وبلاگ

خواص سنگ اونیکس سیاه

سنگ اونیکس سیاه؛ رهایی

گاهی اوقات طوری حس می کنیم که انگار روی طناب باریکی راه می رویم. انرژی اونیکس تنفس ما را راحت تر می کند، به ما تعادل، اطمینان و مراقبت می دهد تا قدم بعدی را برداریم. اونیکس به شما نشان می دهد که چه چیزی کوله بار شما را سنگین می کند و باید از دست آن رها شوید. با محکم کردن قابلیت های تصمیم گیری تان، اونیکس شما را تشویق می کند تا بجای فکر کردن به طناب یا احتمال افتادن، فقط به آینده درخشان پیش روی خود تمرکز کنید.

معرفی سنگ اونیکس

همه آدم ها فوبیا دارند از ارتفاع گرفته تا نزدیکی و تعهد. ولی با اشاره به ضرب المثل ژاپنی که می گوید: ترس تا جایی عمیق است که ذهن اجازه می دهد. این یعنی سنگ اونیکس دوست قوی و محکم برای مسیر معنوی شما. سنگ جنگجوی قدرتمند، مفهوم سنگ اونیکس، کمک می کند تا از دست الگوهای فکری منفی را از احساسات مسموم از جمله ترس، رها کنید. این سنگ را در کلکسیون سنگ های خود قرار دهید و همیشه یادتان بماند که این سنگ قدرتمند چاکرای ریشه، همیشه پشتیبان شماست.

مفهوم  سنگ اونیکس

مفهوم سنگ اونیکس که آسمان شب را منعکس می کند در سنت بومیان امریکایی و پرویی، سمبل تغییر و آغاز است چون احساساتی که با قدرت شخصی برای مقابله با ترس ارتباط دارند، تحریک می کند. رها شدن از دست فوبی ها، مثل این است که ابر قدرت باشید. شما را به وجودیت معنادار تر و غنی تر راهنمایی می کند و روح تان از تردید به خود و اضطراب آزاد می شود.

این سنگ سیاه تیره، همان زمانِ تجدیدکننده است که دنیا در آن لحظه خاموش و ساکت می شود و اونیکس هم تمرکز می کند تا شما را از ترس های روزانه برهاند. با اینکه خورشید در هر روز به ما انرژی می دهد آسمان مهتابی هم در شب انرژی ما را تجدید می کند. اینها مواقعی هستند که تغییر حقیقی و تحول معنوی امکان پذیر است و برای همین این سنگ برای بیداری معنوی، بخش ضروری از کلکسیون سنگ هاست.

خرید گردنبند منشور اونیکس سیاه

برای خرید گردنبند منشور اونیکس سیاه روی عکس کلیک کنید

اونیکس با آن رنگ مشکی تیره و خطوط سفید و خاکستری، سه فاز مختلف سیاره همیشه در چرخش را نشان می دهد: سیاه، آسمان شب و سردی را تداعی می کند، خاکستری آسمان پیش از طلوع و غروب را نمایش می دهد و سفید رنگ هر روز ماست.

در دنیای افسانه ها، جادو همیشه یا موقع طلوع اتفاق می افتد یا هنگام غروب، یعنی موقعی که همه چیز در درخشش گرگ و میش است. این رنگ ها، با هم، بهم پیوستگی سفید و سیاه را نشان می دهند، یین و ینگ جهان، که به بالانس چاکرای ریشه کمک می کند. خواص شفابخش اونیکس در آرام کردن استرس روزانه زندگی بسیار مهم است چون برای ایجاد هارمونی بین کار و زندگی تلاش می کند.

خصوصیات شفابخش سنگ اونیکس

سنگ های اونیکس خود را بردارید و به دل اسرارآمیز تاریکی ها بروید، جایی که حقیقت درون تان منعکس می کند که واقعاً چه کسی هستید، نه کسی که جامعه از شما می خواهد باشید. وقتی با انرژی اونیکس ارتباط برقرار می کنید همه فیتلرها از میان می روند و شما می توانید اعماق درونی خودتان را ببینید.

انجام مدیتیشن به همراه این سنگ فرصتی برای شماست تا یک به یک، با کائنات بنشینید و حقیقت درونی تان را کشف کنید. این کوارتز تیره ذهن شما را از انتظارات جامعه و تردید به خودتان خالی می کند. شما را با خود واقعی تان تنها می گذارد تا در این دنیای گسترده به وجودیت خودتان تأمل کنید.

طی جلسه درمانی یا حین انجام مدیتیشن خیلی به خودتان سخت نگیرید، مخصوصاً اگر ذهن تان مستعد شگفت زده شدن هست. در واقع، مدیتیشن کردن با سنگ اونیکس بهترین راه برای این است که از وضعیت وجودی خودتان در حال حاضر آگاه شوید.

کشف کنید که چه افکاری حواس شما را پرت می کنند. خاطراتی از گذشته تان هستند؟ ترس از آینده است؟ هر فکری که شما را از پتانسیل بالقوه تان بازمی دارد کنار بزنید و غبار را از روی خودتان پاک کنید. وقتی ذهن تان شفاف و پذیرنده شد، اجازه بدهید که این سنگ شما را به دنیای سحرآمیز وارد کند، همان موقعی که تاریکی به روشنی راه می دهد.

وقتی موضوع شفابخشی سنگ اونیکس مطرح باشد، مهم ترین چیز سیاه و سفیدی است. با سنگ های سفید مثل سلنیت و کوارتز شفاف ترکیب کنید تا هارمونی با کل محیط تان بهتر شود. دقیقاً مثل انرژی زن و مرد، خورشید و ماه، سیاه و سفید هم در طبیعت متضاد هستند و بدون یکدیگر از بین می روند. سنگ های سیاه مثل اونیکس مراقبت و امنیت فراهم می کنند در حالی که سنگ های سفید شفافیت و آغازهای جدیدی را بشارت می دهند.

وقتی با خصوصیات شفابخش این سنگ ارتباط برقرار می کنید، گفته رالف والدو امرسون را به خاطر بسپارید که می گوید: چیزی که از انجامِ آن می ترسید، نشان واضحی است از کاری که باید انجام دهید.

 

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

8 نظر در “خواص سنگ اونیکس سیاه | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + شش =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه