وبلاگ

خواص سنگ کارنلیان

کارنلیان؛ کریستال خلاقیت

انرژی کارنلیان یا عقیق سرخ، سرزندگی را در چاکرای خاجی تان تحریک می کند تا ستاره درون تان بیدار شود. وقتی به خصوصیات این سنگ پی ببرید، قدرتی را حس می کنید که برای همه افراد مفید است، مخصوصاً کسانی که می خواهند موانع خلاقیت شان را از بین ببرند یا در پروژه های جدیدی آغاز به کار کنند، از مزیت آن استفاده می کنند. وقتی این سنگ نزدیک شماست، مطمئن باشید که دیگران را بهتر و بیش تر تحت تأثیر جذابیت و انرژی تان قرار می دهید.

چرا به سنگ کارنلیان نیاز دارید؟

اشتیاق و هیجان به زندگی را از دست دادید؟ در زندگی حرفه ای تان خلاقیت ندارید؟ فکر می کنید اعتماد به نفس کافی را برای رسیدن به رؤیاهای تان ندارید؟ انرژی آتشینِ کریستال کارنلیان احتمالاً همان چیزی ست که روح تان به آن احتیاج دارد.

معرفی خصوصیات شفابخش کریستال کارنلیان

کارنلیان، معروف به سنگ هنرمند، سنگی گرم و پرجنب و جوش است که اعتماد به نفس و توانایی ابراز واقعی خودتان را بهبود می بخشد. در واقع این سنگ، اعتماد به نفس شما را در تمام مراحل زندگی تقویت می کند، از رابطه های تان گرفته تا فعالیت های حرفه ای و پروژه های شخصی! اگر به دنبال سنگی می گردید که به شما کمک کند اشتیاق و خلاقیت درونی تان را کشف کنید، نیاز نیست راه دوری بروید. این کریستال برای شماست.

جلیقه سنگی حضرت موسی

تاریخ و افسانه سنگ کارنلیان

فرهنگ های باستانی بیزانسی (روم شرقی) و آشوری از کارنلیان برای کسب شهامت بیش تر هم در نبردها هم در سخنرانی ها استفاده می کرده اند. این باور هست که این سنگ به سخنران های خجالتی کمک کرده تا به سخنورانی جسور و خوش زبان تبدیل شوند. مصریان باستان معتقد بودند که پوشیدن این کریستال نوعی سرزندگی و نشاط را به روح و جسم القا می کند. آنها لقبِ “خورشیدِ در حال غروب” را به کارنلین داده بودند.

این سنگ به عنوان یکی از اولین دوازده سنگِ سینه بندِ هارون (برادر حضرت موسی) شناسایی شده است. بعلاوه، یکی از دوازده سنگی است که در کتاب مقدس، بهشت را دیوارکشی کرده است.

منشأ و منطقه سنگ کارنلیان

سنگ کارنلیان در ایران، برزیل، هند، ماداگاسکار، اسکاتلند، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم کریستال کارنلیان

مفهوم سنگ کریستال کارنلیان به سه چاکرای پایین ارتباط دارد. بخاطر انرژی داغ و آتشینی که چاکرای ریشه را تحریک می کند، کمک می کند تا انرژی حیاتی به مرکز اصلی شما جریان پیدا کند.

کریستال کارنلین نه تنها شهامت و اعتماد به نفس را تقویت می کند بلکه از نظر سطح سلولی هم خون را تصفیه کرده و جریان خون را بهبود می بخشد. انرژی شوق و عمل کردن، باهم باعث می شود که این سنگ عضو ضروری از کالکشن انواع کریستال ها باشد. سنگ ایده آلی است که انگیزه و مصمم بودن را به فعالیت های شما می آورد.

رنگ پرتقالی این سنگ اغلب با آتش ارتباط دارد و آتش درونی تان را (اگر آن را از دست داده باشید) دوباره شعله ور می کند.

سنگ کارنلیان تامبل شده

سنگ کارنلیان تامبل شده

فعالسازی خلاقیت

شاید متوجه شده باشید که همه ی افراد با پتانسیل خلاق شدن به دنیا می آیند. بعضی از ما به این جنبه از خودمان بیش تر توجه می کنیم اما بهرحال، همگی انرژی خلاقی را درون خودمان داریم. این کریستال کمک می کند این بخش از خودتان را فعال کنید. مفهوم کریستال کارنلیان هیجان و لذت را به یاد شما می آورد.

فکر کردن بیش از حد و آنالیز و بررسی زیاد، مانع از خلاقیت آزادانه ی شما می شود. وقتی در بین افکار مغشوش گیر می افتید این کریستال از راه می رسد و شما را از آن فکرها خارج می کند و با چاکرای قلب ارتباط می دهد.

افزایش اعتماد به نفس

با اینکه این سنگ معمولا به عنوان سنگ خلاقیت شناخته می شود، ولی از مقاصد دیگر هم حمایت می کند، مخصوصاً آنهایی که به اعتماد به نفس مرتبط هستند. از مصاحبه شغلی گرفته تا سخنرانی و ارائه، مفهوم کریستال کارنلیان یکی از قدرتمندترین ابزاری ست که به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس تان کمک می کند.

نحوه استفاده از کریستال کارنلیان

چطور برای خلاق شدن، از کریستال کارنلیان استفاده کنیم؟

ایجاد برنامه کریستالی برای خودتان، یکی از بهترین راه هایی ست که کمک می کند تا از خواص کریستال کارنلیان استفاده کنید تا به خلاقیت بیش تری دست یابید. با پوشیدن جواهرات آن، حمل کردن آن در کیف و جیب و قرار دادن آن در فضایی که بیش تر حضور دارید، می توانید با طبیعت خلاق ارتباط برقرار کنید.

وقتی با سنگ کارنلین برای خلاقیت بیش تر کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من قفل خلاقیتم را آزاد می کنم.

کارنلیان تامبل شده

کارنلیان تامبل شده

چطور برای افزایش اعتماد به نفس، از کریستال کارنلیان استفاده کنیم؟

برای بالا بردن اعتماد به نفس و عزت نفس تان، برنامه کریستالی این سنگ را برای خودتان تدارک ببینید که شامل پوشیدن جواهرات، حمل کردن آن در کیف پول و جیب و قرار دادن سنگ در اتاق تان باشد تا بطور روزانه انرژی تان را بالا ببرد.
وقتی با کریستال کارنلین برای افزایش اعتماد به نفس کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من به کسی که هستم اعتماد دارم.

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

دستبند انرژی

دستبند انرژی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

5 نظر در “خواص سنگ کارنلیان | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × = هشت

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه