وبلاگ

خواص سنگ لاجورد

لاجورد؛ حافظ معرفت

پتانسیل معنوی خودتان را با انرژی ارتعاش بالای سنگ لاجورد درک کنید. با آگاهی و معرفتی که این سنگ همراه خودش می آورد، روح شما برای شروع بیداری معنوی آماده می کند. همچنان که سرنوشت حقیقی تان را دنبال می کنید، برای رسیدن به روشنگری هم تلاش کنید. این سنگ بخصوص برای کسانی که در خودآگاهی و ابراز کردن خودشان مشکل دارند بسیار مفید واقع می شود.

چرا به سنگ لاجورد احتیاج دارید؟

تاکنون برای شما پیش آمده که گزینه های زیادی داشته باشید و نتوانید برای انتخاب تصمیم گیری کنید؟ فکر می کنید محول کردن تصمیم گیری به کسی دیگر، راحت تر است؟ اگر پاسخ تان به هر یک از این سوالات مثبت است، پس به سنگ لاجورد نیاز دارید.

معرفی خواص شفابخش سنگ لاجورد

سنگ بینش، بصیرت و حقیقت، مفهوم لاجورد به عنوان کریستال قدرتمند برای هر کسی که به دنبال عمیق تر کردن ارتباط با خودش می گردد شناخته شده است. خواص لاجورد برای بازگشایی چاکرای چشم سوم، مرکز بصیرت و بینش درونی شهرت یافته است. برای بهتر کردن قابلیت شما برای اینکه به درون بچرخید و واقعیت را کشف کنید، انرژی کریستال لاجورد از هر کسی که برای ورود به خودِ قدرتمند آماده است، حمایت می کند.

تاریخ و افسانه سنگ لاجورد

مفهوم لاجورد تاریخچه ای دارد که به اندازه ی رنگ های آبی آن، غنی است. رنگ بندی آن بقدری منحصربفرد است که واقعاً بخاطر ظاهرش چنین نام گذاری شده است Lapis Lazuli یعنی سنگ آبی. این کریستال ارتباطات نامحدودی با انواع فرهنگ های در کل زمان و فضا دارد از چین باستان گرفته تا تمدن های یونانی و فرهنگ های ایرانی.
در دوره رنسانس، سنگ لاجورد برای ایجاد رنگ آبی استفاده می شده است. شکل پودری این سنگ در سایه چشم های آبی در مصر باستان بخصوص توسط کلئوپاترا استفاده می شد. همچنین معتقد بودند که مفهوم لاجورد روح ها را در زندگی پس از مرگ هدایت می کند.

مبدأ و منطقه سنگ لاجورد

سنگ های لاجورد ابتدا در افغانستان، آرژانتین، شیلی، ایتالیا، روسیه و امریکا یافته شده است.

لاجورد پولیش خورده

مفهوم سنگ لاجورد

مفهوم سنگ لاجورد با خواص کریستال های نیلی -که با آگاهی و بصیرت فرد ارتباط نزدیک دارد- مرتبط است. لاجورد که گاهی اوقات هم به عنوان حافظ حکمت به آن اشاره می شود، توانایی شما را برای ارتباط با خود حقیقی تان و شناسایی ارزشِ خودتان فعال می کند.

در زندگی تان، پیشگام باشید

مالکیت و رهبری شاید نقش قابل توجهی در محیط حرفه ای بازی کند، ولی همچنان تأثیر عظیمی در زندگی شخصی شما دارد. اگر اغلب کسی بوده اید که به دیگران قدرت تصمیم گیری می دهد، لاجورد به شما کمک می کند تا قدرت خودتان را بازپس بگیرید و روی صندلی راننده بنشینید.

مفهوم سنگ لاجورد با انرژی خورشیدی که اجزای طلایی سنگ پیریت را در خود دارد، ارتباط دارد که به بالانس شدن چاکرای چشم سوم ، چاکرای گلو و چاکرای شبکه خورشیدی کمک می کند. وقتی این سه مرکز انرژی هارمونی داشته باشند، آرزوهای شخصی شما را با اراده ای آهنین آشکار می کند. ادغام مفهوم لاجورد و استفاده از آن در زندگی روزمره، شما را تقویت می کند تا نورتان را با اعتماد به نفس در دنیا پراکنده کنید.

از دیدگاه هشیاری، بیش تر می توانید به راحتی مسئولیت زندگی تان را به عهده بگیرید. حالا که تحت کنترل هستید چه کاری را می خواهید متفاوت انجام دهید؟ دفعه بعدی که با انتخاب یا تصمیم مواجه شدید، اجازه دهید که مفهوم لاجورد شما را تقویت کند تا در جهتی که برای شما درست است، حرکت کنید.

این کریستال به خصوص برای کسانی که به دنبال تغییر اساسی در زندگی شان هستند مثل تغییر شغل یا اسباب کشی، به شدت قدرتمند عمل می کند. اگر مطمئن نیستید که چه اقدامی برای شما بهترین است، یا اگر اجازه می دهید نظرات دیگران شما را به یک مسیر خاص سوق دهد، مفهوم کریستال لاجورد به شما یادآوری می کند که برای خودتان زندگی کنید. شما می دانید که برای شما بهترین چیست و آماده اید که رهبر خودتان در زندگی باشید.

فعال کردن حکمت درونی

انرژی مفهوم لاجورد به شما کمک می کند موقعی که با خرد عمیق ارتباط می گیرید، خودِ واقعی تان را کشف کنید. با ارتقای بصیرت و گسترش هشیاری ذهنی تان، مفهوم کریستال لاجورد به شما نشان می دهد که چطور به دانش و قدرتی که درون شماست دسترسی پیدا کنید.

رنگ آبی آسمانی این سنگ هشیاری شما را افزایش می دهد و ذهن شما را به سمت قلمروی دانش و بینش باز می کند. مشابه روشی که در زمان های باستان استفاده می شد، مفهوم لاجورد و کاربردهای می تواند به شما کمک کند تا به سطح بالاتری از بودن برسید و گنجایش ذهنی خود را افزایش دهید. هر موقع که به راهنمایی یا اطلاعات نیاز داشتید خواص شفابخش لاجورد به شما یادآوری می کند تا به سوی خودتان برگردید و به خودتان اعتماد کنید.

منشور لاجورد

خواص سنگ لاجورد

چیزی که لاجورد را به یکی از سنگ‌های قدرتمند در قلمرو سنگ‌ها تبدیل می‌کند ترکیب آن با رگه های گوگرد، طلا، کلسیت سفید و همچنین پیریت است که هرکدام به کریستال‌های خوش شانسی معروف اند. لاجورد با چاکرای چشم سوم که مسئول امور روحی و درونی است، مرتبظ است. زمانی که از لاجورد به عنوان جواهر استفاده کنید یا با آن مدیتیشن انجام دهید می‌توانید با مصریان باستان ارتباط برقرار کنید و به جهان معنوی متصل شوید.

با دانستن ویژگی های خاص این سنگ آبی راحت‌ تر می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد. رنگ آبی این سنگ نماد درک و آگاهی است و به متحول شدن انسان کمک می‌کند. در دوران رنسانس رنگ آبی کبود برای مردم مقدس بود؛ به همین دلیل در نقاشی لباس مریم مقدس و سایر نقاشی‌های کلیسا‌های قدیمی اروپا به کار رفته ‌است.

لاجورد به شما کمک میکند خودآگاهی خود را افزایش دهید و هدف اصلی زندگیتان را پیدا کنید. برای مصریان باستان هدف ساخت هرم‌های عظیم و آرامگاه‌های پیچیده بود و برای شما میتواند هر چیزی که دلتان میخواهد باشد. وقتی خودتان را بهتر بشناسید استعدادهای پنهان شما فعال می‌شود. همچنین اگر آرامش نداشته باشید با کمک انرژی لاجورد به آرامش می‌رسید.

مانند دیگر سنگ‌ها و کریستال‌های آبی و بنفش لاجورد با چاکرای چشم سوم ارتباط دارد، چاکرایی که مرکز درک، آگاهی و خرد است که پاک و فعال بودن آن موجب تسهیل تفکر و بهبود تصمیم گیری در زندگی روزمره می‌شود . مصریان باستان همچنین اعتقاد داشتند لاجورد بینش، درک درست و سایر خصوصیات ذهنی را تقویت می‌کند

نحوه استفاده از سنگ لاجورد

چطور از سنگ لاجورد برای پیشگام شدن استفاده کنیم؟

برای استفاده از خواص سنگ لاجورد برای پیشگام شدن در زندگی، این است که برنامه کریستال برای خود فراهم کنید. با پوشیدن جواهرات لاجورد، حمل کردن سنگ و قرار دادن آن در فضا، می توانید خودتان را تقویت کنید تا مسئولیت همه جوانب زندگی تان را به عهده بگیرید. وقتی از سنگ لاجورد برای پیشگام شدن در زندگی استفاده می کنید این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من پیشروی زندگی خودم هستم.

چطور از سنگ لاجورد برای فعال کردن معرفت درونی استفاده کنیم؟

برای فعال کردن حکمت و معرفت درونی برنامه کریستال برای خودتان تهیه کنید که شامل پوشیدن جواهرات لاجورد، حمل کردن آن و قرار دادن آن در محیطی که بیش تر حضور دارید باشد.
وقتی از سنگ لاجورد برای فعال کردن معرفت درونی استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من حکمت درونی ام را فعال می کنم.

مدیتیشن با سنگ لاجورد

لاجورد با سبک کردن روح و داشتن ویژگی‌های عنصر آب یک انتخاب خوب برای مدیتیشن است. با پاکسازی و شارژ این سنگ محیط را برای یک جلسه خوداگاهی بی نظیر اماده کنید. یک مدیتیشن سریع پنج دقیقه‌ای می‌تواند انرژی لاجورد را بصورت کامل به شما منتقل کند. همچنین می‌توانید برای افزایش اثرات آن گیاه مریم گلی خشک شده را بسوزانید (مثل رسم بومیان آمریکا). دود مریم‌ گلی انرژی های منفی را جذب کرده و محیط را پاکسازی می‌کند.

در حین مدیتیشن شروع کنید به ارام کردن روح، ذهن و جسم خود. بعد روی نفس هایتان متمرکز شوید. بگذارید ذهن تان کم کم از افکار خالی شود. بعد از آنکه ذهنتان آماده شد، افکارتان را روی لاجورد متمرکز کنید و از آن بخواهید جواب سوال هایتان را بدهد و با روشن کردن درونتان آشفتگی ها و دودلی‌ها را از بین ببرد.

استفاده از لاجورد در مدیتیشن باعث می‌شود ارتعاش های این سنگ به ذهن و جسم تان انرژی شفابخشی بدهد و اثرات مثبت زیادی دارد. بدلیل اینکه این سنگ‌ چاکرای چشم سوم را تحریک می‌کند درمانگران از آن بجای آسپرین در درمان میگرن و سردرد‌های مزمن استفاده می‌کنند.

لاجورد با تقویت چاکرای شبکه خورشیدی اعتماد به نفس شما را در فعالیت‌های روزمره بیشتر می‌کند. ما پیشنهاد می‌کنیم برای مدیتیشن، لاجورد را در محل چشم سوم (بین دو ابرو) بگذارید. همانطور که با انرژی آن ارتباط برقرار می‌کنید تصور کنید نور در بدن شما جریان پیدا کرده و شما را را به هدف تان می‌رساند. همچنین انرژی تسکین دهنده آن استرس را در پایین پیشانی تان کم می‌کند.

پیشنهاد می شود در طول مدیتیشن، لاجورد را همراه‌ با سنگ های دیگری مانند فیروزه و سودالیت روی پیشانی‌تان بگذارید. سپس درحالیکه تصور میکنید یک پرتو درخشان شفابخش در سرتاسر بدن شما پخش می‌شود یک دم عمیق انجام دهید. موقع بازدم فکر کنید همه ی افکار بد مثل رودخانه‌ای که به دریا می‌ریزد از بدنتان خارج می‌شوند. همچنین منشور‌ لاجورد ابزار شفابخشی بسیار خوبی است و بدلیل شکل خاصی که دارد باعث تقویت انرژی می‌شود. آنها را درخانه‌تان یا محل استراحت تان قرار دهید و بگذارید محیط با انرژی آن اشباع شود. راه دیگر این است که کاغذی که روی آن هدف تان را نوشته اید زیر منشور کریستال لاجورد بگذارید. انرژی لاجورد به کمک شما خواهد آمد.

برای بهبود مفهوم لاجورد سنگ خود را پاکسازی کرده و فعال کنید

برای اینکه بهترین نتیجه را از مفهوم لاجورد بگیرید -سنگی که بخاطر راهنمایی و پشتیبانی اش از بصیرت و معرفت درونی شهرت دارد- مطمئن شوید که خصوصیات آن را قبل از برنامه ریزی با هدف جدید پاکسازی کرده باشید. با پاکسازی و شارژ مجدد لاجورد، انرژی آن برای برنامه ریزی جدید باز و پذیرنده می شود.

اسپای نور خورشید و ماه

قرار دادن سنگ لاجورد در زیر نور ماه و خورشید آن را به طبیعت بازمی گرداند، با نور خالص از زمین آن را مملو می کند و هر گونه انرژی تیره و سمی را پاکسازی می نماید. سنگ را حداقل به مدت چهار ساعت در بیرون زیر نور ماه یا خورشید قرار دهید تا انرژی آن پاکسازی شده و برای برنامه ریزی جدید آماده شود.

سلنیت

خواص مرتبط با کریستال لاجورد می تواند با صفحه شارژ سلنیت هم افزایش یابد. سلنیت یکی از ابزارهای بی نظیر برای پاکسازی انرژی است که هر چیزی را که با آن تماس پیدا کند افزایش می دهد. به عنوان سنگی که ارتباط عمیق تر با حکمت درونی و بصیرت را تشویق می کند، مفهوم کریستال لاجورد با نور خالص سفید سلنیت مملو می شود و هر گونه انرژی ناخواسته را پاک می کند. مثل دیگر روش های پاکسازی، سنگ را می توانید به مدت چهار ساعت یا بیش تر روی صفحه شارژ سلنیت قرار دهید.

صدا

صدا ارتعاشات پاکسازی با خود حمل می کنند که خصوصیات انرژی محیط شما و کلکسیون کریستال تان را پاکسازی کرده و فعال می کند. با صدای تسکین دهنده و پاکسازی کننده ی کاسه های تبتی، مانترای اوهم یا موسیقی آرام بخش مثل پیانوی کلاسیک یا گیتار، مفهوم سنگ لاجورد و کاربردهای آن افزایش می یابند. سنگ لاجورد را نزدیک خود نگه دارید و اجازه دهید صدای زنده یا ضبط شده فرکانس های آن را با انرژی جدید و مرتعش پر کنند.

 

 


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

سنگ لاجورد

دستبند سنگ لاجورد

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

3 نظر در “خواص سنگ لاجورد | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 × = دو

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه