وبلاگ

خواص سنگ زبرجد

زبرجد؛ سنگ خوشبختی

حسادت را کنار بگذارید و از این انرژی برای فراوان شدن استفاده کنید. رنجش برازنده ی هیچکس نیست. انرژی سنگ زبرجد، کمک می کند تا از این احساسات و حسادت و استرس رها شوید و جای آنها را با اعتماد، بینش و هدفمندی پر کنید. زیبایی این انرژی در کل وجود شما خواهد درخشید.

معرفی سنگ زبرجد

سنگ زبرجد یا پریدوت ، سنگ درخشانی است که انرژی حیاتبخش را تحت کنترل درمی آورد و شب را به روز تبدیل می کند. این سنگ ، ویتامین D در بین کلکسیون سنگ های تان است. این سنگ با خورشید ارتباط دارد و باعث می شود که شما در نیمه روشن زندگی قرار بگیرید. سنگ شادی است و همانند پرتو انرژی روشن می درخشد.

زبرجد

مفهوم سنگ زبرجد

اگر به دنبال عشق هستید، این سنگِ شاد و فرکانس بالا را در محیط خود قرار دهید. این سنگ برای ایجاد خوشبختی، فراوانی و رفاه در منزل شما تلاش می کند و در عین حال، برای دیزاین داخلی منزل تان هم رنگ و نشاط می بخشد. بعد از اینکه هدفی برایش تنظیم کردید، سنگ یا مجسمه جلایافته ی آن را در شرق یا جنوب شرقی خانه تان قرار دهید و منتظر ارتعاش های بالای آن بمانید تا ثروت و تندرستی را به زندگی تان بیاورد.

تاریخ و افسانه سنگ زبرجد

در مصر باستان، این سنگ موردعلاقه ی کلئوپاترا بود. او آن را بخاطر زیبایی اش و برای دور کردن ارواح شیطانی می پوشید. بر طبق افسانه ای، زمردهای ملکه از این نوع سنگ ها بودند. باور داشتند که این سنگ هدیه ای از جانب طبیعت است. مفهوم سنگ زبرجد از کلمه عربی ” fairat ” گرفته شده و از زمان های دور بخاطر خاصیت های شفابخشی آن استفاده می شده است.

سنگ راف زبرجد

خواص شفابخشی سنگ زبرجد

اگر این جواهرات را به تن کنید و آن را نزدیک قلب تان بگذارید، می توانید عشق را به زندگی تان دعوت کنید. و عشق کائنات را حس می کنید که از قلب شما محافظت می کنند. مثل یک دختر جوان، روح آزادتان را در طبیعت رها کنید. انجام مدیتیشن با خواص این سنگ نور شفافی را در مسیر راه معنوی تان روشن می کند و می توانید افق های جدیدی را کشف کنید.

خواص سنگ زبرجد

با انجام مدیتیشن روزانه در محل مقدس تان، می توانید از سنگ شفابخش زبرجد بهره مند شوید. پاکسازی محیط و سنگ های تان با آئین اسماج -که با استفاده از چوب مریم گلی صورت می گیرد- از سنت بومی های امریکاست که برای هزاران سال استفاده می شده است. اگر از نظر احساسی به انگیزه و بهتر شدن نیاز دارید، سنگ خام پریدوت را روی چاکرای قلب بگذارید تا احساسات سمی را پاک کند.

اسماج مریم گلی و پالوسانتو

برای خرید اسماج مریم گلی و پالوسانتو روی عکس کلیک کنید

 

زبرجد چاکرای شبکه خورشیدی را هم پشتیبانی می کند و برای رفع موانع ذهنی تلاش می نماید. خواص شفابخشی پریدوت برای افزایش تمرکز ذهنی هم شهرت دارند چون کاری می کنند که ذهن برای یادگیری های جدید پذیراتر باشد. زبرجد را در محل کارتان نگه دارید، دسترسی مداوم با خواص قدرتمند آن است که باعث می شود مخصوصاً در طول شرایط سخت، محکم تر عمل کنید. در ضمن رومی ها باور داشتند که این سنگ برای درمان افسردگی هم عالی عمل می کند.این سنگ را در جیب خود نگه دارید یا به عنوان جواهرات آن را استفاده کنید.

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار − = 1

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه