وبلاگ

کریستال های حقیقتکریستال های حقیقت

با کریستال های حقیقت ذهن خود را پاکسازی کنید تا حقایق آشکار شوند!

کریستال های حقیقت

فکر می کنید غریزه طبیعی تان به منظور اجتناب از مشاجره وجود دارد؟ اگر چنین است، تنها نیستید. بسیاری، مشکلات شان با دیگران را به عنوان راهی برای تحریک کردن مشاجره می پندارند. در واقعیت، ما هر چه بیش تر عواطف خود را نگه داریم، به مشاجره های بزرگ تر می انجامند. مبارزه با ناامیدی های تان، راهگشا نیست. بلکه راه حل را به تعویق انداخته و مشکل را تشدید می کند.

برای همین ابزار صحیح خودتان برای سلامت ذهنی و پیشرفت معنوی شما بسیار ضروری است. بجای اینکه به روشی خشونت آمیز نظر خود را به کسی ابراز کنید، می توانید با بیان آسیب پذیری خود تکه ای از قلب خود را به آنها هدیه دهید. ارتباط با انرژی کریستال های حقیقت، چاکرای گلوی شما را باز می کند. کریستال های ارتباط، بهترین راه برای غلبه بر ترس و تردیدی است که شما را خفه می کند. ما وقتی می دانیم که باید با احساسات خود ارتباط برقرار کنیم ولی در عین حال می ترسیم، معمولاً بخاطر مسدود شدن انرژی در چاکرای گلو است.

شفابخشی چاکرای گلو با کریستال ها

موانع انرژی ممکن است از تجربه های گذشته، تصویر منفی از خودمان و بسیاری از مسائل زیربنایی باشد. کار با کریستال های حقیقت، به آرامی شما را به تأمل و ارزیابی این مسائل هدایت می کند.

هر چه اعتماد به نفس، دلسوزی و احترام بیش تری برای خودتان قائل می شوید تا عواطف تان را معتبر بشمرید، احساس توانمندی بیش تری خواهید کرد. تمرین برای بیان حقیقت خودتان، از کریستال هایی برای ارتباط هوشمندانه استفاده می کند تا به شما کمک کند که با خودتان و دیگران صریح باشید.

همه ما موقعی را تجربه کرده ایم که از حل کردن مشکل با کسی چشم پوشی کردیم و اجازه دادیم که احساسات مان راجع به آن مشکل بزرگ شود و بعداً درباره موضوعی کوچکی که در واقع به همان مشکل اولیه برمی گردد به شکل انفجاری عکس العمل نشان دادیم. با کمک راهکارهای ساده (که در ادامه بیان می شود) و کریستال های حقیقت به خودتان رسیدگی کنید.

برای این تمرین به یکی از کریستال های حقیقت: آزوریت، عقیق، سلستیت، لاجورد، کریزوکولا یا آمازونیت نیاز دارید. این کریستال های حقیقت برای تسکین اضطرابی که قبل از مشاجره ایجاد شده بسیار مهم هستند. کار با این کریستال های صادقانه کاری می کنند که خودتان را به روشی آرام، هوشمندانه و دلسوزانه ابراز کنید.

تمرین برای بیان حقیقت با کریستال های حقیقت

چیزهایی که نیاز داریدلاجورد پولیش خورده

  • یک یا چند عدد از کریستال های حقیقت مورد علاقه تان (می تواند آزوریت، سلستیت، لاجورد، عقیق، کریزوکولا یا آمازونیت باشد)
  • تکه ای کاغذ و قلم

مراحلی که باید طی کنید

1- بهترین راه برای ابراز حقیقی خودتان نسبت به دیگران، این است که اول خودتان را تمرین دهید. صبح 30 دقیقه از زمان خود را برای انجام اینکار اختصاص دهید. با کاغذ، قلم و کریستال منتخب خود شروع کنید.

2- با دستی که نمی نویسید، یکی از کریستال های حقیقت را نگه دارید و بعد به نوشتن آزاد شروع کنید. تمام چیزهایی را که در ذهن تان می گذرند را بنویسید. فکر نکنید، نقد نکنید. فقط بنویسید. دیالوگ درونی خود را پاکسازی کنید. از دست قضاوت ها، رها شوید. تا موقعی که همه افکارتان را بنویسید به اینکار ادامه دهید و بعد می بینید که کاغذ پر شده است.

3- کاغذ را پاره کنید. آن را نگه ندارید. اینها خاطره نیستند که بخواهید دوباره به آنها بنگرید. این تمرینی است که برای صداقت داشتن و رهایی از افکار انجام شده است. این کاغذها را به سطح آشغال بیندازید.

وقتی این کار را انجام دهید، ذهن شما از چیزهایی که باید از دست شان خلاص می شدید خالی می شود. همچنین به شما کمک می کند تا خشم و احساسات سمی و مسموم خود را پاکسازی کنید و مابقی روز را با حسی شفاف تر، آرام تر و والاتر در پیش بگیرید. اینکار را چند بار در هفته انجام دهید و تفاوت را حس کنید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند آمازونیت

دستبند آموزنیت


گوی لاجورد

گوی لاجورد


اسلایس عقیق

اسلایس عقیق


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × هفت =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه