وبلاگ

چطور شبکه کریستال مخصوص خود را بسازید؟

شبکه کریستالی

شبکه کریستالی

اگر آماده اید که تمرین کریستالی خود را ارتقا دهید، و طوری تجلی کنید که تاکنون اصلاً تجربه نکرده اید، کار کردن با شبکه کریستالی یکی از پیشرفته ترین تکنیک های کریستال به شمار می رود. به وسیله ترکیبات خاص کریستال ها و چیدمان ها، می توانید از کریستال ها برای تقویت اهداف تان استفاده کنید.

شبکه کریستالی چیست؟

شبکه های کریستال ابزار انرژی قدرتمندی است که می توانید موقع تجلی اهداف و آرزوهای تان استفاده کنید. در اصلی ترین سطح، شبکه کریستالی چیدمانی از کریستال ها در وضع خاص است که برای هدفی مشخص طراحی شده است. وقتی نوبت به تعریف شبکه کریستالی (و چیزی که نیست) می رسد، نکته اصلی این است که بفهمید چرا و چطور کریستال ها به چنین نحو قرار می گیرند. اگر گروهی از کریستال ها به نحوی متفکرانه و هدفمند با هم تنظیم شوند، می تواند شبکه درنظر گرفته شود. اگر بدون هیچ هدفی فقط کنار یکدیگر قرار بگیرند نمی تواند لزوماً شبکه باشد.

شاید از خودتان بپرسید: “چه فرقی می کند که از سنگ های تنها استفاده کنیم یا شبکه کریستالی ایجاد کنیم؟” قدرت شبکه کریستالی از اتحاد انرژی ها بین سنگ های شفابخش، هندسه مقدس و هدف تان ایجاد می شود. ترکیب قدرت کریستال ها در طرح هندسی و انرژی های کریستالی متعدد که با هم کار می کنند هدف شما را تقویت کرده و به شما اجازه می دهد تا خیلی سریع تر نتایج را متجلی کنید.

نحوه استفاده از شبکه کریستالی به اینکه هدف تان چیست، بستگی دارد. چون هر شبکه می تواند برای هدف متفاوتی طراحی شود. هدف شما هر چه که باشد، می توانید ترکیبات قدرتمندی از کریستال ها به شکل شبکه ایجاد کنید تا هدف شما را نگه داشته و آن را تجلی کند.

 

ابزارهایی برای ایجاد شبکه های کریستالی

  • فضایی برای شبکه در خانه تان
  • تکه ای کاغذ که هدف تان روی آن نوشته شده است
  •  کریستال اصلی، ما ترجیح می دهیم از منشور کریستال استفاده کنیم. برای ارسال مستقیم هدف تان به سمت کائنات خیلی قدرتمندتر است. ولی همه سنگ ها فوق العاده عالی عمل می کنند.
  •  سنگ های جلایافته که با هدف تان همسو هستند.
  •  منشور کوارتز شفاف خام برای فعالسازی
  • صفحه شبکه کریستال (انتخابی است، ولی انرژی را بهبود می بخشد.)

راهنمای قدم به قدم برای ایجاد یک شبکه کریستالی

1- اولین قدم برای ایجاد چیدمان شبکه کریستالی این است که تصمیم بگیرید چه هدفی را می خواهد تجلی کنید. می خواهید فراوانی به زندگی تان بیاورید؟ می خواهید سلامتی و تندرستی خود را حفظ کنید؟ احتیاج دارید که خلاقیت تان را ارتقا دهید؟ به دنبال جذب عشق و شریک هستید؟ واقعاً برای هر یک از این اهداف می توانید شبکه کریستالی متفاوتی ایجاد کنید. موقع انتخاب هدف، تا جایی که می توانید وارد جزئیات شوید. چرا که تعیین می کند کدام سنگ شفابخش را بخشی از شبکه کریستالی انتخاب می کنید.

2- کریستال ها و سنگ هایی را انتخاب کنید که با هدف شما همسو هستند و آن را بهبود می بخشند. برای نمونه، اگر به دنبال ایجاد شبکه فراوانی هستید، باید با کریستال های فراوانی و ثروت سبز و طلایی مثل آونتورین سبز، سیترین، پیریت همراه شوید.

اگر شبکه سلامتی و آرامش درست می کنید، باید از سنگ های شفابخش آبی و بنفش مثل فلوریت، سودالیت، آنجلیت و … استفاده کنید.

برای ایجاد شبکه کریستالی عشق، سنگ های چاکرای قلب صورتی و سبز بهترین انتخاب هستند. گفته می شود که هیچ سنگ اشتباه یا درستی برای استفاده وجود ندارد فقط باید همانی را انتخاب کنید که بیش تر به سمتش جذب می شوید. به بصیرت خود اعتماد کنید!

آیا کریستال ها اثر گذارند؟

3- قبل از راه اندازی شبکه، با سوزاندن مریم گلی یا پالوسانتو فضا را پاکسازی کنید تا انرژی فضا را پاک کند.

4- هدف خود را روی برگه ای بنویسید بعد آن را تا زده و در مرکز شبکه خود قرار دهید.

5- نفس عمیق بکشید و هدف خود را با صدای بلند بیان کنید. یا آن را در ذهن خود مجسم نمایید.

6- سنگ های شبکه کریستالی را در اطراف خود برپا کنید. از بیرون شروع کرده و به سمت مرکز پیش بروید. همانطور که هر یک از سنگ ها را قرار می دهید مطمئن شوید که هدف را در ذهن خود دارید.

7- کریستالی اصلی را در روی هدفی که نوشته اید قرار دهید.

8- حالا، شبکه را فعال کنید. منشور کریستال کوارتز را بردارید (فرقی ندارد که کوچک یا بزرگ باشد) و از بیرون شروع کنید. خط نامرئی بین هر سنگ بکشید تا از نظر انرژیکی آنها را به یکدیگر اتصال دهید. مثل بازی وصل کردن نقطه ها که در کودکی انجام می دادید به آن بنگرید.

شبکه کریستالی فراوانی
پس از این مراحل، شبکه کریستالی شما فعال شده و آماده حرکت است. برای اینکه شبکه کریستالی تان از این هم بهتر عمل کند، می توانید عکس ها، کلمات یا دیگر کریستال های شفابخش و ابزارهای انرژی را به آن اضافه کنید. می توانید شمع کریستالی روشن کنید تا هدف تان را هم روشن کند. برای کسب بهترین نتایج، توصیه می کنیم که شبکه های کریستالی را برای 21 یا 40 روز به همان حالت قرار دهید.

قالب های شبکه کریستالی

با اینکه فرمول اصلی برای ساخت شبکه کریستالی ثابت است ولی قالب های مشخصی برای اهداف خاص وجود دارد که به شدت قدرتمند هستند. از شبکه کریستال عشق گرفته تا شبکه کریستالی کامیابی، ما بارها و بارها به سمت این قالب ها برمی گردیم.

شبکه کریستال

اگر همیشه برای شما جای سوال است: شبکه کریستالی چیست. این راهنما از سایت ماناجم به شما ایده بهتری از اصول آن می دهد. با قالب های شبکه کریستالی به عنوان بخشی از برنامه تندرستی خود، قادر خواهید بود سیر شفابخشی خود را با کریستال ها عمیق تر کنید. برای شروع، چند قالب شبکه کریستالی برای اهداف مختلف و معنوی را می بینید.

نحوه ساخت شبکه کریستالی

برای ساخت شبکه کریستالی قدرتمند و مؤثر، توصیه می کنیم که هدفی برای شفایابی داشته باشید که کمک کند به بهترین کریستال های متناسب با نیازتان برسید. با استفاده از اصول هندسی که در این قالب های شبکه کریستالی گنجانده شده، نقطه شروعِ بسیار قوی برای توسعه این تمرین مؤثر و شفابخش خواهید داشت.

– شبکه کریستالی پاکسازی چاکرا

هر کریستال در قلمروی موادمعدنی، با باز کردن و فعالسازی چاکراهای متفاوتی در بدن ارتباط دارد که نماد 7 مرکز انرژی از سر تا پا هستند. برای پشتیبانی از هدف شفابخشی چاکرا، شبکه کریستالی شما باید سنگ هایی را شامل شود که با هر یک از این مراکز انرژی متصل باشند. برای این شبکه کریستالی، سنگ های زیر را پیشنهاد می دهیم:

کریستال های بنفش و آبی برای پاکسازی چاکرای تاجی مثل آمتیست، عقیق آبی و لپیدولیت. فعالسازی چاکرای چشم سوم با سنگ های بنفش و آبی مثل آنجلیت، فلوریت بنفش و آمتیست صورت می گیرد. سنگ های چاکرای گلو برای تسهیل ارتباط صادقانه و راحت آپاتیت آبی، آکوامارین و سودالیت هستند. شفای چاکرای قلب با سنگ های صورتی و سبز انجام می پذیرد از جمله رز کوارتز و کلسیت سبز. پاکسازی چاکرای شبکه خورشیدی با سنگ های زرد مثل جاسپر زرد و سیترین صورت می گیرد. شفای چاکرای ریشه هم با سنگ های قرمز و سیاه مثل جاسپر قرمز، کوارتز دودی و بلک اونیکس رخ می دهد.

– قالب های شبکه کریستالی برای مدیتیشن

بهترین سنگ ها برای حمایت از تمرین مدیتیشن شما، کریستال هایی با خواص آرامبخش اند که بصیرت شما را هم ارتقا می دهند. در دنیای سنگ ها، کریستال هایی که بخاطر خصوصیاتی که به حالت های عمیق مدیتیشن کمک می کنند معمولاً سنگ های بنفش و آبی هستند مثل آمتیست، آنجلیت و عقیق آبی.

برای القای شفافیت و پاکسازی به جلسات مدیتیشن، توصیه می کنیم که سلنیت و کوارتز شفاف را در مرکز شبکه کریستالی خود قرار دهید چون دیگر سنگ های پیرامون را هم پاکسازی خواهد کرد. این قرارگیری خصوصیات شفابخشی آنها را تقویت کرده و اثر قدرتمندتری را ایجاد می کند.

استیک سلنیت

استیک سلنیت

 

– قالب برای شبکه کریستالی محافظت

یکی دیگر از ابزار انرژی که می تواند هر گونه برنامه شفابخشی را دربربگیرد، قالب های شبکه کریستالی برای محافظت و اتصال به زمین است. کریستال هایی را داراست که بخاطر خواص حفاظت کنندگی و اتصال به زمین شهرت دارند، مثل سنگ هایی با رنگ تیره: هماتیت، کوارتز دودی و شانگیت. سنگ های قرمز مثل جاسپر قرمز و سنگ خون هم بخاطر خصوصیات اتصال به زمین دارند (باعث احیای انرژی زندگی می شوند) در این شبکه بسیار شگفت انگیز عمل می کنند.

وقتی این سنگ ها در شبکه ای هندسی قرار می گیرند به منبع قدرتمندی از حمایت برای هدف تان تبدیل می شوند که تعادل را به زندگی شما آورده و انرژی منفی را مسدود می کند. وقتی این ارتعاشات مسموم حذف شوند، سلنیت و کوارتز شفافی که در مرکز شبکه کریستالی قرار گرفته اند این فضاها را با انرژی خالص پر خواهند کرد.

سنگ های اتصال به زمین


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

منشور کوارتز شفاف

منشور کریستالی


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

2 نظر در “ساخت شبکه کریستالی

  1. م.گ گفت:

    عالی و عاشق آموزش هستم و بسیار مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + = 17

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه