خرید کریستال ها

خرید کریستال های شفابخش

آیا تا به حال به این فکر کرده این که سنگ ها و کریستال های شفا بخش را از کجا تهیه کنیم؟ بر خلاف روش های مدرن و خرید های آنلاین ، پیدا کردن سنگ ها و کریستال های اصلی مسئله ای است که خریداران در آن به مشکل بر میخورند و پیدا کردن این اجناس در اینترنت کار نسبتا دشواری است. با این حال ماناجم این بستر را فراهم کرده است، که یکی از معتبرترین و بهترین مراکز فروش آنلاین سنگ ها و کریستال ها و محصولات انرژیک‌‌ در ایران می‌باشد. که می‌توانید تمامی محصولات را به صورت آنلاین و با اطمینان خاطر از اصل بودن آن تهیه کنید. ما مجموعه بزرگی از کریستال ها و سنگ ها را برای فروش به همراه اطلاعات کامل مربوط به ویژگی و معنی هر کریستال در اختیار خریداران قرار می‌دهیم.

دکور خانه

کریستال بزرگ

گوی سنگی

اسلایس

منشور و هرم

راف و خوشه

سنگ های تامبل شده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه