و مراقبت می کند به طوری که می توانید از زندگی در لحظه حال لذت ببرید. بلادستون، سنگی است که هم برای تغییر خلاقانه و هم فیزیکی مفید است و چاکرای ریشه را تحریک می کند تا به جریان انرژی در ذهن، جسم و روح شما کمک کند.

تاریخ و افسانه سنگ خون

این کریستال شفابخش موقعی که مفهوم سنگ خون با به صلیب کشیده شدن عیسی مسیح ارتباط پیدا کرده بود، بخاطر قدرت مقدسش شهرت پیدا کرد. این باور وجود داشت که خون زخم های او به زمینِ سبز تیره رنگ -که به سنگ تبدیل شده- چکه کرده است. بدین ترتیب این باور قدیمی اسم سنگ خون یا همان بلاد استون را به این سنگ بخشیده و باعث شده که باور کنند قدرتی برای بهبود زخم ها هم در آن وجود دارد.
اگر از نظر روحی احساس سردرگمی می کنید، با بلاد استون مدیتیشن انجام دهید تا چاکرای ریشه تان- مرکز انرژی که احساس ایمنی و امنیت روی زمین را فراهم می کند- را تحریک کند.

مثل پمپاژ خون در سراسر دستگاه گردش خون و قلب، خواص شفابخشی سنگ خون برای بازسازی سلول ها و بافت خیلی عالی عمل می کند. بلاد استون برای زخم های احساسی هم دقیقا همین گونه عمل می کند و باعث می شود که سنگ خون بخشی از کریستال های شفابخشی ضروری در جعبه کمک های اولیه تان باشد.

سنگ خون با تمرکز روی زخم هایی که به مرور زمان گردآوری کرده اید، قدرت شفابخشی درونی شما را افزایش می دهد. به هر کجا که می روید بلاد استون را با خودتان همراه کنید تا احساس اعتماد و قدرت درونی تان احیا شود.

سنگ خون برای ورزشکاران هم عالی عمل می کند. در واقع، یونانی ها و رومی های باستان، اغلب سنگ شانس سنگ خون را در مسابقات می پوشیدند تا پایداری را بیش تر کرده و قدرت فیزیکی را افزایش دهد. بعلاوه به عنوان محافظ در برابر زخم و بیماری نیز عمل می کند. مفهوم کریستال بلاد استون بخاطر توانایی عالی برای انرژی دادن در روزهایی که احساس خستگی زیاد می کنید، شهرت دارد.

سنگ خون ما را در چالش های پیش روی مان یاری می کند و عناصر حیاتبخش زمین را به ما یاد می دهد. مخصوصاً اگر جزو افرادی هستید که عادت دارید پنج قدم جلوتر را ببینید، بجای اینکه از بودن در لحظه حال لذت ببرید، به دردتان می خورد. سرعت چرخش را در ذهن ما آرام تر می کند تا ما بتوانیم موانع احساسی را حذف کنیم، چاکرای ریشه را پاکسازی کنیم و به لحظه حال برگردیم. اگر حس می کنید که هیچ چیز خوب پیش نمی رود، با کریستال بلاد استون مدیتیشن انجام دهید و این جمله تأکیدی را به خودتان بگویید: من از همه چالش ها استقبال می کنم و بر آنها غلبه خواهم کرد.

منشأ و منطقه سنگ خون

سنگ خون به راحتی قابل دستیابی است و در سراسر دنیا یافت می شود از جمله ایران، استرالیا، هند، امریکا، چین و برزیل.

سنگ خون تامبل شده

مفهوم سنگ خون

اگر زندگی انگیزه ای برای شما باقی نگذاشته و اتفاقات ناگواری را پشت سر گذاشته اید، با بلاد استون وضعیت را تغییر دهید. سنگ خون نیروگاهی است برای بازیابی و احیای ذهن و جسم تان. همه سنگ ها اثرات شفابخشی دارند ولی بعضی از آنها غالب تر هستند مثل خصوصیاتبلاد استون ، ابزار شفابخشی ویژه برای برگرداندن روح تان به وضعیت طبیعی نشاط و سرزندگی

مدیتیشن با سنگ خون

بهترین راه برای اینکه به انرژی قدرتمند سنگ خون دست یابید، این است که فضای شفابخشی مقدس، آرام، بدون آشفتگی، بدون تلفن همراه و … فراهم کنید. قبل از اینکه مدیتیشن را شروع کنید با اسماج موردعلاقه تان انرژی فضا را پاکسازی کنید. کریستال بلاد استون را در دست تان بگیرید و در حین مدیتیشن، هدف تان را مشخص کنید.

اگر انرژی تان بیش تر از این بود که بتوانید بی حرکت بنشینید، مدیتیشن با قدم زدن را امتحان کنید که یک راه فوق العاده است برای جایگزین کردن الگوهای فکری منفی با الگوهای فکری سازنده تر که شما را به عمل کردن تشویق می کند تا از کار افتادن! در حالی که سنگ خون را در دست گرفته اید، در جنگل یا مناظر طبیعی دیگر قدم بزنید و با تمام وجودتان حس کنید که بلاد استون چطور به عمیق تر شدن ارتباط شما با طبیعت کمک می کند.

به خواص شفابخشی سنگ خون می توان با پوشیدن جواهراتی که از این رنگ های جذاب سبز با قرمز خونی یا نارنجی ساخته شده دسترسی پیدا کرد. حتی وقتی زندگی با حوادث شدیدی به سوی شما می آید، به خاطر بسپارید که چالش ها زندگی را جذاب تر می کنند و غلبه بر این چالش هاست که به آنها معنا و مفهوم می بخشد. همانطور که قدیمی ها گفته اند: بهترین معلم شما، آخرین اشتباه شماست.

مدیتیشن با سنگ خون

نحوه استفاده از کریستال سنگ خون

یکی از بهترین راه ها برای کار با فرکانس های مفهوم سنگ خون و ارتباط با انرژی بالابرنده آن، این است که یک برنامه کریستالی برای خود مهیا کنید. در فرم جواهرات بلاد استون ، حمل کردن سنگ و یا آوردن آن در فضای تان می توانید خودتان را با مفهوم کریستال سنگ خون همسو کنید.
برای افزایش انرژی نیروی زندگی با کریستالبلاد استون از این جمله تأکیدی استفاده کنید: روح من با انرژی موردنیازم برای هر چالشی، تزریق شده است.

روش های پاکسازی و شارژ مجدد خواص شفابخشی سنگ خون

قبل از اینکه برنامه کریستال تهیه کنید بلاد استون را از برنامه ریزی های قبلی پاکسازی کرده و بعد آن را فعال کنید تا برای هدف معنوی شما بیش تر پذیرنده تر و گشاده تر شود. این ابزار تصفیه کننده می توانند به تنهایی در ترکیب با دیگر اجزا استفاده شوند.

دود مقدس

به عنوان سنگی که بخاطر ارتباطش با انرژی شفابخش زمین معروف است، خصوصیات تثبیت کننده مفهوم کریستال سنگ خون  وقتی شما آن را با دود مقدس گیاه مریم گلی یا چوب پالو سانتو پاکسازی می کنید، کل پتانسیلش را به کار می بندد.

گیاهان

بخاطر ارتباطش با زمین و عناصر حیاتبخشی که زندگی را تقویت می کنند، انرژی سنگ خون می تواند با برگشت به طبیعت، به روشن ترین فرم خودش برگردانده شود. کریستال تان را حداقل به مدت 4 ساعت در داخل خاک گیاهی سالم قرار دهید و اجازه دهید که انرژی متعادل کننده زمین فرکانس های تازه ای را به کریستال بلاد استون تزریق کند.

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

گردنبند منشوری چشم ببر

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

2 فکر در مورد “ خواص سنگ بلاد استون (سنگ خون)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت − 1 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع کریستال ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و کریستال های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با کریستال ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top

ارسال بالای 600 تومان رایگان!!!