خواص سنگ مالاکیت

مالاکیت؛ کریستال تغییردهنده

عشقی سخت (شدید) از کریستالی سخت! مالاکیت همان دوستی است که وقتی برای رابطه تان به توصیه ای واضح و بدون فیلتر نیاز داشتید باید به سراغش بروید. اگر فکر می کنید همیشه در رابطه تان چیزی بد پیش می رود، مالاکیت می تواند چاکراها را پاکسازی کند و به شما این فهم را بدهد که بدانید مشکل از چیست. مالاکیت یکی از قدرتمندترین کریستال های تبدیل کننده برای قلب است. تعادل احساسی را فراهم می کند که شما را تشویق می کند تا برای از بین بردن الگوهای منفی اقدام کنید.

چرا به مالاکیت نیاز دارید؟

اگر آرزوی تغییر دارید، مفهوم کریستال مالاکیت اینجاست تا به شما کمک کند. به عنوان یکی از قدرتمندترین کریستال های تغییردهنده در بین مواد معدنی، کریستال مالاکیت هشیاری را برای شما به ارمغان می آورد. مالاکیت به شما کمک می کند تا آن جنبه هایی از زندگی تان را که به تغییر نیاز دارند پیدا کنید و سپس نحوه تغییر را به شما نشان می دهد.

مالاکیت

مالاکیت

معرفی خواص شفابخشی کریستال مالاکیت

مالاکیت یادمان می اندازد که مسئولیت پذیرتر رفتار کنیم. اگر جذب سنگ مالاکیت شده اید، بدین معنی است که باید تغییری در شما رخ دهد. این سنگ که به سنگ متحول کننده معروف است، انرژی تمرکز و رشد در مسیر جدید را برای شما به ارمغان می آورد و در عین حال، شما را از چیزهایی که عقب نگه تان می داشت دور می کند. به دنبال هر چیزی که هستید -پول، عشق، قدرت- مفهوم مالاکیت می تواند شما را حمایت کند.

تاریخ و افسانه

مالاکیت در زمان های قدیم هم جزو سنگ های برجسته به حساب می آمد. به عنوان سنگ معدن، برای ساخت دستگاه ها و صفحات مسی استخراج می شد. مصریان باستان سرپوش های خود را با سنگ سبز می آراستند. در یونان باستان، این باور وجود داشت که مفهوم مالاکیت با ونوس، الهه عشق، ارتباط دارد.

علاوه بر کاربردهای زیبایی مالاکیت، از سنگ مالاکیت به عنوان سنگ شفابخش هم استفاده می شد. براساس یک افسانه آلمانی، گفته می شود که پوشیدن مالاکیت، شخص را از خطرات محافظت می کرد و می توانست رخ دادن بلایا را از قبل اخطار دهد.

مبدأ و منطقه

مالاکیت در استرالیا، ماداگاسکار، کنگو، فرانسه، مراکش، روسیه و امریکا یافت می شود.

مفهوم مالاکیت

مفهوم کریستال مالاکیت، ارتباط عمیقی که با طبیعت دارد را با رنگ های زیبا و یادآور زندگی جدید، تداعی می کند. وقتی ارتعاشات قدرتمند این سنگ را جذب می کنید، با معجزه نور که به انرژی تبدیل می شود، مستقیماً اتصال می یابید. روح مالاکیت مملو از رشد و پیشرفت است چون باعث می شود باورها و افکار قدیمی که حالا دیگر به دردتان نمی خورند را دور بیندازید.
خواص مالاکیت به ارتباط این سنگ با چاکرای قلب هم اشاره می کند. انرژی مالاکیت با اهداف مربوط به عشق و هر چیز مرتبط با قلب، کاملاً همسو است.

تغییر عشق زندگی تان

وقتی موضوع عشق در میان باشد، سنگ های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها کمک بگیرید. با این حال، برخلاف کریستال های ملایم دیگر برای عشق، مثل رز کوارتز، سنگ مالاکیت کریستال عشق سخت و محکم است و واقعاً تمام موانع در عشق را از بین می برد. چه بخواهید رابطه فعلی تان را عمیق تر کنید، چه بخواهید شریک جدیدی جذب کنید، کریستال مالاکیت شما را در این مسیر راهنمایی می کند و به شما هشیاری موردنیازتان را می دهد تا به این هدف برسید.

دلیل اینکه کریستال مالاکیت برای موضوعات مربوط به قلب خیلی قدرتمند عمل می کند این است که آنچنان توصیه ی بدون فیلتر (رک و روراست) به شما می دهد که انسان فقط از اعضای خانواده و دوستان نزدیکش چنین انتظاری دارد. باعث می شود الگوهای رفتاری که به دردتان نمی خورد را ترک کنید. باز هم به دنبال همین نوع شریک می گردی؟ اغلب همان رفتارهایی را تکرار می کنی که در رابطه قبلی ات هم بخاطر آن دچار مشکل شده بودی؟ با کریستال مالاکیت کار کنید تا این الگوها تغییر کنند و زندگی عاشقانه بهتری را تجربه کنید.

تحول امور مالی تان

دقیقاً همان ویژگی هایی که باعث می شود مالاکیت ابزار قدرتمندی برای تحول عشق تان باشد، باعث می شود در امور مالی تان هم به تغییر و تحول اساسی برسید.

مالاکیت تامبل شده

مالاکیت تاملا شده

نحوه استفاده از کریستال مالاکیت

چطور از مالاکیت برای عشق استفاده کنیم؟

روش بسیار مفید برای استفاده از خواص مالاکیت این است که برنامه کریستال تدارک ببینید. با پوشیدن جواهرات سنگ مالاکیت، حمل کردن سنگ با خودتان و قرار دادن آن در محیط می توانید قلب تان را به روی عشق باز کنید و شاهد تحول عشق در زندگی تان باشید.
وقتی از کریستال مالاکیت برای تحول زندگی عاشقانه تان استفاده می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من عشق زندگی ام را تغییر می دهم.

چطور از مالاکیت برای کسب ثروت استفاده کنیم؟

برای اینکه وضع مالی خود را تغییر دهید، یک برنامه کریستال مالاکیت برای خود ایجاد کنید که شامل پوشیدن جواهرات مالاکیت، حمل کردن آن در کیف و جیب تان و یا قرار دادن آن در فضا باشد.

0 فکر در مورد “ خواص سنگ مالاکیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× 8 = هفتاد دو

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top