وبلاگ

چطور از شمع کریستالی در چرخه های ماه استفاده کنیم؟

شمع ماه جدید

چرخه قمری یکی از قدرتمندترین ابزار برای تجلی اهداف شماست و فرصت هایی را برای تنظیم اهداف مختلف پیشنهاد می دهد و انرژی های مختلفی را در هر فاز مهار می کند. احتمالاً شما هم استفاده از کریستال در طول چرخه ماه برای تجلی اهداف تان را تجربه کرده اید.

ولی آیا می دانستید که شمع کریستالی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا انرژی ماه را مهار کنید؟ در این مقاله راجع به استفاده از شمع ها در هر یک از فازهای چرخه ماه صحبت می کنیم.

سه شمع ضروری برای کار با چرخه های ماه عبارتند از:

چه زمانی و چرا باید از شمع های کریستالی در طول چرخه های ماه استفاده کنیم؟

شمع های کریستالی قابلیت خاصی برای حمایت از اهداف شما دارند. عنصر آتش شعله اهداف شما را روشن می کند و به سوی کائنات می فرستد و در عین حال فضای شما را با انرژی هدف تان سرشار می سازد. اینکار به شما اجازه می دهد تا با بالاترین سطح انرژی محاصره شوید که می تواند شما را به سمت تجلی رؤیاهای تان سوق بدهد.

اگر قدرت شمع های کریستالی را با چرخه های ماه ترکیب کنید، تجربه شما قدرتمندتر هم می شود. وقتی هدف و شمع تان را با دوره ی مخصوص ماه مطابقت دهید خودتان را برای دستیابی به موفقیت بزرگ تر آماده می کنید.

شمع کریستالی ماه

در طول ماه جدید: شمع کریستالی ماه جدید

ماه جدید، شروع چرخه ی قمری است که بوم خالی نقاشی را در ذهن تداعی می کند. بهترین موقع در چرخه ماه برای تنظیم اهداف جدید و ایجاد احتمالات جدید در زندگی است. برای مهار کردن انرژی این فاز ماه، می توانید از شمع کریستال ماه جدید استفاده کنید. این شمع های کریستالی معمولاً از لابرادوریت ، سنگی با قابلیت های نامحدود، ساخته می شوند و برای به حقیقت پیوستن رؤیاهای شما طراحی شده اند.

نحوه استفاده: در ماه جدید، آرزو و اهداف خود را در ضلع خارجی شمع بنویسید. شمع را روشن کنید. وقتی شمع سوخت، با دقت سنگ را بردارید و تا کامل شدن ماه با خودتان حمل کنید.

در طول ماه کامل: شمع کریستالی ماه کامل

ماه کامل موقعی ست که ماه در روشن ترین و قدرتمندترین حالت خود قرار می گیرد. این دوره از چرخه ی ماه بهترین زمان برای هدایت آن انرژی درخشان و قدرتمند به بالاترین قابلیت بالقوه برای اهداف شماست. برای مهار کردن انرژی ماه کامل، می توانید از شمع کریستالی ماه کامل استفاده کنید. این شمع ها از مون استون -کریستال سفیدی که ارتعاش را بالا می ببرد- ساخته شده اند و برای به نتیجه رسیدن اهداف شما کمک می کنند.

نحوه استفاده: در ماه کامل، آرزو و اهداف خود را در ضلع خارجی شمع بنویسید. با استفاده از انرژی ماه کامل برای افزایش قدرت تجلی، شمع را روشن کنید. وقتی شمع سوخت، با دقت سنگ را بردارید و تا سه روز بعد با خودتان حمل کنید.

فاصله ی بین ماه کامل تا ماه جدید: شمع کریستالی پاکسازی

زمان بعد از ماه کامل و قبل از ماه جدید، بهترین موقع برای رها شدن از دست انرژی هایی ست که دیگر به دردتان نمی خورند. با پاکسازی این انرژی ها قبل از ماه جدید، می توانید مطمئن شوید که در بالاترین پتانسیل خود قرار گرفته اید و برای شروع چرخه قمری جدید کاملاً آماده هستید. برای استفاده از انرژی ماه در این دوره از چرخه، می توانید از شمع های کریستالی پاکسازی استفاده نمایید. این شمع ها از کوارتز دودی، سنگ رهایی و آزاد کردن، ساخته شده و برای پاک کردن مسیر شما از انرژی های ناخواسته طراحی شده اند.

نحوه استفاده: پس از دوره ماه کامل (سه روز پس از ماه کامل)، یک کلمه یا یک مقصودی که می خواهید رها کنید را روی ضلع خارجی شمع یادداشت کنید. شمع را روشن کنید و بگذارید که شعله ها همه انرژی های ناخواسته را دور کنند. وقتی شمع سوخت، با دقت سنگ را بردارید و تا آمدن ماه جدید با خودتان حمل کنید.

شمع کریستالی پاکسازی

شمع کریستالی پاکسازی


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

شمع کریستالی فراوانی

شمع کریستالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × 8 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه