وبلاگ

خواص سنگ جاسپر قرمز

جاسپر قرمز؛ پرورش دهنده

تقریباً اینطور به نظر می رسد که جسپر یا جاسپر قرمز با آن ماهیت آرام بخشی که دارد شما را در آغوش می کشد. انرژی متعادل سازی جاسپر همان پشتیبانی است که وقتی استرس دارید می توانید به آن تکیه کنید. خواص شفابخش آن چاکرای ریشه را به تعادل می رساند و با اینکار، جسم و روح شما را قوی تر می کند. به عنوان یک پرورش دهنده ی عالی، این کریستال ذهن تان را از اضطراب آرام می کند و شما می توانید روی موضوعات مهم تر تمرکز کنید.

سنگ جاسپر شما را تشویق می کند تا حرفه های جدیدی را دنبال کنید و با ارائه راهکارهای خلاقانه با مسائل و مشکلات روبرو شوید.

چرا به جاسپر قرمز نیاز دارید؟

از هدفی که برای زندگی تعیین کردید مطمئن نیستید؟ به افزایش قدرت درونی نیاز دارید؟ احساس می کنید که همه جوانب زندگی تان از حالت طبیعی خارج شده اند؟ اگر پاسخ تان به هر یک از این سوال ها مثبت است، بدین معنی است که به انرژی جاسپر قرمز در زندگی نیاز دارید.

معرفی خواص شفابخش سنگ جاسپر قرمز

اگر جاسپر قرمز در مسیر معنوی وارد زندگی تان شده، احتمالاً نشانه این است که شما فرسودگی وجودی را تجربه می کنید. انرژی موردنیاز جسم و روح تان را تأمین کنید تا با حس هدفمندی کامل به زندگی جدیدی رو بیاورد. این سنگ که برای بازیگران نماد خوش شانسی شناخته می شود، سنگ قدرتمندی است که روح را توانمندتر کرده و شما را برای لحظه موفقیت تان آماده می کند.

تاریخ و افسانه سنگ جاسپر قرمز

عمر جاسپر قرمز به دوران رم برمی گردد که به عنوان موزاییک و روکش های سنگ داخل ساختمان ها استفاده می شده است. جاسپر قرمز به عنوان عضوی از خانواده کوارتز، سنگ سختی است که آن را منبع محبوبی برای کنده کاری در شکل های مختلف برای معماری و آثار هنری می کند. در سنپترزبورگ روسیه، کلیساهای متعددی وجود دارد که از انواع مختلف سنگ از جمله قرمز ساخته شده اند.

در زمان های قدیم شفادهنده ها طلسم و جادوهای حفاظتی را به تن می کردند که در آن سنگ جاسپر قرمز وجود داشت و نماد رنگ های زمین و خون بود. جاسپر که از کلمه فارسی به معنی خزانه دار مشتق شده است، احتمالاً به زمان کتاب های مقدس هم برمی گردد. براساس افسانه ها، این اسم از قدیم به خردمندان -معروف به سه پادشاه یا مَجوس- اختصاص داده شده و گفته می شود که عیسی تازه متولد شده را ملاقات کرده است.

مبدأ و منطقه سنگ جاسپر قرمز

جاسپر قرمز، سنگی که به راحتی می توان به آن دسترسی داشت در قطعات بزرگ تر، کره های حکاکی شده یا جلا داده شده، در سراسر دنیا از جمله برزیل، فرانسه، آلمان، روسیه و امریکا یافت می شود.

جاسپر قرمز تامبل شده

مفهوم سنگ جاسپر قرمز

این سنگ متراکم با انعکاس رنگ های درخشان و معجزه آسا با چاکرای ریشه -مرکز انرژی که ما را به زمین متصل و ثابت نگه می دارد حتی در آب و هوای طوفانی- در ارتباط است. خواص جاسپر قرمز به شما کمک می کند تا به سمت علایق تان قدم بردارید، پس اگر دیدید که این روزها بیش تر از قبل پای تلویزیون می نشینید و تنقلات می خورید، وقت آن رسیده که با خواص شفابخش این سنگ پایدار آشنا شوید.

جاسپر قرمز، یکی از بهترین سنگ ها که برای چاکرای ریشه مفید است، فرکانس های این سنگ مثل آدرنالین در زندگی تان اثر خواهد کرد. شما را از جای تان بلند می کند و به تمام بخش های جسم تان که غیرفعال بودند انرژی می دهد. این سنگ قرمز و سخت به شما کمک می کند تا انرژی و انگیزه لازم را برای دنبال کردن رؤیاها و اهداف تان بدست بیاورید.

بدین ترتیب، دفعه ی بعدی که با پای برهنه روی خاک قدم برمی دارید، بخاطر داشته باشید که خودتان را روی ابرها حس می کنید. به عبارت دیگر، زمین خیلی فراتر از خاک و ماسه است، زمین، خودِ زندگی ست. انواع قهوه ای تیره جسپر خردِ ذاتی طبیعت و توانایی آن برای تکامل و سازگاری را طی میلیون ها سال منعکس می کند.

جاسپر قرمز تامبل شده

خواص شفابخشی جاسپر قرمز

وقتی موضوع تجلی قدرت، شهامت و خرد مطرح باشد، انرژی جاسپر قرمز همه ی چیزی است که در یک سنگ می بینید. این سنگ های منحصربفرد که مثل منظره نقاشی شده زیبا دیده می شوند، اکوسیستم وسیع و پیچیده و بخش بی نظیر زندگی را منعکس می کنند.

کریستال جاسپر قرمز که از گروه سنگ های متنوع ساخته شده، از نسبت های مختلف کوارتز میکروکریستال که با سیلیکون دی اکسید ترکیب شده، بدست می آید. این ترکیب معدنی، به این ظاهر کدر و رنگی آن طیف قرمز و قهوه ای تا زرد و سبز می دهد.

به لطف ظاهر خاکی و اثرات متعادل سازی آن، سنگ جاسپر قرمز اغلب جزو برنامه درمانی می باشد، مخصوصاً انواع قرمز آن، که به عنوان یکی از بهترین سنگ ها برای چاکرای ریشه به شمار می رود. با انرژی دادن و تصفیه کردن مرکز انرژی تان، جسپر قرمز کمک تان می کند تا چاکرای ریشه را به سوی دیگر مراکز انرژی در بدن تان باز کنید.

خواص سنگ جاسپر قرمز

خواص شفابخشی جاسپر قرمز خصوصاً جاسپر قرمز اقیانوسی برای درمان موانعی که بر سر راه خلاقیت قرار گرفته اند، بسیار مفیدند. با اینکه انواع مختلف جاسپر برای خواص شفابخشی منحصربفردی که دارند مشهورند، همه این سنگ های قدرتمند با اتصال ما به طبیعت (در سطح عمیق) تعادل و استحکام را تقویت می کنند.

اگر از نظر روحی احساس گمشدگی می کنید یا فکر می کنید که خلاقیت تان توسط الگوهای فکری منفی یا نبود اشتیاق مسدود شده، جاسپر همان چیزی ست که به کمک تان می آید تا تمرکز لازم را بدست آورید و آن را به تجربه ای خلاق تبدیل کنید.این سنگ احتمالات بی پایانی از خلاقیت را در ذهن شما باز می کند.

خصوصیات کریستال جسپر شما را به سوی لذت خالص، خلاقیت و موفقیت هدایت می کند پس سنگ های جاسپرتان را بدست بگیرید، جواهرات آن را به تن کنید و به دنبال آرزوهای تان قدم بردارید.

جاسپر قرمز تامبل شده

نحوه استفاده از کریستال جاسپر قرمز

چطور از کریستال جاسپر قرمز برای به تعادل رسیدن استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ی ما برای کار با جاسپر قرمز برای رسیدن به تعادل این است که برنامه کریستال شخصی ایجاد کنیم. با پوشیدن جواهرات این سنگ، حمل کردن سنگ و نگه داشتن آن در فضای تان، شما می توانید با انرژی استحکام سازی و تجدید نیروی آن در ارتباط بمانید.
جمله تأکیدی کریستال جسپر قرمز برای رسیدن به تعادل و حفاظت این است: من تحت کنترل هستم و با انرژی آرام بخش، عشق و آرامش خاطر محاصره شده ام.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند انرژی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

8 فکر در مورد “ خواص سنگ جاسپر قرمز | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 × دو =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع کریستال ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و کریستال های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با کریستال ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top

ارسال بالای 600 تومان رایگان و با خرید بالای 800 تومن یک سنگ عقیق تامبل شده هدیه بگیرید!!!