وبلاگ

خواص سنگ کریزوپراز

کریزوپراز؛ دریافت کننده

نمی توانید حقیقت را باور کنید؟ با انرژی کریزوپراز یا کریزوپراز، به انکارِ حقایق در خودتان پایان دهید. با ترکیب یکسری دلسوزی ها، بخشش ها و حل کردن مشاجره ها و رهایی از قضاوت های جزئی، این کریستال به شما کمک می کند تا ذهنیتی برای خودتان بسازید که آماده ی پذیرفتن هر واقعیت تلخی باشد. عشق و محبتی که کریزوپراز چاکرای قلب و چاکرای خاجی شما را با آن درمی آمیزد، باعث می شود چشم اندازی خوش بین تر بدست آورید.

چرا به سنگ کریزوپراز نیاز دارید؟

احساس می کنید ترس و اضطراب و نگرانی شما را از زندگی مدرن دور انداخته است؟ دوست دارید قلب تان را به سمت عشق و خوش بینی باز کنید؟ اگر در این وضعیت ها یا مشابه اینها به سر می برید، بهتر است با سنگ کریزوپراز کار کنید.

معرفی سنگ کریزوپراز

اگر خواص مفهوم کریستال کریزوپراز در زندگی شما جای گرفته باشد، آن را نشانه ای بدانید برای اینکه یک تغییر احساسی نیاز است. کریزوپراز که به آشکار کردن شادی، لذت و خوش بینی شهرت دارد به عنوان یکی از بهترین متعادل کننده های خلق و خو در دنیای کریستال های شفابخش شناخته می شود.

اگر ناراحتی های احساسی زیادی مثل افسردگی، استرس و اضطراب دارید، خواص کریزوپرز، برای رسیدن به چشم انداز مثبت تر در زندگی خیلی تاثیر دارد. این سنگ را در گوشه اتاق قرار دهید و همیشه یادتان بماند که باید به نیمه روشن نگاه کنید حتی در روزهای ابری!
وقتی طوفان ترس و اضطراب راه می افتد و آرامش طبیعی شما را از بین می برد، زمان آن است که به سراغ مفهوم کریستال کریزوپرازو ارتباطش با چاکرای قلب بروید.

مخصوصاً وقتی آن را روی قلب تان بگذارید آرامش و خنکی آن به سرعت شما را هم نرم و آرام می کند. فعالیت این مرکز انرژی، جریان شفابخش قدرتمندی را به سمت قلب هدایت می کند که نه تنها سطح سلولی را افزایش می دهد بلکه باعث می شود عشق همگانی را تجربه کنید.

سنگ راف کریزوپراز

تاریخ و افسانه سنگ کریزوپراز

کریزوپراز، نسخه ی آرامبخشِ خانوادده کلسدونی ها است. سنگ کریزوپراز موردعلاقه ی اسکندر مقدونی بوده به طوری که در طول سلطه جهانی به قدرت های این سنگ پناه می برده است.

در زمان های قدیم تنها منبع این نوع سنگ از کوارتز کمیابی در جنوب غربی لهستان که به سیلزیای پایین معروف است وجود داشته است. کریزوپرازدر قرن 18 توسط پادشاه پروسیا، فردریک دوم بود که وارد هنر های تزئینی شد.

مفهوم سنگ کریزوپراز

در این دنیای گسترده و مرموز جهان هستی، کریستال کریزوپراز بخشی از نوع سنگ های سبزآبی در سلطنت کانی هاست. همیشه در بین حفظ جان خود و رهایی از دست کینه ها، مرزی وجود دارد و خصوصیات شفابخش کریزوپرز برای حمایت از این تعادل احساسی فوق العاده عمل می کند.

بخشیدن و فراموشی یا از کار انداختن! بینش سنگ کریزوپراز همین است و چاکرای قلب را فعال کرده و شما را به روی بخشایش می گشاید. این سنگ جادویی یادمان می آورد که رهایی از دست این احساسات مسموم چه حس خوبی دارد.

خصوصیات شفابخش سنگ کریزوپراز

دقیقاً مثل تمرین یوگا، مفهوم کریستال کریزوپرازهم کلا راجع به همسویی و انطباق است و برای موفقیت در روتین روزانه تان ضروری ست. روی چاکرای قلب تمرکز کنید و انرژی عشقی را که از آن به کل کائنات جاری می شود را احساس کنید.

یک حرکت شفابخش که به حفظ تعادل درونی تان کمک می کند این است که روی تشک یوگا در فضای شفابخش و آرام و بدون آشفتگی دراز بکشید. اتاق را با اسماج مریم گلی پاکسازی کنید و بعد شمعی روشن را کنار سنگ قرار دهید. همین جزئیات کوچک فضا را برای شفابخشی آماده می کند. سنگ را در دست تان نگه دارید و جریان انرژی مثبتی را که در سراسر چاکراهای تان جاری می شود را تصور کنید که همگی تلاش می کنند تا تعادل را در نیمه راست و چپ بدن تان ایجاد کنند.

بخاطر ارتباطش با آب های حیاتبخش سیاره، کریزوپراز و کاربردهای آن برای انرژی زایی آب فوق العاده هستند. حمام کردن با شمع های روشن و به همراه سنگ کریزوپرازبرای رهایی از استرس کمک زیادی می کند ولی قرار دادن سنگ کریزوپرزدرون آب، اثرات درمانی آب را بالا می برد. وقتی در وان دراز کشیده اید، سنگ را روی قفسه سینه تان بگذارید و به نیت تان (تقویت معجزه ها در زندگی تان، رشد درونی مثبت یا بخشیدن) فکر کنید.

 

کریزوپراز تامبل شده

نحوه استفاده از سنگ کریزوپراز

برای اینکه به عمیق ترین سطح ارتباط با کریزوپرازبرسید توصیه می کنیم که برنامه کریستال ایجاد کنید. می توانید به روش های مختلف از مفهوم کریزوپرزاستفاده کنید مثل پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن آن در محیط. این ابزارهای انرژی یادآورهایی هستند تا شما هدف تان را در جنبه های مختلف زندگی دخیل کنید.

پوشیدن

پوشیدن جواهرات کریستال کریزوپرز برای ارتباط با انرژی شفابخش این سنگ بسیار عالی است. مخصوصاً وقتی که به عنوان گردنبند استفاده می کنید و سنگ روی سینه تان قرار می گیرد و به چاکرای قلب نزدیک می شود.

حمل کردن

نگه داشتن و حمل کردن هم راه دیگری برای استفاده از قدرت های این سنگ است. وقتی به اثرات آرامبخش این سنگ شفابخش نیاز دارید سنگ را در دست تان نگه دارید تا به باز کردن قلب تان کمک کند.

قرار دادن

کریستال کریزوپراز را در فضایی که می خواهید آرامش ایجاد شود قرار دهید. می تواند اتاق خواب یا محل مقدس تان باشد. وقتی بهترین فضا را پیدا کردید اثرات آرامبخش سنگ را در محیط احساس خواهید کرد.

وقتی از کریستال کریزوپرزبرای باز کردن عشق قلب تان استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار برید: قلب من به سمت عشق باز است و من خوش بینی و عشق را به زندگی ام دعوت می کنم.

افزایش شفابخشی مفهوم سنگ کریزوپراز

با انرژی تسکین دهنده آرام آن و ارتباطش با چاکرای قلب، مفهوم کریستال کریزوپرز یک سنگ همه کاره است که می تواند برای از بین بردن احساسات مسموم از روح و جسم استفاده شود.

برای اینکه از آمدن عشق جدید در زندگی تان حمایت کنید، با قرار دادن سنگ های کریزوپراز و کوارتز صورتی روی قفسه سینه تان چاکرای قلب را فعال کنید.
هنگام کار با سنگ کریزوپراز، برای تمرکز و شفافیت بیش تر، کوارتز شفاف را روی سر و کوارتز دودی را در زیر پاهای تان برای تثبیت بیش تر، قرار دهید.

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

سنگ راف کریزوپراز

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

2 نظر در “خواص سنگ کریزوپراز | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 × = چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه