وبلاگ

خواص سنگ جاسپر اقیانوسی

جاسپر اقیانوسی؛ خودشناسی

استرس زندگی را از خودتان دور کنید و اجازه بدهید انرژی جاسپر اقیانوسی ذهن سنگین شده تان را با فرکانس های مثبت پر کند. انرژی آن کمک می کند تا به حالت طبیعی از سرخوشی و لذت برگردید. مسیرتان با دیگر انسان ها را بپذیرید و لذت ببرید. وقتی مشکلات از راه می رسند، این سنگ بینشی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید در مقابل درهم شکستن مقاومت کنید.

چرا به اقیانوسی جاسپر نیاز دارید؟

تاکنون پیش آمده که نیازهای تان را به گوشه ای پس بزنید؟ به مراقبت از خودتان بی توجهی کنید؟ حس کنید که در کل روز هیچ زمانی برای خودتان صرف نمی کنید؟ جاسپر اقیانوسی به یادتان می اندازد که خودتان را در اولویت قرار دهید. شما به انرژی آرام و پرورش دهنده این کریستال نیاز دارید تا از سرعت شما بکاهد و کمی از زمان تان را برای خودتان درنظر بگیرد.

معرفی خصوصیات شفابخش جاسپر اقیانوسی

خصوصیات جاسپر اقیانوسی ، سنگ بسیار نرم و آرام، به شدت پرورش دهنده است. این سنگ تشویق تان می کند تا عشق، خوشبختی و لذت را حتی در شرایط سخت، بپذیرید. این بهترین کریستالی است که می توانید بعد از یک روز طولانی و سخت، بجای مصرف قرص آرام بخش ارتباط بگیرید. اجازه بدهید که خواص شفابخش این کریستال با انرژی مثبت به روح شما تزریق شود تا از عشق و لذت عمیق تری سرشارتان کند.

مفهوم کریستال جاسپر اقیانوسی در حد زیادی از ترکیباتش سرچشمه می گیرد. این سنگ با ترکیب انرژی های آب و سنگ آتش فشانی هر دوی سردتر و آتشی تر را داراست. این دو نیروی مخالف در هر لحظه ای که به هر یک از آنها نیاز داشتید با هم ظاهر می شوند. این سنگ گاهی اوقات به اسم جاسپر سلولی هم شناخته می شود. تاکنون چهار نوع طرح جاسپر اقیانوسی شناسایی شده است.دوگانگی قدرتمند مفهوم این کریستال همان چیزی ست که برای عاشقان کلکسیون کریستال جذاب تر به نظر می رسد.

جاسپر اقیانوسی پولیش خورده

تاریخ و افسانه

جاسپر اقیانوسی چندرنگ نوعی کلسدونی است که مواد معدنی را که از گدازه های آتش فشانی بدست می آیند، ترکیب می کند. از رسوب ماده ای معدنی به اسم سیلیکا ساخته شده است. وقتی گدازه ها روی این ماده سرد می شوند کره های کوچک منحصربفردی روی این کریستال به وجود می آید.

با اینکه بیش تر تاریخچه جاسپر اقیانوسی هنوز به شکل راز باقی مانده، ولی خودش در همین هزاره کشف شده است. برای اولین بار در دهه 1990 کنار ساحل پیدا شده که با توجه به اسمش، اصلاً هم عجیب نیست.

منشأ و منطقه

این سنگ در ایران، افریقا و جمهوری ماداگاسکار یافت می شود.

مفهوم جاسپر اقیانوسی

ارتباط با مفهوم سنگ جاسپراقیانوسی ، انرژی آرام بخشی را به ذهن، جسم و روح شما می آورد. انرژی اقیانوس که انرژی آب و اقیانوس را در خود دارد، سنگ گشاینده دریچه قلب است و عشق، مهربانی و خوشبختی را به زندگی شما فرامی خواند. مفهوم کریستال جاسپر اقیانوسی از طریق انرژی ملایمش احساس راحتی و توانمندی را فراهم می کند که برای روح تان تسلی بخش است.

هر وقت احساس خستگی و ناامیدی کردید، جاسپر اقیانوسی شما را از جای تان بلند می کند و به زندگی برمی گرداند. انرژی حمایت کننده ای که این کریستال فراهم می کند یادتان می اندازد که انرژی مشابه آن را درون خودتان پیدا کنید. سیستم حمایتی خودتان باشید تا عشق و خوشبختی بی حد و مرزی را بیابید.

اولویت بندی خودتان

یکی از مهم ترین هدف هایی که برای استفاده از جاسپر اقیانوسی می توانید تنظیم کنید، مراقبت از خودتان است. انرژی آرام و عاشقانه این سنگ، شما را تشویق می کند تا با خودتان در همان سطح عشق و مهربانی رفتار کنید. مفهوم این کریستال به شما یاد می دهد که همیشه اول خودتان را در اولویت قرار دهید.

مراقبت از خود خجالت کشیدن ندارد و خصوصیات جاسپر اقیانوسی به شما یاد می دهد تا این نکته را بپذیرید. چون خیلی ضروری است. شما قبل از اینکه به دیگران اهمیت دهید باید اول خودتان را در درجه اهمیت بگذارید. کار کردن با خواص شفابخش آن به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که نیازهای تان برآورده شده و می توانید از زندگی تان نهایت لذت را ببرید.

جاسپر اقیانوسی کریستال قدرتمندی است برای آنهایی که دوست دارند بخشنده باشند. اگر ترجیح می دهید بیش تر از اینکه عشق دریافت کنید، به دیگران عشق و توجه صرف کنید، این کریستال شفابخش مخصوص شماست.

یافتن خوشی

مفهوم کریستال جاسپر اقیانوسی شما را در مسیر زندگی لذت بخش و شاد همراهی می کند. همه ما فراز و نشیب های زندگی را تجربه کرده ایم، جاسپر اقیانوسی به شما کمک می کند تا بر روی این فراز و نشیب ها موج سواری کنید و با جریان همراه شوید. تنش و استرس را از شما دور کرده و ویژگی مثل آب کریستال باعث می شود زندگی شادتری را سپری کنید.

جاسپر اقیانوسی سنگ نشاط آوری است که انرژی آرام بخش و انرژی شادی آفرین را به تعادل می رساند. دقیقاً مثل همان حس آرام بخشی که موقع ایستادن کنار اقیانوس تجربه می کنید، سنگ جاسپر اقیانوسی هم این آرامش و خوشبختی را در شما پدید می آورد. بجای اینکه نگران آینده باشید یا اندوه گذشته را بخورید، باعث می شود از همین لحظه خود لذت ببرید.جاسپر اقیانوسی

چطور از کریستال جاسپر اقیانوسی استفاده کنیم

چطور از کریستال جاسپر اقیانوسی به منظور اولویت قرار دادن خودمان استفاده کنیم؟

برنامه کریستالی برای خودتان تهیه کنید که در آن لازم باشد جاسپر اقیانوسی را به عنوان جواهرات استفاده کنید. همینطور قرار دادن سنگ در کیف و جیب و همراه داشتن آن به هر جا که می رود و روش آخر، قرار دادن سنگ در محلی است که بتوانید هر روز آن را ببینید و ارتباط برقرار کنید.
وقتی با جاسپر اقیانوسی کار می کنید تا به شما کمک کند که خودتان را اولویت قرار دهید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من خودم را اولویت قرار می دهم.

برای کسب لذت بیش تر چطور از کریستال جاسپر اقیانوسی استفاده کنیم؟

بعد از اینکه هدف خود را بطور مشخص تعیین کردید، برنامه کریستالی برای خود تدارک ببینید که باعث شود ارتباط تان با هدف حفظ شود. این برنامه شامل پوشیدن سنگ به شکل جواهرات، حمل کردن آن در کیف و جیب و قرار دادن آن در محیط می باشد.
وقتی از کریستال جاسپر اقیانوسی برای کسب لذت بیش تر استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من با لذت و خوشبختی سرشارم.

پاکسازی و فعال کردن کریستال برای افزایش مفهوم جاسپر اقیانوسی

قبل از اینکه از مفهوم جاسپر اقیانوسی در برنامه کریستالی خود برای بیش تر لذت بردن از لحظه حال استفاده کنید، با ابزارهای مؤثر پاکسازی انرژی کریستال را باز و پذیرنده کنید تا برای برنامه ریزی جدیدتان آماده باشد. برخی از مهم ترین این روش های پاکسازی، قرار دادن کریستال در معرض نور خورشید یا ما کامل حداثل به مدت چهار ساعت، صفحه شارژ سلنیت و دود گیاه مریم گلی و چوب پالوسانتو است.

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

0 فکر در مورد “ خواص سنگ جاسپر اقیانوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 − = سه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top