وبلاگ

شفابخشی چاکرای شبکه خورشیدی با کریستال ها

شفابخشی چاکرای شبکه خورشیدی با کریستال ها

شفابخشی چاکرای شبکه خورشیدی با کریستال ها

شفابخشی چاکرای شبکه خورشیدی با کریستال ها

چاکرای سوم که به چاکرای شبکه خورشیدی یا مانیپورا نیز شهرت دارد، در بالای ناف و وسط استخوان سینه واقع شده است. با رنگ زرد ارتباط دارد و به توانایی شخصی، عزت نفس، مسئولیت و اراده مربوط می شود. از ما می خواهد تا بیش تر آگاه باشیم که واقعاً چه کسی هستیم و بیش تر در زندگی آن شخص را نمایان کنیم. انرژی این چَاکرا از ما سوالاتی می پرسد: زندگی تان را چطور توصیف می کنید؟ آیا مثل آب روان جاری هستید یا گیر افتاده اید؟ این چاکرا، حقیقت اصالت را می طلبد. هر کسی استعدادهای منحصربفرد، حقایق شخصی و سفر معنوی ویژه خودش را دارد که باید سپری کند.

 

مشاهده کریستال های چاکرای شبکه خورشیدی

 

وقتی چاکرای سوم متعادل باشد، کاری می کند بجای اینکه دنبال کسی دیگر برویم و کسی بشویم که دیگران می خواهند، به سمت خود واقعی مان حرکت کنیم. زرد، رنگ الهام بخش، خورشید و روشنایی ست. انرژی قدرت و اصالت را در خود دارد. ما وقتی تعادل داشته باشیم، با خود درونی و برونی مان ارتباط برقرار می کنیم. مفهوم چاکرای شبکه خورشیدی به امید و رؤیاهای ما متصل می ماند. هر چه بیش تر در حقیقت شخصی مان توانمند شویم، می توانیم دیگران را هم تشویق کنیم تا همینکار را انجام دهند.

وقتی چاکرای شبکه خورشیدی تعادل نداشته باشد، خیلی راحت می تواند سلطه جو و وسواسی شود و جبر بیش از حد در پیش بگیرد. احساس می کنید نامرئی شده اید و اجازه نمی دهید درخشش تان بدرخشد؟ یا نمی توانید بگویید که دوست دارید کاری انجام بدهید ولی بجای آن همیشه بهانه تراشی می کنید که چرا نمی توانید؟ اینها از نشانه های نامتعادل بودن چاکرای سوم شماست.

پیام اصلی در اینجا این است: کِی قرار است بجای دیگران، اول خودتان را درنظر بگیرید؟ خشم، رنجش، احساس گیر افتادن یا اینکه مدام سعی کنید دیگران را خوشحال کنید نشانه های دیگر مسدود بودن چاکرای شبکه خورشیدی شماست. این باور وجود دارد که بیماری فیزیکی در ناحیه شکم مثل دیرهضمی، دیابت ها، زخم معده و انواع اختلالات غذا خوردن به این چاکرا مرتبط هستند. استفاده از کریستال ها در ساختار شبکه ای، یکی از قدرتمندترین روش ها برای فعال کردن چاکرای شبکه خورشیدی است.

استفاده از کریستال ها برای شفای چاکرای شبکه خورشیدی

سنگ های چاکرای شبکه خورشیدی که برای این ساختار انتخاب کردیم، پیریت، سیترین، کلسیت نارنجی، چشم ببر، کوارتز هماتوئیدی طلایی،  عقیق زرد و شانگیت است. البته همه سنگ های زرد این کار را برای شما انجام می دهند، پس همانی را انتخاب کنید که با شما بهتر ارتباط برقرار می کند.

2 سنگ پیریت: پیریت انرژی اشعه طلایی خورشید را نگه می دارد. این سنگ باعث می شود از طریق آینه به درون خود نگاه کنیم و با کسی در همان لحظه هستیم صادق باشیم.

3 سنگ سیترین: سیترین سنگی است که یادمان می اندازد ما خودِ روشنایی هستیم و همه منفی ها در ذهن مان فقط خیال واهی هستند. ما این توانایی را داریم که در کم تر از چند ثانیه، از منفی به مثبت تغییر کنیم. خوشبختی و لذت پیام رسان های سیترین هستند.

کوارتز هماتوئیدی طلایی: این کریستال بینش گذشته را می آورد و یادآوری می کند که ما در سطح روح، عشق و نور هستیم. این حق طبیعی ماست همان کسی که هنگام تولد بوده ایم باشیم، و استعدادهای مان را با افتخار و قدرشناسی به جهانیان نشان دهیم.

سنگ عقیق زرد: یادآوری مهربان است و می گوید خودمان را پرورش بدهیم و به انرژی زمین متصل بمانیم.

کلسیت نارنجی: خواص شفابخش کلسیت نارنجی از خورشید قدرت می گیرند و خیلی انرژی دهنده و شفابخش هستند. سنگ کلسیت نارنجی برای هر کسی که سعی می کند از دست الگوهای قدیمی خلاص شود یا بر خجالت غلبه کند، سنگ شفابخش شگفت انگیزی است.

چشم ببر: این سنگ انگیزه و قدرت اراده ی شما را تقویت می کند.

4 سنگ شانگیت: شانگیت شفابخش ترین سنگ است چون جسم را پاکسازی می کند، انرژی منفی را از بین می برد و شما را در مسیر معنوی قرار می دهد. از نظر ما شانگیت کریستال اصلی در شبکه این چاکراست چون انرژی را خنثی می کند. در طول جلسه درمانی هر انرژی که به سطح برسد، شانگیت آن را خنثی کرده و دوباره به تعادل می رساند.

سنگ های شفابخش چاکرای شبکه خورشیدی را در ساختار شبکه ای روی شبکه خورشیدی قرار دهید. اگر کسی کنارتان نیست که سنگ ها را جاگذاری کند، روش آسان تر این است که ابتدا، سنگ ها را در ساختار درست کنار خود قرار دهید و بعد به همان شکل روی بدن تان منتقل کنید. پس از جای گذاری آنها، جسم تان را در وضعیت راحت قرار دهید، چشمان تان را ببندید و نفس عمیق بکشید.

 

کریستال های چاکرای شبکه خورشیدی

 

وقتی حس کردید به درک بهتری رسیدید که چرا انرژی در چاکرای شبکه خورشیدی گیر افتاده یا بیش فعال بود، کریستال های چاکرا را بردارید و راجع به چیزهایی که از این مدیتیشن بدست آوردید یادداشت کنید. به مدت چند روز و چند بار این تمرین را تکرار کنید. نکته کلیدی درباره شفای چاکرای شبکه خورشیدی تعهد است.

وقتی به تعادل برسیم، راحت تر می توانیم با عشقی که درون قلب های مان جای دارد ارتباط برقرار کنیم. قرار دادن سنگ ها روی بدن کمک می کند که جسم انرژی دار دوباره به تعادل برسد و وقتی این اتفاق می افتد جسم فیزیکی هم شروع به تعادل یافتن می کند. چاکرای سوم متعادل حس خوبی دارد، فعال و مصمم آماده است تا در زندگی به جلو پیش برود.

 


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

هفت چاکرا

سنگ های هفت چاکرا

چاکرای گلو

چاکرای قلب

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای ریشه

چاکرای خاجی

چاکرای چشم سوم

چاکرای تاجی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

10 نظر در “شفابخشی چاکرای شبکه خورشیدی با کریستال ها | بهترین راهنما استفاده از سنگ ها و کریستال ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− چهار = 2

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه