وبلاگ

خواص سنگ سان استون (سنگ خورشید)

سان استون؛ اغواکننده

از چیزهایی که انجام می دهید، لذت ببرید!

دقیقاً همانطور که خورشید زندگی را به همه جاندارانی که روی زمین هستند می بخشد، سان استون یا سنگ خورشید هم زندگی را به روح خلاق شما می دمد. سنگ خورشید، انرژی، سرزندگی و خلاقیت را برای شما به ارمغان می آورد. انرژی جوشان آن شما را به یاد لذتی می اندازد که خلاقیت در شما به وجود می آورد. سان استون از چاکرای خاجی (ساکرال) و چاکرای شبکه خورشیدی تغذیه می کند تا اعتماد به نفس، قدرت و برتری را ایجاد کند. دور از سایه تردید، خلاقیت شما در نهایت با قدرت خورشید شکوفا خواهد شد.

چرا به سنگ سان استون نیاز دارید؟

این روزها زندگی تان احساس تیرگی و خفگی به شما می دهد؟ فکر می کنید احساس هیجان و انتظار را از دست داده اید؟ بجای اینکه منتظر باشید چیزی حال شما را خوب کند، سان استون به شما یادآوری می کند تا از چیزهای کوچک در زندگی تان لذت ببرید.

معرفی خصوصیات شفابخش سنگ سان استون

خصوصیات سان استون با انرژی خورشید در ارتباط است. این انرژی مثبت و نورانی سنگ، ذهن، جسم و روح شما را با ارتعاشات بالا همسو می کند. اگر در همان چیزهای تکراری گیر افتاده اید، کار کردن با فرکانس های سنگ خورشید می تواند انرژی آتشین درون شما را دقیقاً مثل خورشید، بیدار کند.

خرید دستبند سان استون

برای خرید دستبند سان استون روی عکس کلیک کنید

سنگ سان استون ویژگی بالابرنده دارد که می تواند اشتیاق، هیجان و خلاقیت را دوباره به زندگی تان برگرداند. خواه احساس کنید که در زندگی هیچ چیز تحت کنترل شما نیست و خواه احساس کنید که تاریکی ها بر شما غلبه کرده اند، سنگ خورشید بر همه فرصت های خوشبختی و لذت که اطراف شماست نور روشنی می تاباند.

مفهوم سنگ خورشید یادتان می آورد که زندگی یعنی لذت بردن و جاری بودن. بعلاوه، همه ی ما فراز و نشیب هایی را تجربه می کنیم و همیشه در انتهای تونل به روشنی می رسیم. عجله کردن در زندگی یا صرفاً به انجام رسانیدن یک کار، خوشبخت بودن را برای شما سخت تر می کند.

سنگ خورشید  به شما یاد می دهد که هر روز را طوری زندگی کنید که انگار یک فرصت جدید است برای خوشبخت زندگی کردن. کمی از سرعت تان کم کنید تا مزه اوقات خوش را خوب بچشید و آن لحظات شادی را که در زمان های سخت به وجود آمده فراموش نکنید. دقیقاً مثل خورشیدی که هر روز صبح بالا می آید، سنگ خورشید هم به شما کمک می کند تا هر روز نیمه روشن را پیدا کنید.

تاریخ و افسانه سنگ سان استون

مفهوم سان استون در نروژ کشف شده است. به لطف ذرات ریز هماتیت، سنگ خورشید درخشش منحصربفردش را از خواص رفلکس نور می گیرد. طوری که دریانوردان وایکینگ مشهور از این برای گرفتن پرتوهای نور خورشید استفاده می کردند- می توان گفت نوع اوریجینال جی پی اس!

سان استون همیشه توسط بومیان امریکا که در وارنر ولی ارگان زندگی می کردند جمع آوری شده است. براساس افسانه امریکای بومی، مفهوم سنگ سنگ خورشید از خون یک جنگنده قوی که با تیر زخمی شده، نشأت گرفته است. خون جنگنده -که گفته می شود دلیل رنگ قرمزی سنگ خورشید است- به همراه روح جنگنده به سنگ القا شده است. فرهنگ یونان باستان معتقد است که مفهوم سنگ خورشید نماد خدای خورشید است که اعتمادش را به اسم آن بخشیده است.

منشأ و منطقه سنگ سان استون

سنگ سان استون یا سنگ خورشید در کانادا، هند، نروژ، روسیه و امریکا یافت شده است.

سنگ خون تامبل شده

مفهوم سنگ سان استون

مفهوم سان استون از ارتباط آن با قلب نشأت می گیرد. ترکیب صورتی، نارنجی و قرمز درون سنگ آن را به یک سنگ قدرتمند برای همه مسائل قلب تبدیل کرده است. فرقی نمی کند که در حال تقویت اعتماد به نفس تان هستید یا سعی می کنید از زندگی تان بیش تر لذت ببرید، سنگ خورشید انرژی موردنیاز شما را در خودش دارد.

مفهوم سنگ خورشید به شما کمک می کند تا محدودیت ها و انرژی های منفی را حذف کرده و جای آنها را با نور و ارتعاشات بالا پر کنید. قدرت خورشید را در نظر بگیرید،سنگ خورشید هم تمام انرژی های ناخواسته را با استفاده از قدرت مثبت نگری محو می کند.

با ترکیب ارتباط آن با قلب و ارتباطش با خورشید، سان استون قابلیت منحصربفردش برای حمایت از هدف ها را آشکار می کند. از شفای احساسی گرفته تا افزایش خوشبختی و لذت، تنوع کاربردهای سان استون آن را به یک عنصر ضروری در کلکسیون سنگ های تان تبدیل می کند.

از کارهایی که انجام می دهید لذت ببرید

به عنوان سنگ لذت و اشتیاق، سنگ سان استون شور و شوق شما را به زندگی برمی گرداند. این سنگ براق و روشن یادتان می آورد که متوقف شوید و گل های رز اطراف تان را ببویید. حتی کوچک ترین اقدامات هم می تواند تفاوت عظیمی ایجاد کند! کریستال سنگ خورشید شما کمک تان می کند تا در هر لحظه و هر روز بیش ترین لذت را ببرید.

دستیابی به خوشبختی

مفهوم سان استون با انرژی خورشید -یکی از قدرتمندترین منابع نور و انرژی مثبت موجود- در ارتباط است. با مهار کردن انرژی سنگ خورشید می توانید به نور ذاتی خود دست پیدا کنید و کامیابی بیش تری به زندگی تان بیاورید.

سنگ خورشید تامبل شده

نحوه استفاده از سنگ سان استون

چطور از سنگ سان استون برای بیش تر شدن لذت های زندگی، استفاده کنیم؟

برای لذت بیش تر در زندگی و دنیای پیرامون تان، از سنگ خورشید در برنامه روزانه خود استفاده کنید. وقتی آن را می پوشید، با خودتان حمل می کنید، یا آن را در محیط تان قرار می دهید، مفهوم سان استون مثل یک یادآور مداوم عمل می کند تا یادتان بیاورد که از هر لحظه لذت ببرید و اصلاً مهم نباشد که این لذت کوچک است یا بزرگ!

وقتی با سنگ خورشید برای لذت بیش تر در زندگی کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: زندگی من سرشار از لذت است. من از هر کاری که انجام می دهم لذت می برم.

چطور از سنگ سان استون برای خوشبخت شدن، استفاده کنیم؟

سنگ وقتی با سنگ خورشید برای خوشبخت شدن کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من سرشارم از لذت و خوشبختی.

پاکسازی و فعالسازی سنگ تان برای افزایش مفهوم سان استون

سنگ سان استون به عنوان سنگ مثبت نگری، یکی از بهترین مواد معدنی برای جذب انرژی های منفی ست. به همین دلیل است که پاکسازی کردن و شارژ انرژی آن بسیار مهم است مخصوصاً قبل از برنامه ریزی سنگ تان با هدف جدید. وقتی از هر یک از این روش های پاکسازی انرژی استفاده کنید مطمئن شوید که با هدف پاکسازی و تصفیه سازی انجام می دهید.

خورشید و ماه کامل

مفهوم سان استون شفابخشی و قدرت احیاکننده ی خورشید را نمایان کرده و نور خورشید را به ابزار پاکسازی شگفت انگیز تبدیل می کند. این پرتوهای حیاتبخش نور کامل خورشید انرژی های سمی و راکدِ جذب شده توسط سان استون را می سوزاند و از بین می برد.

قبل و بعد از کار با سنگ خورشید، مطمئن شوید که با قرار دادن آن در بیرون به مدت حداقل چهار ساعت، انرژی آن را از برنامه ریزی های قبل پاک کرده باشید.
پاکسازی و شارژ مجدد سنگ خورشید با نور ماه کامل، یک راه دیگر برای تجدید انرژی آن است. مشابه روش پاکسازی با خورشید، سنگ سان استون را به مدت حداقل چهار ساعت زیر نور ماه کامل قرار دهید.

سلنیت

یک ابزار شگفت انگیز برای پاکسازی و شارژ سنگ سان استون سلنیت است که یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای تصفیه سازی و بزرگنمایی انرژی های اطراف می باشد. سلنیت که در دنیای مواد معدنی منحصربفرد است، با نور سفید خالصش محیط شما و دیگر سنگ ها را پر می کند. همچنین، تنها سنگی است که نیازی به پاکسازی و فعال شدن مجدد ندارد. یک راه ساده برای پاکسازی خصوصیات شفابخش سنگ خورشید قبل از استفاده از آنها این است که آن را به مدت حداقل چهار ساعت روی صفحه شارژ سلنیت قرار دهید.

خرید استیک سلنیت

برای خرید استیک سلنیت روی عکس کلیک کنید

 

دود مقدس

اثرات پاکسازی مریم گلی و کندر و چوب پالوسانتو بخاطر از بین بردن سریع انرژی های سمی و راکد، پاکسازی محیط شهرت دارند. برای پاکسازی و تصفیه سنگ خود را به طور کامل در دود مقدس هر یک از آنها (یا ترکیبی از آنها) به مدت 30 ثانیه قرار دهید.

شفابخشی برای بهبود مفهوم سنگ سان استون

کار با سنگ چندکاره سان استون به شما کمک می کند تا در سمت روشن زندگی بمانید ولی وقتی با دیگر سنگ ها ترکیب می شود، حتی می توانید به هدف تان عمق بیش تری بدهید. برای پاکسازی چاکرا، سنگ را روی چاکرای خاجی روی قسمت پایین شکم قرار دهید تا پاکسازی کرده و مرکز انرژی مرتبط با خلاقیت و اشتیاق را فعالسازی کند.
برای حمایت از ارتباط شفاف و عاشقانه، سنگ را روی گلو قرار دهید. چشم های تان را ببندید و نفس عمیق بکشید تا وقتی که حس کنید سنگ خورشید روح شما را با عشق و نور پر می کند.

 

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “خواص سنگ سان استون (سنگ خورشید) | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 1

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه