وبلاگ

نحوه تشخیص سنگ ها و کریستال ها

نحوه تشخیص سنگ ها و کریستال ها

کریستال ها در قلب زمین، طی میلیون ها سال به لطف عکس واکنش های شیمیایی بین مواد معدنی درون هسته مذاب زمین تشکیل شده اند. در واقع، سیاره همیشه در حال تغییر است و همچنان که گرما مواد معدنی را از هسته به بیرون هل می دهد خودش را بازیافت می کند. پوسته زمین مدام در حال تحول است برای همین کریستال های جدید در هر روز کشف شده اند.

تشخیص سنگ اصل از قلابی

برای خرید کریستال های اصل خارجی و داخلی با ما در ارتباط باشید.(روی عکس کلیک کنید)

شاید علاقه مند به سنگ ها  کریستال ها هستید یا شاید هم فقط می خواهید دانش خود را راجع به کریستال ها افزایش دهید، در هر صورت، همیشه چیزهای زیادی وجود دارد که باید درباره هویت کریستال ها یاد گرفت.

در این پست می خواهیم 8 راه برای تشخیص کریستال ها معرفی کنیم و دانش شما را راجع به خواص قدرتمند و ارتباط شان با شما به عنوان یک شخص، افزایش دهیم.

 

تشخیص کریستال ها از روی شکل

تشخیص کریستال ها از روی شکل

چیزی که هر یک از کریستال ها را منحصربفرد و خاص می کند، ترکیب پویای آن است که از طرح های ساختاریافته ای به اسم شبکه بندی ساخته شده اند. این طرح ها دوباره و دوباره خودشان را تکرار می کنند و شکل ها و سطوحی با انواع تشابهات و تقارن ها خلق می شود. در شناسایی سنگ ها، کریستال ها در چندین نوع شکل دسته بندی می شوند که خصوصیات انرژیکی و زیبایی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

کریستال هایی مثل پیریت، الماس و فلوریت شبکه های مکعبی(کوبیک) دارند که از سه محور مساوی به مکعب شکل گرفته است. ساختار متعادل به این سه نوع سنگ انرژی هماهنگی بخشیده که همه چیز پیرامون خودشان را رشد می دهند.

کریستال های دیگری مثل آپوفیلیت و زیرکون چهارضلعی(تتراگونال) هستند.

نامتقارن ترین شکل های کریستال به نوع سه شیب (تریکینک ها) مثل لابرادوریت و فیروزه تعلق دارند.

در قلمروی مواد معدنی کریستال های راست لوزی (ارتورومبیک) محورهای نابرابر دارند مثل پریدوت و توپاز.

کریستال ها می توانند شش ضلعی (هگزاگونال) باشند مثل زمرد و آکوامارین.

بعضی کریستال ها در دستگاه بلوری تک‌شیب (منوکلینیک) قرار دارن مثل یشم و آزوریت.

در حالی که کریستال های مثلثی از لوزی شکل مشخصی برخوردارند.

 

 

شناخت ساختار کریستالی

hk,h کریستال ها از روی شکل

فروش انواع عقیق خام و فراوری شده باما در ارتباط باشید(روی عکس کلیک کنید)

کریستال ها در رنگ ها، شکل ها و ساختارهای کریستالی مختلفی وجود دارند. ساختارهای کریستالی خواص منحصربفرد یا ویژگی های کریستال هایی هستند که توسط اتم هایی ایجاد می شوند که با هم کار می کنند تا خواص منحصربفرد سنگ های موردعلاقه شما را خلق کنند. برخی ساختارهای کریستالی طبیعی هستند و برخی دیگر به نحوی برش خورده اند تا به عنوان ابزار یا منبع انرژی استفاده شوند.

در ادامه چهار ساختار خواهید دید که برای شناسایی سنگ ها نیاز است:

راف ها یا کریستال های خام

خالص ترین و دست نخورده ترین نوع است. وقتی آنها در وضعیت طبیعی قرار دارند شناسایی آنها آنچنان سخت نیست. متوجه بافت خشنی می شوید، انگار که آن را از داخل زمین بیرون کشیده و به دست شما داده باشند. وقتی کریستال ها در حالت طبیعی باشند می توانید در سطح عمیق تری با آنها ارتباط بگیرید.

خوشه ها یا ژئودها

از فرکانس های قدرتمند با زیبایی منحصربفرد و غیرطبیعی برخوردارند. ژئودها یا خوشه ها ساختار توخالی دارند که با کریستال های ظریفی پر شده اند. سخت است که بتوان کریستال را از روی رنگ با ژئود تشخیص داد چون زیبایی معمولاً درون آن قرار دارد. این کریستال ها بخاطر اثر آرام بخش و تصفیه کننده ای که در فضا دارند بکار می روند.

اسلایس ها

برش های باریک و جلا داده شده اند. برای شناسایی سنگ از روی قطعات، می بایست به دنبال نوارهای مرمری و ظاهر جلایافته بگردید. قطعات، قطعه های دکوری هستند که می توانند انرژی آرام بخشی را به هر اتاقی وارد کنند.

منشور ها و هرم ها

بخاطر شکل منحصربفرد و انرژی قدرتمندشان شهرت دارند. اغلب به عنوان ابزارهای شفابخش و انتقال دهنده های انرژی بکار می روند. ظاهر آنها معمولاً انحنای غیرطبیعی و حالت منحصربفرد دارد برای همین شناسایی آنها آسان است.

 

تشخیص کریستال ها از روی رنگ

تشخیص کریستال ها از طریق رنگ

با خیال راحت کریستال اصل را از ما خریداری کنید با تضمین برگشت کالا با ما ارتباط باشید(روی عکس کلیک کنید)

پس از اینکه تفاوت های بین ساختارهای کریستالی را کشف کردید، احتمالاً می خواهید بدانید که چطور می توان کریستال ها را از روی رنگ تشخیص داد. رنگ ها، روش رایج برای شناسایی کریستال به شمار می روند. در واقع، بسیاری از کارشناسان کریستال، کریستال ها را بخاطر ارتباط شان با خواص شفابخشی معین براساس رنگ طبقه بندی می کنند.

برای مثال، رنگ آبی ویژگی آرام بخش و ملایم دارد در حالی که قرمز با اشتیاق و میل ارتباط برقرار می کند. در دنیای سنگ ها، رنگ ها با انواع خاصی از کریستال ها و نحوه بکار رفتن آنها برای چاکراها هم ارتباط دارند.

شناسایی کریستال از روی رنگ، می تواند برای برخی از کریستال ها مثل کلسیت، فلوریت و تورمالین (نسبت به مابقی) چالش برانگیز باشد چرا که در رنگ های متفاوتی وجود دارند. در چنین مواردی باید به کتاب یا دایرکتوری کریستال ها که از روی رنگ طبقه بندی کرده باشد (و همچنین تصویر آن قطعه را هم داشته باشند) رجوع کنید.

در ادامه، لیستی از کریستال هایی که بطور گسترده در دسترس هستند ارائه شده تا شما را در مسیر درست قرار دهد:

سیاه

سیاه با قدرت، محافظت و راز ارتباط دارد. سنگ های سیاه بطور معمول در دسترس عبارتند از: ابسیدین سیاه، تورمالین سیاه، هماتیت، شبق، اونیکس.

آبی

آبی رنگ آرام بخش و آسودگی. کریستال های آبی برای تعادل فیزیکی و عاطفی بسیار مناسب اند. کریستال هایی که بطور معمول در این دسته یافت می شوند: آنجلیت، آکوامارین، سلستیت و لاجورد. کریستال های آبی شامل: عمیق آبی، آپاتیت، آزوریت، کلسدونی آبی، کریزوکولا.

قهوه ای

قهوه ای با زمین و درختان در ارتباط است. سنگ های قهوه ای به جذب انرژی منفی کمک می کنند. انرژی شفابخش زمینی را از سنگ های قهوه ای مثل کوارتز دودی، جاسپر قهوه ای، برونزیت و چشم ببر دریافت کنید.

زرد و طلایی

ظلایی رنگ خورشید در حالت نیم روزی کامل. سنگ هایی با رنگ زرد و طلایی، خوش بینی و شادی را به ارمغان می آورند. با توپاز طلایی، کهربا، چشم ببر، جاسپر زرد، نور خورشید را به زندگی تان وارد کنید. سنگ های طلایی مثل پیریت و طلا، نماد ثروت و قدرت هستند.

سبز

سبز چاکرای قلب خود را با سنگ های سبز پاکسازی کرده و فعال کنید. اینها اثر شفابخشی و تعادل بر احساسات را دارند. با زمرد، آونتورین، فلوریت سبز، یشم و مالاکیت که خوش شانس های موادمعدنی هستند، طالع خوب و کامیابی را به زندگی خود هدیه دهید.

نارنجی

نارنجی رنگ قدرت، سنگ های نارنجی اشتیاق درون روح و خلاقیت را بیدار می کنند. با کلسیت نارنجی، آراگونیت، کارنلیان، سان استون(سنگ خورشید) و مس روح خورشید را به تسخیر خود درآورید.

صورتی

صورتی رنگ عشق و همدلی. سنگ های صورتی مثل کوارتز صورتی و رودوکروزیت گشاینده ی قلب و انرژی دهنده قلب هستند. سنگ های صورتی دیگر مثل لپیدولیت، تورمالین صورتی و یاقوت صورتی.

خاکستری

خاکستری رنگ نور ماه است. سنگ های خاکستری یا نقره ای گستردگی کائنات را منعکس می کنند که به آنها خصوصیات جنگجوهای محافظ می دهد. سنگ های خاکستری مثل هماتیت و مون استون، پدیده نقره ای دارند که شبی پرستاره را فرامی خواند. نفوذ ظریف ولی قدرتمند نور است که سبب پاکسازی روح می شود.

بنفش

بنفش رنگ روشنگری و بصیرت است. سنگ های بنفش مثل آمتیست و چارویت، درخشش جادویی دارند. همچنین با انرژی های آرام بخش به تعادل رسیدن عواطف هم کمک می کنند. ساختار کریستالی سنگ های بنفش آنها را به تقویت کننده های قدرتمندی تبدیل کرده است مخصوصاً موقعی که با دیگر سنگ های چاکرای قلب ترکیب می شوند.

قرمز

قرمز رنگ شوق و نیروی زندگی است. سنگ های قرمز مثل گارنت، یاقوت سرخ و چشم ببر قرمز(تایگر آیرون)، انرژی گرم و زمینی (اتصال به زمین) دارند که به حمایت از چاکرای ریشه کمک می کند.

سفید

سفید نماد خلوص و تحول است. سنگ های سفید مثل سلنیت و کوارتز شفاف، ابزارهای شفابخش بسیار عالی هستند.

 

جستجوی سنگ از طریق چاکرا

جستجوی سنگ از طریق چاکرا

سنگ ها با چاکراها در ارتباط هستند و این چاکراها، مراکز انرژی در بدن درنظر گرفته می شوند. هفت چاکرا در بدن وجود دارد و هر یک از آنها با احساسات مشخصی در ارتباط هستند. به همین دلیل کریستال ها در پاکسازی و فعالسازی این گذرگاه های انرژیکی بسیار مؤثر هستند.

چاکرای تاجی

در بالای سر قرار دارد. جایی ست که روشنگری و تعالی رخ می دهد. سنگ های بنفش مثل آمتیست همراهان معنوی بسیار خوبی هستند. همچنین سنگ های سفید مثل سلنیت و کوارتز شفاف هم از چاکرای تاجی پشتیبانی می کنند.

چشم سوم

در مرکز ابروها قرار دارد. با بصیرت و بینش خود برتر ارتباط دارد. سنگ های نیلی رنگ مثل لاجورد، سودالیت و فلوریت با باز کردن درب بینش درونی، به بیداری مجدد کمک می کنند.

چاکرای گلو

مرکز انرژی گلو از ارتباط شفاف و مؤثر حمایت می کند و سنگ آن به سنگ محبوبی تبدیل شده که به عنوان گردنبند کاربرد زیادی دارد. وقتی سنگ های آبی مثل لاجورد و آکوامارین با پوست شما تماس پیدا می کند با بهبود ابراز وجود و زبان روح، به تعادل چاکرای گلو کمک می کند.

سنگ های دیگر مثل آنجلیت، سودالیت و آپاتیت آبی هم با چاکرای گلو ارتباط دارند و حمایت و انرژی موردنیاز شما برای بیان حقیقت را فراهم می آورند.

چاکرای قلب

وقتی این مرکز انرژی پاکسازی شده و فعال باشد، جسمِ حامل انرژی شروع خواهد کرد به تاباندن عشق (در همه نوع!). انرژی مثبت و روشن، اثرات مثبت را به زندگی شما جذب می کند و روابطی که از قبل دارید را مستحکم تر خواهد کرد. برای شفای چاکرای قلب، به وسیله کوارتز صورتی، آونتورین و رودونیت احساسات عشق و همدلی را بدست آورید.

چاکرای شبکه خورشیدی

به لطف رنگ های روشن و شاد که مشوق خوش بینی و انگیزه هستند، سنگ های زرد برای تعادل چاکرای شبکه خورشیدی بسیار مفیدند. با داشتن سیترین، جاسپر زرد، کوارتز روتیل دار و پیریت در کنار خود، در هر کاری که قصد انجام داشته باشید موفق خواهید بود، پس متمرکز باشید و به خودتان اطمینان کنید.

چاکرای خاجی

چاکرای خاجی که متعادل نباشد، باعث می شود احساس افسردگی و بی حالی کنید. و همچنین اگر این مرکز انرژی بیش فعال باشد، شما فوق العاده احساساتی شده و زود هیجانی خواهید شد. به وسیله کارنلیان، کلسیت نارنجی، چشم ببر و سان استون (سنگ های الهام بخشی، هیجان و انگیزه) می توانید همه این عواطف را به تعادل برسانید.

چاکرای ریشه

با سنگ های مخصوص چاکرای ریشه –گارنت قرمز، جاسپر قرمز، کوارتز دودی، بلک اونیکس و هماتیت– همیشه احساس اتصال به زمین را تجربه کنید. به عنوان جواهر آن را روی پوست خود بپوشید یا در خانه نگه دارید تا متوجه حس جدیدی از اطمینان و اعتماد به نفس شوید.

 

جستجوی سنگ از طریق ستاره شناسی

جستجوی سنگ از طریق ستاره شناسی

وقتی شما ستاره شناسی را با کریستال ها ترکیب کنید این قابلیت را دارد که بینش درون شما را به سطح انرژی کاملاً جدیدی برساند. همانطور که سقراط می گوید: شناختِ خود، سرآغاز معرفت است. و الماس های درخشان در آسمان به شما (به خصوص در ترکیب با کریستال های خاص) بینشی به اعماق درون تان می دهد. در این ترکیب انرژی غایی، این کریستال های نماد ستاره شناسی خود را امتحان کنید و اجازه دهید شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

فروردین (برج حمل)

ماهیت آتشین و مشتاق برج حمل را با کارنلیان (سنگ روشن نارنجی) کامل کنید. این سنگ خلاقیت را افزایش داده و انرژی های منفی را مسدود می کند. سیترین هم با قابلیت افزایش شفافیت افکار و هدف، برج حمل خلاق و جاه طلب را ارتقا می دهد.

اردیبهشت (برج ثور)

پیریت فراوانی و کامیابی را با خود به همراه می آورد که جنبه عملی نماد ثور را تکمیل می کند. همچنین متولدین این ماه، جاه طلب و حسی هستند. برای همین کارنلیان بخاطر خصوصیات افزایش عزت نفس، برای آنها سنگ بسیار خوبی به شمار می رود. زبرجد، سنگ قدرت شخصی، به متولد برج ثور کمک می کند به سمت خواسته قلبی اش حرکت کند.

خرداد (برج جوزا)

خصوصیات کوارتز روتایل دار متولدین برج جوزا را با سطح والاتری از خودشان ارتباط داده و بدین ترتیب کمک می کند تا شخصیت پویای خودشان را در تعادل حفظ کنند. کارنلیان، که افزایش دهنده خلاقیت است، از ذات دوستدار تفریح بودن و نیاز آنها به ابراز خودشان، حمایت می کند. یشم، سنگ چاکرای قلب، هارمونی را به ذهن و احساسات وارد کرده و این گرایش را دارد که به سرعت از جدیت به شادی و بی غمی تغییر دهد.

تیر (برج سرطان)

مون استون رؤیایی و جادویی کمک می کند تا ماهیت حساس و شهودی نماد سرطان آشکار شود. جاسپر قرمز هم با افزایش سرسختی و استقامت از متولدین برج سرطان حمایت می کند. صدف ابالون متولد برج سرطان را با جزر و مد اقیانوس دوباره ارتباط می دهد.

مرداد (برج اسد)

شیر مغرور دوست دارد در مرکز توجه قرار بگیرد. به همین دلیل گارنت سنگی بسیار عالی است. این سنگ اشتیاق آتشین درون قلب شیر جاه طلب را روشن می کند. چشم ببر اعتماد به نفس و قدرت درونی را آشکار می کند در حالی که کارنلیان هم خلاقیت و قدرت شخصی را ارتقا می دهد.

شهریور (برج سنبله)

متولدین باهوش برج سنبله که بر جزئیات تمرکز دارند، از جاسپر قرمز که بر چاکرای ریشه اثر تثبیت کننده دارد اعتماد به نفس و اراده دریافت می کنند. همچنین این افراد به انتقاد بیش از حد -هم از خودشان و هم از افرادی که در زندگی شان هستند- تمایل دارند و کیانیت به تعادل رسیدن این تکانه های منفی کمک می کند. یشم، فراوانی و کامیابی را به همراه می آورد که متولدین این ماه و نگرش آنها به زندگی را بهبود می بخشد.

مهر (برج میزان)

لاجورد به تصمیم گیری کمک می کند. و باعث می شود که متولد برج میزان موقعی که به سمت های مختلف کشیده می شود، متمرکز باقی بماند. متولدین برج میزان برای دستیابی به تعادل، تلاش می کنند برای همین سیترین بسیار سودمند است. چون اشعه نور خورشید و خوش بینی را به روح اضافه می کند. لابرادوریت هم به حفاظت از متولد برج میزانِ حساس می پردازد تا از خون آشام های انرژی در امان بماند.

آبان (برج عقرب)

غیرقابل پیش بینی ترین نماد زودیاک متولدین برج عقرب هستند که به سنگ های آرام بخش مثل آمتیست نیاز دارند تا احساسات شان را به تعادل برساند. مالاکیت هم می تواند سرعت شفای عاطفی آنها را افزایش دهد در حالیکه سیترین هم نور و روشنی را در چاکرای قلب افزایش می دهد.

آذر (برج قوس)

ذهن کنجکاو متولدین برج قوس می تواند از کمی برونزیت در زندگی استفاده کند. مخصوصاً به منظور انرژی دادن به انرژی که تغییرات معنوی را تشویق می کند. انرژی تثبیت کننده و اتصال دهنده به زمین سیترین، به ارتباط مجدد با ریشه شان کمک می کند.

دی (برج جدی)

این نماد مصمم و جاه طلب به انرژی نیاز دارد که نیروی زندگی را افزایش می دهد، مثل گارنت. سنگ قرمزی که چاکرای ریشه را نیرو می بخشد. ویژگی اثیری آزوریت هم گاهی اوقات به متعادل شدن ماهیت بیش از حد محافظه کارانه متولدین برج جدی کمک می کند.

بهمن (برج دلو)

متولدین برج دلو که افرادی اجتماعی با نماد هوا هستند، باید با آکوامارین – سنگی که با تشویق ارتباط مؤثر و شفاف روحیه اجتماع را ارتقا می دهد- همسو شوند. ذات یکدنگی برج دلو می تواند از خصوصیات جاسپر زرد هم بهره مند شود چرا که به شفای زخم های عاطفی قدیمی که چاکرای قلب را مسدود کرده اند، کمک می کند.

اسفند (برج حوت)

نماد آب مثل حوت، باید با آکوامارین جفت شود چرا که چاکرای قلب را تحریک می کند. برای برج حوت حساس، کریزوکولا سبب تسکین درد قلب می شود چرا که بیان عواطف را تشویق می کند. آمتیست هم به بازیابی روحیه متولدین برج حوت کمک می کند.

 

جستجوی سنگ از طریق هدف و نیت

جستجوی سنگ از طریق هدف و نیت

به گفته بودا: ما همان چیزی هستیم که می اندیشیم. به همین دلیل هدف داشتن در شفابخشی کریستالی، به شدت تأثیرگذار است. وقتی براساس نیازهای تان در زندگی به دنبال سنگ ها می گردید، در واقع ارتعاشات انرژیکی خود را به سطح بالاتری می رسانید. جواهرات کریستالی روشی بدون دردسر برای دسترسی دائم به خصوصیات متعادل سازی و اتصال به زمین در موادمعدنی است.

اگر به دنبال ثروت و موفقیت در زندگی هستید به دنبال دستبندها و گردنبندهایی بگردید که با سیترین و دیگر سنگ های زرد ساخته شده باشند، چون رنگ خوش بینی و تازگی بوده و انرژی آن سرشار از روشنی ست. سنگ های سبز مثل یشم و آونتورین سبز برای خوش شانسی و داشتن طالع خوب به شکل گردنبند فوق العاده عالی عمل می کنند.

برای داشتن زندگی با خلاقیت و اشتیاق کامل، کارنلیان می تواند همراه معنوی شگفت انگیزی در مسیرهای خلاقیت باشد. سنگ موردعلاقه کلئوپاترا، لاجورد، کریستال محافظت کننده ای است که از قلب در مقابل انرژی بد محافظت می کند. عقیق توری آبی هم برای خلاقیت بسیار سودمند است چرا که توانایی شما را برای آزادانه بیان کردن افکار ذهن و قلب تان افزایش می دهد.

برای انواع خوشبختی و عشق بی قید و شرط، سنگ های صورتی مثل کوارتز صورتی و رودوکروزیت به شما این قابلیت را می دهد تا رابطه تان را با دلسوزی و همدلی بنگرید.
شناخت سنگ ها از روی هدف باعث می شود ارتباط عمیق تری را با مفهوم کریستال برقرار کنید. و در نهایت شما را به سمت عمیق ترین خواسته های تان هدایت کرده و به تنظیم اهداف تان کمک می کند.

بررسی کتاب های کریستال

برای شناسایی سنگ بطور مستقیم، کتاب هایی راجع به کریستال ها را در کتابخانه خود داشته باشید که بخصوص وقتی با قطعه ای کمیاب و مرموز روبرو می شوید به کارتان می آید.

پرسش از فروشگاه کریستال منطقه

اگر با سنگی برخورد کردید که کمیاب بود و نتوانستید شناسایی کنید، از کارشناسی که در فروشگاه کریستال منطقه تان حضور دارد مشورت بگیرید و نظرشان را جویا شوید. برخی کریستال های معین، در رنگ ها و تنوع های مختلف ایجاد می شوند که شناسایی آن را از روی عکسی در کتاب یا وب سایت مشکل می سازد.

پیدا کردن کریستال درست متناسب با نیاز شما

در شفابخشی کریستال، معمولاً گفته می شود: سنگ است که شما را پیدا می کند، نه اینکه شما سنگ را پیدا کنید. گاهی اوقات ساده ترین راه برای یافتن بهترین کریستال متناسب با نیازهای تان دنبال کردن شهود و  بصیرت تان است. اگر چشم های تان به سمت کریستال خاصی جذب می شود، شاید تعجب کنید اگر بدانید که خصوصیات شفابخشی همان کریستال دقیقاً چیزی ست که در حال حاضر در زندگی خود نیاز دارید.

وقتی شروع می کنید به گشتن کریستالی که متناسب با نیازهای تان باشد، همیشه به کریستال هایی که به سمت شان کشیده می شوید و مفهوم شان، دقت کنید.
ایجاد رابطه با سنگ ها و بکارگیری انرژی های شان در خانه، می تواند به شما کمک کند تا ارتباط قوی تری را با کریستال ها احساس کنید.

به یاد داشته باشید: کریستال ها می توانند به ما بگویند که ما در زندگی مان چه چیزهایی کم داریم و به ما کمک می کنند تا به بهترین نسخه از خودمان دست یابیم. برای اینکه واقعاً یاد بگیرید چطور باید کریستال ها را تشخیص دهید باید تلاش کنید راجع به کریستال های مورد استفاده و خصوصیات شفابخش آنها خیلی دقیق تر و باملاحظه تر باشید.

 

 


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 


 

 

امیتیست

کریستال ها


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

 

2 نظر در “شناخت و تشخیص سنگ ها و کریستال ها

  1. نسرین گفت:

    عالی و بی نظیر

    1. مانا گفت:

      سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + شش =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه