وبلاگ

کریستال های سفید و سیاه برای ایجاد تعادل و هارمونی

کریستال های سیاه و سفید

کریستال های سفید و سیاه انتهای مخالف رنگ و طیف انرژی را نشان می دهند. کریستال های سیاه نشاندهنده انرژی ینگ قدرت، محافظت، کنترل، دانش و مردانگی هستند. کریستال های سفید انرژی یین ملایمت، آرامی، قدرت برتر و زنانگی را نشان می دهند. دو کریستال سفید و سیاه وقتی با هم جفت شوند، تعادل و هارمونی کلی را درون فضا ایجاد می کنند. بهره برداری از قدرت سنگ های سیاه و سفید مثل ترکیب شانگیت و سلنیت می تواند محیط زندگی شما را به آبادی پرانرژی و فعالی از انرژی کریستال تبدیل نماید. انرژی این کریستال های شفابخش را کشف کنید و ترکیبی که برای شما مناسب است را بیابید.

کریستال های سیاه برای پاکسازی فضا، محافظت و امنیت انرژی

سیاه یعنی نبودِ هیچ رنگ! و با انرژی های قدرت، محافظت و وقار ارتباط دارد. با اینکه در بسیاری از فرهنگ ها با مرگ هم ارتباط دارد ولی ما مایل هستیم مثل اعتقاد امریکایی ها به رنگ سیاه نگاه کنیم. آنها معتقدند: از آنجایی که رنگ خاکِ زمین است یعنی زندگی می بخشد، پس، رنگی است که باید ارزش گذاشته شود. بنابراین آنها بسیاری از سنگ های سیاه مثل ابسیدین را هم، ارج می نهند.

کریستال های سیاه مثل تورمالین سیاه، شانگیت و اونیکس، برخی از کریستال های موردعلاقه ماست که می خواهیم در محیط مان نگه شان داریم چون انرژی محافظت کننده دارند. خصوصیات محافظت و پاکسازی که سنگ های سیاه دارند باعث می شود که حتماً آن را برای فضای خود فراهم کنیم. اینها کریستال های ضروری هستند که باید بطور روزانه با آنها تعامل داشته باشید.

تورمالین سیاه

تورمالین سیاه یکی از کریستال های سیاه موردعلاقه ماست، همانی ست که همگی در خانه، محل کار و یا محل مقدس مان بهش نیاز داریم. یکی از قدرتمندترین کریستال ها برای محافظت و برای حذف انرژی منفی است. تورمالین سیاه را در هر یک از چهار گوشه اتاق خود قرار دهید تا سپر محافظ انرژی در اطراف فضای تان ایجاد شود. انرژی آن انرژی محیط شما را درزگیری می کند تا مانع از این شود که انرژی منفی تراوش کند.

شونگیت

وقتی می گوییم شونگیت جدیدترین کریستال موردعلاقه ماست اصلاً اغراق نکرده ایم. در بین تمام کریستال های سیاه، بهترین کریستال برای محافظت در مقابل اشعه الکترومغناطیس، شفای فیزیکی و تعادل چاکرای ریشه است. وقتی آن را در خانه خود قرار می دهید میدان انرژی را متعادل کرده و منظم می کند.

همه نامتعادلی ها را تصحیح کرده و انرژی منفی، مضر یا الکترومغناطیسی را از بین می برد. به منظور محافظت در مقابل الکترومغناطیس شونگیت را در پشت دستگاه موبایل و سایر دستگاه های الکترونیکی خود قرار دهید. خواص شانگیت را اصلاً دست کم نگیرید، آنها بطور پیوسته برای سم زدایی ذهن، جسم و روح شما تا موقعی که همه چیز به تعادل برسد، کار می کنند. بسیاری از شفادهندگان به ما گفته اند که شونگیت برای ترسوها مناسب نیست. واقعاً هم صحت دارد!

اونیکس سیاه

اونیکس سیاه انرژی منفی را جذب کرده و در حین اینکه مانع از نفوذ آن به انرژی شخصی شما می شود، آن را تبدیل می کند. وقتی با آن کار می کنید، در هر یک از دستان خود آن را نگه داشته و با آن مدیتیشن انجام می دهید، انرژی آن رهایی احساسات منفی مثل استرس، اضطراب، ترس، خشم و افسردگی را آسان تر می کند. همچنین سنگ فوق العاده ای ست برای زمانی که سعی در تغییر کردن و غلبه بر عادت های بد دارید.

کیانیت سیاه

کیانیت سیاه علاوه بر پاکسازی فضا، شما را تشویق می کند تا از هر چیزی که دیگر با بهترین وضعیت شما همسو نیست خلاص شوید. احساس می کنید که توسط یک شخص، رابطه یا وابستگی آسیب دیده اید؟ پس چند اتصال انرژی یا گره دارید که باید از دست شان خلاص شوید. کیانیت سیاه به شما کمک می کند تا بخش های ناکارآمد روابط و وابستگی های تان را رها کنید. همان هایی که دیگر برای رسیدن به هدف تان مفید نیستند. کار با این انرژی به شما کمک می کند تا از الگوهای محدودکننده یا روابط ناسالم خود جدا شوید پس از آن می توانید به جلو حرکت کنید.

کریستال کیانیت

کریستال های سفید برای شفافیت، تصفیه سازی و شروع های جدید

سفید، تجلیِ حضورِ رنگ هاست یعنی انرژی کامل نور. نماد تمامیت، گشادگی، شفافیت و حقیقت است. گفته می شود که سنگ های سفید با انرژی ماه منطق می شوند و انرژی آرام یین را فراهم می کند.

کریستال های سفید مثل کوارتز شفاف، سلنیت و مون استون، شفافیت ذهنی را برای ما فراهم کرده وخصوصیات کریستال های دیگری که در فضای مان قرار دارند را تقویت می کنند. و باعث می شوند که عضو ضروری کیف ابزارمان باشند. آنها انرژی های تصفیه کننده و آرامبخش ساطع می کنند تا فضایی برای شفای معنوی ایجاد شود. سنگ های سفید ویژگی سبکی و بالابرنده را به فضای شما القا می کنند. وقتی با انرژی آنها مشغول کار شوید این تغییر را احساس خواهید کرد.

کریستال کوارتز شفافو مون استون و سلنیت

کوارتز شفاف

کریستال های کوارتز یکی از چندمنظوره ترین کریستال هایی هستند که می توان کار کرد، آنها به ذهن، روح و جسم شما خیلی خدمت عظیمی انجام می دهند. آنها رابطه منحصربفردی با جسم انسان دارند چون هر دوی آنها از سیلیکون دی اکسید ساخته شده اند، ترکیبی که انرژی را جذب کرده و ارتباط را تحریک می کند. کریستال های کوارتز انرژی همه کریستال های شفابخش دیگری را که ارتباط می گیرد افزایش داده و تقویت می کند. منشور کوارتز شفاف می تواند برای نگه داشتن هدف خاص شما برنامه ریزی شود، بدین ترتیب همواره به کائنات فرستاده می شود.

سلنیت

اگر آنها را از قبل در کالکشن خود نداشتید کریستال های سلنیت برای کیف ابزارتان از واجبات هستند. سلنیت تمام انرژی راکد و گیرافتاده ها را از جسم یا محیط تان آزاد می کند تا جریان سالم مثبت جاری شود. برای پاکسازی و شفاف سازی انرژی قدرتمندترین کریستال است مخصوصاً برای میدان انرژی شخصی شما! فقط کافی ست آن را در دست خود نگه دارید و آن را به سمت بالا و پایین روی بدن تان بکشید تا انرژی منفی را پاک کند. آن را روی پنجره منزل خود قرار دهید تا سپر انرژی خانه شما را پاکسازی کرده و محافظت کند.

مون استون

مون استون همانطور که از اسمش پیداست، قویاً با انرژی ماه ارتباط دارد و گفته می شود که سنگ سرنوشت است. می گویند که، مون استون قدرت زنانگی را به زنان داده و ارتباط آنها را با الهه درونی شان تقویت می کند. یکی از بهترین کریستال ها برای باروری در زنان است. کمک می کند تا خودتان را با ریتم طبیعی خود همسو کنید تا به بارداری برسید. برای مردان، باعث می شود تا جنبه زنانگی خودشان را بیشتر ابراز کنند.

 

کریستال های سیاه و سفید برای ایجاد هارمونی در فضای شما

دقیقاً مثل انرژی های خورشید و ماه یا زن و مرد، سیاه و سفید هم در طبیعت متضاد هستند. اگر سیاهی نباشد، هیچ نوری نخواهد بود و بالعکس. وجود روشنی و تاریکی طبیعی در سنگ های سفید و سیاه، همزادی و تنویتی که برای حفظ تعادل در زندگی مان نیاز داریم را برای ما فراهم می کند. آنها تعادل بین انرژی های یین و ینگ را نشان داده و تمامیت و هارمونی را به فضای شما هدیه می دهند.

کوارتز تورمالین دار

کوارتز تورمالین دار انرژی های کوارتز شفاف و تورمالین سیاه را ترکیب می کند تا انرژی منفی را منحرف کند. برای خوش شانسی و طالع خوب سنگ قدرتمندی است که همواره برای حذف انرژی های منفی کار می کند.

جاسپر زبرا

جاسپر زبرا به عنوان یکی از کریستال های جدید، انرژی متعادلی را فراهم کرده و پویایی یین و ینگ را متحد می کند. علیرغم تمام استرس ها و موانعی که ممکن است مواجه شده باشید، این کریستال تلاش می کند تا خوش بینی را در زندگی شما ترمیم کند. بعلاوه، ارتباط با انرژی آن شما را تشویق می کند تا در شرایط بد هم خوبی را ببینید و در خوبی ها هم بدی را شناسایی کنید.

کریستال جاسپر زبرا

پینولیت

پینولیت رهایی موانع و انسدادها را در روح درونی تان تسهیل می کند تا به شما انگیزه دهد که زندگی تان را در آغوش بگیرید. انرژی آن به ما یادآوری می کند که زندگی به خودی خود تجربه معنوی است و اینکه ما می توانیم معجزه های کوچکی را حتی در چیزهای پیش پا افتاده زندگی ببینیم.

جاسپر دالمیشن

طرح های درون جاسپر دالمیشن کمک می کند تا موانعی را که پیرامون خود ساخته اید تا شما را در زندگی به جلو پیش ببرد بشکنید و از بین ببرید. انرژی آن شما را با کودک درون تان ارتباط می دهد تا مثبت نگری، خوشبختی و لذت را ارتقا دهد.

داشتن کریستال های سیاه و سفید در فضای تان، هیچ قانون و قاعده ای ندارد. می توانید نسبت به سیاه ها از سفیدهای بیش تری استفاده کنید و یا بالعکس. ترکیب سنگ های سیاه و سفید -خواه تصمیم بگیرید که صرفاً کریستال های مشکی کار کنید یا که فقط کریستال های سفید را انتخاب کنید- انرژی های تعادل و هارمونی را به فضای شما می آورد.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− چهار = 3

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

ارسال رایگان!!! برای سفارش بالای 600 تومان

خانه
فروشگاه