وبلاگ

خواص سنگ کوارتز شفاف

کوارتز شفاف؛ وضوح کریستالی

کوارتز شفاف شاید یک ستاره بین همه کریستال ها باشد، ولی سردسته آنها نیست و نور خودش را تقسیم می کند. برای کسانی که روح شان نیاز به روشنایی دارد، کوارتز شفافیت را به سایه های درون ذهن می آورد. این شفادهنده ی جامع، به همه چاکراها متصل می شود تا هارمونی و تعادل ایجاد کند. قابلیتِ برنامه ریزی شدنِ آن، مثل دیگر کریستال ها نیست. کوارتز شفاف با بالا بردن سطح افکار و دیدگاه تان، کمک می کند اهداف تان را واضح تر تعیین کنید.

چرا به سنگ کوارتز شفاف نیاز دارید؟

وقتی کسی از شما می پرسد که از زندگی تان چه می خواهید یا هدف تان در زندگی چیست، پاسخ دادن برای تان سخت است؟ می دانید چه می خواهید ولی برای تان مشکل است که آن را به واقعیت تبدیل کنید؟ شما به انرژی شفاف و واضحی که کوارتز فراهم می کند، نیاز دارید.

معرفی خصوصیت های شفابخشی کریستال کوارتز شفاف

خواص کریستال کوارتز شفاف، انعکاس زیبایی های کریستال است. این کریستال کلا به روشنایی، آشکار شدن و وضوح مربوط است. خواص شفابخشی کوارتز هر کسی که با آن کار می کند را به شفافیتِ خود کریستال درمی آورد. فرقی ندارد که در حال تصمیم گیری باشید یا در حال آزادسازی ذهن تان، کریستال کوارتز برای تان ضروری ست.

تاریخ و افسانه سنگ کوارتز شفاف

از آنجایی که کوارتز شفاف یک کریستال همگانی ست، فرهنگ های سراسر دنیا افسانه ویژه خودشان را در رابطه با این سنگ دارند. کلمه ی کوارتز از کلمه یونانی به معنی یخ مشتق شده است.

فیلسوف های یونان باستان معتقد بودند که سنگ کوارتز  مثل یخ شفاف و سرد است و مانع از ذوب شدن می شود. پیشگویان اروپایی در قرون وسطی از گوی های کریستالی که از کوارتز شفاف ساخته شده بودند، برای پیش بینی آینده استفاده می کردند. شاید این همان جایی ست که گوی کریستالی نشأت گرفته است.

در امریکای جنوبی بومیان معتقدند که جمجمه های کریستال کوارتز ، ارواح اجدادشان را نگه می دارند. در مصر باستان هم، از کوارتز برای ساخت بنای تاریخی استفاده می شده است چون این باور را داشتند که انرژی را از سیستم سیاره ای بیرون می کشد. در افسانه ژاپن باستانی هم سنگ کریستال کوارتز شفاف نماد کمال است چون باور داشتند که شکل فیزیکیِ نفسِ اژدهای سفید است.

منشأ و منطقه سنگ کوارتز شفاف

کوارتز شفاف به عنوان یکی از فراوان ترین موادمعدنی در دنیا، می تواند در شرایط گوناگون توسعه یافته و در قاره های مختلف یافت شود.

مدیتیشن یا کوارتز شفاف

مفهوم سنگ کریستال کوارتز شفاف

مفهوم کریستال کوارتز شفاف بخاطر ارتعاشات بالایش شهرت دارد. کریستال کوارتز ، ذهن، جسم و روح تان را از هر گونه بهم ریختگی پاک می کند و کمک می کند تا به پتانسیل کامل خود دست یابید. این سنگ بخصوص برای کسانی که به دنبال اهداف جدید هستند، قدرتمند است. به شما کمک می کند تا دقیقاً بدانید چه می خواهید و چطور باید آن را عملی کنید. کریستال کوارتز به شما کمک می کند تا آلودگی های صوتی دنیای بیرون را حذف کنید و زندگی ایده آلِ ذهن تان را در دنیای واقعی ببینید.

بدست آوردن شفافیت

وقتی فکر کنید که از این زندگی چه می خواهید، آیا جوابش به راحتی به زبان تان می آید؟ گاهی اوقات وقتی افکار پیچیده ای در ذهن داریم، سخت است که بدانیم از زندگی چه می خواهیم. فرقی نمی کند که تاثیر دنیای بیرون است یا نبود شفافیت درون ماست که ما را از شفاف بودن بازمی دارد، ولی کریستال کوارتز می تواند کمک زیادی به ما کند. شفافیت این سنگ باعث می شود که ذهن تان را به همان نسبت شفاف کنید و همه مشغله های ذهنی را پاک کنید و به وضعیت بالاتر دست یابید.

اینها هنوز تمام خوبی های کوارتز شفاف نیست! مفهوم کریستال کوارتز به شما یاد می دهد که چطور در راستای اهداف تان تصمیم گیری کنید. این سنگ مثل یک یادآور مداوم همیشه انتخاب ها و رفتارهای شما را ارزیابی می کند تا مطمئن شود که نتیجه با آنچه که شما می خواهید مطابقت دارد.

آشکار سازی

وقتی دقیقا فهمیدید که در زندگی چه می خواهید، می توانید فرآیند تبدیل آن به واقعیت را شروع کنید. وقتی آماده شدید که زندگی رؤیایی تان را آشکار کنید، به سراغ انرژی کریستال کوارتز شفاف بروید تا این فرآیند را برای شما راحت تر کند.

 

کوارتز شفاف تامبل شده

نحوه استفاده از کریستال کوارتز شفاف

چطور از کریستال کوارتز برای وضوح داشتن استفاده کنیم؟

برای اینکه یک چشم انداز شفاف از وضعیت یا زندگی تان بدست آورید برنامه کریستال ایجاد کنید که با استفاده از کریستال کوارتز صورت می گیرد. با پوشیدن جواهرات کوارتز شفاف، حمل کردن سنگ، یا قرار دادن آن در فضای تان، خودتان را با شفافیت کریستال محاصره کنید.

مهم نیست که چه آشفتگی های اطراف تان هست یا چه تصمیماتی اتخاذ می شود، کوارتز  همیشه خیلی راحت در دسترس تان است تا به شما کمک کند که نسبت به اهداف تان مصمم باقی بمانید.

پوشیدن

پوشیدن سنگ به شما کمک می کند تا هر زمان که خواستید با مفهوم کریستال کوارتز ارتباط بگیرید.

حمل کردن

یک راه قدرتمند دیگر برای اینکه به انرژی این کریستال دسترسی داشته باشید این است که آن را در کیف یا جیب تان حمل کنید. اگر خودتان را در وضعیتی دیدید که باید تصمیم مهمی بگیرید یادتان باشد که کریستال کوارتز شفاف را از کیف یا جیب تان بیرون بیاورید و بگذارید ذهن تان را برای این تصمیم گیری شفاف کند.

قرار دادن

در نهایت، برای تکمیل برنامه کریستالی تان، می توانید سنگ کریستال کوارتز را به محیط تان بیاورید. آن را نزدیک محل کار یا جایی که هر روز حضور دارید قرار دهید.

راف کوارتز شفاف

عبارت های تاکیدی سنگ کوارتز شفاف

وقتی برای وضوح داشتن با کوارتز شفاف کار می کنید، این عبارت تأکیدی را استفاده کنید: من مثل شیشه شفاف هستم.

وقتی برای آشکارسازی از کوارتز  استفاده می کنید، این عبارت تأکیدی را بکار ببرید: من اهدافم را به راحتی آشکارسازی می کنم.

 

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

آویز منشوری کوارتز شفاف

آویز منشوری کوارتز شفاف

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

22 نظر در “خواص سنگ کوارتز شفاف | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − هفت =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه