خرید کریستال ها

خرید کریستال های شفابخش

آیا تا به حال به این فکر کرده این که سنگ ها و کریستال های شفا بخش را از کجا تهیه کنیم؟ بر خلاف روش های مدرن و خرید های آنلاین ، پیدا کردن سنگ ها و کریستال های اصلی مسئله ای است که خریداران در آن به مشکل بر میخورند و پیدا کردن این اجناس در اینترنت کار نسبتا دشواری است. با این حال ماناجم این بستر را فراهم کرده است، که یکی از معتبرترین و بهترین مراکز فروش آنلاین سنگ ها و کریستال ها و محصولات انرژیک‌‌ در ایران می‌باشد. که می‌توانید تمامی محصولات را به صورت آنلاین و با اطمینان خاطر از اصل بودن آن تهیه کنید. ما مجموعه بزرگی از کریستال ها و سنگ ها را برای فروش به همراه اطلاعات کامل مربوط به ویژگی و معنی هر کریستال در اختیار خریداران قرار می‌دهیم.

دکور خانه

کریستال بزرگ

گوی سنگی

اسلایس

منشور و هرم

راف و خوشه

سنگ های تامبل شده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه