وبلاگ

خواص سنگ فیروزه

فیروزه؛ استاد شفادهنده

بومیان امریکا گفته اند که فیروزه، پل بین زمین و بهشت است و برای شما (از نظر ارتعاشی به والاترین نسخه خودتان) مسیری را فراهم می کند. بسیاری از فرهنگ های بومیان امریکا معتقدند که فیروزه، ذهن را با احتمالات بی حد و مرز کائنات ارتباط می دهد. به عنوان سنگ چاکرای گلو، این سنگ به افزایش صداقت و رابطه باز کمک می کند. این سنگ آبی چشم نواز کل جسم و ذهن را به منظور حفاظت از همه چاکراها، تقویت می کند.

چرا به فیروزه نیاز دارید؟

نمی توانید تشخیص دهید که بدن تان چه چیزی نیاز دارد تا بهترین حس را تجربه کند؟ فکر می کنید مراقبت از خودتان یعنی به این بستگی دارد که تمام کارهایی که باید انجام دهید را خوب و کامل به اتمام برسانید؟ تاکنون به کارهای مهمی که به سلامتی و تندرستی خودتان مربوط است بی توجهی کرده اید؟ اگر نیاز دارید که سلامتی و تندرستی خودتان را اولویت قرار دهید به سراغ کریستال فیروزه بروید.

معرفی خصوصیات شفابخش فیروزهخواص سنگ فیروزه

اگر فیروزه در مسیر زندگی تان قرار گرفته بدین معنی است که شما به نیروهای شفابخش نیاز دارید. مفهوم این سنگ با انرژی شفابخش آب، عنصر حیاتبخشی که به تنهایی سیاره و ماهیت زندگی را حفظ می کند، ارتباط دارد. این انرژی بازسازی و تجدیدحیات همان چیزی ست که به این کریستال توانایی منحصربفردی برای حمایت از اهداف و سلامت کلی می دهد.

ویژگی های مثلِ آب سنگ فیروزه، شما را به آرامش و سرزندگی دعوت می کند و می تواند برای رهایی از استرس و حذف انرژی های منفی کمک کند. یکی از بهترین روش ها برای استفاده از مزایای این سنگ، شرکت دادن آن در مدیتیشن روزانه تان است. انجام مدیتیشن با این سنگ به شما کمک می کند تا وارد بعد جدیدی از آرامش شوید و در سرزندگی مثل رود جاری باشید.

تاریخ و افسانه

صخره های فیروزه که قرن های زیادی موردتوجه بوده، کنده کاری شده و در همه چیز -از تاج و تخت سلطنتی گرفته تا جواهرات و فنجان ها- بکار رفته است. مصری ها معتقد بودند که مفهوم این کریستال خوش یمنی را به ارمغان می آورد و آنها را آسیب ناپذیر می کند.

استفاده از مفهوم فیروزه تا به 5500 سال قبل از میلاد- آن زمانی که معتقد بودند از تصادف ها جلوگیری می کند و بیماری های قلب و سر را شفا می دهد- برمی گردد. حتی یکی از افسانه می گوید، اگر قطعه ای فیروزه در رودخانه انداخته شود، با خودش باران به همراه می آورد.

برای بسیاری از بومیان امریکا، این کریستال به عنوان سنگ مقدس هم شهرت دارد. افراد در حوزه درمانی، از این سنگ در اعمال شفابخشی شان استفاده می کردند. این سنگ را اغلب به شکل حیوانات کنده کاری می کردند و در قبر مردگان می گذاشتند و معتقد بودند که از شخص مرده مراقبت کرده و روح های محافظ را دعوت می کند.

منشأ و منطقه

فیروزه در ایران، آفریقا، بلژیک، چین، فرانسه، مکزیک، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم کریستال فیروزه

مفهوم کریستال فیروزه همه کاره بودن است! بخاطر ارتباط این سنگ با چاکرای گلو و انرژی آب، -و هم بخاطر قدمت زیادی که برای شفابخشی انرژی و روحی استفاده شده- روش های ارتباط با سنگ کریستال فیروزه نامحدود است. با این حال برخی از قدرتمندترین اهدافی که می توان از این کریستال استفاده کرد از انرژی شفابخش و آرامبخش آن نشأت می گیرد.

اولویت با سلامتی شماست!

فرکانس های شفابخش کریستال فیروزه شما را با انرژی زمین ارتباط می دهد. این سنگ به شما اجازه می دهد که این انرژی احیاکننده را بپذیرید و برای شفای خودتان بکار برید. به ویژه سایه های آبی این سنگ انرژی آب را مهار می کند.

از آنجایی که خصوصیات این کریستال خیلی برنامه پذیر است می توانید آن را با هر هدفی که دارید همسو کنید تا فیروزه مثل یک مربی شخصی سلامتی، مربی زندگی، یا هر شخص حامی دیگر همراه شما باشد. این کریستال قدم را فراتر می گذارد و حتی از سلامت و تندرستی ذهنی و احساسی شما هم اطمینان حاصل می کند. پس اصلاً برایش مهم نیست که شما مشغول چه کاری هستید.

حفاظت

در شفابخشی کریستالی، سنگ فیروزه با محافظت شخصی ارتباط دارد و بخاطر همین برای جنگنده های قدیمی که به میدان نبرد می رفتند خیلی محبوب بوده است. سایه های جذاب و روشن این سنگ در ماسک های تشریفاتی و تجهیزات جنگی هم کشف شده است و از آن به عنوان سنگ زینتی بخاطر قابلیتش برای حفاظت شخصی در مقابل انرژی های منفی استفاده می شده است.

انرژی حفاظتی این کریستال  یک راز یا افسانه نیست، بلکه امروز هم همچنان پرقدرت آن راه را ادامه می دهد. مفهوم این کریستال با پاکسازی ذهن، جسم و روح شما و تمام انرژی های ناخواسته کار می کند. البته نه تنها انرژی های منفی را حذف می کند، بلکه ارتعاش های مثبت را هم بجای آنها می آورد.

فیروزه تامبل شده

نحوه استفاده از کریستال فیروزه

چطور از کریستال فیروزه برای سلامتی مان استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ی ما برای استفاده از فیروزه به منظور دستیابی به سلامتی مان، این است که برنامه کریستال ویژه خودمان ایجاد کنیم. با پوشیدن جواهرات، حمل کردن و قرار دادن آن در محیط می توانید سلامتی و تندرستی تان را در اولویت های زندگی خود قرار دهید.
وقتی با این کریستال برای سلامتی، کار می کنید این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: اولویتم، سلامتی من است.

چطور از کریستال فیروزه برای حفاظت استفاده کنیم؟

برای استفاده از این سنگ برای حفاظت برنامه کریستالی فیروزه برای خودتان ایجاد کنید که شامل پوشیدن جواهرات، حمل کردن آن در کیف و قرار دادن آن در محیط باشد.
هنگام استفاده از این کریستال برای حفاظت بیش تر، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من محافظت شده هستم!

مشاهده محصولات

0 فکر در مورد “ خواص سنگ فیروزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هفت − = 2

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top