خواص سنگ زبرجد

زبرجد؛ کریستال خوشبختی

حسادت را کنار بگذارید و از این انرژی برای فراوان شدن استفاده کنید. رنجش برازنده ی هیچکس نیست. این انرژی ، کمک می کند تا از این احساسات و حسادت و استرس رها شوید و جای آنها را با اعتماد، بینش و هدفمندی پر کنید. زیبایی این انرژی در کل وجود شما خواهد درخشید.

معرفی کریستال زبرجد

کریستال پریدوت ، سنگ درخشانی است که انرژی حیاتبخش را تحت کنترل درمی آورد و شب را به روز تبدیل می کند. این کریستال ، ویتامین D در بین کلکسیون کریستال های تان است. کریستال زبرجد با خورشید ارتباط دارد و باعث می شود که شما در نیمه روشن زندگی قرار بگیرید. سنگ شادی است و همانند پرتو انرژی روشن می درخشد.

زبرجد

مفهوم زبرجد

اگر به دنبال عشق هستید، این سنگِ شاد و فرکانس بالا را در محیط خود قرار دهید. این سنگ برای ایجاد خوشبختی، فراوانی و رفاه در منزل شما تلاش می کند و در عین حال، برای دیزاین داخلی منزل تان هم رنگ و نشاط می بخشد. بعد از اینکه هدفی برایش تنظیم کردید، سنگ یا مجسمه جلایافته ی آن را در شرق یا جنوب شرقی خانه تان قرار دهید و منتظر ارتعاش های بالای آن بمانید تا ثروت و تندرستی را به زندگی تان بیاورد.

در مصر باستان، این سنگ موردعلاقه ی کلئوپاترا بود. او آن را بخاطر زیبایی اش و برای دور کردن ارواح شیطانی می پوشید. بر طبق افسانه ای، زمردهای ملکه از این نوع کریستال‌ها بودند. باور داشتند که این سنگ هدیه ای از جانب طبیعت است. مفهوم کریستال زبرجد از کلمه عربی ” fairat ” گرفته شده و از زمان های دور بخاطر خاصیت های شفابخشی آن استفاده می شده است.

سنگ راف زبرجد

خواص شفابخشی این سنگ

اگر این جواهرات را به تن کنید و آن را نزدیک قلب تان بگذارید، می توانید عشق را به زندگی تان دعوت کنید. و عشق کائنات را حس می کنید که از قلب شما محافظت می کنند. مثل یک دختر جوان، روح آزادتان را در طبیعت رها کنید. انجام مدیتیشن با خواص این کریستال نور شفافی را در مسیر راه معنوی تان روشن می کند و می توانید افق های جدیدی را کشف کنید.

خواص زبرجد

با انجام مدیتیشن روزانه در محل مقدس تان، می توانید از کریستال شفابخش زبرجد بهره مند شوید. پاکسازی محیط و کریستال های تان با آئین اسماج -که با استفاده از چوب مریم گلی صورت می گیرد- از سنت بومی های امریکاست که برای هزاران سال استفاده می شده است. اگر از نظر احساسی به انگیزه و بهتر شدن نیاز دارید، سنگ خام زبرجد را روی چاکرای قلب بگذارید تا احساسات سمی را پاک کند.

زبرجد چاکرای شبکه خورشیدی را هم پشتیبانی می کند و برای رفع موانع ذهنی تلاش می نماید. خواص شفابخشی زبرجد برای افزایش تمرکز ذهنی هم شهرت دارند چون کاری می کنند که ذهن برای یادگیری های جدید پذیراتر باشد. زبرجد را در محل کارتان نگه دارید، دسترسی مداوم با خواص قدرتمند آن است که باعث می شود مخصوصاً در طول شرایط سخت، محکم تر عمل کنید. در ضمن رومی ها باور داشتند که زبرجد برای درمان افسردگی هم عالی عمل می کند. سنگ زبرجد را در جیب خود نگه دارید یا به عنوان جواهرات آن را استفاده کنید.

مشاهده محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× 5 = چهل

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top