وبلاگ

خواص سنگ آمازونیت

آمازونیت؛ نماد سرزندگی

اگر ذهن شما با افکار منفی و سمی آلوده شده، با سنگ آمازونیت آن را پاک کنید. معمولا دردی که در گذشته تجربه کردیم امروز برای ما توده های انرژی درست می کنند. اگر در رابطه های تان نمی توانید خودتان را بروز دهید یا خلاقیت در محل کارتان به شدت کاهش یافته، از نشانه های همین اتفاق هستند.

سنگ آمازونیت، چاکرای قلب و چاکرای گلوی شما را در انرژی عشق غرق می کند و باعث می شود چیزهایی که آزارتان می دهند را رها کنید. بعد بهتر می توانید خودتان را در جنبه های مختلف زندگی تان ابراز کنید.

چرا به  سنگ آمازونیت نیاز دارید؟

تابحال با شریک زندگی تان دچار مشکل شدید؟ تاکنون از وضعیت زندگی شخصی یا شرایط کاری تان دلسرد شدید؟ جنبه های دیگری در زندگی تان هست که احساس دلسردی را در شما ایجاد کرده باشد؟ اگر در این تاریکی دنبال نقطه ای روشن می گردید به سراغ سنگ آمازونیت بروید تا امید و انگیزه را در شما افزایش دهد.

 

سنگ راف آمازونیت

خواص شفابخشی سنگ آمازونیت

به لطف ترکیب جادویی سرب و آب در ساختار فلدسپات آن، این سنگ آمازونیت و رنگ سبز جذاب و رگه های سبز روشن آن، رنگ رودخانه آمازون و آن انرژی آرام بخش را منعکس می کند. مواقعی که استرس دارید این سنگ را نزدیک خودتان نگه دارید.

انرژی زلال سنگ آمازونیت، باعث شده بهترین سنگ چاکرای قلب باشد. کمک می کند تا احساسات مسموم و همه ی انرژی های ناخواسته را از فضای قلب تان رها کنید. سنگ آمازونیت علاوه بر انرژیِ “همسو شدن با جریان” و ارتباطش با چاکرای قلب، به چاکرای گلو (مرکز ارتباط و تجلی) هم مرتبط است. این سنگ با متعادل سازی و پاکسازی این مرکز انرژی، می تواند به عنوان سنگ چاکرای گلو خیلی قدرتمند به کار آید.

تاریخ و افسانه سنگ آمازونیت

با اینکه اسم آمازونیت را از روی اسم رودخانه آمازون ( بخاطر رنگ های باشکوه آن ) نام گذاری کرده اند ولی خودش نزدیک آمازون یافت نمی شود. نزدیک ترین آمازونیت را می توان در میناس گرایس برزیل پیدا کرد. این سنگ هنوز هم رابطه ی دیرینه ای با ساکنان منطقه آمازون دارد. مثلاً گفته می شود که تقریبا ده قرن پیش از میلاد مسیح، آمازونیت، برای زیبایی سپرهای زنان جنگجوی قبیله آمازون استفاده می شده است.

این سنگ با رنگ های سبز روشن و سبزآبی خود بین مصریان باستان هم محبوب بوده است. ازاین سنگ با عنوان ” سنگ امید ” یاد می شود و برای جذب امید و ایمان برای کسانی که آن را به تن می کنند مورداحترام قرار گرفته است.

 

تابوت توتنخامن مزین به آمازونیت

منشأ و منطقه سنگ آمازونیت

آمازونیت در برزیل، کانادا، هند، ماداگاسکار، موزامبیک، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم سنگ آمازونیت

مفهوم سنگ آمازونیت از ارتباط آن با چاکرای قلب و انرژی آب می آید. وقتی با این سنگ ارتباط می گیرید، روان بودن و انعطاف پذیر بودنِ آن شما را هم دربر می گیرد و قادر می سازد در همه جوانب زندگی تان، پیشرفت کنید.

این سنگ که به سنگ اُمید شهرت دارد، یک ابزار تجلی کننده و آشکارسازی شگفت انگیز است. با انرژی روان آب، این سنگ شما را راهنمایی می کند تا بر موانع و چالش هایی که در مسیر زندگی تان قرار می گیرند، غلبه کنید. ترس ها، تردیدها و نگرانی های تان را از بین می برد و امید و خوش بینی جانشین می کند. پس سنگ آمازونیت به عنوان ابزاری بکار می رود که کمک می کند چشم اندازتان را را تغییر دهید.

علاوه بر آن، این کاری می کند که شما قلب تان را به روی تغییر باز کنید. فرقی نمی کند که شما هم مثل بقیه انسان ها کلا در مقابل تغییر مقاومت می کنید یا فقط در بُعد خاصی از زندگی تان اینگونه عمل می کنید، در هر حال، مفهوم سنگ سنگ آمازونیت شما را تشویق می کند تا رها شوید و اجازه دهید که زندگی شما را پیش ببرد.

 

خرید دستبند سنگ آمازونیت اصل

برای خرید دستبند سنگ آمازونیت روی عکس کلیک کنید

 

امیدوار بودن

زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد ولی بجای اینکه اجازه دهید چالش ها شما را به زمین بزنند، با این سنگ کار کنید تا امیدتان را زنده نگه دارید. امید در قلبِ آدم زندگی می کند، به همین دلیل است که این سنگ ، چنان سنگ قدرتمندی است که می تواند امیدواری را افزایش بدهد. چاکرای قلب شما را با انرژی الهامبخش و قدرتمندش همسو کرده و به شما کمک می کند تا در زندگی همیشه نیمه پر لیوان را ببینید. حتی در سخت ترین لحظات، این سنگ به یادتان می آورد که روشنی در انتهای تونل است و اتفاقات خوب از راه می رسند.

خواص شفابخشی سنگ آمازونیت بهترین پادزهر برای بدبینی ست. به شما یاد می دهد تا به دنبال خوبی باشید و خوبی را هم بدست بیاورید. بجای احساس گمشدگی و غم، این سنگ به یادتان می آورد که روزهای بهتری در پیش است و شما را تشویق می کند تا به جلو قدم بردارید. سنگ سنگ آمازونیت پیشتیبانِ شماست و کمک می کند تا به اهداف تان برسید.

همسو شدن با جریان

همانطور که همیشه گفتند حتی بهترین نقشه ها هم گاهی بد پیش می رود. وقتی زندگی برنامه های متفاوتی برای شما پیش می گیرد، سخت است که بتوانید تصویر کلی را درست ببینید و احتمالا تغییرات شما را ناامید و گیج می کنند.

برای اینکه در فراز و نشیب های زندگی انعطاف پذیر بمانید با سنگ آمازونیت ارتباط بگیرید. این سنگ انرژی روان آب را در خودش دارد و یادتان می اندازد که خواستِ فعلی زندگی شما را به همانجایی می برد که نیاز دارید و باید بروید. این سنگ از شما می خواهد که به کائنات اعتماد کنید و بگذارید زندگی کار خودش را بکند. اجازه دهید کنترل از دست شما خارج شود و خواهید دید که چطور در زمان درست در مکان درست قرار می گیرید.

اگر تمایلی به تغییر ندارید و به دنبال راهی هستید، آمازونیت را به کلکسیون شفابخشی تان وارد کنید و اجازه دهید چشم و قلب شما را به روی فرصت های تازه باز کند.

 

خرید منشور آمازونیت

برای خرید منشور آمازونیت روی عکس کلیک کنید

 

چطور از سنگ آمازونیت استفاده کنیم؟

 

نحوه استفاده از سنگ آمازونیت برای افزایش امیدواری

یک راه عالی برای اینکه مفهوم این سنگ را خوب درک کنید، این است که یک برنامه سنگ برای خودتان تنظیم کنید. سنگ را با خودتان حمل کنید، یا جواهرات سنگ آمازونیت را به تن کنید یا کلا آن را در فضای خانه تان به کار بگیرید تا امید و انرژی مثبت در تمامی جوانب زندگی تان جاری شود.

پوشیدن این سنگ به عنوان جواهرات، راهی قدرتمند است تا کل روز را با انرژی سنگ ارتباط بگیرید. گردنبند، دستبند یا گوشواره آمازونیت یادآوری می کند که خوش بین بمانید و در هر جا که می روید رحمت ببینید.

 

دستبند آمازونیت

برای خرید دستبند آمازونیت روی عکس کلیک کنید

 

علاوه بر پوشیدنِ سنگ، حمل کردن سنگ در کیف یا جیب تان، باعث می شود هرجا که نیاز داشتید انرژی امید را بدست بیاورید. هر وقت که احساس ناامیدی کردید سنگ را روی قلب تان قرار دهید تا امید بهتان تزریق شود.

آخرین مرحله در برنامه سنگ شما، این است که سنگ را وارد محیط تان کنید. سنگ محک آمازونیت خود را در محلی قرار دهید که هر روز بتوانید آن را ببینید تا یادتان بیندازد که امیدوار باشید.

وقتی از آمازونیت برای افزایش امید استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من امیدوار هستم.

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 × هشت =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه