وبلاگ

خواص سنگ تورمالین سیاه

سنگ تورمالین سیاه؛ محافظ

در زیر طاقِ محافظ سنگ تورمالین سیاه ایمن هستید و حتی بدترین کاهنده انرژی هم نمی تواند آسیبی به شما بزند. تورمالین سیاه یکی از قدرتمندترین سنگ هایی است که برای حفاظت و از بین بردن انرژی منفی استفاده می شود. کمک می کند تا مرزی را بین خودتان و دیگران قرار دهید تا انرژی های ناخواسته به سمت تان نیاید. وقتی این سنگ را در چهارگوشه اتاق می گذارید، حفاظ هایی را ایجاد می کند که مانع از تحلیل انرژی می شوند.

معرفی خواص شفابخش سنگ تورمالین سیاه

این نوع سنگ، سنگ عالی برای همه انسان هاست چون سنگ بادی گاردی (محافظ) است که وظیفه ی حذف انرژی منفی و مراقبت در برابر آن را به عهده دارد. به عنوان جواهرات از آن استفاده کنید، یا در داخل خودروی تان قرار دهید، در جاهای مختلف منزل تان، نزدیک کامپیوتر قرار دهید. واقعاً این سنگ از سنگ های ضروری برای همه افراد و همه مکان هاست و باید در کالکشن سنگ ها قرار بگیرد.

خرید تورمالین سیاه

برای خرید راف تورمالین سیاه روی عکس کلیک کنید

این سنگ مثل اسفنج عمل می کند، همه انرژی های منفی اطراف را به خودش جذب می کند. این خصوصیت محافظتِ تورمالین سیاه است که با جذب آنها، سنگ می تواند مانع از این شود که انرژی های ناخواسته به خانه شما، ذهن، جسم و روح شما وارد شوند. بخاطر این قابلیت پاکسازی منفی ها،این سنگ از اعضای اصلی آیین پاکسازی روزانه شما باشد تا همه انرژی های راکد را رها کند.

تاریخ و افسانه سنگ تورمالین سیاه

تورمالین از دوران قرون وسطی تاکنون وجود داشته است. ولی تا قبل از اواخر سال 1800 محبوب نشده بود. قبل از اینکه تورمالین نامی برای خود دست و پا کند، قدرت آن فقط برای کسانی که با آن کار کرده بودند بدیهی بود. بسیاری از افراد درمانگر، بومیان افریقا و قبیله های بومی امریکا تورمالین را همراه خودشان حمل می کردند تا در برابر خطرات از آنها محافظت کند.

در قرن هجدهم، تاجران آلمانی جنبه دیگری از این سنگ را کشف کردند. اینکه مالیدنِ سریع سنگ تورمالین سیاه آن را از نظر الکتریکی شارژ می کند. پس از کشف این خصوصیت، از این نوع سنگ برای جمع آوری گرد و غبار از روی پیپ شان استفاده کردند.

منشأ و منطقه سنگ تورمالین سیاه

تورمالین سیاه در افریقا، برزیل،افغانستان، پاکستان، امریکا و بسیاری جاهای دیگر در سراسر دنیا یافت می شود.

خرید گردنبند تومالین سیاه

برای خرید گردنبند سنگ تورمالین سیاه روی عکس کلیک کنید

مفهوم سنگ تورمالین سیاه

مفهوم این سنگ به رنگ مشکی تیره آن مربوط است. بخاطر این رنگ تیره، این سنگ انرژی بسیار قدرتمند و توانایی دارد تا بدون اینکه حتی انرژی خودش را دخالت دهد، انرژی های منفی را جذب کرده و هم از شما و محیط تان محافظت کرده و پاکسازی نماید. این سنگ با چندکاره بودنش، کاری کرده که همه افراد به آن نیاز پیدا کنند.

محافظت

خصوصیات شفابخشی این سنگ برای مقاصد مربوط به محافظت خیلی معروف است. مفهوم سنگ تورمالین سیاه انرژی شما را در محفظه ای قرار داده و انرژی ناخواسته و ضعیف را که از دیگران، مکان ها و شرایط مختلف به سراغ تان می آید دفع می کند. اجازه دهید این سنگ انرژی های منفی را برای شما دفع کند تا فقط انرژی هایی با حال خوب، شما را در فرکانس بالا نگه دارند.

مفهوم سنگ تورمالین سیاه نه تنها از قدرت شخصی شما محافظت می کند، بلکه حفاظت از خانه شما را هم به عهده دارد. دقیقاً همانطور که بین انرژی شما و محیط مثل فیلتر عمل می کند، برای خانه شما نیاز همین کار را انجام می دهد تا بدی ها را بیرون از خانه نگه دارد. این نوع سنگ یکی از قدرتمندترین مواد معدنی برای جذب تابش الکترومغناطیسی است که آن را بهترین گزینه برای قرار دادن کنار کامپیوتر و دیگر لوازم الکترونیکی می کند.

خرید دستبند تورمالین سیاه

برای خرید دستبند تورمالین سیاه روی عکس کلیک کنید

پاکسازی انرژی

با اینکه محافظت برای سلامتِ روحی و جسمی شما ضروری است ولی انرژی منفی همچنان می تواند راه خودش را به داخل پیدا کند. در چنین مواردی شما همچنان می توانید با این سنگ پاکسازی انرژی و حذف انرژی های منفی از سیستم تان کار کنید.

مفهوم سنگ تورمالین سیاه ذهن، جسم و روح شما را تصفیه می کند و هر چیزی را که باید رها کنید به خودش جذب می کند. برای همین، با دیگر سنگ های پاک کننده انرژی تفاوت دارد.

راق تورمالین سیاه

نحوه استفاده از سنگ تورمالین سیاه

چطور از سنگ تورمالین سیاه برای حفاظت استفاده کنیم؟

قوی ترین راه برای استفاده از خواص تورمالین سیاه این است که برنامه سنگ برای خودتان درست کنید. با پوشیدن جواهرات سنگ تورمالین سیاه، حمل کردن سنگ و قرار دادن آن در محیط تان، می توانید از خودتان و محیط تان محافظت کنید.
وقتی به منظور حفاظت از تورمالین سیاه استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: از من و خانه ام محافظت کن.

چطور از سنگ تورمالین سیاه برای پاکسازی انرژی استفاده کنیم؟

رای پاکسازی انرژی تان، یک برنامه سنگی برای خودتان تنظیم کنید که شامل پوشیدن جواهرات تورمالین سیاه، حمل کردن آن در جیب یا کیف و همینطور قرار دادن آن سنگ در محیط تان باشد.
وقتی با تورمالین سیاه برای پاکسازی انرژی تان کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من همه انرژی های ناخواسته را رها می کنم.

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “خواص سنگ تورمالین سیاه | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 3 = سه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه