وبلاگ

مزایای سنگ های اتصال به زمین (Grounding Crystals)

سنگ های اتصال به زمیناتصال به زمین

در دنیای امروز ما، شاید گاهی اوقات احساس کنیم که زمان با سرعت بیش تری سپری می شود. به نظر می رسد که مدام در حال هدر دادنش هستیم بدون اینکه در مقابل زمان بیش تری دریافت کنیم. در آخر، ترسیده و مضطرب هستیم و قابلیت تمرکز نداریم. تعادل خود را از دست داده و اتصال به زمین از بین می رود. همینجاست که مزایای استفاده و پوشیدن سنگ های اتصال به زمین وارد بازی می شوند.

اتصال به زمین بطور کامل درباره متمرکز بودن، متعادل بودن و ارتباط با انرژی زمین است. به ما کمک می کند تا بی توجه به اینکه در دنیای اطراف مان چه می گذرد، آرام و خونسرد باقی بمانیم. ما وقتی متصل به زمین هستیم موثق تر می شویم، تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و به توانایی خودمان اقرار می کنیم. وقتی زندگی ما را مغشوش می کند، سنگ های اتصال به زمین را می پوشیم و تنها چند لحظه طول می کشد تا خودمان را سر و سامان بدهیم. اتصال به زمین چاکرای ریشه را هم متعادل می کند.

سنگ های اتصال به زمین

سنگ های موردعلاقه ما هماتیت، کوارتز دودی و جاسپر هستند. این سنگ های شفابخش برای اتصال دادن انرژی شما به زمین بسیار قدرتمند عمل می کنند ولی روش انجام هر یک از آنها متفاوت است. در بدن شما بطور متفاوتی احساس خواهند شد.

هماتیت

این سنگ اتصال به زمین برای بدن شما فوق العاده است. انرژی اتصال به زمین بسیار قدرتمندی در خودش دارد بطوری که واقعاً حس می کنید توسط زمین به داخل کشیده شده اید. وقتی با پوست شما ارتباط می گیرد، انرژی آهنربایی را حس می کنید که حس تعادل بیش تر، آرامش و متمرکز شدن را به شما القا می کند. سنگ های هماتیت تمام انرژی های منفی درون بدن و انرژی دورتان را از بین می برد، آنها از شما به طرف خودش می کشد.

هماتیت

کوارتز دودی

برخی افراد حس می کنند که انرژی اتصال به زمین سنگ های هماتیت برای بدن آنها بسیار منکوب کننده است. بله سنگ های اتصال به زمین وقتی روی بدن تان قرار می گیرند شاید احساس سنگینی به شما دست بدهد. اگر این موضوع راجع به شما هم صدق می کند، به شما پیشنهاد می کنیم که سنگ اتصال به زمین دیگری را انتخاب کنید. مثل همین کوارتز دودی. کوارتز دودی سنگ تثبیت کننده و متصل کننده به زمین است که انرژی های قدرتمندی را برای تمرکز یافتن بدن با خودش می آورد. این یکی از قدرتمندترین سنگ های چاکرای ریشه است، بر پاکسازی و تعادل این چاکرا تمرکز می کند برای همین شما بیش تر اتصال به زمین و ریشه دار شدن در زمین را احساس خواهید کرد. این سنگ به یک روش نشاط بخش اتصال به زمین قدرتمندی دارد و نسبت به هماتیت، از انرژی نامحسوس تری برخوردار است. کوارتز دودی برای خنثی کردن هر گونه ارتعاشات منفی کار کرده و آنها را با نور جایگذاری می کند. برای همین آنطور که هماتیت روی بدن شما سنگینی می کند، سنگینی نمی کند.

کوارتز دودی

شانگیت

سنگ شانگیت یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای متعادل کردن مشکلات چاکرای ریشه است که مثل گسستگی از زمین احساس می شود. خیلی ضروری است که تعادل چاکرای ریشه را تمرین کنید تا اولین چاکرای متصل به زمین و متمرکز داشته باشید. اثرگذاری دیگر چاکراها، بر پایه همین اولین چاکراست. شانگیت از شما می خواهد تا با احساسات، افکار ذهنی سمی و هر چیزی که دیگر بدردتان نمی خورد سر و کار داشته باشید. تمام این چیزها را روبروی شما قرار می دهد تا مواجه کنید، ولی در مقابل این نیرو را به شما می بخشد تا پیوندهای انرژی که شما را از حقیقت و عظمت شخصی تان باز نگه داشته قطع کنید.

شانگیت

جاسپر پیکچر

از همان زمان های قدیم، سنگ های جاسپر بخاطر انرژی های اتصال به زمین و شفابخشی که دارند گرامی داشته می شدند. این سنگ های شفابخش انرژی زمین بسیار قدرتمندی را با خود حمل می کنند که به شما کمک می کند تا ارتباط شخصی تان با زمین، وقتی که این سنگ ها را می پوشید یا با آنها مدیتیشن انجام می دهید، عمیق تر شود. انواع بسیار زیاد و بسیار مختلف از سنگ های جاسپر وجود دارد که همگی شان این انرژی زمینی قدرتمند را دارا هستند. آنهایی را انتخاب کنید که همانطور که خیلی برای تان سودمند واقع می شوند، بیش تر هم جذب شان شده باشید. ما شخصاً خیلی به انرژی اتصال به زمین سنگ های جاسپر قرمز علاقه داریم چون اثر نیروبخش و احیاکننده هم بر بدن شما دارد.

جاسپر پیکچر

سنگ k2

ترکیب گرانیت اتصال به زمین و آزوریت الهی، سنگ کا2 تجربه های زمینی ما را با هوشیاری بالاتر و ارتباط با کائنات به تعادل می رساند. گرانیت انرژی اتصال به زمین دارد در حالی که آزوریت نشان دهنده تجربه الهی است. یک روش بسیار قدرتمند است برای ارتباط با قوه شهود و پیدا کردن تعادل بین بصیرت و زندگی روزانه تان!

سنگ K2

تورمالین سیاه

سنگ تورمالین سیاه یک سنگ شفابخش عالی است تا خودتان را به انرژی زمین اتصال دهید. در حین نگه داشتن این سنگ ها، مدیتیشن انجام دهید یا فقط کافی ست در فضای خود نگه شان دارید تا ارتباط قوی با زمین را تسهیل کند و بدین ترتیب انرژی شفابخش قدرتمند آن در سراسر بدن شما -از پا تا به قلب- جریان می یابد. این سنگ های شفابخش به شما کمک می کنند تا انرژی منفی درون ذهن، جسم و فضا را حذف کرده و آنها را با انرژی مثبت تجدید شده جایگزین نمایید.

 

 

جواهرات اتصال به زمین

جواهرات اتصال به زمین مانا جم، مثل همین دستبند زمین  و پابند اتصال به زمین، با هماتیت ساخته شده اند. پوشیدن پابند اتصال به زمین را هر روز امتحان کنید تا شما را متعادل تر و متصل به زمین نگه دارد. بخاطر اینکه به مچ پای شما پوشیده می شود (که به زمین نزدیک تر است) انرژی زمینی را در کل روز خیلی راحت احساس خواهید کرد.

دستبند جاسپر پیکچر ماناجم، هم اثر اتصال به زمین دارد و ارتباط شما را با زمین بهتر می کند. ما پوشیدن گردنبند تورمالین سیاه را هم خیلی دوست داریم چون تعادل را به جسم فیزیکی و انرژی ما می آورد. ایجاد تغییر اساسی و چشم گیر در میدان انرژی شما، پوشیدن شانگیت، سیستم های فیزیکی و انرژی را در سراسر جسم شما سم زدایی کرده، تصفیه کرده و شفا می بخشد. با اینکه شما را از نظر فیزیکی و عاطفی سم زدایی می کند، انرژی قوی و پایدار هم فراهم می آورد.

پابند زمین

تمرین های اتصال به زمین

همراه با کریستال های اتصال به زمین، هر موقع که احساس مغشوش بودن کردید، این تمرین های ساده را امتحان کنید که در کم تر از ده دقیقه قابل انجام هستند. همچنین می توانید مدیتیشن پیاده روی در طبیعت را انجام دهید که یکی از محبوب ترین روش های اتصال به زمین است.

1- در محیطی آرام بنشینید (یا بایستید)، در صورت تمایل می توانید در بیرون یا فضای باز و طبیعت هم اینکار را انجام دهید.

2- تجسم کنید: ریشه هایی را که از پایین پاهای تان جریان می یابند، به سمت پایین رشد می کنند، و از کف پاهای شما با مرکز زمین ارتباط برقرار می کنند.

3- از طریق دهان عمل دم و از طریق بینی بازدم انجام دهید.

4- تجسم کنید: همه استرس ها، اضطراب و منفی ها از طریق ریشه جریان گرفته و در زمین حل می شوند.

5- تجسم کنید: نورسبزرنگ شفابخش از ریشه ها به سمت کف پای شما برمی گردند، از ساق پا عبور کرده و به قلب تان می رسد و با انرژی شفابخش خود آن را شفا می دهد.

چطور سنگ اتصال به زمین درستی را انتخاب کنیم؟

شاید با خودتان فکر کنید که “خب من چطور باید از بین اینهمه سنگ های اتصال به زمین انتخاب کنم؟ کدامیک برای من بهترین است؟” موقع انتخاب سنگ ، به قوه شهود خود اعتماد کنید. هر چقدر هم به این جمله تأکید کنیم کافی نیست. این سنگ برای هر کسی متفاوت است.

اگر به صورت حضوری می خواهید از بین سنگ های اتصال به زمین خرید کنید، هر یک از آنها را بردارید و ببینید در دست تان چه حسی دارد. همانی را انتخاب کنید که وقتی در دست تان نگه داشته اید حس خوبی به شما دست بدهد، خودتان متوجه خواهید شد.

اگر هم می خواهید به طور آنلاین از بین سنگ های اتصال به زمین خریداری کنید همانی را انتخاب کنید که از نظر بصری بیش تر جذبش شده اید. یکی از آنها فوراً به چشم تان می آید، بله همان بهترین گزینه است.

چطور اثرات سنگ های اتصال به زمین را به حداکثر برسانیم؟

پاکسازی و شارژ سنگ های اتصال به زمین خیلی مهم است چون آنها را از برنامه ریزی های قبلی و انرژی قدیمی پاک می کند و نسبت به هدف جدید شما را گشوده تر و پذیرنده تر می کند. روش های پاکسازی متنوعی وجود دارند که می توانید برای شارژ کردن سنگ های اتصال به زمین استفاده کنید.

1- دود مقدس مریم گلی ابزار شگفت انگیزی برای پاکسازی انرژی این نوع سنگ هاست چون فوراً انرژی های راکد را که در طول زمان انباشته شده دور می کند. علاوه براین هم خانه شما را پاکسازی می کند و هم عطر و بوی فوق العاده ای را به تک تک اتاق های تان هدیه می دهد. برای اینکه لایه دیگری برای پاکسازی اضافه شود یا به روتین پاکسازی انرژی تان تنوع بدهید، پالوسانتو هم گزینه دیگر روی میز شماست. رایحه خوب پالوسانتو به همراه خاکی بودن مریم گلی اثر پاکسازی سنگ ها را عمیق تر می کند.

2- همچنین می توانید از قدرت طبیعت برای پاکسازی و شارژ سنگ های اتصال به زمین استفاده کنید. سنگ ها را در بیرون زیر نور خورشید برای 4 ساعت یا بیش تر قرار دهید. با اینکار باعث می شوید که قدرت پاکسازی خورشید انرژی کهنه را بسوزاند و با ارتعاشات خالص برای اتصال به زمین و حفاظت، به سنگ ها القا شود. یک راه دیگر برای افزایش مزایای سنگ ها در کالکشن شما، قرار دادن آنها زیر نور ماه کامل است. که باعث می شود بدرخشند و انرژی شان را دوباره بدست بیاورند.

3- برای اینکه از تمرین شفابخشی حداکثر استفاده را از سنگ ها ببرید، تکنیک دیگری برای پاکسازی و شارژ که انجام آن هم راحت است، صفحه شارژ سلنیت می باشد. یکی از قدرتمندترین سنگ ها در قلمروی مواد معدنی برای تصفیه و پاکسازی، مفهوم سلنیت- تنها سنگی که نیازی به شارژ شدن ندارد- به ابزار قدرتمندی برای پاکسازی تبدیل شده است که می توانید از آن هم به تنهایی هم در ترکیب با دیگر تمرین های پاکسازی استفاده کنید. فقط کافی ست سنگ های اتصال به زمین را حداقل به مدت 4 ساعت روی صفحه سلنیت قرار دهید، بطور کامل شارژ می شوند و برای برنامه ریزی هدف جدیدتان آماده خواهند بود.

4- شکستن و رهایی انرژی راکد می تواند با صدا هم انجام شود، این نوعی تکنیک پاکسازی است که ارتعاشات پاکسازی را در سراسر خانه شما منتشر می کند. برای استفاده از این تکنیک اوم مانترا یا اصوات زنده از کاسه های تبتی را پخش کنید تا انرژی پاک کننده را به تمام نواحی فضای تان -از جمله سنگ های اتصال به زمین- ارسال کند. از اصوات آرامبخش دیگر می توان موسیقی کلاسیک را نام برد که با اثرات پاکسازی اش بر انرژی سنگ  ها و محیط خیلی سودمند است.

چطور برنامه سنگ را برای تعادل و اتصال به زمین ایجاد کنیم؟

با برنامه ریزی سنگ های اتصال به زمین با هدف مشخص برای شفا، می توانید خصوصیات منحصربفرد آنها را به حداکثر برسانید و کاری کنید که در حمایت از اهداف معنوی تان بدرد شما بخورند. وقتی که برای سنگ های تان هدفگذاری می کنید به آن بخش هایی از زندگی خود فکر کنید که به بهبودی نیاز دارند. جای خوبی برای شروع است.

 

 


 

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

تورمالین سیاه

تورمالین سیاه


اسماج


دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 


 

 

امیتیست

کریستال ها


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 5 = چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه