وبلاگ

کوارتز تورمالین دار

کوارتز تورمالین دار؛ رهاکننده

خطوط عمودی جاسازی شده درون کوارتز تورمالین دار یادمان می آورد که همه ما پایه هایی محکمی درون مان داریم که می توانیم موقعی که احساس ضعف کردیم به آنها تکیه کنیم. با شفافیت و تقویت انرژی کوارتز و مراقبت تورمالین شما طغیان انرژی را حس خواهید کرد که شما را تشویق می کند تا افکار و رفتارهای مخرب خودتان را به تسخیر درآورید. این سنگ به منظور شناسایی قابلیت موردنیازتان برای حل کردن مشکلات زندگی تان استفاده می شود.

معرفی کوارتز تورمالین دار

این کریستال زیبا و غیرمعمول عضو ضروری در کلکسیون های سنگ های قیمتی است چرا که خواص شفابخش دو سنگ را در خود ترکیب کرده است: کوارتز شفاف و تورمالین سیاه. ترکیب این دو ماده معدنی انرژی شفابخش قدرتمندی را ایجاد کرده تا با هم برای ایجاد آرامش خاطر و هارمونی تلاش کنند.

کوارتز شفاف هشیاری شما را افزایش می دهد و با ویژگی تقویت کنندگی خود، شفافیت را به زندگی تان می آورد و باعث می شود یکی از قدرتمندترین ابزار برای شفابخشی کریستال باشد. تورمالین سیاه هم با خصوصیات متعادل سازی خود، برای اتصال مجدد شما به زمین کار می کند. با گرد هم آوردن این نیروهای شفابخش، کوارتز تورمالین شده سیاه هم در پاکسازی و تصفیه سازی انرژی ها غوغا به پا می کند.کوارتز تورمالینی تامبل شده

مفهوم کوارتز تورمالین دار

منشور کوارتز تورمالین دار

مفهوم کوارتز تورمالینی سیاه را می توان تا نوع کریستال آن ردیابی کرد که از وجود اسکورل (سدیم آهن آلومینیم بوروسیلیکات هیدروکسید) در یک سیستم سه ضلعی تشکیل شده است. این رشته های مشخص یا توده ها در سنگ کوارتز تورمالینی سیاه مفهوم تورمالین سیاه و کوارتز شفاف را منتقل می کند.

مدیتیشن روزانه یک راه عالی برای دستیابی به مزایای کوارتز تورمالینی سیاه است. به مدت 20 دقیقه به همراه سنگ به آرامی بنشینید و نفس های عمیق و متمرکز بکشید تا به پاک شدن ذهن و راحت شدن جسم تان کمک کند. در طول جلسه درمانی اجازه دهید که سنگ کوارتز تورمالینی سیاه همه افکار منفی و نگرانی ها را جذب کند. با هر دم همه انرژی شفابخش را کائنات را به درون بکشید و اثرات آرام ولی قدرتمند کوارتز تورمالینی سیاه را حس کنید. در بازدم، همه انرژی های منفی که سبب درد و رنج تان می شوند را به طور هدفمند به بیرون به سنگ کوارتز تورمالینی سیاه بدهید تا جذب کند.

خصوصیات کوارتز تورمالینی سیاه یکی از قدرتمندترین رساناهای انرژی، برای جذب و انتقال هر گونه انرژی منفی در جسم یا محیط عالی عمل می کند. کوارتز تورمالینی سیاه انرژی های سمی محیط مثل پرتوهای ارتعاش بالا و انرژی الکترومغناطیسی را خنثی می کند. با قرار دادن کریستال در نزدیکی کامپیوتر یا تلویزیون، می توانید محیط تان را از امواج الکترومغناطیسی مضر پاک نگه دارید.

خصوصیات کوارتز تورمالینی سیاه بخاطر بالانس کردن انرژی های یین و یانگ هم شهرت دارد و آن را به ابزار انرژی قدرتمند برای برگرداندن شما به هشیاری بالاتر تبدیل می کند. برای اینکه جریان مداوم این نیروهای شفابخش را در زندگی خود حس کنید، جواهرات کوارتز تورمالینی سیاه را به تن کنید و از مزایای این نیروی شانس در زندگی روزمره تان استفاده کنید.

سنگ کوارتز تورمالینی سیاه که کمک کننده قوی در مسیر رشد معنوی است خصوصیات متعادل سازی جالبی هم دارد. به محض اینکه با این سنگ ارتباط برقرار کنید، فوراً شما را به زمین اتصال می دهد و کمک می کند تا ذهن و روح تان را بالافاصله به لحظه حال بیاورید بجای اینکه غم گذشته را بخورید و نگران آینده باشید. حذف کردن این الگوهای فکری منفی به شفاف شدن ذهن تان هم کمک می کند.

خصوصیات شفابخش کوارتز تورمالین دار

یک راه دیگر برای اینکه از خصوصیات شفابخش کوارتز تورمالینی سیاه استفاده کنید، انجام مدیتیشن قدم زنی ست که بخصوص برای محیط سرسبز مفیدتر است مثل جنگل یا فضای سبز. با گرفتن سنگ در دست تان و یک هدف مشخص و معین در ذهن، اجازه دهید که سنگ شما را با زمین ارتباط دهد و برای احساس زیبای قدرشناسی آماده باشید.

انجام مدیتیشن روزانه با کریستال های شفابخش به ذهن کمک می کند تا هر بار که با آن تماس می گیرید به مزایای شفابخش آن دسترسی پیدا کنید. انجام مدیتیشن با این سنگ های قیمتی نه تنها به بالانس رسیدن چاکراها کمک می کند بلکه اثرات متعادل سازی قدرتمندی دارد چون بطور مرتب ما را با زمین و عناصر حیاتبخش آن ارتباط می دهد.

فقط با خیره شدن به سنگ، می توانید آرامش درونی و هارمونی را بهتر کنید، این تمرین ساده از سنت ذن قرض گرفته شده است. محیط را برای یک خلسه آرام آماده کنید و سنگ را روی پارچه ای ساده کنار یک شمع روشن قرار دهید. خودتان را در حالت مدیتیشن قرار دهید و نفس های آرامبخش و ریتم دار بکشید. به سنگ نگاه کنید و به فکرهایی که به در شما نشأت می گیرند دقت کنید.کوارتز تورمالینی سیاه ذهن شما را شفاف می کند و این از ابعادِ ضروری مدیتیشن شماست.

در طول این جلسه درمانی، یک کاغذ و قلم دم دست تان داشته باشید تا هر نکته ای را که خواستید یادتان بماند یادداشت کنید. بعد بگذارید همه احساسات و افکارتان به آرامی آب شوند و به ارتعاش های قدرتمند و شفابخش این سنگ زیبا تمرکز کنید.

منشور کوارتز تورمالینی

بخاطر اینکه این سنگ انرژی های منفی را جذب می کند خیلی مهم است که بطور روزانه آن را پاکسازی کنید. با استفاده از چوب مریم گلی، کریستال را اسماج کنید تا وقتی که در دود غوطه ور شود یا آن را در خاک یک گیاه سالم حداقل برای چند ساعت قرار دهید. بعلاوه می توانید کریستال های خود را در طول شب در معرض نور ماه نیز بگذارید.

وقتی موضوع شفافیت ذهن و آرامش درونی مطرح باشد، کوارتز تورمالینی سیاه واقعاً یک گوهر است و یکی دیگر از کریستال هایی ست که باید در کلکسیون تان وجود داشته باشد.

مشاهده محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× چهار = 28

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top