وبلاگ

هشت روش برای استفاده از منشور کریستالی

منشور کریستالی

گاهی اوقات انگار مهم نیست چه کاری انجام می دهیم، در هر صورت همه انرژی مان هدر می رود و بی فایده ست. در چنین مواقعی بجای اینکه دست های تان را بهم گره بزنید و بپرسید چرا اینطور می شود، یک منشور کریستالی بگیرید و استفاده کنید.

منشور کریستالی به عنوان یکی از چندمنظوره ترین و سودمندترین ابزارهای انرژی که شخص می تواند داشته باشد، بهترین چیزی ست که وقتی به تمرکز و انرژی مستقیم برای دستیابی به اهداف تان نیاز دارید به کمک تان می آید. نه تنها به شما اطمینان می دهد که انرژی تان هدر نرفته بلکه ارتعاشات مثبت را هم به محیط شما وارد می کند.

البته که خواص شفابخش قطعی منشور به نوع کریستال آن بستگی دارد ولی همه منشورها یک نقطه مشترک دارند: نیروگاه انرژی هستند! با قابلیت ارتقای انرژی تمام اطراف، حتماً منشورهایی را در خانه، محل کار و هر جایی که افزایش انرژی ضروری است، قرار می دهید.

راه های مختلفی برای استفاده از منشور کریستال وجود دارد. با برخی از آیین های کریستالی بیش تر ارتباط برقرار خواهید کرد تا بقیه. به بینش خود اعتماد کنید و از کریستال به روشی استفاده کنید که به نظرتان درست می آید.

آویز منشوری کوارتز شفاف

آویز منشوری کوارتز شفاف

روش هایی برای ورود منشورهای کریستالی به زندگی

1- “تکنیک زیپر” برای باز کردن محوطه انرژی و عبور از موانع خودتحمیلی

این تکنیک توسط یکی از کارشناسان به منظور باز کردن محوطه انرژی شما و گسترش آن ایجاد شده است.

الف) منشور کریستال را در بالای سر خود نگه دارید. منشور را در جلوی بدن به سمت پایین تا به پاها، به حرکت درآورید و خودتان را تصور کنید که در حال باز کردن محوطه انرژی خود هستید.

ب) خودتان را در حال باز کردن محوطه انرژی ببینید و به جلو پیش بروید. به گونه ای که انگار از آن لایه خارج شده و پشت سر گذاشته اید.

ج) کریستال را به قلب برسانید و با صدای بلند چیزی را که می خواهید انرژی جدید برنامه ریزی کند بیان کنید. حس کنید که کریستال چطور محوطه انرژی شما را با هدف موردنظر شما سرشار می کند.

د) در آخر، منشور کریستالی خود را از پایین پاها تا به بالای سرتان برسانید و محوطه انرژی خود را ببندید.

2- به عنوان تصفیه کننده هوا برای فضای تان

افزودن منشور کریستالی -مخصوصاً منشور آمتیست، منشور فلوریت یا منشور کوارتز شفاف– انرژی فضای اتاق را تصفیه کرده و پاکسازی می کند. کریستال شما همه منفی ها و انرژی های ناخواسته در فضای تان را جذب کرده و با نور و مثبت نگری جایگزین می کند. انرژی محیط شما احساسی متفاوت، روشن تر، سبک تر و والاتر را منتقل خواهد کرد.

منشور کریستالی فلوریت و آمتیست

منشور کریستالی فلوریت و آمتیست

3- برای ارسال انرژی شفابخش به کسی دیگر

تاکنون برای شما پیش آمده که بخواهید ارتعاش های شفابخشی را به سوی شخص خاص یا حیوان خانگی تان بفرستید؟ می توانید از منشور کریستالی برای این کار استفاده کنید.

اول از همه، تصویر آن شخص یا حیوان را پیدا کنید. اگر در بیمارستان یا در موقعیتی خاص قرار دارند آدرس فیزیکی آن موقعیت را در پشت تصویرشان بنویسید. منشور کریستالی را روی آن تصویر قرار داده و سلامتی آنها را مجسم کنید. کریستال شما آرزوی شما را انعکاس داده و مستقیماً به سوی آن موقعیت خواهد فرستاد. ما پیشنهاد می کنیم که برای این منظور از منشور کریستال کوارتز شفاف استفاده کنید.

4- برای جذب فراوانی کسب و کارتان

کارشناسان معتقدند که تمام افراد در کسب وکارها می بایست منشور سیترین یا آمتیست را روی میز کار خود (و همینطور جایی در کسب وکارشان) داشته باشند. سیترین از برترین کریستال های تجلی است، به جذب ثروت، موفقیت و فراوانی کمک می کند.

این باور هست که آمتیست هم در کسب و کار مالک خود تجارت موفقی را به وجود آورده و به موفقیت های مالی می رساند. برای افزایش انرژی فراوانی، منشور کریستالی خود را روی کارت ویزیت خود روی میز قرار دهید. همچنین می توانید با ایجاد شبکه کریستالی ثروت در اطراف آن، انرژی ثروت را ارتقا دهید.

5- به عنوان مرکز شبکه کریستالی

استفاده از منشور کریستالی در شبکه کریستالی، انرژی هدف شما و کل شبکه را تقویت کرده و افزایش می دهد. هدف تان را روی کاغذی بنویسید و آن را در زیر منشور در مرکز شبکه قرار دهید. مجسم کنید که منشور کریستالی هدف متمرکز شما را مستقیماً تا به کهکشان می برد حتی موقعی که خودتان هم حواس تان نیست!

شبکه کریستالی با منشور فلوریت در مرکز

شبکه کریستالی با منشور فلوریت در مرکز

 

6- برای مدیتیشن و رهایی از استرس

مدیتیشن کردن با منشور کریستال (در دستان شما یا قرار دادن در مقابل خود) کمک زیادی می کند تا ذهن خود را از آشفتگی ها، استرس و اضطراب پاک سازی کنید. آمتیست رهایی از وابستگی ها را آسان تر کرده و به شما کمک می کند تا از دست چیزهایی که دیگر به دردتان نمی خورند رها شوید. با اشعه بنفش که برای دستیابی به فعالیت مغزی در سطح سلولی کمک می کند ارتباط دارد. وقتی دچار استرس هستید آرام نشستن با منشور سیترین را امتحان کنید. به نظر می آید که سیترین غلظت فضای انرژی شما را می کاهد و سنگینی روی دوش های تان را کم می کند.

منشور سیترین

منشور سیترین

7- برای محافظت

گفته می شود که آمتیست نور و انرژی را حتی در سطح بالاتری نسبت به کریستال کوارتز رفلکس می دهد. این همان چیزی ست که کریستالی محافظ و قدرتمند می سازد، یعنی بیش تر از اینکه جذب کننده باشد، دفع می کند. منشور آمتیست را به منظور محافظت در اتومبیل و یا هر فضای دیگری که احساس می کنید به محافظت بیش تری نیاز دارد قرار دهید.

8- برای تنظیم اهداف متمرکز

منشورهای کریستالی قدرتمندترین ابزار مورد استفاده برای تنظیم هدف و متجلی کردن آنها در عالم گیتی است. در فضای مقدس خود، محیطی را برای منشورهای کریستالی و اهداف نوشتاری خود ایجاد کنید. منشور کریستالی را پیدا کنید که به خوبی با هدف شما متناسب باشد. وقتی در انتخاب منشور تردید داشتید منشور کریستالی کوارتز شفاف را انتخاب کنید، چرا که بدون درنظر گرفتن موضوع هدف شما، برای رسیدن به آنها کمک تان خواهد کرد.

منشور کریستالی را در دستان خود نگه دارید و هدف تان را تصور کنید. هدف را روی کاغذی کوچک بنویسید به سمت خودتان تا بزنید و منشور کریستالی را روی آن بگذارید. در محلی قرار دهید که برای تان مقدس به شمار می آید و در هر روزی که هدف روزانه خود را تعیین می کنید به آن سر بزنید. منشور شما حتی موقعی که شما هم به هدف تان فکر نمی کنید، به انعکاس دادن هدف به سمت کهکشان ادامه خواهد داد.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

منشور اپاتیت

 

منشور کریستالی


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − یک =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه