وبلاگ

شفابخشی چاکرای خاجی با کریستال ها

شفابخشی چاکرای خاجی با کریستال ها

شفابخشی چاکرای خاجی با کریستال ها

چاکرای خاجی یا ساکرال، معروف به چاکرای سوادیشتانا در پایین شکم تا ناحیه ناف قرار گرفته است. با رنگ نارنجی ارتباط دارد و به تمایلات جنسی، شور، فطرت، آسیب پذیری و روابط ما با دیگران و دنیا مربوط است. به همین دلیل است که معمولاً به آن چاکرای شراکت هم می گویند. احساسات، ترس ها و نیروهای مربوط به این چاکرا، رفتار شما را برمی انگیزانند.

وقتی چاکرای خاجی شما تعادل داشته باشد، شما این انرژی را دارید که کسب وکارتان را راه اندازی کنید، یک اثر هنری خلق کنید یا حتی بچه دار شوید. ریسک پذیر می شوید، در رابطه هایی متعادل قرار می گیرید و آسیب پذیری و حساسیت تان را بروز می دهید. اگر چاکرای خاجی شما تعادل نداشته باشد شاید حس کنید که هیچ قدرت شخصی ندارید. بیش تر مواقع قادر نیستید احساسات تان را بروز دهید، نمی توانید حرفه معناداری ایجاد کنید و لحظات شاد ساده ای را در زندگی برای خود بیابید. از نظر فیزیکی، چاکرای خاجی دومین چاکرایی است که پایین کمر، اندام های جنسی و باروری، باسن و ران و همینطور روده تحتانی را کنترل می کند. این باور هم وجود دارد که مشکل در این نواحی، در نتیجه مشکلات چاکرای دوم است.

یکی از رایج ترین راه هایی که نشان می دهد چاکرای خاجی از تعادل خارج شده، موقعی است که ما فراموش می کنیم جوانب رابطه در تعیین کنیم. زن ها معمولاً نقش مراقب را به عهده می گیرند و مدام در حال بخشیدن به همسران، فرزندان، دوستان و حتی همکاران شان هستند. ولی وقتی نوبت بخشیدن خودمان می شود، خودمان را در انتهای لیست قرار می دهیم. به خودمان می گوییم: “اگر وقت کنم، برای خودم کاری انجام خواهم داد.” و این زمان، هیچ وقت از راه نمی رسد. چون زندگی اتفاق می افتد و ما در چرخه به سمت جلو ادامه می دهیم.

برای به تعادل رساندن چاکرای دوم، باید به این حقیقت اعتراف کنیم که دریافت کردن هم امکان پذیر است. هیچ اشکالی ندارد که برای خودمان زمان صرف کنیم. همین انرژی پذیرنده شفابخش است و همه ما لیاقت داریم که این انرژی را حس کنیم. وقتی تعادل بین انرژی بخشیدن و گرفتن برقرار شود، احساس فلاکت رها می شود. چاکرای خاجی از ما می پرسد: به چه چیز نیاز داری؟ می توانی نیازت را تقاضا کنی؟ یا همیشه طوری رفتار می کنی که انگار خودت به هیچ چیزی نیاز نداری؟

همه این الگوها، رفتارهای یاد گرفته شده را می توان تغییر داد اگر آگاهانه از آنها مطلع شویم. این چاکرا از ما می خواهد تا به درون خود نگاه کنیم و بگوییم: من ارزشش را دارم. من قدر خودم را می دانم و خودم را می بخشم. هر چه با احترام بیش تری با خودمان رفتار کنیم رابطه ها و آسیب پذیری ما با دیگران قوی تر می شود. شفای چاکرای خاجی یکی از قدرتمندترین راه هایی ست که می توانیم به سوی خودمان برگردیم، جسم و احساسات مان را کشف کنیم و با خود واقعی مان متحد شویم.

استفاده از کریستال ها برای شفای چاکرای خاجی: سنگ های شفابخشی که برای این کار استفاده می کنیم شانگیت، کوارتز هماتوئیدی، کارنلیان، دلربا(گلدستون) و کوارتز فانتوم است. اینها تنها چند مورد از سنگ هایی است که می توانید برای شفای چاکرای خاجی استفاده کنید.

شفابخشی چاکرای خاجی با کریستال ها

1 سنگ شانگیت بزرگ و 4 سنگ شانگیت کوچک: شانگیت شفابخش ترین سنگ است چون جسم را پاکسازی می کند، انرژی منفی را از بین برده و شما را در مسیر معنوی قرار می دهد. شانگیت از اصلی ترین کریستال هاست چون انرژی را خنثی می کند. هر انرژی که به سطح بیاید شانگیت آن را خنثی کرده و به تعادل می رساند.

4 کوارتز هماتوییدی: کوارتز هماتوئیدی احساسات شما را به تعادل می رساند، ذهن تان را به سمت ایده هایی خارج از باورهایی که دارید باز می کند و ضربه های روحی را شفا می بخشد. مخصوصاً برای یافتن تعادل بین دادن و گرفتن در رابطه ها بسیار مفید است.

4 سنگ کارنلیان: کارنلیان، اطمینان، خلاقیت و عزت نفس را به زندگی تان می آورد. و آن را به بهترین سنگ برای کار به منظور شفابخشی چاکرای خاجی تبدیل می کند.

4 سنگ دلربا(گلدستون): گلدستون که به سنگ جاه طلبی شهرت دارد، به شما کمک می کند تا به اهداف تان برسید و انرژی تان را تجدید کنید.

2 کوارتز فانتوم: کوارتز آنجل فانتوم شما را با چاکراهای بالاتر و گیتی ارتباط می دهد. موقع باز کردن این چاکرا، به شما راهنمایی و بصیرت می بخشد.
سنگ های چاکرای خاجی را به طور شبکه ای روی چاکرای خاجی خود قرار دهید. این چاکرا بین اندام تناسلی و زیر شکم تان قرار گرفته است. اگر کسی اطراف تان نیست که سنگ ها را در آنجا قرار دهد شاید آسان تر باشد که اول سنگ ها را به همان ترتیب کنار خود بگذارید بعد به همان ترتیب روی بدن خود منتقل کنید. بعد از قرار دادن آنها و پیدا کردن وضعیت راحت برای خود، چشمان تان را ببندید و نفس های عمیق بکشید.

 

مشاهده کریستال های چاکرای خاجی

 

از خودتان سوالاتی بپرسید مثل: من بطور کامل در رابطه هایم با دیگران باز هستم؟ بطور کامل احساساتم را بروز می دهم؟ یا ادعا می کنم که خودم به تنهایی از عهده آنها برمی آیم؟ آیا نگرش کلی من به زندگی خیلی عاطفی است یا به شدت منفی؟ عمیقاً به این سوال ها فکر کنید و ببینید چه چیز باعث شده که به این روش بیندیشید. زمان اختصاص دهید و از آفریدگار بپرسید که چطور می توان این الگوها را تغییر داد.

وقتی احساس کردید که درک بهتری بدست آوردید از اینکه “چرا انرژی درون چاکرای خاجی شما گیر افتاده”، کریستال های چاکرای خاجی و یادداشت تان درباره آنچه از مدیتیشن به دست آوردید، حذف کنید. سپس، کریستال ها را با آب بشویید سپس با دود مریم گلی پاکسازی نمایید. آنها را به مدت یک روز در زیر نور خورشید قرار دهید تا دوباره ارتعاشات خود را بدست بیاورند. هر موقع که خواستید می توانید با این مدیتیشن کار کنید.

شفابخشی چاکرا ابزاری قدرتمند برای تغییر، آشکار کردن الگوهای مضر و رها کردن باورهای قدیمی است. برای افراد مختلف روش های مختلفی از شفای چاکرا جواب می دهد پس چند تکنیک را امتحان کنید تا ببینید که کدام برای شما بهترین است. نکته مهمی که باید به یاد داشته باشید این است که از خودتان سوالات سخت بپرسید و با مشکلات تان روبرو شوید. بخش فعال این فرآیند شفابخشی، چیزی ست که باعث تغییر واقعی می شود.

 


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

هفت چاکرا

سنگ های هفت چاکرا

چاکرای گلو

چاکرای قلب

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای ریشه

چاکرای خاجی

چاکرای چشم سوم

چاکرای تاجی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

11 نظر در “شفابخشی چاکرای خاجی با کریستال ها | بهترین راهنما استفاده از سنگ ها و کریستال ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = هشت

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه