وبلاگ

خواص سنگ موکائیت

موکائیت؛ کریستال ماجراجویی

اشتیاق برای سفر کردن را در آغوش بگیرید و بگذارید موکائیت قطب نمای معنوی تان باشد تا شما را به سمت ماجراجویی پیش ببرد. انرژی این سنگ، پتانسیل حقیقی شما را بیدار می کند. و بدین ترتیب، آن دسته از علاقه های تان را که دنبال نمی کردید، پیش می گیرید.

نیرویی که موکائیت در چاکرای شبکه خورشیدی و چاکرای ریشه شما پرورش می دهد، اشتیاقی را برای کشف فعالیت های جدید در شما پدید می آورد. این انرژی هیجان انگیز و راحت برای افرادی که تنها سفر کردن را دوست دارند، همسفر خوبی خواهد بود.

معرفی سنگ موکائیت

کریستال موکائیت با تنوع رنگ هایی جذاب، قدرتمندترین داروی زمینی را تحت کنترل درمی آورد و با ارتعاش های شفابخش خود، کمک می کند به تعادل روحی برسید. انرژی قدرتمند و ماجراجوی کریستال موکاییت آن را همسفر خوبی برای کل جاده می کند. قابلیت درمانی موکاییت جسارت و بینشی را که ما نیاز داریم تا تصمیمات بزرگ زندگی مان را بگیریم، به ما می دهد.

موکائیت تامبل شده

سنگ موکاییت تامبل شده

مفهوم سنگ موکائیت

سنگ کریستال موکائیت سال های زیادی ست که با خانواده های سلطنتی در ارتباط است، مخصوصاً در طول دوران قرون وسطی. در حقیقت، مجموعه سنگ های موکاییت جلا داده شده جزو اکسسوری های پوشیدنی برای شاهزاده ها بوده است.

کریستال موکاییت مثل اسپرسوی روح می ماند، انرژی دهنده ای ست که چاکرای ریشه، چاکرای خاجی و چاکرای شبکه خورشیدی را پاکسازی کرده و فعال می کند. به یک بیداری معنوی نیاز دارید؟ کریستال موکاییت شما را تشویق می کند تا کنترل سرنوشت خودتان را به دست بگیرید. این دارو یادمان می اندازد که خود ما مسئول زندگی های مان هستیم و زمان آن رسیده که تصمیمات اجرایی بگیریم.

موکائیت تامبل شده

سنگ موکاییت تامبل شده

خواص شفابخشی سنگ موکائیت

درباره خواص شفابخشی موکاییت می توان گفت، انرژی آن مثل خود زمین، آرام و ملایم است، رنگ قهوه ای آن، گل و لای و کثیفی را تداعی می کند. با اینکه به اندازه دیگر شگفتی های طبیعت مثل آبشار، هیجان انگیز نیست، رنگ قهوه ای پررنگ آن مادر طبیعت و پوسته زمین، (یک معجزه ساده ولی روزی دهنده) را به یاد ما می اندازد. وقتی پای شما محکم روی زمین قرار می گیرد، در واقع چشم انداز جدیدی راجع به زندگی کسب می کنید.

برای اینکه از فواید کریستال موکائیت برخوردار شوید، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه تان را برای یک جلسه تراپی 20 دقیقه با این سنگ آرام ولی قدرتمند، خالی کنید. انرژی آرامبخش و ملایم آن باعث شده که برای تازه کاران بهترین سنگ باشد. اگر در رابطه با موضوع کریستال های شفابخش و هنرهای مکمل مثل مدیتیشن تازه کار هستید، یکی از بزرگ ترین چالش ها آرام کردنِ ذهن پرمشغله است که شما را پریشان کرده و از نظر روحی سرگردان می کند.

موکائیت تامبل شده

سنگ موکائیت تامبل شده

واص شفابخش کریستال موکائیت برای تقویت و استحکام سازی چاکرای ریشه مشهور است تمرین مدیتیشن با کریستال موکاییت را امتحان کنید تا اثرات قدرتمند و در عین حال ظریفِ آن شما را متحیر کند. این کریستال  شما را تشویق می کند تا از منطقه آرامش تان خارج شوید و با چشم اندازی جدید به زندگی نگاه کنید.

به کریستال موکاییت خیره شوید تا انرژی حیاتبخش و جوان کننده آن یادتان بیندازد: وقتی که در قلب تان احساس جوانی می کنید، پیر نمی شوید. کریستال موکاییت فرآیند پیری را آرام می کند.
پیام سنگ موکاییت ساده است: قلبی که عشق می ورزد، همیشه جوان است.

یرای دیدن محولات مرتبط با سنگ موکائیت روی لینک زسر کلیک کنید

 


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

موکائیت تامبل شده

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه × 3 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه