وبلاگ

کریستال های خلاقیت و انجام مدیتیشن خلاق

کریستال هایی برای خلاقیت

خلاقیت ثابت کرده است که تأثیر قدرتمندی در سلامتی داشته و کریستال های خلاقیت می توانند به شما کمک کنند تا به آزادی درونی ورود کنید. کارشناسان توافق دارند که خلاقیت قابلیتی برای روی کار آمدن با ایده ها و راهکارهای جدید برای مشکلات است، بنابراین این باور قدیمی که افراد خلاق خواننده ها، نویسنده ها یا هنرمندان هستند، بسیار محدودکننده است. در واقع خلاقیت را می توان به هر چیزی- از نقاشی دیواری گرفته تا نوشتن برنامه کسب و کار نسبت داد.

تحقیقات ثابت کرده اند که افراد خلاق از هر کس دیگری در دنیا خوشحال ترند. برای بهره مندی از این انرژی تغییردهنده ذهن با کریستال های خلاقیت ارتباط برقرار کنید و نوعی از خلاقیت را که در دسترس قرار دارد و به شما الهام می بخشد را پیدا کنید. در هر روز برای خودتان زمانی صرف کنید تا با کودک درون خود ارتباط بگیرید یا پروژه جدیدی را به یک روش متفاوت شروع کنید، انجام این کارها قدرت ذهنی و میزان خوشبختی را در شما بطور کلی افزایش می دهد.

کریستال های خلاقیت

سنگ کارنلیان

کارنلیان که یکی از قوی ترین کریستال های خلاقیت است به افزایش انرژی های خلاق شما کمک می کند و استعدادهای کشف نشده شما را آشکار می سازد. به ایجاد هارمونی بین تمرکز ذهنی و الهام خلاق نیز کمک می کند.کارنلیان تامبل شده

سنگ کلسیت نارنجی

مفهوم کلسیت نارنجی برای آنهایی که به دنبال ایده های جدید و خلاقانه یا راهکارها برای مشکلات موجود می گردند، ایده آل است. باعث حرکت انرژی شده و شما را تشویق می کند تا در نور متفاوتی به چیزها نگاه کنید.

کریستال وانادینیت

وانادینیت ارتقادهنده انرژی و خلاقیت بسیار قدرتمند است. به شما کمک می کند تا بر روی وظایف خود تمرکز کرده و هر گونه مان را از بین ببرید مخصوصاً آنهایی که جلوی خلاقیت را می گیرند.

خوشه ستاره ای آراگونیت

این کریستال برای رهایی خلاقانه از دست احساسات منفی مثل خشم، فلاکت یا ناامیدی سودمند است. به ما این امکان را می دهد تا بجای سرکوب کردن آنها، این احساسات را ابراز کنیم ولی مطمئن می شود که به روشی ایمن و شفابخش این ابراز را انجام می دهیم.

منشور کوارتز هماتوئیدی

این منشورکریستالی برای گسترش ذهن شما به افکار و ایده هایی که خارج از منطقه راحتی یا سیستم باور شما باشند کمک می کنند و ایده های خلاقانه ای را به جریان می اندازند.

گوی کلسیت نارنجی

مدیتیشن خلاق با سنگ های خلاقیت

برخی روانشناسان راجع به مدیتیشن خلاق صحبت می کنند- همانی که ما وقتی خیلی در کاری که مشغول انجام دادنش هستیم غرق می شویم، به هیچ چیز دیگری (مثل ساعت چند است یا اینکه گرسنه هستیم یا خیر) توجه نمی کنیم.

این حالت نوعی مدیتیشن است که توجه ما را -بجای تنفس یا چشم سوم (که در قدیم در یوگا یا کلاس مدیتیشن تدریس می شد)- در فرآیندهای خلاق متمرکز می کند. این کارشناسان می گویند که ورود به این حالت خلاق می تواند وضعیت خوشبختی بلند مدتی را تولید کند.

گاهی اوقات شروع تمرین خلاقانه -مخصوصاً اگر خودتان را فرد خلاقی نمی دانید- می تواند سخت باشد. ولی به یاد داشته باشید که این خلاقیت می تواند هر چیزی -از نقاشی گرفته تا راه اندازی کسب و کار خودتان یا حتی مرتب کردن خانه تان- باشد.

لزوماً نباید نمایش قابلیت هنری پر زحمت باشد بجای آن می تواند چیزی باشد که قابلیت تفکر خارج از جعبه شما برای ایجاد محصول نهایی را نشان می دهد.

1- تصمیم بگیرید که چه عمل خلاقی را مایل هستید شروع کرده و یا بهتر کنید.

2- مطمئن شوید که تمام لوازم ضروری را در اختیار دارید. اگر می خواهید شروع به نوشتن وقایع روزانه کنید شاید کتابی لازم داشته باشید که خلاقیت شما را تحریک کند، یا شاید خودکار مورد uلاقه و یا دفتر جدید. اگر می خواهید زمان خلاق خود را در آشپزخانه سپری کنید مطمئن شوید که تمام مواد لازم و ابزارهای موردنیاز برای دستور پخت جدید را دارا هستید.

3- کریستال های خلاقیت خود را به منظور خلاقیت گرد هم آورید و فضای مناسبی را که بتوانید در آنجا کار کنید، مشخص نمایید.

4- قبل از شروع تمرین خلاقانه خود، کریستال های خلاقیت خود را در دستان تان نگه دارید و چشمان خود را ببندید.

همانطور که مشغول دم هستید جمله تأکیدی را تکرار کنید: من خلاق هستم. همچنان که بازدهم انجام می دهید تکرار کنید: “من هم استرس ها را رها می کنم.” یا “من همه انتظارات را رها می کنم.” به مدت 3 تا 5 دقیقه این فرآیند را تکرار کنید.

5- کریستال های خلاقیت را نزدیک خود نگه دارید.

6- با هدف و آگاهی کامل وارد مدیتیشن خلاق شوید، خودتان را بطور کامل در هر عبارت خلاقی که انتخاب کرده اید غرق سازید.

7- وقتی کارتان تمام شد (حداقل برای آن روز) فضای اتاق خود را پاکسازی کرده و کریستال های خلاقیت خود را در محیط خود نگه دارید.

همچنین ممکن است از خواندن پست وبلاگ ما در مورد کریستال های نارنجی لذت ببرید.


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

سنگ کلسیت نارنجی


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − = یک

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه