وبلاگ

خواص سنگ سودالیت

سودالیت؛ متعادل کننده

آن طوری که سنگ سودالیت شما را با انرژی هایی مثل عزت نفس، پذیرش و اعتماد متعادل سازی می کند، شما خودتان خواهان تعادل و معقول بودن خواهید شد. این سنگ هماهنگ کننده ارتباط بین جسم و ذهن قوی را دوباره شکل می دهد، ترس ها و تنش های هر دو را رها می کند. از انرژی تشویق کننده ی این سنگ برای تقویت رابطه های بین دیگران استفاده کنید تا بالانس به همه جوانب زندگی تان وارد شود. این سنگ برای فعال کردن حس ششم و بصیرت نیز بسیار قدرتمند عمل می کند.

چرا به سنگ سودالیت نیاز دارید؟

در ابراز کردن خودتان به دیگران دچار مشکل می شوید؟ می دانید چه باید بگویید ولی کلمه ای برای بیان آن پیدا نمی کنید؟ تاکنون برای تان پیش آمده که بخاطر ترس، از گفتن حقیقت باز مانده باشید؟ اگر خودتان را در این حالت ها می بینید، این سنگ دقیقاً همان چیزی ست که برای پیدا کردن خودتان، نظر و شخصیت تان نیاز دارید تا به قدرت واقعی تان برسید.

معرفی خصوصیات شفابخش سودالیت

خصوصیات سنگ سودالیت در نتیجه ی ارتباط سنگ با چاکرای گلو و چاکرای چشم سوم بدست آمده است. رنگ آبی سیر و تیره به سنگ انرژی ملایم و آرامبخشی می دهد که باعث می شود روح تان به راحتی برسد. این ترکیب خاصی از انرژی ها کاری می کند که مفهوم انرژی این سنگ برای ابزار ایده آلی باشد برای هر کسی که به دنبال رشد معنوی، تقویت ابراز وجود یا فعال کردن بصیرتش است.

یکی از بهترین راه ها برای ارتباط با مفهوم این سنگ از طریق مدیتیشن یا قرار دادن سنگ نزدیک جسم تان است -مخصوصاً چاکراهای گلو یا چشم سوم برای متعادل سازی و پاکسازی موانع در این مراکز انرژی. با پاکسازی موانع در این فضاها، می توانید به خود واقعی تان دسترسی پیدا کنید و بصیرت ذاتی را فعال کنید.

خرید دستنبد سنگ سودالیت اصل

برای خرید دستنبد سنگ سودالیت اصل روی عکس کلیک کنید

تاریخ و افسانه سنگ سودالیت

این سنگ برای جواهرسازی خیلی محبوب است چون هم فراوان است و هم کنده کاری آن راحت می باشد. سنگ سودالیت معمولاً با لاجورد اشتباه گرفته می شود که بخاطر رنگ آبی سیر آن است. در اوایل سال 2500 پیش از میلاد، این سنگ توسط مردم کارال پرو و همینطور بومیان تیواناکو (بولیوی امروز) تجارت می شده است.

مفهوم سودالیت نام خود را از سدیم غنی درون سنگ گرفته است. محبوبیت آن به عنوان سنگ زینتی در سال 1891 وقتی ته نشست ها در انتاریوی کانادا یافت شد بدست آمد. از آنجایی که این ته نشست ها دقیقاً با دیدار خانواده سلطنتی از کانادا همزمان شد، گاهی اوقات سودالیت را پرنسس آبی هم می نامند.

منشأ و منطقه سنگ سودالیت

سنگ سودالیت در کانادا، آلمان، هند، روسیه و امریکا یافت شده است.

سودالیت پولیش خورده

مفهوم سنگ سودالیت

مفهوم سنگ سودالیت، قلب و سر شما را مخلوط می کند و به شما اجازه می دهد تا از صمیم قلب تان صحبت کنید و ارتباط بگیرید و به همان اندازه، مطمئن می شود که شما نسخه کاملاً معتمد و معتبر از خودتان را به زندگی تان عرضه می کنید. معمولاً وقتی قلب و سر شما به اختلاف می افتند، احتمالاً چیزهایی می گویید که منظورتان نبوده یا خودتان را خلاف آن چیزی که واقعاً هستید نشان می دهید. مفهوم این سنگ با اتصال این دو مرکز انرژی، شما را راهنمایی می کند تا فکرتان را با احساس تان همسو کنید.

انرژی آرامبخش و ملایم سنگ سودالیت شما را تقویت می کند تا خود واقعی تان باشید (حتی اگر مطلوب نباشد!) مثل بسیاری دیگر از سنگ های آبی رنگ، خواص این سنگ هم اثر کاهنده استرس دارد و شما را به ذهن آرام تر هدایت می کند.

خرید سنگ سودالیت تامبل شده

برای خرید سنگ سودالیت تامبل شده روی عکس کلیک کنید

 

ارتباط شفاف

مفهوم این سنگ و کاربردهای آن ابزار قدرتمندی برای بهبود ارتباط است چون شما را قادر می سازد تا همانطور که واقعاً حس می کنید ارتباط بگیرید. نه صرفاً آن طور که راحت و یا مناسب است! قدرت صحبت کردن شفاف و درست را افزایش می دهد و شما می توانید با اعتماد به نفس، هم خودتان را ابراز کنید و هم توسط دیگران شنیده شوید.

مفهوم سنگ سودالیت به شما یادآوری می کند تا قبل از صحبت کردن، کمی فکر کنید تا از هر گونه سوءبرداشت جلوگیری شود. خواص شفابخش سودالیت شما را با بصیرت ذاتی تان متصل می کند و شما می توانید زندگی را از چشم اندازی بالاتر نگاه کنید و به تعاملات و مکالمه ها از منظره هوایی بنگرید.

بنابراین می توانید ارتباط هوشمندانه به روشی که هم برای شما و هم برای دیگران مفید باشد، را یاد بگیرید. انرژی هارمونیزه کننده این سنگ به شما کمک می کند تا بالانس بین خیره سر بودن (گستاخی و بی احتیاطی) و با عزت نفس بودن را حین صحبت به روشی محترمانه و قابل درک بطوری که دیگران هم عکس العمل مثبت بروز دهند، پیدا کنید.
فرقی نمی کند که داخل مکالمه ی سختی گیر افتاده اید یا در حال مکالمه ای صادقانه با خودتان هستید، مفهوم این سنگ می تواند شما را حمایت کند.

فعال کردن بصیرت

بخاطر ارتباطش با چاکرای چشم سوم، مفهوم سنگ سودالیت می تواند حس بصیرت و آگاهی ذاتی شما را تقویت کند. با پاکسازی و فعال سازی این مرکز انرژی، می توانید با کمک خواص این سنگ خیلی راحت تر به بینش درونی دسترسی پیدا کنید. در حقیقت، کار کردن با این سنگ، بطور ویژه می تواند تقویت بصیرت تان عالی باشد چون ذهن بیش فعال تان را آرام می کند و شما بهتر می توانید صدای درونی تان را بشنوید.

منشور سودالیت

نحوه استفاده از سنگ سودالیت

چطور از سنگ سودالیت برای ارتباط شفاف استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ی ما برای استفاده از مفهوم سودالیت برای تسهیل ارتباط شفاف ایجاد یک برنامه سنگ ویژه خودتان است. با پوشیدن جواهرات سنگ سودالیت، حمل کردن سنگ، قرار دادن آن در فضای تان، می توانید سبک ارتباط خود را در تمام جنبه های زندگی تان ارتقا دهید.

وقتی با این سنگ برای رسیدن به ارتباط شفاف کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من بطور شفاف ارتباط برقرار می کنم.

چطور از سنگ سودالیت برای فعال کردن بصیرت استفاده کنیم؟

برای تقویت بصیرت تان، برنامه سنگ سودالیت برای خودتان ایجاد کنید که شامل پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن سنگ در محل تان باشد.

وقتی با سودالیت برای فعال کردن بصیرت کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من بصیرت خودم را فعال کرده ام.

مدیتیشن با سودالیت

پاکسازی و فعال کردن سنگ تان برای افزایش مفهوم سودالیت

به عنوان سنگی که ارتباط شفاف و مؤثر با خودتان و دیگران را حمایت می کند، خواص این سنگ  تمام انرژی های منفی شما را جذب می کند. به همین دلیل است که شما باید قبل از برنامه ریزی آن برای هدف جدید، آن را پاکسازی کرده و بعد فعال کنید. با استفاده از این ابزار پاکسازی انرژی، خواص سودالیت بطور کامل باز بوده و برای رساندن شما به هدف تان، پذیرنده و آماده خواهد بود.

خورشید

وقتی شما با خواص شفابخش سودالیت کار می کنید، متوجه خواهید شد که راکد می شود و دیگر مرتعش نیست. این بدین خاطر است که بطور مداوم همه انرژی های بدردنخور -مثل فکر کردن بیش از حد، افکار منفی، یا هر چیزی که شما را از صادق بودن با خودتان و دیگران بازمی دارد- را جذب کرده است. این سنگ خود را بیرون حداقل به مدت چهار ساعت زیر نور خورشید قرار دهید. انرژی قدرتمند خورشید تمام انرژی های قدیمی یا برنامه ریزی هایی که به مرور زمان در سنگ جذب شده را می سوزاند.

ماه کامل

انرژی ماه ریتم شفابخش و استوار زمین را منعکس می کند برای همین نور ماه کامل یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند طبیعت برای پاکسازی است. ماه کامل نماد تغییر است که همسو با مفهوم سنگ سودالیت و قابلیت آن برای هم تراز کردنِ ذهن و قلب است، می باشد. با گذاشتن این سنگ به مدت حداقل 4 ساعت زیر نور ماه کامل، می توانید خواص آن را به حداکثر برسانید.

سلنیت

خواص تصفیه سازی نور سفید خالص سلنیت است که آن را به ابزار شگفت انگیزی برای پاکسازی تبدیل می کند. خصوصیات پاکسازی سلنیت خیلی قدرتمند است به طوری که تنها سنگ در بین مواد معدنی هاست که هیچ نیازی به پاکسازی و شارژ شدن ندارد.

سلنیت با هر چیزی که تماس پیدا کند، آن را سرشار می کند از انرژی خالص. وقتی سنگ تان را روی صفحه شارژی سلنیت حداقل به مدت چهار ساعت قرار دهید خواص پاکسازی آن فرکانس های سودالیت را پاک کرده و شارژ خواهد کرد تا برای برنامه ریزی جدید شما آماده باشد.

خرید استیک سلنیت

برای خرید استیک سلنیت روی عکس کلیک کنید

دود مقدس

حتماً دلیلی هست که برای هزاران سال، از دود مقدس مریم گلی و کندر و پالوسانتو استفاده کرده اند: شاید برای پاکسازی محیط باشد شاید هم برای کلکسیون سنگ ! به هرحال، دود مقدس یکی از سریع ترین راه ها برای دور کردن انرژی راکد و قدیمی است. با غوطه ور کردن سنگ تان در دود مقدس، خواص شفابخش سودالیت را به بالاترین حد آن برسانید.

ترکیب با سنگ های دیگر برای افزایش مفهوم شفابخشی سودالیت

اگر سنگ سودالیت را با سنگی که از هدف شما حمایت می کند ترکیب کنید، بیش ترین فایده را از مفهوم سودالیت -که بخاطر ویژگی ارتباط صادقانه شهرت دارد- دریافت خواهید کرد. اگر به شفافیت و متعادل شدن نیاز دارید، سودالیت را با کوارتز دودی جفت کنید تا باهم، شما را برای داشتن ارتباطاتی شفاف و رابطه ای معقول و متعادل در ذهن و قلب هدایت کنند.

 

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

5 نظر در “خواص سنگ سودالیت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت × 8 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه