وبلاگ

 سنگ های شانس و طالع خوب

سنگ های خوش شانسی

سنگ های شانس

همه انسان ها به شانس و طالع خوب نیاز دارند. هیچ کسی در این دنیا نیست که نخواهد خوش شانس باشد. ساده ترین راه برای پیدا کردن طالع خوب حمل کردن سنگ های شانس  است. سنگ ها انرژی های زنده با خودشان دارند و هر یک از آنها خواص شفابخشی و متافیزیکی مختلفی دارد.
شانس، بخش کلی انرژی بسیاری از سنگ هاست و باعث می شود که سنگ ها به گزینه ایده آلی برای جذب خوش شانسی تبدیل شوند.تعیین هدف، برای اثرگذاری سنگ های شانس خیلی حائز اهمیت هستند.
زندگی پر از سراشیبی ها و ضربه هاست، برای همین سنگ های شانس برای همه جنبه های زندگی ضروری هستند. وقتی آنها را در روتین زندگی استفاده میکنیم، شگفت زده خواهید شد از اینکه سنگ های شانس با ارتعاشات قدرتمند و در عین حال ظریف خود می توانند این چنین زندگی شما را تغییر دهند.

سنگ های شانس چطور کار می کنند؟

سنگ های شانس، بخاطر ساختار سنگی منحصربفرد خود، تقویت کننده بسیار قوی انرژی هستند. در سطح الکترومغناطیسی، سنگ های شانس ارتعاش پایدار و محکمی را ایجاد می کنند که هم راستای انرژی شفابخش زمین قرار می گیرد. بنابریان وقتی نیت مثبتی در قلب خود دارید،سنگ ها این توانایی را دارند که انرژی لازم برای براورده شدن این نیت مثبت را از کائینات جذب کند.

به یاد داشته باشید، اینکه انرژی را نمی بینید، دلیل بر این نیست که وجود ندارد. بعلاوه، ما هوا را هم نمی بینیم، ولی می دانیم که هست. حتی واقعیتش این است که بدون آن نمی توانیم زندگی کنیم.

افکار نیروهای بسیار قدرتمندی هستند. اگر بطور مداوم روی چیزی که ندارید تمرکز کنید،به سمت این نداشته ها بیشتر کشیده میشود .

خرید دستبند شانس

دستبند شانس طراحی شده توسط تیم مانا جم که تمام سنگ های مرتبط با شانس را در یکجا برای شما عزیزان جمع آوری کرده است میتوانید با کلیک روی عکس وارد صحفه محصول بشوید.

سنگ ها و سنگ های شانس

سنگ های شانس بسیار مختلفی وجود دارد، برخی از آنها نسبت به مابقی مشهورتر و محبوب ترند. وقتی سنگ های شانس خود را انتخاب می کنید خوب است که چند نوع مختلف آن را امتحان کنید تا ببینید که کدامیک بیش ترین خوش شانسی را برای تان به ارمغان می آورد.

انرژی سنگی که انتخاب می کنید برای هر کس و برای هر شرایطی متفاوت است. مفیدترین روش برای کشف اینکه کدام سنگ سنگی بهترین عملکرد را به شما ارائه می دهد این است که آنها را در دستان خود نگه دارید و ببینید کدامیک حس بهتری در شما ایجاد می کند. همچنین می توانید اهداف، انگیزه ها و برنامه هایی که می خواهید برای کسب موفقیت و شانس تنظیم کنید را هم مدنظر قرار دهید.

در ادامه به شما می گوییم که چطور از روی هدف مشخص، سنگ هایی را برای شانس انتخاب کنید.

سنگ های شانس برای استقامت و محافظت

اگر خواستار شانس بیش تر در مراقبت و محافظت هستید، عقیق یکی از سنگ های شانس شماست.
عقیق، سنگی است که همه باید برای محافظت بیش تر با خودشان حمل کنند. یکی از قدیمی ترین سنگ هایی ست که در تاریخ ثبت شده است. در تمدن های قدیمی، سنگ های عقیق اغلب روی سینه بند جنگجوها قرار داده می شد تا محافظت، استقامت و پیروزی در جنگ را برای شان به ارمغان بیاورد.

سنگ های خوش شانسی

برای خرید دستبند عقیق سیاه روی عکس کلیک کنید.

سنگ های شانس برای کسب و کار

اگر می خواهید کسب و کارتان همراه با خوش شانسی کنید، سیترین و مالاکیت سنگ های شانس شما هستند.
سیترین سنگ قدرتمندی برای دارایی و پول به شمار می رود. اگر کسب وکارتان به نحوی به فروش مربوط می شود، سنگ های سیترین را در کشوی خود قرار داده و نتایج شگفت آوری را تجربه کنید. گفته می شود که مالاکیت شما را از شانس بد محفوظ کرده و کسب و کار را برای موفقیت آماده می کند.

دستبند سنگ مالاکیت

برای خرید دستبند مالاکیت روی عکس کلیک کنید.

سنگ خوش شانسی برای تحمل و سرسختی

اگر می خواهید به اندازه ورزشکاران، تحمل و سرسختی تان زیاد شود سنگ خون را امتحان کنید. گلادیاتورهای یونان باستان سنگ خون را در جنگ ها با خودشان حمل می کردند تا شانس و محافظت به همراه بیاورد.

سنگ های خوش شانسی برای موفقیت در حرفه شغلی

اگر می خواهید شانس خود را در حرفه شغلی تان افزایش دهید، گارنت سنگ خوش شانسی تان خواهد بود.گارنت سنگ قدرتمندی برای موفقیت حرفه ای شماست و روابط کسب وکاری و تمایل دیگران برای همکاری با شما را تشویق می کند. وقتی به دنبال پیشرفت و موفقیت در حرفه شغلی خود هستید گارنت را با خودتان حمل کنید.

سنگ های شانس برای دستیابی به رؤیاهایتان

اگر می خواهید در رسیدن به رؤیاهای تان شانس بیش تری بدست آورید سنگ های آمازونیت را با خودتان حمل کنید.آمازونیت اغلب به عنوان یکی از سنگ های شانس و امید هم نامیده می شود چون گفته شده که این خوش شانسی برای تمام رؤیاها و امیدهای تان صدق می کند. همچنین کمک می کند تا برای هدف تان، به شفافیت و حقیقت برسید و توانمندی و انگیزه شما را ارتقا می دهد.

دستبند آمازونیت

برای خرید دستبند آمازونیت روی عکس کلیک کنید.

سنگ های شانس برای عشق

اگر می خواهید در موضوعات عاشقانه شانس بیش تری بدست آورید- فرقی نمی کند که جذب عشق باشد یا شانس در رابطه یا ازدواج- کوارتز صورتی به شما کمک می کند.
کوارتز صورتی سنگ عاشقان است و به باز شدن چاکرای قلب تان کمک می کند. قدرتمندترین سنگ برای جذب عشق است.

برای خرید گردنبند قلب کوارتز صورتی روی عکس کلیک کنید.

قدرتمندترین سنگ های شانس

اگر می خواهید کلاً شانس تان را در همه وضعیت ها و شرایط مختلف بیش تر کنید کوارتز تورمالین دار سنگ شانس شما خواهد بود.

دستبند تغییر منفی نگری

برای خرید دستبند کوارتز ترمالین دار روی عکس کلیک کنید.

کوارتز تورمالین دار سنگ فوق العاده خوش شانسی است چون انرژی شانس هر دوی کوارتز شفاف و تورمالین را با خودش حمل می کند. تمام انرژی های بد و موانع انرژی را از بین می برد تا شانس به زندگی تان روی بیاورد.

سنگ خوش شانسی برای ثروت

اگر در امور مالی شخصی خود می خواهید خوش شانس تر عمل کنید، حتماً پیریت را امتحان کنید.این سنگ قدیمی که به منظور ثروت، دارایی و موفقیت استفاده می شده بخاطر قابلیتش برای جذب ثروت به زندگی شخصی شهرت دارد. با چاکرای شبکه خورشیدی ارتباط برقرار می کند و شما افزایش انگیزه و توانمندی را تجربه خواهید کرد که در نهایت به انتخاب ها و عادت های شخصی بهتر می انجامد.

دستبند پیریت

برای خرید دستبند پیریت روی عکس کلیک کنید.

جواهرات خوش شانسی

جواهرات خوش شانسی می توانید بهترین راه برای ایجاد ارتعاشات بالای انرژی مثبت در سراسر روز باشد. وقتی می خواهید جواهرات شانس بخرید، باید جواهراتی را پیدا کنید که با اهداف و برنامه های تان هم راستا باشند.
مثلاً اگر به دنبال ثروت و موفقیت هستید، احتمالاً بهتر است جواهراتی را که پیریت دارند تهیه کنید.
اگر به دنبال سنگ های شانس برای سلامتی یا سرسختی و تحمل را در شما ارتقا دهد، قطعات سنگ خون را امتحان کنید مثل دستبند سلامتی.
دستبند سلامتی

چطور از سنگ های شانس استفاده کنیم؟

وقتی که سنگ هایی را برای خوش شانسی پیدا کردید که نیازهای تان را تأمین می کنند، باید تمرین های آگاهی ذهن و افزودن سنگ جدید به روتین روزانه تان را شروع کنید. چند نکته ای که می توانید با انجام آنها شروع به کار کنید را در ادامه می بینیم:

اهداف خود را تنظیم کنید.

– کمی زمان برای درک مفهوم سنگ شانس تان و کارهایی که می تواند برای شما انجام دهد صرف کنید.

– با سنگ های تان مدیتیشن انجام دهید.

– آنها را با خودتان در جیب و یا کیف حمل کنید.

شبکه سنگی ایجاد کنید.

– سعی کنید در طول روز سنگ های تان را لمس کرده و حضور آنها را حس کنید.

– در نظر بگیرید که آنها را در بخش های مشخصی از خانه یا دفترکارتان، اتاق خواب یا نشیمن قرار دهید.

– با سنگ های خوش شانسی خود یادداشت برداری کنید و به خودتان انگیزه دهید.

همه سنگ ها خواص شفابخش منحصربفردی دارند که به حرکت شما در مسیر درست کمک می کنند و باعث می شوند به تمام موانعی که در سر راه تان قرار می گیرد غلبه کنید. اگر به اولویت بندی کردن انرژی های مثبت آنها در زندگی روزانه تان شروع کرده اید، خودتان را در مسیر موفقیت قرار داده اید.

و در اخر مجموعه مانا جم برایتان روزهای پر از شانس را آرزو میکند.

 

 


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 


 

 

امیتیست

سنگ ها


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 × = هشت

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه