وبلاگ

خواص سنگ تورمالین کوارتز

تورمالین کوارتز؛ رهاکننده

خطوط عمودی جاسازی شده درون سنگ تورمالین کوارتز یادمان می آورد که همه ما پایه هایی محکمی درون مان داریم که می توانیم موقعی که احساس ضعف کردیم به آنها تکیه کنیم. با شفافیت و تقویت انرژی کوارتز و مراقبت تورمالین شما طغیان انرژی را حس خواهید کرد که شما را تشویق می کند تا افکار و رفتارهای مخرب خودتان را به تسخیر درآورید. این سنگ به منظور شناسایی قابلیت موردنیازتان برای حل کردن مشکلات زندگی تان استفاده می شود.

معرفی سنگ تورمالین کوارتز

این سنگ زیبا و غیرمعمول عضو ضروری در کلکسیون های سنگ های قیمتی است چرا که خواص شفابخش دو سنگ را در خود ترکیب کرده است: کوارتز شفاف و تورمالین سیاه. ترکیب این دو ماده معدنی انرژی شفابخش قدرتمندی را ایجاد کرده تا با هم برای ایجاد آرامش خاطر و هارمونی تلاش کنند.

کوارتز شفاف هشیاری شما را افزایش می دهد و با ویژگی تقویت کنندگی خود، شفافیت را به زندگی تان می آورد و باعث می شود یکی از قدرتمندترین ابزار برای شفابخشی سنگ باشد. تورمالین سیاه هم با خصوصیات متعادل سازی خود، برای اتصال مجدد شما به زمین کار می کند. با گرد هم آوردن این نیروهای شفابخش، کوارتز تورمالین شده سیاه هم در پاکسازی و تصفیه سازی انرژی ها غوغا به پا می کند.

 

خرید دستبند ترمالین کوارتز

برای خرید دستبند ترمالین کوارتز روی عکس کلیک کنید

مفهوم سنگ تورمالین کوارتز

مفهوم  سنگسنگ تورمالین کوارتز را می توان تا نوع سنگ آن ردیابی کرد که از وجود اسکورل (سدیم آهن آلومینیم بوروسیلیکات هیدروکسید) در یک سیستم سه ضلعی تشکیل شده است. این رشته های مشخص یا توده ها در سنگ تورمالین کوارتز مفهوم تورمالین سیاه و کوارتز شفاف را منتقل می کند.

مدیتیشن روزانه یک راه عالی برای دستیابی به مزایای کوارتز تورمالینی سیاه است. به مدت 20 دقیقه به همراه سنگ به آرامی بنشینید و نفس های عمیق و متمرکز بکشید تا به پاک شدن ذهن و راحت شدن جسم تان کمک کند. در طول جلسه درمانی اجازه دهید که سنگ کوارتز تورمالینی سیاه همه افکار منفی و نگرانی ها را جذب کند. با هر دم همه انرژی شفابخش را کائنات را به درون بکشید و اثرات آرام ولی قدرتمندسنگ تورمالین کوارتز را حس کنید. در بازدم، همه انرژی های منفی که سبب درد و رنج تان می شوند را به طور هدفمند به بیرون به سنگ کوارتز تورمالینی سیاه بدهید تا جذب کند.

خصوصیات کوارتز تورمالینی سیاه یکی از قدرتمندترین رساناهای انرژی، برای جذب و انتقال هر گونه انرژی منفی در جسم یا محیط عالی عمل می کند. کوارتز تورمالینی سیاه انرژی های سمی محیط مثل پرتوهای ارتعاش بالا و انرژی الکترومغناطیسی را خنثی می کند. با قرار دادن سنگ در نزدیکی کامپیوتر یا تلویزیون، می توانید محیط تان را از امواج الکترومغناطیسی مضر پاک نگه دارید.

خصوصیات  سنگ تورمالین کوارتز بخاطر بالانس کردن انرژی های یین و یانگ هم شهرت دارد و آن را به ابزار انرژی قدرتمند برای برگرداندن شما به هشیاری بالاتر تبدیل می کند. برای اینکه جریان مداوم این نیروهای شفابخش را در زندگی خود حس کنید، جواهرات کوارتز تورمالینی سیاه را به تن کنید و از مزایای این نیروی شانس در زندگی روزمره تان استفاده کنید.

 

سنگ کوارتز تورمالینی سیاه که کمک کننده قوی در مسیر رشد معنوی است خصوصیات متعادل سازی جالبی هم دارد. به محض اینکه با این سنگ ارتباط برقرار کنید، فوراً شما را به زمین اتصال می دهد و کمک می کند تا ذهن و روح تان را بالافاصله به لحظه حال بیاورید بجای اینکه غم گذشته را بخورید و نگران آینده باشید. حذف کردن این الگوهای فکری منفی به شفاف شدن ذهن تان هم کمک می کند.

منشور سنگ تورمالین کوارتز

خصوصیات شفابخش سنگ تورمالین کوارتز

یک راه دیگر برای اینکه از خصوصیات شفابخش سنگ تورمالین کوارتز استفاده کنید، انجام مدیتیشن قدم زنی ست که بخصوص برای محیط سرسبز مفیدتر است مثل جنگل یا فضای سبز. با گرفتن سنگ در دست تان و یک هدف مشخص و معین در ذهن، اجازه دهید که سنگ شما را با زمین ارتباط دهد و برای احساس زیبای قدرشناسی آماده باشید.

انجام مدیتیشن روزانه با سنگ های شفابخش به ذهن کمک می کند تا هر بار که با آن تماس می گیرید به مزایای شفابخش آن دسترسی پیدا کنید. انجام مدیتیشن با این سنگ های قیمتی نه تنها به بالانس رسیدن چاکراها کمک می کند بلکه اثرات متعادل سازی قدرتمندی دارد چون بطور مرتب ما را با زمین و عناصر حیاتبخش آن ارتباط می دهد.

فقط با خیره شدن به سنگ، می توانید آرامش درونی و هارمونی را بهتر کنید، این تمرین ساده از سنت ذن قرض گرفته شده است. محیط را برای یک خلسه آرام آماده کنید و سنگ را روی پارچه ای ساده کنار یک شمع روشن قرار دهید. خودتان را در حالت مدیتیشن قرار دهید و نفس های آرامبخش و ریتم دار بکشید. به سنگ نگاه کنید و به فکرهایی که به در شما نشأت می گیرند دقت کنید.کوارتز تورمالینی سیاه ذهن شما را شفاف می کند و این از ابعادِ ضروری مدیتیشن شماست.

در طول این جلسه درمانی، یک کاغذ و قلم دم دست تان داشته باشید تا هر نکته ای را که خواستید یادتان بماند یادداشت کنید. بعد بگذارید همه احساسات و افکارتان به آرامی آب شوند و به ارتعاش های قدرتمند و شفابخش این سنگ زیبا تمرکز کنید.

منشور سنگ تورمالین کوارتز

بخاطر اینکه این سنگ انرژی های منفی را جذب می کند خیلی مهم است که بطور روزانه آن را پاکسازی کنید. با استفاده از چوب مریم گلی، سنگ را اسماج کنید تا وقتی که در دود غوطه ور شود یا آن را در خاک یک گیاه سالم حداقل برای چند ساعت قرار دهید. بعلاوه می توانید سنگ های خود را در طول شب در معرض نور ماه نیز بگذارید.

وقتی موضوع شفافیت ذهن و آرامش درونی مطرح باشد،  سنگ تورمالین کوارتز واقعاً یک گوهر است و یکی دیگر از سنگ هایی ست که باید در کلکسیون تان وجود داشته باشد.

 

دستبند ترمالین کوارتز

برای خرید دستبند ترمالین کوارتز روی عکس کلیک کنید

.

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه × 8 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه