وبلاگ

کریستال هایی برای سلامت روحی و جسمی

کریستال های سلامتی

سلامتی، موضوعی ست که در سال های اخیر بیش تر به آن پرداخته می شود. همه افراد متعهد هستند که از ذهن، جسم و روح خود مراقبت به عمل آورند. البته که این تعهد گاهی اوقات پایدار نیست. ما مدام باید اهمیتِ سلامتی مان را هر روز و در هر لحظه به خاطر بسپاریم،، نه فقط در اوایل سال جدید! با کریستال های سلامتی هدف گذاری کنید تا سلامتِ فیزیکی و عاطفی خود را اولویت بندی نمایید.

سرمایه گذاری بر وضعیت سلامتی تان، این قوت قلب را به شما می دهد که شما لیاقتِ مراقبت از خود را دارید. شاید نیاز باشد عادت های ناسالم را کنار بگذارید، تغذیه سالم داشته و یا شاید بهتر است بیش تر ورزش کنید، در هر صورت کریستال های سلامتی شما را برای رسیدن به نتایج بهتر کمک خواهند کرد. اینها سنگ هایی هستند که برای ایجاد تغییر مثبت و پایدار نیاز دارید.

کریستال هایی برای سلامت فیزیکی

کریستال های سلامت فیزیکی این انگیزه را در شما ایجاد می کنند که بهترین علایق خود را دنبال کنید. اگر مدت زمان طولانی ست که بر سلامتی خود متمرکز شده اید، شاید برای تان سخت باشد که دوباره مسیر را برگردید. شاید ترس و ناامنی باعث شود تغییراتی که نیاز دارید، عقب بکشند. به همین دلیل کار با کریستال های سلامت فیزیکی خیلی فراتر از توانمندسازی جسم است و حتی به تقویت ذهن و روح نیز مربوط می شود.

با ایجاد تغییر مثبت در نحوه ی دید و رفتار با جسم تان، کریستال های سلامتی تأیید می کنند که تصمیم تان بهتر از شما مراقبت خواهد کرد. استفاده از کریستال های سلامت فیزیکی اراده و اعتماد به نفس شما را طی این مسیر افزایش می دهند. این کریستال ها به یاد شما می آورند که سلامتی شما لیاقتِ تک تک ذره های انرژی و اراده ای که صرف کرده اید را دارد. این کریستال های سلامت فیزیکی که با انرژی های سرسختی، استقامت و سرزندگی بسته بندی شده اند به هدف شما برای رسیدن به تناسب اندام کمک خواهند کرد.

کریستال های سلامتی که برای سلامت فیزیکی نیاز دارید عبارتند از:

کوارتز شفاف

مثل کریستال شفاف است که تمرکز این سنگ بر سلامتی شماست. با پاکسازی ذهن از تردیدها، اطمینان می دهد که در اهداف رژیمی و تناسب اندام خود مصمم و باانگیزه هستید.

سنگ خون

با احیای انرژی سنگ خون پمپاژ خون تان را تازه نفس کنید. کار با بلادستون شما را تشویق می کند تا بر آن جوانبی از زندگی تان که راکد مانده و گیر کرده تمرکز کنید. پس اگر می خواهید به سلامتی کامل خود دست یابید از بلادستون استفاده کنید تا انرژی تان جریان دوباره بگیرد.

آپاتیت آبی

اجازه بدهید که آپاتیت آبی تمامی امیال و آرزوهای شما را بیدار کرده و به شما الهام ببخشد تا دست به عمل کردن بزنید. این سنگ با ایجاد اشتیاق برای تناسب اندام به شما انگیزه می دهد تا انواع هیجان انگیز ورزش ها را امتحان کنید. پس به آن اجازه دهید که دستورالعمل های سالم و عادت های جدید را برای شما به ارمغان بیاورد.

گارنت

وقتی احساس تنبلی می کنید گارنت همه موانع را کنار می زند تا انرژی سرزندگی در شما جریان پیدا کند. این گردش بهبودیافته و جنبش انرژی با خودش اشتیاق و لذت را به همراه می آورد.

جاسپر قرمز

این سنگ نگرش مثبتی را ایجاد کرده و به شما کمک می کند تا شروع به اقدام کردن کنید. ارتباط با این سنگ در طول یا قبل از ورزش ها، به حفظ انگیزه و لذت واقعی از ورزش روتین تان کمک می کند.

چشم ببر

اگر اهداف خاصی را برای سلامتی یا تناسب اندام درنظر دارید با انرژی چشم ببری خودتان را به هدف رسیده خواهید دید. جریان انرژیکی را در سراسر جسم شما راه می اندازد که اعتماد به نفس، اراده و استقامت شما را ارتقا می دهد.

كريستال هاي سلامتي

کریستال هایی برای صحت و سلامتی عاطفی

سلامت روحی شما نقش بسیار مهمی در سلامت کلی تان بازی می کند. برای اینکه از سلامتی کامل برخوردار باشید باید فراتر از سلامتی فیزیکی را درنظر بگیرید. اگر احساسات تان فرسوده باشند، عوارض آن بر جسم و تندرستی تان پدیدار خواهد شد. نگه داشتن تعادل بین احساسات و روح آرام، ک ذهنیت سالم را پرورش می دهد. و وقتی شما از این ذهنیت سالم برخوردار باشید قادر هستید تک تک جنبه های زندگی تان را متحول سازید.

کریستال های سلامتی که برای عواطف و روح نیاز دارید عبارتند از:

منشور آزوریت

این منشور به شما یادآوری می کند که افکار منفی را رها کنید و بر آن چیزی که اهمیت دارد، یعنی سلامتی تان- تمرکز کنید. آزوریت به عنوان سنگ دانایی، شما را هدایت می کند تا برای سلامت تان اقدام کنید. دیگر نگذارید ترس و استرس سد راه شما باشند و زمانی را که باید برای احیای ذهن تان صرف کنید را هدر دهند. با استفاده از این منشور آزوریت قدرت و انرژی ذهنی خود را به سمت افکار سالم هدایت کنید.

آکوامارین خام

با آکوامارین خام محیطی مساعد برای تندرستی و سلامتی را در خانه ایجاد می کنید. انرژی این سنگ با ارتعاشات محافظت کننده و ملایم خود همه نگرانی ها را می شوید و می برد. با یک چشم انداز والاتر می توانید اشتیاق موردنیازتان برای عبور از اشتباهات گذشته را بدست آورید و ببینید که کدام احساسات به تصمیمات ضعیف منجر شده اند.

دومورتیریت

به یادتان می اندازد که سلامتی موضوعی ست برای کل طول عمرتان. شما را صبورتر کرده و باعث می شود روی اهداف خود متمرکز شوید. اجازه بدهید که دومورتیریت ذهن شما را متعادل و آرام نگه دارد. بدین ترتیب جسم شما انرژی لازم برای شفا یابی و حفظ سلامتی را خواهد داشت.

خوشه آمتیست

سنگ فوق العاده ای ست برای از بین بردن استرس آن هم به روش طبیعی. بهتر است که این سنگ را در خانه خود داشته باشید چرا که ارتعاشات پاکسازی کننده ای را از خودش بیرون می دهد که باعث می شود نگرانی را از ذهن و روح خود دور کنید. استرس داشتن برای سلامتی شما اصلاً خوب نیست پس اگر دیدید که بطور مداوم دچارش می شوید حتما خوشه آمتیست را به نزد خود بیاورید.

کریستال های سلامتی

سه روش برای استفاده از کریستال های سلامتی

  • بپوشید

بنیه قوی و انگیزه ای که کریستال های سلامتی فراهم می کنند، آنها را به ابزار ایده آل برای ورزش تبدیل می کند. ولی چطور قرار است سنگ ها را در برنامه تناسب اندام خود دخیل کنید؟ پوشیدن دستبند کریستال در حین ورزش کردن، باعث می شود از تمام مزیت های سنگ های تان برای سلامتی بهره ببرید. اگر می خواهید مطمئن شوید که در معرض عادت های مثبت قرار می گیرید، دستبند کریستالی بپوشید.

دستبند سلامتی

سبک زندگی سالم شاید برای شما به این معنا باشد که به پزشک مراجعه کنید شاید هم بدین معنی باشد که کمی تحرک به روتین روزمره تان اضافه کنید، در هر حال این دستبند ذهنیت موردنیاز را به شما خواهد داد تا اهداف سلامتی بلندمدت خود را مدنظر قرار دهید.

دستبند دتوکس دیجیتال

دستگاه های تکنولوژی الکترومغناطیس از خود انتشار می دهند که بر سلامتی ما سنگینی می کند. شانگیت موجود در این دستبند دتوکس دیجیتال کمک می کند در مقابل این اشعه سپر بگیرید. بنابراین بطور کلی مجبور نمی شوید از استفاده کردن دستگاه های تکنولوژی دست بردارید!

دستبند انرژی

اجازه بدهید این دستبند جریان انرژی را راه بیندازد که شما را به زندگی برمی گرداند. اشتیاق، خلاقیت و هیجانی که به همراه این دستبند سراغ تان می آید مانع از کسل شدن شما در حین ورزش می شود. اگر از ورزش و رژیم غذایی و کلیه موضوعات مربوط به سلامتی فراری هستید دستبند انرژی را به دست کنید.

دستبند سرسختی

با دستبند سرسختی کمی فشن را به روتین تناسب اندام خود اضافه می کنید. بسیاری از ورزشکاران حرفه ای این دستبند را می پوشند تا تمرکزشان را قوی تر کرده، استقامت شان را افزایش دهند. همچنین این دستبند با ارتقای سطح اعتماد به نفس ترس های منفی را هم مسدود می کند. خواه ورزشکار حرفه ای باشید یا خیر، پوشیدن این دستبند افزایش انرژی موردنیازتان را به شما خواهد داد.

دستبند هفت چاکرا

با این دستبند می توانید چاکراهای خود را تراز کنید تا هارمونی شگفت انگیزی در ارتعاش روح تان ایجاد شود. این دستبند چاکرا، مراکز انرژی شما را تک به تک پاکسازی کرده، به تعادل رسانیده و انرژی رسانی می کند.

دستبند هفت چاکرا

  • حمل کنید

با حمل کردن سنگ ها به هر کجا که می روید، انرژی شفابخش را هم با خود همراه کنید. داشتن سنگ های سلامتی در کیف یا جیب تان، این اطمینان را به شما می دهد که با اهدافی که برای جسم و روح تان تنظیم کردید هم تراز بمانید. در ادامه کریستال هایی را که برای سلامتی توصیه می کنیم را می بینید:

شونگیت برای تلفن همراه شما

اگر از تلفن همراه زیاد استفاده می کنید با قطعه ای شونگیت، مطمئن شوید که از اشعه های الکترومغناطیس در امان می مانید. این سنگ اشعه های مضر را جذب کرده و آنها را خنثی می کند که در نتیجه به تعادل رسیدن و سلامتی شما کمک می کند. می توانید شانگیت را بر پشت تلفن همراه قرار داده یا به آن بچسبانید تا مراقب شما باشد.

سنگ تامبل جاسپر قرمز

حمل کردن سنگ جاسپر قرمز در جیب یا کیف شما، به شما اعتماد به نفس و سرزندگی موردنیازتان را می دهد تا در یک سبک زندگی مرتعش با انتخاب های سالم قرار بگیرید.

سنگ تامبل چشم ببر

این سنگ را در جیب و یا کیف خود حمل کنید تا دوباره با انرژی توانمندکننده و گراندینگ ارتباط بگیرید. اگر با این سنگ به مدیتیشن بپردازید قدرت اراده شما را تقویت کرده و شما یادتان می ماند که برای سلامتی خود تصمیم مثبت اتخاذ کنید.

كريستال هاي سلامتي

  • شبکه کریستالی جسم بسازید

برای اینکه هر ناحیه از بدن خود را با انرژی موردنیازش همسو کنید، با سنگ های سلامتی یک شبکه کریستال بسازید. فقط کافی ست مراحل ساده زیر را دنبال کنید تا سلامتیِ ذهن، روح و جسم تان به سطوح بالاتر برسد.

1- سنگ ها را در دستان خود نگه دارید و با صدای بلند یا درون سرتان بگویید: من این سنگ ها را فعال می کنم.

2- سپس، هدف خود را 11 مرتبه تکرار کنید: ذهن، روح و جسم من بطور کامل سالم است.

3- وضعیت درازکش راحتی را انتخاب کرده و به پشت بخوابید.

4- سنگ ها را براساس زیر جاگذاری کنید:

– شانگیت روی چاکرای ریشه (در راستای ستون فقرات تان)
– سنگ خون روی قلب شما
– آپاتیت روی گلو
– کوارتز شفاف روی چاکرای چشم سوم (کمی بالا و دقیقاً بین دو ابروها)

5- چشمان خود را ببندید و به مدت 11 دقیقه مدیتیشن انجام دهید. تک تک سلول های وجودی تان را مجسم کنید که در سلامتی کامل بسر می برند.

6- پس از 11 دقیقه، سنگ ها را بردارید و آنها را پاکسازی کنید.

 


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 × = پنج

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه