وبلاگ

سنگ ماه تولد اردیبهشت

سنگ ماه تولد اردیبهشت

سنگ ماه تولد اردیبهشت(برج ثور)

تو، پرورش دهنده و ثابت قدم هستی. استوار و وفادار هستی. اردیبهشت یعنی همین! متین، باثبات و متمرکز. اینگونه از خودگذشتگی شما فوق العاده باارزش است. شما در زمین ریشه دوانده اید و راهی برای ارتباط با رحمت آن را پیدا می کنید. عشق، غذا، نوشیدنی، یوگا و موسیقی چیزهایی هستند که لذت بیش تری به شما می دهند. قدرت سنگ های ماه تولد را کشف کنید.

سنگ های ماه تولد اردیبهشت

سنگ های اصلی که با نماد طالع بینی متولدین اردیبهشت همسو است، یشم (سنگ قدرت)، کارنلیان، پیریت، فیروزه و کوارتز شفاف است. این سنگ ها فقط برای تو که متولد این ماه زیبا هستی انتخاب شده است و به شما کمک می کنند تا توانایی های تان را تقویت کنید و روح تان را تحول بخشید.

یشم انرژی مثبت و فراوانی را برای شما هدیه می دهد و کاری می کند تا این شجاعت را داشته باشید که به دنبال علایق قلبی تان بروید.

خرید دستبند یشم

برای خرید دستبند یشم روی عکس کلیک کنید.

کارنلیان به نیروی زندگی، اطمینان، شجاعت و اشتیاق شما انرژی می دهد. در فعال کردن چاکرای ریشه، خاجی و شبکه خورشیدی کمک تان می کند.

خرید دستبند کارنلیان(عقیق یمنی) اصل

برای خرید دستبند کارنلیان(عقیق یمنی) اصل روی عکس کلیک کنید.

پیریت شما را با انرژی خورشید ارتباط می دهد تا خوشبختی و لذت وارد زندگی تان شود.

گوی پیریت

برای خرید گوی پیریت روی عکس کلیک کنید.

فیروزه سنگ شفادهنده اعظم است که نعمت های زیادی برای تان به ارمغان می آورد.

کوارتز شفاف هدف شما را تقویت می کند تا قدرت بزرگ نمایی تان افزایش یابد.

دستبند سنگ کوارتز شفاف

برای خرید دستبند سنگ کوارتز شفاف روی عکس کلیک کنید.

(در کنار این سنگ ها میتوان به عقیق شجر، زبرجد، سرپانتین، آونتورین سبز، کیانیت، کریزوکولا، کریزوپرز ، کوارتز روتایل دار، رودونیت، سلنیت و لاجورد به عنوان سنگ های فرعی اردیبهشت ماه اشاره کرد.)

رنگ سنگ تولد ماه اردیبهشت

سبز و سبز آبی

در بدن های فعال و پرانرژی، رنگ سبز با چاکرای قلب اتصال دارد و به تقویت ارتباط بین جسم و روح کمک می کند. ابراز عشق را نشان می دهد و انرژی قدرتمندی به آن می دهد که باعث می شود کل سیستم چاکرایی با هم متصل نگه داشته شود. انرژی احیاکننده یشم، آن را به انتخابی عالی برای حمایت از آغازهای جدید در زندگی تبدیل می کند.

یکی دیگر از سنگ های متولدین اردیبهشت، فیروزه است. فیروزه سنگ خیره کننده ای ست که رنگ سبزآبی منحصربفردی دارد. انرژی قدرتمند این سنگ با چاکرای قلب و چاکرای گلو در ارتباط است. ترکیب انرژی موجود در این سنگ اثر شفابخشی به آن می دهد که مستقیماً بر روح، جسم و ذهن اثر می گذارد. به این صورت که به ایجاد ارتباط باز و عاشقانه تشویق می کند. سنگ های سبزآبی مثل فیروزه سنگ های شفابخش بسیار محبوبی هستند چون این سایه اقیانوسی که دارند، ویژگی تسکین دهنده و آرامش ذهنی فوری را به سنگ القا می کنند.

زرد و طلایی

نماد ماه متولدین اردیبهشت هم با طبیعت حساس و متعادل همسو است و هم انرژی سوپر شارژ شده ای را از رنگ طلایی جذب می کند. سنگ های طلایی مثل پیریت که نماد خورشید هستند و به عنوان نیروی زندگی و مرکز کیهان یاد می شوند تندرستی و خوشی را در شما فعال می کنند.

رنگ طلایی اعتماد به نفس را در متولدین اردیبهشت تقویت می کند و باعث می شود خودشان را بهتر بروز دهند. علاوه بر سنگ های رنگ طلایی، تنوع زرد مثل کارنلیان هم بخاطر خصوصیات انرژی زای خوش بینی و لذت شهرت دارد.

سفید

رنگ دیگری که برای متولدین اردیبهشت سودمند است، سفید می باشد. رنگ سفید با انرژی تصفیه کننده و پاکسازی که دارد نماد تحول معنوی است. یکی از قدرتمندترین سنگ های قیمتی برای تصفیه سازی انرژی، کوارتز شفاف است که می تواند تمام چاکراهای بدن را پاکسازی کرده و برنامه ریزی شود.

 

چطور از سنگ های ماه تولد اردیبهشت استفاده کنیم؟

برای اینکه بهترین نتیجه را از سنگ ماه تولدتان بدست بیاورید پیشنهاد می کنیم که آن را با تعهد و هدف گذاری (که صادقانه و از صمیم قلب تعیین شده باشد) تلفیق کنید. وقتی سنگ های برج ثور را با هدف مشخصی در ذهن برنامه ریزی می کنید، انرژی آن هر موقع که نیاز داشتید در خدمت گزاری به شما حاضر خواهد بود.

نماد طالع بینی ماه اردیبهشت، برج ثور، زیبایی و شگفتی های دنیا را تقدیر می کند و همین باعث می شود جواهرات سنگی مختص این ماه، خیلی خاص باشد و به انرژی شفابخش آن دسترسی مداوم می دهد. سنگ های قیمتی انرژی محیط اطراف را بزرگنمایی می کنند. برای همین وقتی پاکسازی شده و دوباره فعال شوند بهتر نتیجه می دهند.

روش های متنوعی برای پاکسازی سنگ ها وجود دارند که می توانید به راحتی در روتین روزانه خود اعمال کنید. برخی از مؤثرترین این روش ها، دود اسماج گیاه مقدس مریم گلی ، نور خورشید یا ماه و قرار دادن در کنار سنگ های تصفیه کننده ای مثل کوارتز و سلنیت می باشد. برای سنگ های معدنی سبز رنگ که با چاکرای قلب ارتباط دارند پیشنهاد می کنیم که سنگ های جلایافته یا قطعات بزرگ تر آن را در خاک گیاه سالم قرار دهید.

اسماج مریم گلی و پالوسانتو

برای خرید اسماج مریم گلی میتوانید روی عکس کلیک کنید.

وقتی سنگ ماه تولد اردیبهشت، پاکسازی شده و دوباره فعال شود، انرژی آن باز شده و برای پذیرش برنامه ریزی مجدد آماده می شود. سعی کنید سنگ اردیبهشت را با هدف مخصوصی که علاقه های واقعی روح تان را ابراز می کند پر کنید. درک خواص شفابخش منحصربفرد و مفهوم سنگ تان، کمک می کند تا موقع تصمیم گیری برای آنچه نیاز دارید، در مسیر درست تر قرار بگیرید.

راه ساده برای ارتباط با قدرت شفابخش سنگ جلایافته اردیبهشتی، این است که با سنگ مدیتیشن انجام دهید و روی هدف تان تمرکز کنید. وقتی برای ارتباط با انرژی آن زمان صرف می کنید، سنگ گوش می دهد و آماده است تا شما را به بهترین ورژن خودتان تبدیل کند.

سنگ تولد شما منبع قدرت عظیمی است. پوشیدن جواهرات اردیبهشت یا داشتن سنگ های این ماه در محیط تان مزیت های بی شماری برای تان به همراه می آورد.

 


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “سنگ ماه تولد اردیبهشت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 7 = یک

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه