خواص سنگ سلستیت

سلستیت؛ لالایی کیهانی

سلستین یا سلستیت از کلمه یونانی به معنی بهشتی گرفته شده است. این احساس رهایی از استرس که به ما می دهد برای ذهن آشفته مثل نیرواناست. این کریستال با همه قدرتی که دارد، در عین حال، آنچنان آرام است که می تواند آرامبخش هم باشد.

اگر در وضعیت های ناشناخته و روابط مشکل قرار گرفته اید و اضطراب دارید، سلستیت به شما کمک می کند تا قابلیت های تان را بازیابید. وقتی به یک روش آرام، کم کم آن را درک کنید در مقابل هر چیزی که زندگی به سمت تان می آورد، مجهزتر می شوید.

چرا به سلستیت نیاز دارید؟

مشکل بی خوابی یا کم خوابی دارید؟ فکرِ کارهایی که باید انجام دهید شما را شب ها بیدار نگه می دارد؟ اتاق خواب تان به آرامش بیش تری نیاز دارد؟ اگر پاسخ تان به این سوالات مثبت است یا به دنبال کریستالی می گردید که به خواب بهترتان کمک کند، در صفحه درستی هستید. کریستال سلستیت به همه چیزهای مربوط به خواب راحت و خوب مرتبط است و برای رسیدن به آن کمک می کند.

معرفی خواص شفابخشی کریستال سلستیت

آبی آسمانی و جنبش های سلستیالی سنگ سلستیت باعث شده که چنین انرژی بهشتی داشته باشد. فقط کافی ست آن را نگاه کنید تا اثر آرامبخش آن را روی ذهن، جسم و روح تان حس کنید. از انرژی آرامبخش و تسکین دهنده سلستیت مثل لالایی برای روح تان استفاده کنید.

سلستیت شما را از کابوس های شبانه رها می کند و به سمت روشنی ها هدایت می کند. بعلاوه، جسم شما را هم در حالت راحت قرار می دهد برای همین واقعا احساس راحتی را تجربه می کنید. این اثر آرامبخش همان چیزی ست که باعث می شود سلستیت کریستال قدرتمندی باشد برای رهایی از استرس و خشم. در عین حال سلستیت از بهترین کریستال ها برای خواب است.

 

تاریخ و افسانه

رنگ آبی ظریف این سنگ، دلیل نام گذاری آن است. مفهوم کریستال سلستیت از کلمه یونانی بهشتی مشتق شده است. در افسانه ها چنین آمده است که مفهوم کریستال سلستیت بینش و دانش سالیان نهفته است.

منشأ و منطقه

سلستیت در ایران، مصر، ماداگاسکار، مکزیک، لهستان و انگلستان یافت می شود.

 

مفهوم سلستیت

انرژی بالای خواص سلستیت چاکرای گلو، چاکرای چشم سوم و چاکرای تاجی را حمایت می کند و آن را به بهترین سنگ برای سم زدایی معنوی تبدیل کرده است. فقط با نگاه به رنگ بهشتی این سنگ، احساس راحتی عمیقی را تجربه می کنید. ولی اگر می خواهید به طور قدرتمند و ویژه تحت شفابخشی این سنگ قرار بگیرید، با سنگ کریستال سلستیت مدیتیشن انجام دهید.

خوشه سلستیتخواب راحت

کریستال سلستیت یکی از بهترین کریستال ها برای خواب است. بخاطر این انرژی آرامبخش و تسکین دهنده آن است که مفهوم کریستال سرزندگی و هارمونی را به فضای شما می آورد. علاوه براینکه محیط را برای خواب راحت آماده می کند، انرژی شخصی شما را هم هدف قرار می دهد.

باعث می شود لیست کارهایی که باید انجام دهید را متوقف کرده و ذهن تان را پاک کنید. و بدون نگرانی و افکار مزاحم، شارژ شوید.

بعد از خواب ماندن هم، مفهوم کریستال سلستیت کمک می کند تا به خواب تان ادامه دهید. این سنگ برای مقاومتش در برابر کابوس ها شهرت دارد و ابزار قدرتمندی ست برای اینکه رؤیاهای همراه با ترس و مغشوش را از میان بردارد. کار کردن با این سنگ، وقتی آن را وارد اتاق خواب تان کنید، می تواند شما را به چنان خواب عمیقی فرو برد که حتی روح تان مجدداً شارژ شود.

سنگ کریستال سلستیت انرژی چندلایه ای دارد. رنگ آبی روشن به سنگ حس نرمی و لطافت می بخشد. در حالی که لبه های تیز و مثل یخ آن حس سنگینی و ضخامت و انرژی تیره می دهد. این ترکیب انرژی مؤثر، دقیقاً همان چیزی ست که شما برای به خواب رفتن نیاز دارید.

آرام کردن ذهن

همین ویژگی هایی که باعث شده سنگ کریستال سلستیت ابزار خوبی برای خواب راحت باشد، اثرات آرامبخشی دارد که به مدیریت استرس و اضطراب کمک می کند.

این سنگ نه تنها کمک می کند که شما به وضعیتی آرام برسید بلکه هر انرژی منفی که باقی مانده را هم پاک می کند. وقتی ذهن آشفته است و یا موقعی که خشم کنترل را به دست گرفته، از این سنگ استفاده کنید تا با فرکانس بالاتری ارتباط بگیرید و انرژی های ناخواسته را از بین ببرید.

 

 

نحوه استفاده از کریستال سلستیت

برای داشتن خوابی راحت، چطور از کریستال سلستیت استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه برای استفاده از خواص سلستیت، این است که برای خودتان برنامه کریستالی بسازید. برنامه کریستال شامل پوشیدن جواهرات سنگ سلستیت، حمل کردن و قرار دادن آن در محیط است.

پوشیدن

پوشیدن جواهرات سلستیت یک راه بسیار عالی برای ارتباط با انرژی سنگ در طول روز و در طول شب -حتی موقع خواب- است. به شکل گردنبند، دستبند و یا گوشواره از شما در مقابل هدر رفتن انرژی مراقبت می کند.

حمل کردن

علاوه بر پوشیدن جواهرات، حمل کردن سنگ و قرار دادن آن روی پیشانی قبل از خواب هم، افکار شما را آرام تر می کند. با این کریستال مدیتیشن انجام دهید تا انرژی مؤثر و آرام آن شما را برای خواب آماده کند.

قرار دادن

آخرین مرحله در برنامه کریستال این است که سنگ را به محیط خودتان بیاورید. آن را روی تاقچه، کمد یا هر جایی در اتاق خواب تان قرار دهید تا محیطی آرام و خواب آور برای شما ایجاد کند.
وقتی برای دستیابی به خواب بهتر، از سلستیت استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من عمیق می خوابم.

راف سلستیت

برای آرام کردن ذهن، چطور از کریستال سلستیت استفاده کنیم؟

برای اینکه احساس آرامش را در کل روز حفظ کنید، برنامه کریستالی برای خودتان آماده کنید که شامل پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن سنگ در محیط باشد.

پوشیدن

پوشیدن جواهرات سلستیت باعث می شود که شما در سراسر روز به انرژی آرامبخش آن دسترسی داشته باشید. فرقی نمی کند که به عنوان گردنبند روی قلب تان بیندازید، یا دور مچ تان به عنوان دستبند و یا حتی گوشواره، این کریستال ذهن شما را آرام کرده و روح شما را از استرس و تنش دور می کند.

حمل کردن

برای استفاده بهتر از کریستال، تکه ای از سلستیت را در محیطی که خودتان حضور دارید نگه دارید. رنگ آبی این سنگ و ارتعاش بالای آن انرژی فضا را آنچنان افزایش می دهد که اصلاً مهم نیست چه اتفاقاتی در پیرامون تان رخ می دهد.

قرار دادن

برای تکمیل برنامه کریستالی تان، کریستال سلستیت را در فضای تان قرار دهید. آن را در جایی قرار دهید که هر روز چشم تان به آن بیفتد تا برای تان احساس آرامش را یادآوری کند.

وقتی با کریستال سلستیت برای آرام شدن ذهن تان کار می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من آرام هستم.

 

پاکسازی و فعال کردن کریستال تان برای استفاده بهتر از سلستیت

یکی از دلایلی که کریستال ها را به ابزارهای عالی برای شفابخشی انرژی تبدیل کرده این است که آنها همه انرژی های راکد و مسموم را جذب می کنند. برای همین خیلی مهم است که همیشه کریستال ها را پاکسازی کرده و سپس قبل از برنامه ریزی آنها با هدف، فعال کنید. پاکسازی و شارژ مجدد با این روش ها انرژی سلستیت را افزایش خواهد داد.
خورشید
حیاتبخش همه گیاهان و حیوانات روی زمین، خورشید برای پاکسازی و شارژ انرژی کریستال ها بسیار مفید است. برای نهایت استفاده از کریستال، آن را به مدت 4 ساعت (یا بیش تر) در بیرون زیر نور خورشید قرار دهید تا نور خوشید همه انرژی های قدیمی را از بین ببرد.

ماه کامل

روش دیگر برای پاکسازی و فعالسازی سنگ سلستیت این است که آن را در نور ماه کامل حمام دهید. به مدت 4 ساعت یا بیش تر، آن را زیر نور ماه کامل قرار دهید تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

سلنیت

سلنیت یکی از قدرتمندترین کریستال ها برای پاکسازی و تصفیه انرژی، صفحه شارژ سلنیت علاوه بر شارژ و پاکسازی کریستال، جلوه زیبایی هم به سنگ سلستیت تان می دهد. سنگ سلستیت را برای مدت 4 ساعت یا بیش تر، روی سنگ سلنیت قرار دهید.

صدا

فرکانس و خواص سلستیت را با ارتعاشات شفابخش صدا به حداکثر برسانید. برای از بین بردن انرژی های راکد و گیر افتاده آواز کاسه های تبتی، سمفونی بتهوون بسیار مفیدند. آهنگ ها را دانلود کنید و بگذارید کریستال ها در ارتعاشات پاکسازی و تجدیدقوای اصوات، غرق شوند.

مریم گلی

قبایل بومی به مدت هزاران سال، از دود مریم گلی به عنوان قدرتمندترین ابزار پاکسازی که فوراً انرژی ناخواسته و مسموم را دور می کند استفاده کرده اند. اینکار باعث می شود از فواید سلستیت نهایت استفاده را ببرید. پاکسازی روزانه کریستال های تان به شما این فرصت را می دهد که اهداف تان را تقویت کنید.

 

 

ترکیب کریستال ها برای افزایش فواید سلستیت

اگر افکار مخرب و استرس زا خواب راحت را از شما می گیرد، می توانید خواص کریستال سلستیت را به یک روش آرام و شفابخش در جلسه مدیتیشن درمانی با کوارتز شفاف ترکیب کنید.

نحوه استفاده از کریستال سلستیت با کوارتز شفاف

همانطور که روی هدف تان تمرکز کرده اید، به کوارتز شفاف اجازه دهید تا چاکراهای شما را تصفیه کند و شفافیت را به شما هدیه داده و استرس و تنش را از شما دور کند.

مشاهده محصولات

0 فکر در مورد “ خواص سنگ سلستین (سلستیت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 − = هفت

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top