خواص سنگ سان استون

سان استون؛ اغواکننده

از چیزهایی که انجام می دهید، لذت ببرید!
دقیقاً همانطور که خورشید زندگی را به همه جاندارانی که روی زمین هستند می بخشد، سان استون یا سنگ خورشید هم زندگی را به روح خلاق شما می دمد. سان استون، انرژی، سرزندگی و خلاقیت را برای شما به ارمغان می آورد. انرژی جوشان آن شما را به یاد لذتی می اندازد که خلاقیت در شما به وجود می آورد. سان استون از چاکرای خاجی (ساکرال) و چاکرای شبکه خورشیدی تغذیه می کند تا اعتماد به نفس، قدرت و برتری را ایجاد کند. دور از سایه تردید، خلاقیت شما در نهایت با قدرت خورشید شکوفا خواهد شد.

 

چرا به سان استون نیاز دارید؟

این روزها زندگی تان احساس تیرگی و خفگی به شما می دهد؟ فکر می کنید احساس هیجان و انتظار را از دست داده اید؟ بجای اینکه منتظر باشید چیزی حال شما را خوب کند، سان استون به شما یادآوری می کند تا از چیزهای کوچک در زندگی تان لذت ببرید.

 

معرفی خصوصیات شفابخش سان استون

خصوصیات سان استون با انرژی خورشید در ارتباط است. این انرژی مثبت و نورانی کریستال، ذهن، جسم و روح شما را با ارتعاشات بالا همسو می کند. اگر در همان چیزهای تکراری گیر افتاده اید، کار کردن با فرکانس های سان استون می تواند انرژی آتشین درون شما را دقیقاً مثل خورشید، بیدار کند.

کریستال سان استون ویژگی بالابرنده دارد که می تواند اشتیاق، هیجان و خلاقیت را دوباره به زندگی تان برگرداند. خواه احساس کنید که در زندگی هیچ چیز تحت کنترل شما نیست و خواه احساس کنید که تاریکی ها بر شما غلبه کرده اند، کریستال سان استون بر همه فرصت های خوشبختی و لذت که اطراف شماست نور روشنی می تاباند.

سنگ خون تامبل شده

مفهوم سان استون یادتان می آورد که زندگی یعنی لذت بردن و جاری بودن. بعلاوه، همه ی ما فراز و نشیب هایی را تجربه می کنیم و همیشه در انتهای تونل به روشنی می رسیم. عجله کردن در زندگی یا صرفاً به انجام رسانیدن یک کار، خوشبخت بودن را برای شما سخت تر می کند.

سنگ سان استون به شما یاد می دهد که هر روز را طوری زندگی کنید که انگار یک فرصت جدید است برای خوشبخت زندگی کردن. کمی از سرعت تان کم کنید تا مزه اوقات خوش را خوب بچشید و آن لحظات شادی را که در زمان های سخت به وجود آمده فراموش نکنید.
دقیقاً مثل خورشیدی که هر روز صبح بالا می آید، کریستال سان استون هم به شما کمک می کند تا هر روز نیمه روشن را پیدا کنید.

تاریخ و افسانه

مفهوم سان استون در نروژ کشف شده است. به لطف ذرات ریز هماتیت، سان استون درخشش منحصربفردش را از خواص رفلکس نور می گیرد. طوری که دریانوردان وایکینگ مشهور از این برای گرفتن پرتوهای نور خورشید استفاده می کردند- می توان گفت نوع اوریجینال جی پی اس!

سان استون همیشه توسط بومیان امریکا که در وارنر ولی ارگان زندگی می کردند جمع آوری شده است. براساس افسانه امریکای بومی، مفهوم سنگ سان استون از خون یک جنگنده قوی که با تیر زخمی شده، نشأت گرفته است. خون جنگنده -که گفته می شود دلیل رنگ قرمزی سان استون است- به همراه روح جنگنده به سنگ القا شده است. فرهنگ یونان باستان معتقد است که مفهوم سان استون نماد خدای خورشید است که اعتمادش را به اسم آن بخشیده است.

منشأ و منطقه

سان استون در کانادا، هند، نروژ، روسیه و امریکا یافت شده است.

مفهوم سان استون

مفهوم سان استون از ارتباط آن با قلب نشأت می گیرد. ترکیب صورتی، نارنجی و قرمز درون سنگ آن را به یک کریستال قدرتمند برای همه مسائل قلب تبدیل کرده است. فرقی نمی کند که در حال تقویت اعتماد به نفس تان هستید یا سعی می کنید از زندگی تان بیش تر لذت ببرید، سان استون انرژی موردنیاز شما را در خودش دارد.
مفهوم سان استون به شما کمک می کند تا محدودیت ها و انرژی های منفی را حذف کرده و جای آنها را با نور و ارتعاشات بالا پر کنید. قدرت خورشید را در نظر بگیرید، سان استون هم تمام انرژی های ناخواسته را با استفاده از قدرت مثبت نگری محو می کند.

با ترکیب ارتباط آن با قلب و ارتباطش با خورشید، سان استون قابلیت منحصربفردش برای حمایت از هدف ها را آشکار می کند. از شفای احساسی گرفته تا افزایش خوشبختی و لذت، تنوع کاربردهای سان استون آن را به یک عنصر ضروری در کلکسیون کریستال های تان تبدیل می کند.

از کارهایی که انجام می دهید لذت ببرید

به عنوان سنگ لذت و اشتیاق، کریستال سان استون شور و شوق شما را به زندگی برمی گرداند. این کریستال براق و روشن یادتان می آورد که متوقف شوید و گل های رز اطراف تان را ببویید. حتی کوچک ترین اقدامات هم می تواند تفاوت عظیمی ایجاد کند! کریستال سان استون شما کمک تان می کند تا در هر لحظه و هر روز بیش ترین لذت را ببرید.

دستیابی به خوشبختی

مفهوم سان استون با انرژی خورشید -یکی از قدرتمندترین منابع نور و انرژی مثبت موجود- در ارتباط است. با مهار کردن انرژی سان استون می توانید به نور ذاتی خود دست پیدا کنید و کامیابی بیش تری به زندگی تان بیاورید.

سنگ خورشید تامبل شده

نحوه استفاده از کریستال سان استون

چطور از کریستال سان استون برای بیش تر شدن لذت های زندگی، استفاده کنیم؟

برای لذت بیش تر در زندگی و دنیای پیرامون تان، از سان استون در برنامه روزانه خود استفاده کنید. وقتی آن را می پوشید، با خودتان حمل می کنید، یا آن را در محیط تان قرار می دهید، مفهوم سان استون مثل یک یادآور مداوم عمل می کند تا یادتان بیاورد که از هر لحظه لذت ببرید و اصلاً مهم نباشد که این لذت کوچک است یا بزرگ!
وقتی با سان استون برای لذت بیش تر در زندگی کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: زندگی من سرشار از لذت است. من از هر کاری که انجام می دهم لذت می برم.

چطور از کریستال سان استون برای خوشبخت شدن، استفاده کنیم؟

برای اینکه خوشبختی و انرژی مثبت به زندگی تان بیاید، با استفاده از کریستال سان استون برنامه کریستال ایجاد کنید. با پوشیدن جواهرات سان استون، حمل کردن سنگ و قرار دادن آن در محیط تان، می توانید خودتان را با لذت و شادی محاصره کنید.
وقتی با سان استون برای خوشبخت شدن کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من سرشارم از لذت و خوشبختی.

پاکسازی و فعالسازی سنگ تان برای افزایش مفهوم سان استون

کریستال سان استون به عنوان سنگ مثبت نگری، یکی از بهترین مواد معدنی برای جذب انرژی های منفی ست. به همین دلیل است که پاکسازی کردن و شارژ انرژی آن بسیار مهم است مخصوصاً قبل از برنامه ریزی سنگ تان با هدف جدید. وقتی از هر یک از این روش های پاکسازی انرژی استفاده کنید مطمئن شوید که با هدف پاکسازی و تصفیه سازی انجام می دهید.

خورشید و ماه کامل

مفهوم سان استون شفابخشی و قدرت احیاکننده ی خورشید را نمایان کرده و نور خورشید را به ابزار پاکسازی شگفت انگیز تبدیل می کند. این پرتوهای حیاتبخش نور کامل خورشید انرژی های سمی و راکدِ جذب شده توسط سان استون را می سوزاند و از بین می برد.

قبل و بعد از کار با سان استون، مطمئن شوید که با قرار دادن آن در بیرون به مدت حداقل چهار ساعت، انرژی آن را از برنامه ریزی های قبل پاک کرده باشید.
پاکسازی و شارژ مجدد کریستال سان استون با نور ماه کامل، یک راه دیگر برای تجدید انرژی آن است. مشابه روش پاکسازی با خورشید، کریستال سان استون را به مدت حداقل چهار ساعت زیر نور ماه کامل قرار دهید.

سلنیت

یک ابزار شگفت انگیز برای پاکسازی و شارژ کریستال سان استون سلنیت است که یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای تصفیه سازی و بزرگنمایی انرژی های اطراف می باشد. سلنیت که در دنیای مواد معدنی منحصربفرد است، با نور سفید خالصش محیط شما و دیگر سنگ ها را پر می کند. همچنین، تنها کریستالی است که نیازی به پاکسازی و فعال شدن مجدد ندارد. یک راه ساده برای پاکسازی خصوصیات شفابخش سان استون قبل از استفاده از آنها این است که آن را به مدت حداقل چهار ساعت روی صفحه شارژ سلنیت قرار دهید.

دود مقدس

اثرات پاکسازی مریم گلی و کندر و چوب پالوسانتو بخاطر از بین بردن سریع انرژی های سمی و راکد، پاکسازی محیط شهرت دارند. برای پاکسازی و تصفیه سنگ خود را به طور کامل در دود مقدس هر یک از آنها (یا ترکیبی از آنها) به مدت 30 ثانیه قرار دهید.

خواص سنگ سان استون(سنگ خورشید)

شفابخشی برای بهبود مفهوم سان استون

کار با سنگ چندکاره سان استون به شما کمک می کند تا در سمت روشن زندگی بمانید ولی وقتی با دیگر سنگ ها ترکیب می شود، حتی می توانید به هدف تان عمق بیش تری بدهید.
برای پاکسازی چاکرا، سنگ را روی چاکرای خاجی روی قسمت پایین شکم قرار دهید تا پاکسازی کرده و مرکز انرژی مرتبط با خلاقیت و اشتیاق را فعالسازی کند.
برای حمایت از ارتباط شفاف و عاشقانه، کریستال را روی گلو قرار دهید. چشم های تان را ببندید و نفس عمیق بکشید تا وقتی که حس کنید سان استون روح شما را با عشق و نور پر می کند.

مشاهده محصولات

 

0 فکر در مورد “ خواص سنگ سان استون(سنگ خورشید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 × = پنجاه چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top