وبلاگ

خواص سنگ سلستیت (سلستین)

سلستیت؛ لالایی کیهانی

سلستین یا سلستیت از کلمه یونانی به معنی بهشتی گرفته شده است. این احساس رهایی از استرس که به ما می دهد برای ذهن آشفته مثل نیرواناست. این سنگ با همه قدرتی که دارد، در عین حال، آنچنان آرام است که می تواند آرامبخش هم باشد.

اگر در وضعیت های ناشناخته و روابط مشکل قرار گرفته اید و اضطراب دارید، سلستیت به شما کمک می کند تا قابلیت های تان را بازیابید. وقتی به یک روش آرام، کم کم آن را درک کنید در مقابل هر چیزی که زندگی به سمت تان می آورد، مجهزتر می شوید.

چرا به سنگ سلستیت نیاز دارید؟

مشکل بی خوابی یا کم خوابی دارید؟ فکرِ کارهایی که باید انجام دهید شما را شب ها بیدار نگه می دارد؟ اتاق خواب تان به آرامش بیش تری نیاز دارد؟ اگر پاسخ تان به این سوالات مثبت است یا به دنبال سنگی می گردید که به خواب بهترتان کمک کند، در صفحه درستی هستید. سنگ سلستیت به همه چیزهای مربوط به خواب راحت و خوب مرتبط است و برای رسیدن به آن کمک می کند.

معرفی خواص شفابخشی سنگ سلستیت

آبی آسمانی و جنبش های سلستیالی سنگ سلستیت باعث شده که چنین انرژی بهشتی داشته باشد. فقط کافی ست آن را نگاه کنید تا اثر آرامبخش آن را روی ذهن، جسم و روح تان حس کنید. از انرژی آرامبخش و تسکین دهنده سلستیت مثل لالایی برای روح تان استفاده کنید.

سلستیت شما را از کابوس های شبانه رها می کند و به سمت روشنی ها هدایت می کند. بعلاوه، جسم شما را هم در حالت راحت قرار می دهد برای همین واقعا احساس راحتی را تجربه می کنید. این اثر آرامبخش همان چیزی ست که باعث می شود سلستیت سنگ قدرتمندی باشد برای رهایی از استرس و خشم. در عین حال سلستیت از بهترین سنگ ها برای خواب است.

تاریخ و افسانه سنگ سلستیت

رنگ آبی ظریف این سنگ، دلیل نام گذاری آن است. مفهوم سنگ سلستیت از کلمه یونانی بهشتی مشتق شده است. در افسانه ها چنین آمده است که مفهوم سنگ سلستیت بینش و دانش سالیان نهفته است.

منشأ و منطقه سنگ سلستیت

سنگ سلستیت در ایران، مصر، ماداگاسکار، مکزیک، لهستان و انگلستان یافت می شود.

مفهوم سنگ سلستیت

انرژی بالای خواص سلستیت چاکرای گلو، چاکرای چشم سوم و چاکرای تاجی را حمایت می کند و آن را به بهترین سنگ برای سم زدایی معنوی تبدیل کرده است. فقط با نگاه به رنگ بهشتی این سنگ، احساس راحتی عمیقی را تجربه می کنید. ولی اگر می خواهید به طور قدرتمند و ویژه تحت شفابخشی این سنگ قرار بگیرید، با سنگ سلستیت مدیتیشن انجام دهید.

خواب راحت

سنگ سلستیت یکی از بهترین سنگ ها برای خواب است. بخاطر این انرژی آرامبخش و تسکین دهنده آن است که مفهوم سنگ سرزندگی و هارمونی را به فضای شما می آورد. علاوه براینکه محیط را برای خواب راحت آماده می کند، انرژی شخصی شما را هم هدف قرار می دهد.

باعث می شود لیست کارهایی که باید انجام دهید را متوقف کرده و ذهن تان را پاک کنید. و بدون نگرانی و افکار مزاحم، شارژ شوید.

بعد از خواب ماندن هم، مفهوم سنگ سلستیت کمک می کند تا به خواب تان ادامه دهید. این سنگ برای مقاومتش در برابر کابوس ها شهرت دارد و ابزار قدرتمندی ست برای اینکه رؤیاهای همراه با ترس و مغشوش را از میان بردارد. کار کردن با این سنگ، وقتی آن را وارد اتاق خواب تان کنید، می تواند شما را به چنان خواب عمیقی فرو برد که حتی روح تان مجدداً شارژ شود.

سنگ سلستیت انرژی چندلایه ای دارد. رنگ آبی روشن به سنگ حس نرمی و لطافت می بخشد. در حالی که لبه های تیز و مثل یخ آن حس سنگینی و ضخامت و انرژی تیره می دهد. این ترکیب انرژی مؤثر، دقیقاً همان چیزی ست که شما برای به خواب رفتن نیاز دارید.

آرام کردن ذهن

همین ویژگی هایی که باعث شده سنگ سنگ سلستیت ابزار خوبی برای خواب راحت باشد، اثرات آرامبخشی دارد که به مدیریت استرس و اضطراب کمک می کند.

این سنگ نه تنها کمک می کند که شما به وضعیتی آرام برسید بلکه هر انرژی منفی که باقی مانده را هم پاک می کند. وقتی ذهن آشفته است و یا موقعی که خشم کنترل را به دست گرفته، از این سنگ استفاده کنید تا با فرکانس بالاتری ارتباط بگیرید و انرژی های ناخواسته را از بین ببرید.

خوشه سلستیت

نحوه استفاده از سنگ سلستین

برای داشتن خوابی راحت، چطور از سنگ سلستین استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه برای استفاده از خواص سلستین، این است که برای خودتان برنامه سنگی بسازید. برنامه سنگ شامل پوشیدن جواهرات سنگ سلستین، حمل کردن و قرار دادن آن در محیط است.

پوشیدن

پوشیدن جواهرات سلستین یک راه بسیار عالی برای ارتباط با انرژی سنگ در طول روز و در طول شب -حتی موقع خواب- است. به شکل گردنبند، دستبند و یا گوشواره از شما در مقابل هدر رفتن انرژی مراقبت می کند.

حمل کردن

علاوه بر پوشیدن جواهرات، حمل کردن سنگ و قرار دادن آن روی پیشانی قبل از خواب هم، افکار شما را آرام تر می کند. با این سنگ مدیتیشن انجام دهید تا انرژی مؤثر و آرام آن شما را برای خواب آماده کند.

قرار دادن

آخرین مرحله در برنامه سنگ  این است که سنگ را به محیط خودتان بیاورید. آن را روی تاقچه، کمد یا هر جایی در اتاق خواب تان قرار دهید تا محیطی آرام و خواب آور برای شما ایجاد کند.
وقتی برای دستیابی به خواب بهتر، از سلستین استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من عمیق می خوابم.

راف سلستیت

برای آرام کردن ذهن، چطور از سنگ سلستین استفاده کنیم؟

برای اینکه احساس آرامش را در کل روز حفظ کنید، برنامه سنگی برای خودتان آماده کنید که شامل پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن سنگ در محیط باشد.

پوشیدن

پوشیدن جواهرات سلستین باعث می شود که شما در سراسر روز به انرژی آرامبخش آن دسترسی داشته باشید. فرقی نمی کند که به عنوان گردنبند روی قلب تان بیندازید، یا دور مچ تان به عنوان دستبند و یا حتی گوشواره، این سنگ ذهن شما را آرام کرده و روح شما را از استرس و تنش دور می کند.

حمل کردن

برای استفاده بهتر از سنگ ، تکه ای از سلستین را در محیطی که خودتان حضور دارید نگه دارید. رنگ آبی این سنگ و ارتعاش بالای آن انرژی فضا را آنچنان افزایش می دهد که اصلاً مهم نیست چه اتفاقاتی در پیرامون تان رخ می دهد.

قرار دادن

برای تکمیل برنامه سنگی تان، سنگ سلستین را در فضای تان قرار دهید. آن را در جایی قرار دهید که هر روز چشم تان به آن بیفتد تا برای تان احساس آرامش را یادآوری کند.

وقتی با سنگ سلستین برای آرام شدن ذهن تان کار می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من آرام هستم.

 

پاکسازی و فعال کردن سنگ تان برای استفاده بهتر از سلستین

یکی از دلایلی که سنگ ها را به ابزارهای عالی برای شفابخشی انرژی تبدیل کرده این است که آنها همه انرژی های راکد و مسموم را جذب می کنند. برای همین خیلی مهم است که همیشه سنگ ها را پاکسازی کرده و سپس قبل از برنامه ریزی آنها با هدف، فعال کنید. پاکسازی و شارژ مجدد با این روش ها انرژی سلستین را افزایش خواهد داد.
خورشید
حیاتبخش همه گیاهان و حیوانات روی زمین، خورشید برای پاکسازی و شارژ انرژی سنگ ها بسیار مفید است. برای نهایت استفاده از سنگ ، آن را به مدت 4 ساعت (یا بیش تر) در بیرون زیر نور خورشید قرار دهید تا نور خوشید همه انرژی های قدیمی را از بین ببرد.

ماه کامل

روش دیگر برای پاکسازی و فعالسازی سنگ سلستیت این است که آن را در نور ماه کامل حمام دهید. به مدت 4 ساعت یا بیش تر، آن را زیر نور ماه کامل قرار دهید تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

سلنیت

سلنیت یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای پاکسازی و تصفیه انرژی، صفحه شارژ سلنیت علاوه بر شارژ و پاکسازی سنگ، جلوه زیبایی هم به سنگ سلستیت تان می دهد. سنگ سلستیت را برای مدت 4 ساعت یا بیش تر، روی سنگ سلنیت قرار دهید.

صدا

فرکانس و خواص سلستیت را با ارتعاشات شفابخش صدا به حداکثر برسانید. برای از بین بردن انرژی های راکد و گیر افتاده آواز کاسه های تبتی، سمفونی بتهوون بسیار مفیدند. آهنگ ها را دانلود کنید و بگذارید سنگ ها در ارتعاشات پاکسازی و تجدیدقوای اصوات، غرق شوند.

مریم گلی

قبایل بومی به مدت هزاران سال، از دود مریم گلی به عنوان قدرتمندترین ابزار پاکسازی که فوراً انرژی ناخواسته و مسموم را دور می کند استفاده کرده اند. اینکار باعث می شود از فواید سلستیت نهایت استفاده را ببرید. پاکسازی روزانه سنگ های تان به شما این فرصت را می دهد که اهداف تان را تقویت کنید.

ترکیب سنگ ها برای افزایش فواید سلستین

اگر افکار مخرب و استرس زا خواب راحت را از شما می گیرد، می توانید خواص سنگ سلستین را به یک روش آرام و شفابخش در جلسه مدیتیشن درمانی با کوارتز شفاف ترکیب کنید.

نحوه استفاده از سنگ سلستین با کوارتز شفاف

همانطور که روی هدف تان تمرکز کرده اید، به سنگ سلستین توسط کوارتز شفاف اجازه دهید تا چاکراهای شما را تصفیه کند و شفافیت را به شما هدیه داده و استرس و تنش را از شما دور کند.

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

یک نظر در “خواص سنگ سلستیت (سلستین) | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = هیچ

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه