خواص سنگ یشم

یشم؛ آهنربای شانس

یشم مثل لباسی که در اولین قرار ملاقات می‌پوشید یا عطری که در مصاحبه کاری تان می‌زنید همیشه برای شما خوش شانسی می‌آورد. یشم با ایجاد دریچه ای جدید در چاکرای قلبتان زمینه را برای پیشرفت و موفقیت شما فراهم می‌کند.

یشم با حکمتی که در درون خود دارد به  شما در حل مشکلات و مسائل روزمره زندگی کمک می‌کند. همچنین با ایجاد آرامش و خلوص در ذهن، روحتان را برای داشتن تصویری روشن تر از آنچه که هستید آماده می‌سازد.

آشنایی با یشم

اگر درخشندگی مرموز یشم شما را هم به خودش جذب می‌ کند یعنی وقتش رسیده که این کریستال پرانرژی را تهیه کنید. یشم به شما کمک می‌کند محدودیت هایی که قبلاً خودتان برای خودتان ایجاد کرده‌اید را ببینید، و این طرز تفکر را که ” من نمی توانم در کاری موفق شوم پس سمتش نمی‌روم ” کنار بگذارید. با استفاده از یشم در مدیتیشن این جرأت را پیدا می کنید که بخش های پنهان وجودتان را کشف کنید و از استعداد‌های تان بیش ترین استفاده را ببرید.

رنگ سبز یشم یادآور سرسبزی و تازگی بی نظیرگیاهان و گل‌هاست. سنگ یشم معجزه نور خورشید را تحت کنترل درمی‌آورد، مثل عمل فتوسنتز در گیاهان که نور خورشید باعث ایجاد ترکیبات شیمیایی و تشکیل اکسیژن و کربوهیدرات می‌شود و در نهایت سرسبزی را به گیاه هدیه می دهد.

همچنین ارتعاشات متغیر سبز رنگ آن، نماد سرزندگی و رشد است و باعث می‌شود که “سنگِ طول عمر و ثروت” نام بگیرد.

البته منظور از ثروت فقط پول نیست، منظور سعادت و خوشبختی است زیرا وقتی یشم سعادت را در همه ی ابعاد زندگی تان القا می‌کند، شما چیزی فراتر از ثروت مادی بدست می‌آورید. در واقع فقط بخش کوچکی از خوشبختی با پول به دست می‌آید، انسان باید از درون احساس خوشبختی کند. یشم این امکان را به شما می‌دهد که علاوه بر جذب پول از درون احساس خوشبختی کنید.

کریستال های ثروت

تاریخ و افسانه

قرن ها است تصور می شود که یشم ثروت خوبی را به ارمغان می آورد. در فرهنگ های مختلفی سراسر جهان به این باور اعتقاد دارند که یشم نشان دهنده بسیاری از فضایل از جمله شادی، شجاعت، پاکی، طول عمر و خرد می باشد.

اعتقاد قدیمی چینی ها بر این است که سنگ یشم از آن ها در مقابل پوسیدگی و مرگ محافظت می کند به همین دلیل کفن هایی از سنگ یشم می ساختند، این کفن ها از هزاران قطعه کریستال یشم که با سیم به هم وصل شده اند تشکیل شده است که معمولا برای اعضای خانواده ی سلطنی استفاده می شد.

همچنین در چین اعتقاد بر این است که استفاده کردن و پوشیدن سنگ یشم به عنوان یک سپر محافظ در برابر بسیاری از بدبختی ها عمل می کند. به توصیه چینی ها از سنگ یشم باید استفاده کرد و باید به خوبی از ان محافظت کرد و اجازه نداد که رنگ آن سفید و کدر شود .

اگر کریستال یشم شما خرد شود ، اعتقاد بر این است که انرژی منفی که به سمت شما می آمده را جذب کرده است. به همین ترتیب ، اگر سنگ یشم شما کدر یا بی روح  شود به این معنی است که انرژی منفی های را باجی شما جذب کرده است.

کفن از جنس سنگ یشک

 

منشاء و منطقه

سنگ یشم در چین، پاکستان، ایران، کانادا، مکزیک ، نیوزلند ، ایالات متحده و بسیاری از نقاط دیگر یافت می شود.

 

خواص شفابخشی سنگ یشم

یشم به عنوان سنگ جوانی جاودان شناخته می‌شود و پرکاربردترین سنگ برای حفظ جوانی صورت است. با استفاده از یشم و بدون نیاز به جراحی پلاستیک و تنها با کمک طبیعت می‌توانید جوانی و شادابی را برای خود به ارمغان بیاورید.

به اینصورت که بعد از استفاده از مرطوب کننده یا سرم صورت از غلتک یشم برای کاهش پف صورت، تخلیه گره های لنفی و افزایش گردش خون سطحی روی صورت تان استفاده کنید. یشم انقباض عضلات صورت را کاهش می‌دهد و به از بین رفتن چروک صورت کمک می‌کند.

مثل بقیه کریستال های سبزرنگ یشم هم اثر ضدپیری دارد به همین دلیل از آن در شیرپاک‌کن های کریستالی استفاده می‌شود. همچنین اسپری عصاره آن با بستن منافذ پوست به زیبایی کمک می‌کند و ترکیب آن با مرطوب کننده ها پوست را تقویت می‌کند.

همزمان با اسپری کردن مرطوب کننده با غلطتک یشم پوست را مالش دهید این باعث می شود منافذ پوست برای جذب حداکثر مرطوب کننده یا سرم باز باشد. برای ساختن شیرپاک‌کن دارای کریستال مخصوص خودتان، تکه های  کوارتز صورتی  و یشم را داخل ظرف آب خالص بیندازید.

بگذارید چند ساعت زیر نور آفتاب یا ماه بماند تا ارتعاشات شفابخشی سنگها جذب آب شود، حالا عصاره درمانی که خودتان ساخته‌اید را داخل بطری اسپری بریزید همچنین میتوانید به آن اسانس گیاهی که دوست دارید اضافه کنید. پیشنهاد ما ترکیب روغن آرگان به علاوه گل رز، یا گریپفروت، یا اسطوخودوس است. حالا عصاره شما آماده است و می توانید هر وقت خواستید از این مایع معجزه‌گر روی پوست تان اسپری کنید.

 

یشم تامبل شده

 

مفهوم کریستال یشم

در حالی که همه ی کریستال ها هماهنگی بین جسم، ذهن و روح را تقویت می کنند ، کریستال یشم به دلیل ارتباط قدرتمند آن با چاکرای قلب، یک فوق ستاره در دنیای شفابخشی کریستال ها است.

وقتی صحبت از آوردن رفاه و فراوانی به زندگی شما می آید ، کریستال یشم  نهایت جذابیت خوش شانسی است. اما نه تنها برای اهداف ثروت، کار کردن با یشم می تواند درهمه زمینه های زندگی از شما پشتیبانی کند و برایتان خوش شانسی بیاورد. این که آیا شما به دنبال یک زندگی عاشقانه شکوفا ، سلامت پر رونق یا موفقیت مالی هستید ، یشم شما را تحت پوشش قرار داده می دهد.

کریستال یشم که با حکمت باستانی خوش شانسی و انرژی فراوانی مرتبط است، جزء ضروری ترین سنگ برای هر مجموعه کریستالی است.

 

داشتن یک زندگی غنی

وقتی صحبت از رفاه، کریستال یشمکلید موفقیت شما است. اگرچه این سنگ دارای انرژی خوش شانسی و هوای فراوان است، اما ارتباط با کریستال یشم بسیار بیشتر از افزایش شانس برای شما است. به عنوان سنگ خرد ، خواص شفابخشی کریستال یشم شما را راهنمایی می کند تا انتخاب ها و تصمیمات هوشمندانه ای در طول زندگی خود داشته باشید که از اهداف و آرمانهای شما پشتیبانی می کند.

یشم سنگ طول عمر است. کریستال یشم الهام از ذهنیت ” برنامه ریزی پیشرو ” شما در مسیر موفقیت سرشاری قرار می دهد. همچنین به کاهش شک و تردید در خود یا باورهای محدود کننده خود که می تواند با ذهنیت منفی ایجاد شود کمک می کند. با تغییر دیدگاه خود، می توانید خود را در جهان امکان باز کنید. این سنگ به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید و فرصت های جدیدی را جذب کنید. اگر می خواهید به وضعیت رفاه برسید  با کریستال یشمارتباط برقرار کنید.

تجلی ثروت

اگرچه معنی کریستال یشم می تواند از رفاه در همه زمینه های زندگی شما پشتیبانی کند، اما این سنگ سبز به ویژه برای حمایت از اهداف مربوط به ثروت، فراوانی مالی و موفقیت بسیار مناسب است. انرژی خوش شانسی و رنگ پر جنب و جوش آن شما را قادر می سازد تا امکانات مالی جدیدی را جذب کرده و در جهت دستیابی به اهداف خود اقدام کنید.

این که آیا شما در قالب پول یا یک فرصت شغلی جدید به دنبال ثروت هستید، کریستال یشم انرژی لازم برای آشکار کردن اهداف خود و تبدیل رویاهای خود به واقعیت را دارد.

 

گردنبند یشم

چطور از کریستال یشم استفاده کنیم؟

روش استفاده از کریستال یشم برای زندگی غنی

برای جذب رفاه در زندگیباید برای خود برنامه کریستالی تهیه کنید. با پوشیدن جواهرات کریستال یشم، حمل سنگ با خود یا قرار دادن آن در فضای خود، دستور العمل کاملی برای رفاه خواهید داشت.

پوشیدن

پوشیدن یشم به شکل جواهرات یک راه قدرتمند برای ارتباط با انرژی رفاه و فراوانی در طول روز است. دستبند ، گردنبند یا گوشواره یشم شما می تواند به شما یادآوری کند که در وضعیت رفاه و فراوانی زندگی کنید.

حمل کردن

علاوه بر پوشیدن سنگ ، حمل یک تکه یشم در کیف یا جیب شما این امکان را به شما می دهد تا هر زمان که به آن نیاز دارید به طور عمیق تری با انرژی آن ارتباط برقرار کنید. اگر احساس می کنید بر باورهای محدود کننده یا ذهنیت منفی خود غلبه کرده اید ، سنگ را در دست بگیرید و چشمان خود را ببندید تا دوباره با احساس فراوانی ارتباط برقرار کنید.

قرار دادن

آخرین مرحله در برنامه کریستال یشم این است که سنگ را به محیط خود بیاورید. آن را در جایی قرار دهید که هر روز آن ببیند و یادآور این باشد که زندگی شما در رفاه است.

عبارت تاکبدی کریستال یشم برای رفاه و فراوانی هنگامی که با آن مدیتیشن می کنید، این است: من در رفاه هستم.

 

روش استفاده از کریستال یشم برای تجلی ثروت

برای آشکار کردن اهداف مربوط به ثروت و موفقیت  یک برنامه کریستالی با سنگ یشم  برای خود ایجاد کنید که شامل پوشیدن آن ، حمل آن یا قرار دادن آن در فضای خود است.

پوشیدن

استفاده از جواهرات یشم به شما این امکان را می دهد که هرجا که می روید انرژی ثروت و موفقیت را با خود به همراه داشته باشید. این کریستال چه آن را روی قلب خود به عنوان گردنبند ، چه روی مچ دست به عنوان دستبند و چه حتی به عنوان گوشواره بپوشید ، ارتعاش شما را برای جذب ثروت افزایش می دهد.

حمل کردن

برای افزایش عملکرد کریستال خود برای ثروت ، یک سنگ یشم را در کیف یا جیب خود نگه دارید و هر زمان که می خواهید با انرژی نیت و هدف خود دوباره ارتباط برقرار کنید، کریستال خود را در دست نگه دارید.

قرار دادن

برای تکمیل تمرین خود ، یک کریستال یشم را در محیط خود قرار دهید. برای آشکارسازی ثروت ، آن را در دفتر کار خود، در نزدیکی محل کار یا جایی دیگر که نماد ثروت و موفقیت است قرار دهید. به عنوان مثال ، می توانید آن را روی کارت ویزیت یا سایر اسناد مالی قرار دهید. همچنین می توانید اهداف مالی خود را بنویسید و سنگ یشم خود را در بالا قرار دهید.

در هنگام کار با کریستال یشم برای آشکار سازی هدف ثروت عبارت تاکیدی مقابل را تکرار کنید: من آهنربای ثروت و موفقیت هستم.

 

0 فکر در مورد “ خواص سنگ یشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دو − = 0

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top