وبلاگ

خواص سنگ مون استون (سنگ ماه)

مون استون؛ سنگ سرنوشت ساز

تابش شیری سنگ مون استون یا سنگ ماه، بیان کننده ی عطوفت و مهربانی، این باور هست که عاشقان را به هم نزدیک تر می کند. مون استون سنگی جادویی است که شما را با الهه زنانگی و الهه درون تان ارتباط می دهد. کمک می کند تا انرژی ماه که درون شما ساکن است فعال شود تا در وضعیت متعادل تری قرار بگیرید. این سنگ مثل یک راهنما عمل می کند تا به شما کمک کند هر کاری که لازم است انجام دهید تا به تعادل و سلامتِ بیش تری برسید. سنگ ماه همان نوری ست که در تاریکی پیدایش می شود.

چرا به سنگ مون استون نیاز دارید؟

تاکنون از خودتان پرسیده اید که هدف تان چیست؟ فکر کردید که آیا آن زندگی که مدنظرتان هست را تجربه می کنید یا خیر؟ وقتی احساس گمشدن می کنید یا مطمئن نیستید که چه مسیری پیش بگیرید با سنگ مون استون ارتباط بگیرید تا به شما کمک کند که هدف زندگی تان را آشکار سازید.

معرفی خواص شفابخشی سنگ مون استون (سنگ ماه)

ارتباط با سنگ  مون استون، این سنگ اثیری و رؤیایی، به شما کمک می کند تا درخشندگی نور ماه را حس کنید که به چاکراهای شما تزریق می شود و به فرکانس بالاتر هدایت می کند. انرژی قمری سنگ ماه، آسمان شب و چرخه پایدار آن که تاریکی را به روشنی می بخشد، به یاد ما می اندازد.

اگر احساس گمشدگی می کنید و نمی توانید روشنایی و امید را در پایان ببینید، بگذارید سنگ شفابخش سنگ ماه  نور مسیرتان را روشن کرده و شما را هدایت کند.

تاریخ و افسانه سنگ مون استون

به راحتی می توان فهمید که چرا اسم این سنگ مون استون نامگذاری شده است. در افسانه هند باستان اینطور آمده که سنگ ماه، پرتوهای گیر افتاده ی ماه را در خود نگه داشته است. در رم باستان اینطور تصور می شده که سنگ ماه درخشش مرواریدی خودش را از نور ذخیره شده ی ماه می گیرد.

یونانیان باستان هم اسم های الهه ماه (سلن/ سلنه) و الهه عشق (آفرودیت) را با هم ترکیب کرده و اسم این سنگ را آفروسلن گذاشته بودند. این سنگ به عنوان سنگ مسافر هم معروف است چون مسافران معتقد بودند که مون استون از آنها محافظت می کند و نور آن مسیرشان را روشن می سازد. این سنگ، سنگ خوش شانسی فقط برای سفرکنندگان نیست، بلکه معتقدند برای همه خوش شانسی می آورد.

مبدأ و منطقه سنگ مون استون

سنگ مون استون در استرالیا، برزیل، بُرمه (میانمار)، هند، ماداگاسکار، مکزیک، سریلانکا، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مون استون پولیش خورده

مفهوم سنگ مون استون

مفهوم سنگ مون استون با انرژی ماه در ارتباط است. روشنایی پرتوهای این سنگ، مسیر شما را روشن تر می کند تا به هارمونی و بالانس بیش تر برسید. این سنگ با الهه درونی که نماد نفسانیت و باروری است هم ارتباط دارد. این انرژی به شما کمک می کند تا به ریتم طبیعی خودتان برگردید و پنهان های درون خود را کشف کنید. این سنگ برای هر کسی که می خواهد با حس حیاتبخش و زنانگی درونش ارتباط برقرار کند مفید است.

خرید دستبند سنگ مون استون

برای خرید دستبند سنگ مون استون روی عکس کلیک کنید

کشف هدف تان

دقیقاً مثل بسیاری دیگر از سنگ های سفید، سنگ ماه هم ارتعاشات بالایی دارد. این فرکانس بالا باعث می شود که شما هم به هشیاری بالاتری از وجود خود برسید. سنگ مون استون پرنور، کسی که شما هستید و چیزی که می خواهید را آشکار می کند و باعث می شود بیش تر خودتان را کشف کنید.
فرقی نمی کند که در حال تغییر شغل هستید، یا ماجراهای جدیدی را دنبال می کنید، یا به تغییر اساسی در زندگی تان فکر می کنید، با این سنگ ارتباط برقرار کنید تا شما را در این مسیر همراهی کند.

آشکار کردن هدف

یکی از قدرتمندترین راه ها برای آشکارسازی اهداف این است که فرآیند آشکارسازی را با چرخه قمری همسو کنید. چرخه طبیعی ماه این فرصت را برای شما مهیا می کند که اهداف جدیدی را تنظیم کرده و اهداف فعلی تان را در فواصل مختلف این چرخه تقویت کنید. از آنجایی که مفهوم سنگ ماه، قدرت ماه (مخصوصاً ماه کامل) را تحت تسلط خود درمی آورد، یک ابزار قدرتمند برای تجلی به شمار می رود.

مون استون تامبل شده

مون استون تامبل شده

نحوه استفاده از سنگ مون استون

چطور از مون استون برای کشف هدف استفاده کنیم؟

روش پیشنهادی ما با استفاده از خواص سنگ مون استون برای کشف هدف، این است که برنامه سنگ ویژه برای خود بسازید. این برنامه سنگی شامل پوشیدن جواهرات، حمل کردن سنگ با خودتان و قرار دادن آن در محیط تان است. بدین ترتیب همیشه می توانید از نور هدایت کننده آن در همه مواقع بهره مند شوید.
وقتی برای ارتباط با هدف تان، با این سنگ کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من هدف زندگی ام را زندگی می کنم.

چطور از مون استون برای تجلی هدف استفاده کنیم؟

برای اینکه اهداف تان آنطور که تاکنون رخ نداده، آشکار شوند، باید برنامه سنگی برای خودتان خلق کنید که شامل پوشیدن جواهرات مون استون، حمل کردن آن در کیف و جیب و قرار دادن آن در فضای تان باشد. وقتی با ابن سنگ برای متجلی شدن هدف تان کار می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من اهدافم را از فرکانسی بالا متجلی می کنم.

 

.

6 نظر در “خواص سنگ مون استون (سنگ ماه) | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + سه =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه