وبلاگ

بزرگنمایی جملات تاکیدی با کریستال ها

جملات تاکیدی

تاکنون بیان جملات تاکیدی با صدای بلند را امتحان کردید؟ در زبان عشق، گفتن کلمات عاشقانه و شیفتگی به افراد مهم و نزدیک تان، موضوع محبوبی است و گفته می شود که روابط را تقویت کرده و اوضاع را بهبود می بخشد.

اگر این مفهوم در رابطه های شما با دیگران مؤثر بوده، ما در اینجا به شما می گوییم که هیچ دلیلی وجود ندارد که در رابطه شما با خودتان مؤثر نباشد! افرادی هستند که گفتن این جملات تاکیدی برایشان به آسانیِ گفتن حروف الفباست. ولی از طرف دیگر، برخی افراد ممکن است به سختی بتوانند با خودشان با صدای بلند صحبت کنند، یا جملات تاکیدی مثبت و روحیه دهنده ای بگویند که باعث بهتر شدن حال شان شود.

مواقع زیادی وجود دارد که ما شروع می کنیم به خودمان بگوییم: “به اندازه کافی خوب نیستم، نمی توانم بهتر شوم.” و بیش تر این مواقع هم این افکار سمی را باور می کنیم. برای همین صحبت مثبت با خود بطور روزانه تمرینی است که ارتباط شخص با ذهن، جسم و روحش را تقویت می کند. قبل از شروع سرآغازهای جدید، در هر روز تلاش آگاهانه ای انجام دهید تا به خودتان یک جمله تاکیدی مثبت برای ایجاد اعتماد به نفس و شفافیت در زندگی بگویید.

وقتی کلمات درستی برای خودتان پیدا کردید، توصیه می کنیم، مشخص کنید که می خواهید روی تقویت چه چیزی کار کنید، می تواند پذیرنده شدن به سوی عشق باشد، یافتن خوشبختی باشد و یا توانمندسازی خودتان به منظور مستقل تر شدن.

بیان جملات تاکیدی به همراه کریستال ها

بیان جملات تاکیدی را می توانید هر موقع از روز که راحت هستید انجام دهید. ولی ما پیشنهاد می کنیم این تمرین ساده را صبح ها به منظور شروع روزتان با فرکانس های بالا انجام دهید. ولی موقعی که توسط انرژی های منفی احاطه شده اید یا به افزایش مثبت نگری نیاز دارید، هم تمرین بسیار مفیدی است.

1- همچنانکه کریستال همسو با هدف خود را نگه داشته اید جملات تاکیدی را با صدای بلند بیان کنید. کریستال تان هدف را نگه می دارد -حتی شاید در ذهن آگاه تان هم نباشد، اما- در سراسر روز با شما باقی می ماند.

2- نفس عمیقی به درون بکشید و عمل بازدم را به آرامی انجام دهید. قبل از بیان کلمات عاشقانه به خودتان، هر گونه تنشی که در بدن دارید را رها کنید. این عمل را سه بار تکرار کنید.

3- وقتی کاملاً ریلکس شدید سه بار با صدای رسا عبارت منتخبی خود را بیان کنید. عدد سه (برای تکرار عمل) جهانی است و سرآغاز، میان و پایان ارتباط ذهن، روح و جسم شما را دربرمی گیرد.

برخی از جملات تاکیدی منتخب ماناجم را در ادامه می بینید که برای شروع بسیار مناسب هستند:

  • برای عشق به خود: من زیبایی، اطمینان و رحمت می تابانم. این جمله را با سنگ کوارتز صورتی همراه کنید تا خودتان را با ارتعاشات عشق احاطه سازید.
  • برای رشد: امروز من نسخه بهتری از خودم را خلق می کنم. از کریستال آمتیست استفاده کنید تا روشنگری و رشد معنوی به اوج خود برسد. مفهوم آمتیست رشد شخصی را در تمام جوانب تشویق کرده و شما را به بالاترین پتانسیل تان می رساند.
  • برای “در زمان حال” بودن: من تسلیم گذشته و آینده ی خودم هستم. من در قدرت حال زندگی می کنم. موقع بیان جمله تاکیدی، منشور اوناکیت را در دستان خود نگه دارید. این سنگ رهبری و قدرت شخصی است. مفهوم اوناکیت، موانعی را که شاید در گذشته انباشته کرده اید، رها می کند. و فضایی را برای شادی در لحظه ای که حضور دارید ایجاد می کند.
  • برای خلاقیت: من همیشه به روح خلاق درونم دسترسی دارم. این جمله را با کارنلیان قلبی همراه کنید تا کودک درون شما را بیدار کند.
  • برای اشتیاق: من حرفه رؤیایی خودم را در ذهن، جسم و روحم ایجاد می کنم. برای این هدف، وقتی به کمی انگیزه و روحیه بیش تر نیاز دارید پیریت را در دستان خود نگه دارید.
  • برای خوشبختی: من انرژی مثبت و خوشبختی را می تابانم. این جمله را با انرژی پرنور سیترین یا جاسپر زرد همراه کنید. مفهوم جاسپر زرد و سیترین چاکرای شبکه خورشیدی شما را به تعادل می رساند تا باور و اعتماد به خودتان را همیشه همراه داشته باشید.
  • برای استقامت: ذهن، جسم و روح من پرانرژی هستند. این هدف را با کوارتز شفاف همراه کنید تا در تمام روز، روح، جسم و ذهن شما را متحد سازد.

جملات تاکیدی با کریستال ها

همچنانکه تابستان از راه می رسد، شروع می کنیم به درک اینکه: تغییر همه جا وجود دارد. این دوره زمانی تغییرهای جدیدی را برای تان به همراه می آورد. شروعی جدید برای تعریف مجدد خودتان، تنظیم اهداف جدید و دستیابی به درجات عالی تر. در حال حاضر شاید به اولین شغل خود دست یافته باشید شاید هم فکر می کنید و در حال تصمیم گیری و بررسی وضعیت هستید، این دوره زمانی می تواند هم هیجان انگیز و هم مغشوش کننده باشد.

معمولاً شروع های جدید بخاطر عنصر عدم قطعیت (نامعلومی) که با خود همراه می آورند خسته کننده و استرس زا هستند. در هر حال، به محض شروع برنامه ریزی، هدف گذاری برای سال و آمادگی برای مراحل بعد، این استرس می تواند به هیجان و آمادگی تبدیل شود.

به هر وهله ای که می خواهید ورود کنید مهم است که اولین قدم خود را با اطمینان و مصمم بردارید. بهترین راه برای شروع این است که انگیزه را با جملات تاکیدی همراه کنید تا روز خود را به بهترین حالت برسانید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − = 4

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه