وبلاگ

خواص سنگ جاسپر اقیانوسی

جاسپر اقیانوسی؛ خودشناسی

استرس زندگی را از خودتان دور کنید و اجازه بدهید انرژی جاسپر اقیانوسی ذهن سنگین شده تان را با فرکانس های مثبت پر کند. انرژی آن کمک می کند تا به حالت طبیعی از سرخوشی و لذت برگردید. مسیرتان با دیگر انسان ها را بپذیرید و لذت ببرید. وقتی مشکلات از راه می رسند، این سنگ بینشی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید در مقابل درهم شکستن مقاومت کنید.

چرا به سنگ اقیانوسی جاسپر نیاز دارید؟

تاکنون پیش آمده که نیازهای تان را به گوشه ای پس بزنید؟ به مراقبت از خودتان بی توجهی کنید؟ حس کنید که در کل روز هیچ زمانی برای خودتان صرف نمی کنید؟ جاسپر اقیانوسی به یادتان می اندازد که خودتان را در اولویت قرار دهید. شما به انرژی آرام و پرورش دهنده این سنگ نیاز دارید تا از سرعت شما بکاهد و کمی از زمان تان را برای خودتان درنظر بگیرد.

معرفی خصوصیات شفابخش سنگ جاسپر اقیانوسی

خصوصیات جاسپر اقیانوسی ، سنگ بسیار نرم و آرام، به شدت پرورش دهنده است. این سنگ تشویق تان می کند تا عشق، خوشبختی و لذت را حتی در شرایط سخت، بپذیرید. این بهترین سنگی است که می توانید بعد از یک روز طولانی و سخت، بجای مصرف قرص آرام بخش ارتباط بگیرید. اجازه بدهید که خواص شفابخش این سنگ با انرژی مثبت به روح شما تزریق شود تا از عشق و لذت عمیق تری سرشارتان کند.

مفهوم اوشن جسپر در حد زیادی از ترکیباتش سرچشمه می گیرد. این سنگ با ترکیب انرژی های آب و سنگ آتش فشانی هر دوی سردتر و آتشی تر را داراست. این دو نیروی مخالف در هر لحظه ای که به هر یک از آنها نیاز داشتید با هم ظاهر می شوند. این سنگ گاهی اوقات به اسم جاسپر سلولی هم شناخته می شود. تاکنون چهار نوع طرح جاسپر اقیانوسی شناسایی شده است.دوگانگی قدرتمند مفهوم این سنگ همان چیزی ست که برای عاشقان کلکسیون سنگ جذاب تر به نظر می رسد.

تاریخ و افسانه سنگ جاسپر اقیانوسی

جاسپر اقیانوسی چندرنگ نوعی کلسدونی است که مواد معدنی را که از گدازه های آتش فشانی بدست می آیند، ترکیب می کند. از رسوب ماده ای معدنی به اسم سیلیکا ساخته شده است. وقتی گدازه ها روی این ماده سرد می شوند کره های کوچک منحصربفردی روی این سنگ به وجود می آید.

با اینکه بیش تر تاریخچه اوشن جسپر هنوز به شکل راز باقی مانده، ولی خودش در همین هزاره کشف شده است. برای اولین بار در دهه 1990 کنار ساحل پیدا شده که با توجه به اسمش، اصلاً هم عجیب نیست.

منشأ و منطقه سنگ جاسپر اقیانوسی

سنگ جاسپر اقیانوسی در ایران، افریقا و جمهوری ماداگاسکار یافت می شود.

جاسپر اقیانوسی پولیش خورده

مفهوم سنگ جاسپر اقیانوسی

ارتباط با مفهوم سنگ جاسپراقیانوسی ، انرژی آرام بخشی را به ذهن، جسم و روح شما می آورد. انرژی اقیانوس که انرژی آب و اقیانوس را در خود دارد، سنگ گشاینده دریچه قلب است و عشق، مهربانی و خوشبختی را به زندگی شما فرامی خواند. مفهوم سنگ جاسپر اقیانوسی از طریق انرژی ملایمش احساس راحتی و توانمندی را فراهم می کند که برای روح تان تسلی بخش است.

هر وقت احساس خستگی و ناامیدی کردید، جاسپر اقیانوسی شما را از جای تان بلند می کند و به زندگی برمی گرداند. انرژی حمایت کننده ای که این سنگ فراهم می کند یادتان می اندازد که انرژی مشابه آن را درون خودتان پیدا کنید. سیستم حمایتی خودتان باشید تا عشق و خوشبختی بی حد و مرزی را بیابید.

گوی جاسپر اقیانوسی

برای خرید گوی جاسپر اقیانوسی روی عکس کلیک کنید

اولویت بندی خودتان

یکی از مهم ترین هدف هایی که برای استفاده از جاسپر اقیانوسی می توانید تنظیم کنید، مراقبت از خودتان است. انرژی آرام و عاشقانه این سنگ، شما را تشویق می کند تا با خودتان در همان سطح عشق و مهربانی رفتار کنید. مفهوم این سنگ به شما یاد می دهد که همیشه اول خودتان را در اولویت قرار دهید.

مراقبت از خود خجالت کشیدن ندارد و خصوصیات جاسپر اقیانوسی به شما یاد می دهد تا این نکته را بپذیرید. چون خیلی ضروری است. شما قبل از اینکه به دیگران اهمیت دهید باید اول خودتان را در درجه اهمیت بگذارید. کار کردن با خواص شفابخش آن به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که نیازهای تان برآورده شده و می توانید از زندگی تان نهایت لذت را ببرید.

جاسپر اقیانوسی سنگ قدرتمندی است برای آنهایی که دوست دارند بخشنده باشند. اگر ترجیح می دهید بیش تر از اینکه عشق دریافت کنید، به دیگران عشق و توجه صرف کنید، این سنگ شفابخش مخصوص شماست.

یافتن خوشی

مفهوم سنگ جاسپر اقیانوسی شما را در مسیر زندگی لذت بخش و شاد همراهی می کند. همه ما فراز و نشیب های زندگی را تجربه کرده ایم، جاسپر اقیانوسی به شما کمک می کند تا بر روی این فراز و نشیب ها موج سواری کنید و با جریان همراه شوید. تنش و استرس را از شما دور کرده و ویژگی مثل آب سنگ باعث می شود زندگی شادتری را سپری کنید.

جاسپر اقیانوسی سنگ نشاط آوری است که انرژی آرام بخش و انرژی شادی آفرین را به تعادل می رساند. دقیقاً مثل همان حس آرام بخشی که موقع ایستادن کنار اقیانوس تجربه می کنید، سنگ جاسپر اقیانوسی هم این آرامش و خوشبختی را در شما پدید می آورد. بجای اینکه نگران آینده باشید یا اندوه گذشته را بخورید، باعث می شود از همین لحظه خود لذت ببرید.

خرید دستبند جاسپر اقیانوسی اصل

برای خرید دستبند جاسپر اقیانوسی اصل روی عکس کلیک کنید

چطور از سنگ جاسپر اقیانوسی استفاده کنیم

چطور از سنگ جاسپر اقیانوسی به منظور اولویت قرار دادن خودمان استفاده کنیم؟

برنامه برای خودتان تهیه کنید که در آن لازم باشد جاسپر اقیانوسی را به عنوان جواهرات استفاده کنید. همینطور قرار دادن سنگ در کیف و جیب و همراه داشتن آن به هر جا که می رود و روش آخر، قرار دادن سنگ در محلی است که بتوانید هر روز آن را ببینید و ارتباط برقرار کنید.
وقتی با جاسپر اقیانوسی کار می کنید تا به شما کمک کند که خودتان را اولویت قرار دهید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من خودم را اولویت قرار می دهم.

برای کسب لذت بیش تر چطور از سنگ جاسپر اقیانوسی استفاده کنیم؟

بعد از اینکه هدف خود را بطور مشخص تعیین کردید، برنامه سنگی برای خود تدارک ببینید که باعث شود ارتباط تان با هدف حفظ شود. این برنامه شامل پوشیدن سنگ به شکل جواهرات، حمل کردن آن در کیف و جیب و قرار دادن آن در محیط می باشد.
وقتی از سنگ جاسپر اقیانوسی برای کسب لذت بیش تر استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من با لذت و خوشبختی سرشارم.

پاکسازی و فعال کردن سنگ برای افزایش مفهوم جاسپر اقیانوسی

قبل از اینکه از مفهوم جاسپر اقیانوسی در برنامه خود برای بیش تر لذت بردن از لحظه حال استفاده کنید، با ابزارهای مؤثر پاکسازی انرژی سنگ را باز و پذیرنده کنید تا برای برنامه ریزی جدیدتان آماده باشد. برخی از مهم ترین این روش های پاکسازی، قرار دادن سنگ در معرض نور خورشید یا ما کامل حداثل به مدت چهار ساعت، صفحه شارژ سلنیت و دود گیاه مریم گلی و چوب پالوسانتو است.

خرید استیک سلنیت

برای خرید استیک سلنیت روی عکس کلیک کنید

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

یک نظر در “خواص سنگ جاسپر اقیانوسی | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × = بیست چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه