وبلاگ

خواص سنگ کوارتز دودی

کوارتز دودی؛ رهایی بخش

سنگ کوارتز دودی یا اسموکی کوارتز از آن نوع انرژی هایی نیست که بگذارد شما در فضایی تیره و تاریک و آشفته بماند و بعد بهتان اخم کند. این کریستال از شما می خواهد از جای خود بلند شوید، پرده را از روی نورهای مثبت بردارید و پنجره را باز کنید تا هوای منفی خارج شود. کار کردن با کوارتز دودی به شما کمک می کند تا بر احساسات منفی مثل استرس، ترس، خشم، حسادت و حتی افسردگی غلبه کنید. با این سنگ که روحیه تان را هم تقویت می کند می توانید در هر موقعیتی، معقول و متعادل باقی بمانید.

چرا به سنگ کوارتز دودی نیاز دارید؟

فکر می کنید درگیر احساسات، افکار، باورها و تجربه هایی شدید که دیگر هیچ هدف مثبتی را برای تان همراه ندارند؟ با خودتان چمدانی از احساسات و انرژی ها حمل می کنید؟ اگر آماده اید که این انرژی ها را پشت سر خود جا بگذارید تا فضا برای چیزهای بهتر باز شود، کریستال اسموکی کوارتز را با خودتان بیاورید.

معرفی خصوصیات شفابخش کریستال کوارتز دودی

این سنگ قدرتمند از نوع شارژ عالی گروه کوارتزهاست ولی یک تاب خوردگی متمایز دارد. سایه های قهوه ای خاص آن که بخاطر در معرضِ قرار گرفتن تشعشعات طبیعی زیرزمینی از ته نشستِ گرانیت به وجود آمده، به کوارتز معمولی یکسری ارتعاش های فرازمینی داده است.

کریستال کوارتز دودی سنگ زمینی است که بخاطر توانایی اش برای کمک به عبور از تجربه های سخت و دردناک شهرت یافته است. شما را به سطح بالاتری از بودن می برد و آن، جایی است که شما از دست گذشته خلاص می شوید و حال تان بهتر می شود. گذشته را در همان گذشته رها کنید و با کمک خصوصیات کریستال اسموکی کوارتز ، به آینده ای روشن تر نگاه کنید.

راف کوارتز دودی

بخاطر رنگ تیره تر آن، کریستال کوارتز دودی برای حذف انرژی منفی و انرژی های ناخواسته خیلی مناسب است. این سنگ ناحیه انرژی شما را پاکسازی و تصفیه می کند و به شما کمک می کند تا انرژی هایی که می خواهید از دست شان رها شوید را آزاد کنید. خصوصیت حمایت کردنِ این سنگ همان چیزی ست که باعث می شود به متعادل کننده انرژی عالی تبدیل شود.

تاریخ و افسانه سنگ کوارتز دودی

کوارتز دودی گوهر ملی اسکاتلند است. در فرهنگ های سلتیک، اسموکی کوارتز برای دروید (فالگیر، کشیش) مقدس بود. این سنگ، قدرت تاریک خدایان و الهه های زمین را نمایان می کرد. بعلاوه، با الهه یونان باستان، هِکات، الهه جادو، نیز ارتباط داشته است.

اسموکی کوارتز دوباره محبوبیت خود را در عصر ویکتوریا در بریتانیا بدست آورد. اغلب در جواهرات سوگ (جواهراتی که برای زنده یاد عزیزان فوت شده به تن می کردند) قرن نوزدهم هم استفاده می شد. این جواهرات ماهیت تزئینی داشتند و توسط کسانی که عزیزی را از دست داده اند، پوشیده می شدند.

سنگ های تیره تر، مثل اسموکی کوارتز از قطعات اصلی بودند که برای دوره مرسوم یکی دو ساله پوشیده شدند. ملکه ویکتوریا پس از مرگ همسرش، شاهزاده آلبرت، با پوشیدن جواهرات سوگ این روند را شروع کرد.

منشأ و منطقه سنگ کوارتز دودی

سنگ کوارتز دودی در استرالیا، برزیل، ماداگاسکار، اسکاتلند، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت شده است.

مفهوم کریستال کوارتز دودی

مفهوم سنگ کریستال کوارتز دودی از ارتباطش با چاکرای ریشه نشأت گرفته است. با بالانس کردن این مرکز انرژی، کوارتز دودی نوعی احساس پایداری و امنیت ایجاد می کند و برای همین است که چنین تأثیر متعادل کننده ای بر کسی که استفاده می کند، دارد.

انرژی حمایتی زمین در حالی که شما را با سطح بالاتری از بودن متصل می کند، از انرژی های پایین تر -که ممکن است شما را به پایین بکشد یا عقب نگه دارد- رها می کند. بخاطر خصوصیات قدرتمند پاکسازی و سم زدایی آن، یکی از قدرتمندترین سنگ هایی است که برای رهایی از هر گونه انرژی های ناخواسته می توان استفاده کرد.
هر موقعی که با کریستال اسموکی کوارتز کار کردید، انرژی مرتعش سطح پایین اطراف تان را تصور کنید که محو می شوند و ذهن، جسم و روح شما در فرکانسی بالاتر به سمت جلو حرکت می کند.

رها کردن

وقتی تحت انرژی های زیاد قرار می گیرید، فضای خیلی کمی برای انرژی جدید باقی می ماند. پس برای اینکه چیزهای بهتری وارد زندگی تان شود، خیلی مهم است که انرژی های قدیمی که دیگر به کارتان نمی آیند را رها کنید.

این انرژی های قدیمی می تواند فکر، باور، تجربه، رفتارها، احساسات، خاطرات و هر چیز دیگری که شما تاکنون با خودتان حمل کردید، باشد. وقتی برای رها کردن این چمدان انرژی ها آماده شدید، مفهوم کریستال کوارتز دودی می تواند برای تصفیه سازی و سم زدایی روح، جسم و ذهن شما کمک کند. سنگ کریستال اسموکی کوارتز به این دلیل ظاهر تیره ای دارد که همه ی انرژی های ارتعاش پایین محیط را به خودش می گیرد.

متعادل شدن

خصوصیات شفابخش کریستال کوارتز دودی با سایه های ظریف قهوه ای آن، برای اتصال مجدد با زمین و خاک حیاتبخش آن تلاش می کند برای همین یکی از بهترین سنگ ها برای به بالانس و تعادل رسیدن است.

از اسموکی کوارتز به عنوان یک نیروی شفابخش و ملایم استفاده کنید که پاهای شما را محکم روی زمین نگه می دارد و پایداری موردنیازتان را (موقع آشفتگی) فراهم می کند. مفهوم کریستال اسموکی کوارتز با این نیروی متعادل سازی، کمک می کند تا در شرایط سخت و چالش برانگیز زندگی تان، آرام و خونسرد باقی بمانید. بدین ترتیب، سنگ کریستال کوارتز دودی مثل یک سیستم حمایتی عمل می کند. طوری که شخص می تواند در کل عمرش بدون حد و مرز به آن تکیه کند.

 

منشور کوارتز دودی

نحوه استفاده از کریستال کوارتز دودی

چطور از کریستال کوارتز دودی برای رها کردن استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ی ما برای اینکه با استفاده از کریستال اسموکی کوارتز به رها سازی برسیم این است که برنامه کریستال تهیه کنیم. این برنامه شامل پوشیدن جواهرات کریستال کوارتز دودی، حمل کردن آن در کیف و جیب، قرار دادن آن در محیط می باشد. بدین ترتیب می توانید همه انرژی های ناخواسته را از ذهن، جسم و روح تان پاک کنید.

جمله تأکیدی برای رهاسازی به کمک کریستال کوارتز دودی: من هر چیزی را که دیگر برایم سودی ندارد رها می کنم.

چطور از کریستال کوارتز دودی برای متعادل شدن استفاده کنیم؟

برای متعادل ساختن انرژی تان، برنامه کریستال برای خودتان ایجاد کنید که شامل پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن کریستال کوارتز دودی در فضای تان باشد.

وقتی با کریستال اسموکی کوارتز کار می کنید تا انرژی تان را به تعادل برسانید از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من متعادل هستم.

 


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

گوی کوارتز دودی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

5 نظر در “خواص سنگ کوارتز دودی | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = دوازده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه