وبلاگ

شفابخشی چاکرای ریشه با کریستال ها

شفابخشی چاکرای ریشه با کریستال ها

شفابخشی چاکرای ریشه با کریستال ها

چند دقیقه از زمان خود را به آیین متعادل سازی صرف کنید تا از این جلسه نهایت استفاده را ببرید. وقتی با سنگ هایی قدرتمند مثل هماتیت، جاسپر قرمز، کوارتز دودی و امثال آنها در تکنیک های متعادل سازی کار می کنید، به شما قوت می دهند و تشویق تان می کنند تا در لحظه حال بهترین توان خود را بکار بگیرید. از آن مهم تر، بهترین راه برای داشتن فردایی بهتر این است که با آگاهی ذهن و هدفمندتر زندگی کنید. با منطقی بودن، می توانید در مقابل طوفان های خیلی شدید هم ایستادگی کنید. در دنیای آشفته ما این قدرت فوق العاده ای به شمار می رود.

از بین سنگ هایی که ویژگی منطقی بودن و اعتدال را فراهم می کنند، موردعلاقه های خود را انتخاب کنید و آماده شوید برای تبدیل شدن به قهرمان معنوی! پس از پاکسازی محل تان با مریم گلی یا پالوسانتو با پاهای برهنه محکم در حالت ایستاده روی زمین قرار بگیرید و سنگ را در دستان خود نگه دارید. شاید مشکلات تان پیچیده به نظر برسند ولی راهکار به طرز شگفت انگیزی ساده ست. آرام بمانید و با هر دم، نور شفابخش از جانب سنگ را به درون بکشید و در هر بازدهم، رها کنید.

چاکرای ریشه معروف به چاکرای مولادهارا راجع به بقاست، و علاوه بر بالانس و ثبات مالی، عاطفی را هم دربرمی گیرد. اگر معمولاً احساسات ترس را به طور شدید تجربه می کنید، نشانه این است که انرژی چاکرای ریشه تان خیلی در سطح پایینی قرار دارد. از طرف دیگر، اگر انرژی چاکرای ریشه تان خیلی زیاد باشد، می تواند به شکل عادت های ناسالم تجلی یابد مثل چسبیدن به سیستم باورهای قدیمی که دیگر سودی ندارند. این امر درباره انسان ها و تجربه های گذشته نیز صادق است.

سنگ دیگری که برای چاکرای ریشه عالی است، مون استون، کریستال قدرتمندی است تا شما احساسات بی حوصلگی و تحریک پذیری را رها کنید. اگر روز کاری پراسترسی را می گذرانید، وقت آن است که 20 دقیقه از زمان تان را برای کاهش استرس با این سنگ کنار بگذارید. حتی 5 دقیقه هم می تواند مفید واقع شود.

هر موقع که حس کردید مضطرب هستید و به رهایی سریع نیاز دارید، کریستال های شفابخش چاکرای ریشه را روی میز خود قرار دهید. چند نفس عمیق بکشید و در وضعیت ذهنی، جسمی و روحی همان لحظه ی خود، مدیتیشن انجام دهید. اجازه بدهید که قوه بصیرت شما را برای انتخاب کریستال درست راهنمایی کند. به یاد داشته باشید: کریستال است که شما را انتخاب می کند، نه اینکه شما آن را! پس زیاد فکر نکنید. اگر چشم تان روی سنگ خاصی سنگینی می کند، دلیلی دارد.

اگر همچنان به انگیزه نیاز دارید، ترکیب قوی دو سنگ جاسپر قرمز و سان استون است که چاکرای ریشه بالانس شده را با چاکرای خاجی ارتباط می دهد. جاسپر قرمز انرژی استرس زا را خارج کرده و ارتعاشات گرم سان استون جسم و ذهن شما را با قدرت های نشاط آور و تجدیدکننده خورشید پر می کند.

برای شفابخشی چاکرای ریشه، به پشت دراز بکشید و سنگ جاسپر قرمز را روی چاکرای ریشه قرار دهید. سان استون را هم روی چاکرای خاجی بگذارید. بدن تان را در حالت راحت قرار دهید و روی پیامی که می خواهید از سنگ دریافت کنید مدیتیشن انجام دهید. چشم های تان را ببندید و اجازه دهید کریستال ها کار خودشان را انجام دهند. اگر احساس بلاتکلیفی به سراغ تان آمد، دقت بیش تری بکار بگیرید و بگذارید انرژی کریستال برای رسیدن به خودِ برتر مسیرتان را باز کند.

 

مشاهده کریستال های چاکرای ریشه 

 

چاکرا های بدن

چاکرا کلمه ای سانسکریت است که برای مجموعه ای از چرخ های دایره ای انرژی در داخل و اطراف جسم بکار می رود. باورها بر این است که ما در کف پا و کف دستان مان مراکز انرژی داریم. 7 چاکرا در مرکز بدن ما قرار گرفته اند. چاکراهای بالاتر، به روح، کیهان و الهیات ارتباط دارند.
هر یک از چاکراها با رنگ، نت موسیقی، شکل، سیستم باور و عنصر خاصی مرتبط است. 7 چاکرا اطلاعات ارزشمندی را برای شفای روح، ذهن و جسم ما فراهم می کنند. این 7 چاکراها سالهاست که مورد مطالعه تیم ماناجم قرار گرفته اند و همچنان هم در این باره دانش زیادی برای یادگیری وجود دارد.
چاکرای ریشه (اولین چاکرا) در انتهای ستون فقرات و استخوان دنبالچه قرار دارد. چاکرای ریشه، با رنگ قرمز در ارتباط است و با امنیت، بقا و هر چیز استوار در زندگی ما (خانه، جسم، زمینی که روی آن قدم برمی داریم و …) مرتبط است. چاکرای ریشه درباره خانواده، اجداد و باورهای فرهنگی ماست. چاکرای ریشه به ارتباط ما با کامیابی و نحوه ی جذب آن به زندگی مان مربوط است. وقتی چاکرای ریشه به بالانس برسد، درون خود احساس امنیت می کنید و قادر هستید فرصت ها و فراوانی را متجلی نمایید. ولی وقتی بالانس نباشد، احساسات ترس و ناامنی به سراغ تان می آید. در سطح فیزیکی، حذف مشکلات و مسائل مربوط به پا با چاکرای ریشه مرتبط است.

همیشه این سوال مطرح بود که چاکرا چطور از بالانس خارج می شود؟ آیا مدیتیشن و یوگا را به روش نادرست انجام می دهیم؟ افکار منفی داریم؟ مربوط به رژیم غذایی ماست؟

برای آگاهی از نحوه عملکرد چاکرای ریشه، در زندگی تان به چیزهایی که مؤثر هستند و چیزهایی که مؤثر نیستند نگاه کنید. به ماشین، خانه، لباس ها و جنبه فیزیکی خودتان نگاه کنید. ببینید رابطه ی والدین و اجدادتان با پول چطور بوده است. بررسی کنید که آیا قوانین فرهنگی درباره پول وجود داشته است؟ مثلاً: “برای دستیابی به پول، باید خیلی سخت کار کنی”، “افرادی مثل ما همیشه همینطور باقی می مانند.” یا “من نمی خواهم تشنه پول باشم و مثل خانواده ام بدبخت شوم”. همه این باورهای ناگفته در چاکرای ریشه ما، ریشه دوانده و برنامه ریزی شده اند. برای داشتن چاکرای ریشه که شفایافته و بالانس شده باشد، سیستم باوری که بطور ناخودآگاه دارا هستید را موردهدف قرار دهید. از کجا بدانید که بطور ناخودآگاه چه سیستم های باوری درباره پول و امنیت شخصی دارید؟ پاسخ این سوال، درون شما قرار گرفته است.

باید در محیطی آرام با خودتان بنشینید. پیشنهاد ما این است که در حال کار با انرژی چاکرا، کریستال ها را روی بدن تان قرار دهید. کریستال ها کمک می کنند تا انرژی چاکرای ریشه را بالانس کرده و تغییر دهید. بدین ترتیب چاکرای ریشه شفا می یابد. البته شاید در ابتدا، سنگ ها کمی روی جسم تان احساس سنگینی کنند.

کریستال های چاکرای ریشه

برخی از بهترین سنگ ها برای شفابخشی چاکرای ریشه، جاسپر قرمز، کوارتز دودی و هماتیت هستند. اینها کریستال های چاکرای ریشه هستند که برای تشکیل شفابخشی چاکرای ریشه نیاز دارید:

8 سنگ جاسپر قرمز: جاسپر قرمز برای بالانس عاطفی و ثبات ضروری است. عدد 8 نماد نفوذ، قدرت و فراوانی ست.

4 سنگ هماتیت نقره ای: هماتیت تفکر عمیق را منجر می شود. شما را با زمین متصل می کند. عدد 4 ثبات و امنیت را نشان می دهد.

4 سنگ کوارتز دودی: کوارتز دودی کمک می کند تا از دست گذشته رها شوید. سنگ قدرتمندی است که باعث می شود از چیزی که به دردتان نمی خورد خلاص شوید. عدد 4 ثبات و امنیت را نشان می دهد.

سنگ های چاکرای ریشه را روی چاکرای ریشه که ناحیه لگن است، قرار دهید. کریستال های چاکرای ریشه به اشکال دایره ای درآمده اند که شکل چرخ انرژی را تقلید کنند. اگر در این ناحیه مشکلی وجود داشته باشد، سنگ های چاکرای ریشه کمک می کنند تا مسیر انرژی این قسمت از بدن، باز شود. هر وقت احساس راحتی کردید، از باور شخصی تان راهنمایی بخواهید. باید بتوانید گوش بدهید و به اطلاعاتی که دریافت می کنید اعتماد کنید. از خودتان بپرسید آیا چیزی از سیستم باورهای گذشته تان هست که شما را از پیشرفت باز بدارد؟

وقتی حس کردید که اطلاعات سودمندی از خود برتر بدست آوردید، کریستال ها را بردارید. هر دانشی که کسب کردید یادداشت کنید. ناحیه چاکرا را با آب جاری آبکشی کنید و در معرض دود مریم گلی قرار دهید. می توانید این سنگ های چاکرای ریشه را هر موقع که به بازیابی اطلاعات در جسم تان نیاز داشتید، روی جسم خود قرار دهید تا به شفای شخصی و چاکرای ریشه تان کمک کند.

تک تک ما توانایی های شفابخش داریم. اطلاعاتی که از جلسه درمانی تان بدست می آورید می توانید با دکتر، مشاور یا هر کسی که در مسیر شفایابی با وی کار می کنید، به اشتراک بگذارید. این فرآیند قدرتمند است چون شما در بخش فعال آن قرار دارید. به شما این قابلیت را می دهد تا هر موقع که خواستید کار کنید، به بخش های تاریک خود قدم بگذارید تا آنها را به روشنایی تبدیل کنید.

برای باز کردن و بالانس چاکراها، تکنیک های زیادی وجود دارد. هم می توانید از تکنیک شفابخشی چاکرای ریشه که در بالا قید شد استفاده کنید، هم جستجو کنید و روشی که برای شما بهتر است را بیابید. موضوع اصلی این است که به ریشه ی چه کسی بودن تان برسید. تو قدرتمند هستی. به خودت زمان و فضای کافی بده تا در خودت و زمین ریشه بدوانی. زمین، چیزی ست که همه ما را به یکدیگر متصل می کند. همیشه و در هر روز خودت و زمینی که روی آن پا می گذاری را گرامی بدار.

 


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

هفت چاکرا

سنگ های هفت چاکرا

چاکرای گلو

چاکرای قلب

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای ریشه

چاکرای خاجی

چاکرای چشم سوم

چاکرای تاجی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

3 نظر در “شفابخشی چاکرای ریشه با کریستال ها | بهترین راهنما استفاده از سنگ ها و کریستال ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = نُه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه