وبلاگ

خواص سنگ کوارتز فانتوم

کوارتز فانتوم؛ پرورش دهنده

کوارتز فانتوم که به سنگ رشد و تغییر شهرت دارد، انرژی موردنیاز شما برای رسیدن به سطح بعدی در زندگی فراهم می کند. با یادگیری از خودِ کریستال، می توانید ذهنیت تان را تغییر دهید تا پیشرفت اساسی در هر جنبه از زندگی که خواستید، صورت بگیرد. از مالی گرفته تا روابط تان تا حرفه شغلی و فراتر از اینها را شامل می شود. این سنگ باعث می شود بجای خجالت کشیدن، همه چیز را راحت تر بپذیرید و در نهایت، تغییرات بزرگ مثبتی را برای هر روز از زندگی تان به وجود می آورد.

چرا به سنگ کوارتز فانتوم نیاز دارید؟

آیا اتفاقات گذشته را پردازش می کنید و در این کار به حمایت نیاز دارید؟ راجع به تصمیماتی که قرار است آینده تان را تحت تأثیر قرار بدهد به دنبال شفافیت و درک هستید؟ می خواهید زخم های عاطفی تان خوب شوند؟ اگر پاسخ تان به این سوال ها مثبت است، می توانید روی کمک کوارتز فانتوم حساب کنید.

معرفی سنگ کوارتز فانتوم

کوارتز فانتوم تغییرپذیریِ باشکوه و اسرارآمیز کوارتز شفاف  است که اثرات شفابخش قدرتمند را از ترکیبات منحصربفردش می گیرد. موانع به ایجاد مواد معدنی ته نشین شده متمرکز کمک می کند که به حالت های شبه گونه درون کریستال درمی آید. این فانتوم های رؤیایی هر یک داستان مختص خودش را دارد و پیام های حقیقت و معرفتی را که این سنگ در طول هزاره بدست آورده را منتقل می کند.

 

منشور کوارتز فانتوم

مفهوم سنگ کوارتز فانتوم

خصوصیات کوارتز فانتوم به ما یاد می دهد که اولین قدم برای رهایی از زخم های گذشته این است که نفس را پشت سر بگذاریم و به روح مان اجازه دهیم تا از آن تجربه بیاموزد و رشد کند. در واقع، روانشناسان برای این پدیده جالب توجه اسم هم گذاشته اند: رشد پس از تروما (PTG). این کریستال  به یاد ما می آورد که چیزی که ما را نکشد، قوی ترمان می کند. و شانس ها هم، همیشه آنقدرها هم که فکر می کنیم بد نیستند.

مفهوم کوارتز فانتوم ارتعاشات شفابخشی را در اعماق زمین می یابد و به آن بینش و الهامات معنوی می بخشد. اگر کریستال کوارتز فانتوم شما را با زیبایی خاص و ارتعاش های ویژه اش اسیر کرده، نشان دهنده این است که شما نیاز داشتید از وضع کنونی زندگی تان بیرون بیایید. وقتی با این نوع کوارتز مدیتیشن انجام دهید مثل ضدافسردگی طبیعی برای تان عمل می کند که هیچ عوارض جانبی هم ندارد.

روش مدیتیشن کردن هر کسی فرق دارد و هیچ روش درست یا غلطی برای استفاده از کریستال وجود ندارد. هر نوع انرژی به توانایی ذاتی شهودی شما بستگی دارد، برای همین می توانید مطمئن باشید که همیشه کریستال درستی را در آن لحظه معین زندگی تان انتخاب می کنید. به عبارت دیگر، کریستال است که شما را انتخاب می کند نه شما آن را!

خصوصیات شفابخش سنگ کوارتز فانتوم

جادوی شفابخشی کریستال بر پایه آدابی است که با ایجاد فضایی مقدس در خانه شما شروع می شود. این محل مخصوص فقط برای زمانی است که شما با خودتان سپری می کنید یعنی بدون موبایل، بدون کامپیوتر و بدون هر گونه مزاحم دیگری! این محل شخصی را تصور کنید و ببینید چه نوع محیطی آرامی شبیه به شماست.

به کوچک ترین چیزهایی که روحیه تان را بالا می برند و شما را با معنویات ارتباط می دهند، فکر کنید. محل شفابخشی هر کسی متفاوت است ولی اینطور که پیداست، شمع، مجموعه پاکسازی مریم گلی (گیاه مقدس) و کریستال پاکسازی سلنیت از ابزار ضروری برای پاکسازی و فعالسازی مجدد کریستال های شما هستند.

منشور کوارتز فانتوم

از مدیتیشن با سنگ کوارتز فانتوم به عنوان تهیه فهرست موجودی از زندگی تان استفاده کنید.

وقتی اغتشاش رخ بدهد اشکال گوناگونی به خودش می گیرد. هر احساس بدی که از گذشته نشأت می گیرد، مخصوصاً کارهای ناتمام، کوارتز فانتوم به ما یاد می دهد که بدون پشیمانی زندگی کنیم. ارتعاشات شفابخش آن به ما یادآوری می کند که مسیر حافظه می تواند بزرگراه خوبی باشد ولی اگر مدت طولانی باقی بمانید ممکن است مسیر پیش روی تان را از دست بدهید.

خواص این کریستال  ما را راهنمایی می کند تا برای مشکلات مان راه حل پیدا کنیم و این راه حل، گاهی اوقات فقط رها کردن است.

وقتی چیزی از دسترس شما خارج بود یا پنهان می شد، با کریستال کوارتز فانتوم مدیتیشن انجام دهید و اجازه دهید ارتعاشات قدرتمند آن به شما کمک کند. به آرامی با سنگ بنشینید و انرژی شفابخش کائنات را با نفس عمیق، به درون بکشید. موقع بازدم، انرژی راکد و سمی را که از جسم تان رها می شود حس خواهید کرد.

به خصوصیات شفابخش کوارتز فانتوم به عنوان زمان مقدس فکر کنید که در آنجا می توانید همه حقایقی را که به دیگری نمی گویید، به سنگ اعتراف می کنید. فقط با نگاه کردن به این سنگ، می توانید به روشنگری برسید. هر چه به هدف تان فکر کنید، روح شما به ریتم آرام قبلی خود بازمی گردد. دقیقاً مثل کریستال کوارتز و قابلیت آن برای برنامه ریزی،این سنگ هم قابل برنامه ریزی است. این یعنی، می تواند هدف شما را ذخیره کند تا در مواقع نیاز به حمایت شما بیاید.

این نوع سنگ ها شاید غیرمتحرک ترین اجسام روی سیاره به نظر برسند، ولی همیشه گوش شنوا دارند و از همان روز اول، کنار شما هستند. به قدرت کوارتز فانتوم اعتماد کنید و به گذشته با خشم یا ناراحتی نگاه نکنید. با عشق و روشنی که قدرتمندترین داروی همه چیز است، نور بیفکنید.

چطور از کریستال کوارتز فانتوم استفاده کنیم

چطور  از کریستال کوارتز فانتوم برای رشد و درک معنوی استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ما برای ارتباط و تطبیق یافتن با خواص کوارتز فانتوم تهیه برنامه کریستالی است که از هدف شما حمایت کند. با پوشیدن جواهرات کوارتز فانتوم، حمل کردن تکه ای از آن در کیف و قرار دادن آن در محیط ارتباط خود را با این سنگ عمیق تر کنید.

وقتی از این کریستال برای رشد استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: در عین اینکه تسلیم زخم های عاطفی گذشته ام شده ام، با درک و شفافیت جدیدی به جلو پیش می روم.

پاکسازی و فعال سازی مجدد کریستال برای افزایش خواص شفابخشی کوارتز فانتوم

قبل از اینکه کوارتز فانتوم را با هدف جدید برنامه ریزی کنید، خیلی مهم است که آن را از برنامه ریزی قبلی و انرژی های راکد آن پاک کنید تا به بهترین نتایج دست یابید. روش های پاکسازی زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. فقط موقع انجام این پاکسازی ها، مطمئن شوید که هدف تصفیه سازی و پاکسازی خواص مفهوم کوارتز فانتوم را داشته باشید.

از جمله این روش ها، قرار دادن کریستال در زیر نور خورشید یا ماه کامل به مدت حداقل چهار ساعت است. روش محبوب دیگر دود گیاه مریم گلی یا پالوسانتو است که خیلی زود انرژی راکد کریستال را پاک می کند و از خودش اثرات متعادل سازی هم برجای می گذارد.

 

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

منشور کوارتز فانتوم

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + 3 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه