وبلاگ

خواص سنگ چشم ببر

چشم ببر؛ تغییردهنده

توانایی سنگ چشم ببر برای اعطا کردن تمرکز قوی و قدرت اولیه شباهتش به ببر را تقویت می کند. این سنگ تصویر ظاهری شما را تغییر می دهد بنابراین شما می توانید به درک عمیق تری از خودتان دست یابید. سرگرمی جدیدی هست که بخواهید امتحان کنید؟ به دنبال راهکار برای مسئله ای می گردید که تاکنون درنظر نگرفته بودید؟ این سنگ شما را به چاکرای خاجی و چاکرای شبکه خورشیدی ارتباط می دهد تا شما را با قدرتی که نیاز دارید متعادل سازد.

چرا به سنگ چشم ببر نیاز دارید؟

تاکنون حس کردید که وقتی فرصت های جدیدی برای تان پیش می آید دچار تردید شوید یا چیزی شما را از انجام کار و پیش رفتن بازدارد؟ بخاطر ترس از ناشناخته ها، از ریسک کردن می ترسید؟ می دانید چه می خواهید، ولی جسارت دنبال کردن آن را ندارید؟ به نظر می رسد که به چشم ببر نیاز داشته باشید.

معرفی خصوصیات شفابخش سنگ چشم ببر

خصوصیات چشم ببر شما را تشویق می کند تا در تمام جوانب زندگی تان، جسور و شجاع و سرسخت عمل کنید. اگر به دنبال افزایش شجاعت در خودتان هستید تا به شما کمک کند که بر ترس های تان غلبه کنید و ریسک پذیر باشید، سنگی بهتر از این سنگ پیدا نمی کنید.

مفهوم سنگ چشم ببر، خواص شفابخش خود را از ترکیب عناصر زمین و خورشید بدست می آورد. این همان چیزی ست که ارتعاشات متعادل کننده و الهام بخش را به آن می بخشد. دقیقاً مثل راه راه های ببر، سنگ چشم ببر هم ظاهری دارد که با انرژی قدرتمند آن هماهنگ باشد. رنگ بندی پررنگ آن هم دقیقاً مثل خواص شفابخش آن برجسته است و برای بالانس کردن احساسات سمی و ایجاد تغییرات ذهنی مثبت تلاش می کند.

خرید گردنبند قلب چشم ببر

برای خرید گردنبند قلب چشم ببر روی عکس کلیک کنید

 

خصوصیات مفهوم این سنگ ، نتیجه ی ارتباط این سنگ با چاکرای شبکه خورشیدی (چاکرای سوم) در سیستم هفت چاکرایی می باشد. به عنوان مرکز انرژی که اطمینان و قدرت شخصی را کنترل می کند، این سنگ به حذف هر گونه ناهماهنگی از این چاکرا کمک می کند و احساسی را در شما ایجاد می کند که انگار با قدرتمندترین و با اعتماد به نفس ترین ورژن خودتان روبرو هستید. در ارتباط با سنگ های زرد، مثل سنگ چشم ببر، چاکرای شبکه خورشیدی، می تواند توانایی شما را برای اعتماد به خودتان آسان تر کند. با بالانس کردن چاکرای شبکه خورشیدی شما، خواص سنگ چشم ببر می تواند به شما قدرت و انگیزه دهد.

تاریخ و افسانه سنگ چشم ببر

بیشترِ مفهوم چشم ببر و کاربردهایش از وضعیت ظاهری آن نشأت می گیرد. در زمان های قدیم، جنگنده ها و سربازان هنگام ورود به جنگ چشم ببر به تن می کردند چون معتقد بودند که روح قدرت و محافظت در خودش دارد. خصوصاً سربازان رومی بخاطر اینکه واقعاً شبیه چشم ببر بود، به قدرت های این سنگ ایمان داشتند. چشم، قدرت بینای کل و دانای کل را نمایان می کرد و در میدان جنگ تقاضای زیادی داشت. در برخی فرهنگ ها هم این باور وجود داشت که مفهوم سنگ  چشم ببر، چشم بد و شیطانی را دفع می کند.

سنگ چشم ببر در دیگر تمدن های باستانی مثل چینی باستان هم استفاده می شده است که باور داشتند چشم ببر برای کسی که آن را به تن کرده خوش یمن است و خوش شانسی می آورد. در اساطیر شرقی، ببر جادویی نماد شجاعت، درستی و قدرت بود برای همین تمدن های قدیم مفهوم این سنگ را با این خصوصیات و این موجود اساطیری مرتبط دانسته اند.
این پیوستگی های باستانی و کاربردها از انرژی این سنگ دقیقاً همانطور که ما امروز آن را می دانیم، حمایت می کند.

منشأ و منطقه سنگ چشم ببر

سنگ چشم ببر را می توان در هند، استرالیا، برزیل، آفریقای جنوبی، امریکا و دیگر نواحی پیدا کرد.

خرید گردنبند منشور چشم ببر

برای خرید گردنبند منشور چشم ببر روی عکس کلیک کنید

مفهوم سنگ چشم ببر

مفهوم این سنگ بخاطر ترکیب خصوصیاتی که عمل سرزندگی و فیزیکی را ترویج می کند شهرت یافته است. خصوصیات چشم ببر با فعال کردن و بالانس کردن چاکرای  شبکه خورشیدی، به شما کمک می کند تا حتی در شرایط آشفته، متعادل و متمرکز و معقول باقی بمانید. هر وقت خواستید قدرت درونی تان را فعال کرده و بر موانع احساسی غلبه کنید، خواص شفابخش چشم ببر به کمک تان می شتابد.

این سنگ بخاطر انرژی مشوق و قوی که دارد سنگ ایده آلی است برای شهامت دادن به شما در تمام جوانب زندگی تان! این سنگ، بخصوص برای جذب ثروت و دارایی و از بین بردن موانع مالی بسیار مؤثر عمل می کند. وقتی با این سنگ ارتباط بگیرید، به شما یادآوری می کند که مسیر موفقیت پر از چالش است ولی وقتی شما انرژی این سنگ را مهار کنید، قدرت درونی تان برای از بین بردن موانع کافی خواهد بود.

خرید دستبند سنگ چشم ببر

برای خرید دستبند سنگ چشم ببر روی عکس کلیک کنید

افزایش شهامت

بدون ترس بودن، همانقدر که الهام بخش و تحسین برانگیز است، جوری غیرواقعی هم به نظر می رسد. بسیاری از ما در زمان های مختلفی از زندگی مان و تحت شرایط خاص، احساس ترس، تردید و شک، ناامنی و … را تجربه می کنیم. هنگام رویارویی با چالش، مفهوم این سنگ به ما کمک می کند تا آن احساسات مسموم را به شهامت و اعتماد به نفس تبدیل کنیم. می توانید چشم اندازتان را تغییر دهید و حتی در مواقع ترس هم رو به جلو حرکت کنید. اگر به خودتان شک کردید، با هدف رسیدن به شجاعت و استقامت، سنگ چشم ببر را برنامه ریزی کنید و به انرژی آن جذب شوید.

شاید باورهای درونی خودتان باشد، شاید هم یک عامل خارجی است که شما را از اقدام کردن بازمی دارد، هر چه که باشد، سنگ چشم ببر به شما یاد می دهد که مستقیماً باورهای محدودکننده را ببینید. و با انرژی استوارش کمک می کند بدانید که بله این عوامل وجود دارند ولی قرار نیست زندگی شما را تحت کنترل خودشان دربیاورند.

چشم ببر که گاهی اوقات به عنوان تغییردهنده حالت معروف است، کمک می کند تا چشم اندازتان را تغییر دهید. بجای اینکه ببینید این وضعیت چقدر ترسناک و رعب آور است، به شما یاد می دهد که همه ی چالش ها را به عنوان یک فرصت برای رسیدن به قدرت واقعی تان ببینید. خواه در بین مشاجره گیر افتاده باشید یا تغییر بزرگی را در زندگی تان ایجاد کنید، مفهوم چشم ببر شما را هنگام ریسک پذیری در تمام جوانب زندگی حمایت می کند.

شهامت، رفتاری یادگرفتنی است، چیزی ست که زمان می طلبد و تمرین کردن آن دشوار است. ولی اگر این سنگ را کنارتان داشته باشید می توانید بر تمام ترس های تان فائق بیایید.

جذب ثروت

همان انرژی که شهامت را در شما افزایش می دهد، در عین حال ابزار قدرتمندی است تا بر موانع مالی و پول غلبه کنید و آن را به یکی از سنگ های جذاب برای ثروت تبدیل می کند. مفهوم این سنگ، شما را -حتی مواقعی که موانع به اوج خود می رسند- مصمم و متمرکز نگه می دارد.هدف گذاری مالی، جذب سرمایه و دنبال کردن آن شاید ترسناک به نظر برسد. اگر شما هم در این باره ترس دارید یا مضطرب هستید و در امور مالی تردید دارید، به انرژی و خصوصیات شفابخش چشم ببر اعتماد کنید و خودتان را به آن بسپارید.

گردنبند چشم ببر

برای خرید گردنبند چشم ببر روی عکس کلیک کنید

نحوه استفاده از سنگ چشم ببر

چطور از سنگ چشم ببر برای شهامت بیش تر استفاده کنیم؟

هر وقت به شجاعت بیش تر نیاز داشتید، می توانید برنامه سنگ قدرتمند ایجاد کنید. وقتی سنگ چشم ببر را به تن می کنید، حمل می کنید یا در محیط قرار می دهید در واقع خودتان را با انرژی آن محاصره کرده اید و با شجاعت برجسته ی آن همسو شده اید.

فرقی ندارد که این سنگ را مثل جواهرات بپوشید، قطعه ای از آن را با خودتان حمل کنید یا نزدیک تان در محیط قرار دهید. در هر حال قرار گرفتن این سنگ نزدیک به شما قابلیت تان را برای غلبه بر ترس افزایش می دهد و احتمال موفقیت تان در تمام جوانب زندگی بیش تر می شود.

وقتی با سنگ چشم ببر برای ارتقای شجاعت تان کار می کنید از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من شجاع هستم.

چطور از سنگ چشم ببر برای جذب ثروت استفاده کنیم؟

وقتی می خواهید ثروت و پول جذب کنید و از موانع مالی خلاص شوید می توانید با سنگ چشم ببر کار کنید و یک برنامه سنگ قدرتمند ایجاد کنید. با پوشیدن جواهرات، حمل کردن و قرار دادن آن در محیط، خودتان را تحت انرژی مشوق و تقویت کننده ی آن قرار دهید.

وقتی با این سنگ برای جذب ثروت کار می کنید از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من قدرتمند، موفق و ثروتمند هستم.

کریستال های ثروت

پاکسازی و فعال کردن سنگ برای تقویت مفهوم چشم ببر

خصوصیات چشم ببر بخاطر توانایی شگفت انگیزش برای جذب ترس ها و جانشین کردن آن با شجاعت شهرت دارد. پس از مدتی که سنگ چشم ببر همه ی این انرژی های منفی را جذب کرد، دیگر به اندازه ی قبل فرکانس بالا به نظر نمی رسد و راکد دیده می شود. برای همین خیلی مهم است که انرژی منفی و برنامه ریزی قبل را قبل از هدف جدید، پاک شود. با این روش های مؤثر پاکسازی، فرکانس هایاین سنگ به پتانسیل کامل خود دست می یابد و برای هدف گذاری جدید آماده می شود.

خورشید

اگر آماده اید که مثل یک ببر موقع رویارویی با ترس و چالش، غرش کنید، پس منتظر باشید که وقتی سنگ چشم ببری تان پاکسازی شد بر همه موانع غلبه کنید. یکی از بهترین راه ها برای پاکسازی و شارژ مجدد فرکانس های آن، انرژی خورشید است. پرتوهای قدرتمند خورشید انرژی های کهنه و راکد را می سوزاند و از بین می برد. چشم ببری خود را به مدت حداقل 4 ساعت در بیرون زیر نور خورشید قرار دهید. بعد از آن این سنگ شما برای برنامه ریزی جدید و هدف جدیدتان آماده خواهد بود.

ماه کامل

چرخه قمری یکی دیگر از عناصر طبیعی است که هم با تغییرات معنوی ارتباط دارد و هم به عنوان ابزار پاکسازی شناخته می شود. انرژی متحول کننده ی نور ماه کامل خصوصیات این سنگ را پاکسازی کرده و مجدداً شارژ می کند. و به آن کمک می کند تا با بالاترین سطح ارتعاش از هدف شما حمایت کند. مثل روش پاکسازی با نور خورشید، می توانید چشم ببری خود را با مدت حداقل 4 ساعت زیر نور ماه کامل قرار دهید.

خرید گوی سنگ چشم ببر

برای خرید گوی سنگ چشم ببر روی عکس کلیک کنید

سلنیت

انرژی چشم ببر می تواند با اثرات تصفیه کننده ی سلنیت هم ارتقا یابد. سلنیت با نور سفید خالصی که دارد همه چیز را تحت کنترل خود درمی آورد. صفحه شارژ سلنیت یکی دیگر از ابزارهای پاکسازی است چون هر چیزی را که با آن تماس پیدا کند، تقویت می کند. سلنیت سنگ منحصربفردی است و تنها سنگی است که چنین انرژی خالص و قدرتمندی دارد و خودش به هیچ پاکسازی و شارژ مجدد احتیاج ندارد. فقط کافی ست سنگ تان را روی سلنیت قرار دهید و بگذارید به مدت 4 ساعت یا بیشتر، شارژ شود.

ترکیب انرژی سنگ ها برای افزایش مفهوم سنگ چشم ببر

وقتی این سنگ را با یک آهنربای ثروت دیگر جفت کنید انرژی حمایتی و تشویقی که دریافت می کنید دو برابر می شود و متمرکزتر و باانگیزه تر می شوید. مثلاً یشم و پیریت برای جفت شدن با چشم ببر سنگ شگفت انگیزی ست چون به شما یادآوری می کند که صبور بمانید و چشم ببر هم شما را سختکوش و قوی نگه می دارد.

.

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

7 نظر در “خواص سنگ چشم ببر | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × 1 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه