وبلاگ

خواص سنگ مالاکیت

مالاکیت؛ کریستال تغییردهنده

عشقی سخت (شدید) از کریستالی سخت! سنگ مالاکیت همان دوستی است که وقتی برای رابطه تان به توصیه ای واضح و بدون فیلتر نیاز داشتید باید به سراغش بروید. اگر فکر می کنید همیشه در رابطه تان چیزی بد پیش می رود، این کریستال می تواند چاکراها را پاکسازی کند و به شما این فهم را بدهد که بدانید مشکل از چیست. این سنگ یکی از قدرتمندترین کریستال های تبدیل کننده برای قلب است. تعادل احساسی را فراهم می کند که شما را تشویق می کند تا برای از بین بردن الگوهای منفی اقدام کنید.

چرا به سنگ مالاکیت نیاز دارید؟

اگر آرزوی تغییر دارید، مفهوم این سنگ اینجاست تا به شما کمک کند. به عنوان یکی از قدرتمندترین کریستال های تغییردهنده در بین مواد معدنی، سنگ مالاکیت هشیاری را برای شما به ارمغان می آورد. این سنگ سبز به شما کمک می کند تا آن جنبه هایی از زندگی تان را که به تغییر نیاز دارند پیدا کنید و سپس نحوه تغییر را به شما نشان می دهد.

مالاکیت

سنگ مالاکیت پولیش شده

معرفی خواص شفابخشی کریستال مالاکیت

این کریستال یادمان می اندازد که مسئولیت پذیرتر رفتار کنیم. اگر جذب این سنگ شده اید، بدین معنی است که باید تغییری در شما رخ دهد. این سنگ که به سنگ متحول کننده معروف است، انرژی تمرکز و رشد در مسیر جدید را برای شما به ارمغان می آورد و در عین حال، شما را از چیزهایی که عقب نگه تان می داشت دور می کند. به دنبال هر چیزی که هستید -پول، عشق، قدرت- مفهوم مالاکیت می تواند شما را حمایت کند.

تاریخ و افسانه سنگ مالاکیت

مالاکیت در زمان های قدیم هم جزو سنگ های برجسته به حساب می آمد. به عنوان سنگ معدن، برای ساخت دستگاه ها و صفحات مسی استخراج می شد. مصریان باستان سرپوش های خود را با سنگ سبز می آراستند. در یونان باستان، این باور وجود داشت که مفهوم این سنگ با ونوس، الهه عشق، ارتباط دارد.

علاوه بر کاربردهای زیبایی این سنگ، از این سنگ به عنوان سنگ شفابخش هم استفاده می شد. براساس یک افسانه آلمانی، گفته می شود که پوشیدن آن، شخص را از خطرات محافظت می کرد و می توانست رخ دادن بلایا را از قبل اخطار دهد.

مبدأ و منطقه سنگ مالاکیت

مالاکیت در استرالیا، ماداگاسکار، کنگو، فرانسه، مراکش، روسیه و امریکا یافت می شود.

مفهوم شفابخشی سنگ مالاکیت

مفهوم سنگ مالاکیت، ارتباط عمیقی که با طبیعت دارد را با رنگ های زیبا و یادآور زندگی جدید، تداعی می کند. وقتی ارتعاشات قدرتمند این سنگ را جذب می کنید، با معجزه نور که به انرژی تبدیل می شود، مستقیماً اتصال می یابید. روح این کریستال سبز مملو از رشد و پیشرفت است چون باعث می شود باورها و افکار قدیمی که حالا دیگر به دردتان نمی خورند را دور بیندازید.
خواص این سنگ به ارتباط این سنگ با چاکرای قلب هم اشاره می کند. انرژی این کریستال زیبا با اهداف مربوط به عشق و هر چیز مرتبط با قلب، کاملاً همسو است.

تغییر عشق زندگی تان

وقتی موضوع عشق در میان باشد، سنگ های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها کمک بگیرید. با این حال، برخلاف کریستال های ملایم دیگر برای عشق، مثل رز کوارتز، سنگ مالاکیت کریستال عشق سخت و محکم است و واقعاً تمام موانع در عشق را از بین می برد. چه بخواهید رابطه فعلی تان را عمیق تر کنید، چه بخواهید شریک جدیدی جذب کنید، این کریستال شما را در این مسیر راهنمایی می کند و به شما هشیاری موردنیازتان را می دهد تا به این هدف برسید.

دلیل اینکه این کریستال برای موضوعات مربوط به قلب خیلی قدرتمند عمل می کند این است که آنچنان توصیه ی بدون فیلتر (رک و روراست) به شما می دهد که انسان فقط از اعضای خانواده و دوستان نزدیکش چنین انتظاری دارد. باعث می شود الگوهای رفتاری که به دردتان نمی خورد را ترک کنید. باز هم به دنبال همین نوع شریک می گردی؟ اغلب همان رفتارهایی را تکرار می کنی که در رابطه قبلی ات هم بخاطر آن دچار مشکل شده بودی؟ با این کریستال کار کنید تا این الگوها تغییر کنند و زندگی عاشقانه بهتری را تجربه کنید.

تحول امور مالی تان

دقیقاً همان ویژگی هایی که باعث می شود مالاکیت ابزار قدرتمندی برای تحول عشق تان باشد، باعث می شود در امور مالی تان هم به تغییر و تحول اساسی برسید.

مالاکیت تامبل شده

مالاکیت تامبل شده

نحوه استفاده از کریستال مالاکیت

چطور از سنگ مالاکیت برای عشق استفاده کنیم؟

روش بسیار مفید برای استفاده از خواص این سنگ است که برنامه کریستال تدارک ببینید. با پوشیدن جواهرات این سنگ، حمل کردن سنگ با خودتان و قرار دادن آن در محیط می توانید قلب تان را به روی عشق باز کنید و شاهد تحول عشق در زندگی تان باشید.
وقتی از این کریستال برای تحول زندگی عاشقانه تان استفاده می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من عشق زندگی ام را تغییر می دهم.

چطور از سنگ مالاکیت برای کسب ثروت استفاده کنیم؟

برای اینکه وضع مالی خود را تغییر دهید، یک برنامه سنگ مالاکیت برای خود ایجاد کنید که شامل پوشیدن جواهرات، حمل کردن آن در کیف و جیب تان و یا قرار دادن آن در فضا باشد.

 


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

دستبند آهنربای پول

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

4 نظر در “خواص سنگ مالاکیت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 × هفت =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه