وبلاگ

خواص سنگ اوناکیت

اوناکیت؛ سنگ خوشبینی

اوناکیت شما را سرشار از قدردانی و شکرگزاری می کند. با باز کردن قلب تان و هدایت شما برای اینکه در لحظه زندگی کنید، کمک می کند تا زندگی را از چشم انداز جدیدی ببینید. وقتی یاد بگیرید که از لحظه حال لذت ببرید و جایی که در زندگی هستید را دوست بدارید می توانید حس عمیق تری از خوشبختی و شکرگزاری را تجربه کنید. اجازه دهید که انرژی این سنگ به یادتان بیندازد که هر روز بهانه ای برای شکرگزاری پیدا کنید.

چرا به  سنگ اوناکیت نیاز دارید؟

بخاطر درگیری ذهنی مربوط به گذشته یا آینده، انرژی تان تحلیل می رود؟ مشکل است که بتوانید از بودن در لحظه حال لذت ببرید؟ به هارمونی بیش تری در زندگی نیاز دارید تا قدردانی و هشیاری به زندگی تان وارد شود؟ اگر هر یک از این سناریوها به شما مرتبط است، سنگ اوناکیت همان سنگی است که نیاز دارید.

خرید دستبند سنگ اوناکیت اصل

برای خرید دستبند سنگ اوناکیت اصل روی عکس کلیک کنید

معرفی سنگ اوناکیت

این سنگ، بطور کامل با چیزی که از قدیم در زبان لاتین توصیه شده: carpe diem! (در لحظه حال زندگی کن!) همخوانی دارد. از خواص منحصربفرد سنگ اوناکیت قابلیت عجله کردن است، مثل آبی که از بین انگشتان می ریزد، زمان هم خیلی زود از دست تان در می رود، پس باید در هر لحظه زندگی کنید و نهایت استفاده را ببرید. با فرکانس های سنگ اوناکیت مدیتیشن انجام دهید و رؤیاهای تان را برایش تعریف کنید. وقتی با خواص این سنگ کار می کنید، می توانید چیزهایی را که به هیچ کسی دیگر نمی توانید بگویید، با او در میان بگذارید. چون این سنگ به شما گوش می دهد و در جهت حل کردن مشکلات تان تلاش می کند.

هر چه عمیق تر با این سنگ ارتباط بگیرید، سنگ اوناکیت کمک می کند تا قوانینی که جامعه بر هشیاری شما القا می کند را رها کنید. وقتی زندگی با چالش هایی که در مقابل تان قرار می دهد از شما روح جنگنده می طلبد، این سنگ را نزدیک خود قرار دهید. داروی معنوی این سنگ یادمان می اندازد که برای دنبال کردن رؤیاهای مان هیچ زمانی بهتر از حالا نیست.

سنگ اوناکیت پولیش خورده

تاریخ و افسانه سنگ اوناکیت

اسم این سنگ از کوه های اوناکا در کارولینای شمالی گرفته شده است چون بار اول در همینجا کشف شد.سنگ اوناکیت یک سنگ مقدس شناخته می شود چون حس در لحظه زندگی کردن را در شما بالا می برد و مدیتیشن تان را عمیق تر می کند.

وقتی خواص سنگ اوناکیت کمک تان می کند که از گذشته رها شوید، این خاطرات دردناک را متوقف می کند تا جلوی ذهن تان رژه نروند. وقتی ارتعاش های قدرتمند این سنگ بخشی از زندگی معنوی شما باشند، آن صدای عاقل درون شما را بیدار می کند که باعث می شود در لحظه زندگی کنید. هر چه با سنگ ارتباط نزدیک تری برقرار کنید، قبل از اینکه متوجه شوید، شما را تشویق می کند تا دوباره به جادو ایمان بیاورید.

تمرین مدیتیشن با سنگ اوناکیت

وقتی با این سنگ مدیتیشن انجام می دهید انرژی تان را با ارتعاش های قوی و در عین حال ملایم پر می کند که باعث می شود گذشته را راحت تر رها کنید و بدون اینکه در خاطرات تلخ گذشته غرق شوید، به آینده بنگرید. هر وقت این خاطرات حال و هوای تان را کدر کرد، با سنگ اوناکیت ارتباط بگیرید تا کدرها را دور بزند و روشنایی بیاورد.

این سنگ را روی چاکرای چشم سوم تان قرار دهید، این یک روش قدرتمند است برای اینکه از گذشته درس بگیرید تا راهنمای آینده تان باشد. همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید: رودخانه بخاطر قدرتش نیست که از میان صخره می گذرد، بخاطر مقاومت و پافشاری است. اگر اخیراً زمین خورده اید، وقت آن رسیده که بلند شوید و گرد و خاک را بتکانید و دوباره شروع کنید. چرا که پیام سنگ اوناکیت این است: زندگی خیلی کوتاه است که بخواهید برای هر چیزی به جز شادی خالص تمرکز کنید.

گاهی اوقات لازم است که برای مقابله با احساس ناامیدی خیلی تلاش کنید، چون ترس بیش تر از شکست، رؤیاها را از بین می برد. این سنگ یادتان می اندازد که زندگی، فقط آن نتیجه نهایی نیست، بلکه لحظات بین آن است، نوشیدنی هایی ست که دم غروب می نوشید و کاری ست که دل تان می خواهد انجام دهید.

نحوه استفاده از سنگ اوناکیت

علاوه بر اینکه می توانید با این سنگ به مدیتیشن بپردازید، می توانید کل روز را با برنامه سنگ سپری کنید تا به انرژی شفابخش آن دسترسی داشته باشید. یعنی در برنامه سنگی ، سنگ اوناکیت را به صورت جواهرات بپوشید، سنگ را با خودتان در جیب و کیف تان حمل کنید یا آن را در محیط زندگی تان قرار دهید.

برای اینکه این سنگ قلب شما را به سوی شادی و قدرشناسی باز کند، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من خوشحال هستم و در لحظه حال زندگی می کنم.

 

خرید گردنبند قلب سنگ اوناکیت

برای خرید گردنبند قلب سنگ اوناکیت روی عکس کلیک کنید

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × 7 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه