وبلاگ

شفابخشی چاکرای گلو با کریستال ها

شفابخشی چاکرای گلو با کریستال ها

شفابخشی چاکرای گلو با کریستال ها

چاکرای پنجم که به چاکرای گلو یا ویشودا نیز مشهور است، دقیقاً روی گلو قرار دارد. برای شفابخشی چاکرای گلو ابتدا باید راجع به انرژی های این چاکرا بدانیم. این چاکرا با رنگ آبی مرتبط است و به قدرت اراده، انتخاب، خودشناسی و ابراز حقیقت خودتان بستگی دارد. ما را مجبور می کند تا روی باورهای مان ایستادگی کرده و خودمان را صادقانه بروز دهیم.

وقتی چاکرای گلو به تعادل رسیده باشد، نیاز نیست بدانیم که چرا این اتفاق ها می افتند، بلکه به رویدادهای زندگی مان مثل راهنمای معنوی نگاه می کنیم. بعلاوه این شهامت را داریم که تغییرات قدرتمندی را در زندگی مان ایجاد کنیم و در عین حال از چیزهایی که قادر به تغییرشان نیستیم هم آگاهیم.

این چاکرا به ما اعلام می کند که این به بعد نمی توانیم در شغلی که نفرت داریم کار کنیم، به باوری که بین دوستان و خانواده ما محبوب است اعتقاد داشته باشیم، یا اجازه دهیم که در رابطه با ما بدرفتاری شود، اینها همگی نشانه این است که چاکرای گلو باز و فعال است. این چاکرا، قدرت انتخاب مان در زندگی و توانایی بیان آنچه که می دانیم را سبب می شود.

انسداد چاکرای گلو عمل کردن و تصمیم گیری های متحول کننده را در زندگی به تأخیر می اندازد. وقتی با چاکرای پنجم مسدود زندگی کنیم، در همان الگوها، باورها و عادت های قدیمی گیر می افتیم، حتی همان هایی که می دانستیم باید به تغییرشان اقدام کنیم. همچنین، ایمان نداشت به خدا را هم نشان می دهد. وقتی چاکرای گلو مسدود باشد، احساس نیاز می کنیم که بدانیم چرا این اتفاقات بدین شکل رخ می دهند و به رویدادها به عنوان بخشی از طرح معنوی بزرگ تر، اعتماد نمی کنیم. حتی شاید قادر نباشید ایده ها، نظرات و تصمیمات خود را با دیگران در میان بگذارید.

ماهیت شفای چاکرای گلو این است که شهامت داشته باشید انتخاب هایی را رقم بزنید که نیاز دارید، چیزی که نمی توانید تغییر بدهید را بپذیرید و دانش برای درک تفاوت بین آنها را بدست بیاورید. ضمناً، برای اینکه چاکرای گلوی تان فعال شود باید محکم پشت باورها و عادت های جدیدمان بمانیم و اجازه ندهیم دیگران و شرایط آنچه که مطمئنیم را تحت تأثیر قرار دهد. از نظر فیزیکی، گفته می شود که انسداد چاکرای گلو با مشکلات تیروئید، اسکولیوز، گلودرد شدید، اعتیاد، لارنژیت ارتباط دارد.

 

مشاهده کریستال های چاکرای گلو

 

استفاده از کریستال ها برای شفابخشی  چاکرای گلو

سنگ هایی که برای شفای چاکرای پنجم انتخاب کردیم لاجورد، فیروزه، آپاتیت آبی، شانگیت و کوارتز شفاف هستند. هر کریستال یا سنگ آبی رنگ برای این کار به اندازه سنگ های چاکرای گلو مؤثر خواهد بود.

 سنگ لاجورد: این سنگ آبی برای آگاهی کامل است و کمک می کند تا به حقیقت بالاتر دست یابید.

 سنگ فیروزه: فیروزه که جزو شفادهنده های مهم است ارتباط شما را با ابعادی از زندگی تان که می خواهید بهبود یابند، تقویت می کند.

 سنگ اپاتیت آبی: سنگ های اپاتیت آبی برای افزایش قدرت شخصی شما خیلی مؤثر هستند و کمک می کنند تا به اهداف و آرزوهای تان برسید.

 سنگ شانگیت: شانگیت انرژی را که در طول شفابخشی چاکرای گلو دریافت کرده اید را خنثی می کند.

 سنگ کوارتز شفاف: کوارتز خواص همه سنگ های دیگر را بهبود می بخشد و اوضاع را شفاف تر می کند.

کریستال های چاکرای گلو

کریستال های چاکرای گلو را در بالای گلوی خود قرار دهید. اگر کسی کنارتان نبود که سنگ ها را جای گذاری کند، بهترین کار این است که اول آن ساختار را کنار خود بچینید بعد به همان شکل، روی بدن خود منتقل کنید. وقتی شبکه را ساختید، چشم های تان را ببندید، نفس عمیق بکشید و به وضعیت مدیتیشن وارد شوید.

وقتی فهمیدید که چرا انرژی در چاکرای گلوی تان مسدود شده، کریستال ها را بردارید و آنچه از مدیتیشن بدست آوردید را یادداشت کنید. این تمرین را بطور ایده آل به مدت 21 روز زمان مشخصی تکرار کنید. نکته اصلی تداوم و تعهد شماست.

 


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

هفت چاکرا

سنگ های هفت چاکرا

چاکرای گلو

چاکرای قلب

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای ریشه

چاکرای خاجی

چاکرای چشم سوم

چاکرای تاجی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

13 نظر در “شفابخشی چاکرای گلو با کریستال ها | بهترین راهنما استفاده از سنگ ها و کریستال ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 6 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه