وبلاگ

راهنمای کریستال های شفابخش برای تازه کاران

منشور آمیتیست

وقتی به تازگی شروع می کنید به کار کردن با انرژی سنگها، شاید کاملاً گیج کننده به نظر برسد. با کدام سنگ ها باید کار کنم؟ از کجا شروع کنم؟ چطور بیش ترین استفاده را ازسنگ ها و کریستال های انرژی ببرم؟ این مقاله راهنما، پاسخ تمامی سوالات تان را درباره کریستال ها خواهد داد تا بتوانید با ابزارهای جدید انرژی خود شروع به کار کنید.

کریستال های شفابخش که بیش از هزار سال است ساخته شده، از عناصر حیات بخش زمین و گیتی برخوردار است. مهار انرژی خورشید، ماه، دریاها، سنگ های نیمه قیمتی، به محض اینکه با آنها تماس پیدا کنیم ما را با انرژی کیهانی ارتباط می دهد.

هنوز هم برای بسیاری افراد این سوال هست که آیا کریستال ها واقعاً قدرت های شفابخش دارند؟ حکایت های بسیاری وجود دارد که از مؤثر و شفابخش بودن سنگ ها ندا می دهد. با این وجود، انرژی کریستال با توجه اینکه چقدر پذیرنده هستید، در هر کسی بطور متفاوت نتیجه می دهد.

ما در وب سایت ماناجم و همینطور صفحه رسمی اینستاگرامی، مطالب مفیدی را با شما به اشتراک می گذاریم اما به همان نسبت مهم است که شما هم تلاش شایانی انجام دهید تا موقع کار با این سنگ ها، قلب و ذهن تان باز شده و شفابخش باشند. وقتی قفلِ قدرت منحصربفرد سنگ ها را باز کردید، سیرِ شفابخشی تان با کریستال های زیبا، مرموز و منحصربفرد پر می شود. با استفاده از اطلاعات این راهنما، می توانید به منبع نامحدود عاطفی و معنوی دست پیدا کنید.

کریستال ها چکاری می توانند برایم انجام دهند؟

در این مسیر کریستال را دوست خود بدانید که به شما در رسیدن به اهداف تان کمک کرده و تغییرات مثبتی را در تمام جنبه های زندگی تان پدید می آورد. از راهنمایی های کریستال ها در وب سایت ماناجم و سنگ های شفابخش برای تجلی اهداف و خواسته های خود در زندگی استفاده کنید.

این سنگ های قدرتمند ما را با انرژی هایی که می خواهیم دارا شویم ارتباط می دهد چرا که آنها فرم فیزیکی و لمس کردنی هستند که ارتعاشات بالایی را با خود حمل می کنند. تا زمانی که این کریستال های هدفمند را در نزدیکی پوست خود می پوشید یا در محیط تان قرار می دهید، این انرژی با شما ارتباط برقرار می کند.

در این دنیای شگفت انگیز ارتعاشات، انرژی کریستال در مسیر معنوی به شما کمک می کند چرا که آرزوی شما را در خودش نگه داشته و بعد به سمت کهکشان می فرستد. هدف معنادار و هدفمند نقطه ی شروع کار با سنگ های شفابخش است چون هدف به عنوان یک وظیفه برای کریستال به شمار می رود.

کریستال ها چطور کار می کنند؟

بطور کلی، قدرت شفابخشی کریستال این است که هر کریستال ارتعاش منحصربفردی را داراست. همانطور که به گفته البرت انیشتین، همه چیز در این زندگی ارتعاش دارند. ارتعاشاتی که این سنگ های انرژی حمل می کنند می توانند با انرژی شما مجدداً تنظیم کرده و به شما کمک می کنند تا ارتعاش خود را بالا برده و به سطح جدیدی از وجودیت برسید.

یکی از اولین مدارک علمی ثبت شده در رابطه با قدرت کریستال ها توسط دانشمند IBM، به نام مارسل وگل انجام شده است. در حین تماشای رشد کریستال ها در زیر میکروسکوپ او متوجه شد که آنها به شکلِ هر چیزی که او فکرش را می کند درمی آیند. چنین فرضیه ای ایجاد کرد که این ارتعاشات در نتیجه ی اتصال و قطع اتصال مداوم پیوندهای بین مولکول هاست. همچنین قدرت متافیزیکی کوارتز شفاف را آزمایش کرده و ثابت کرد که سنگ ها می توانند افکار را ذخیره کنند. این فرآیند مشابه با نحوه استفاده نوارها از انرژی مغناطیسی برای ضبط صدا می باشد.

کریستال ها بخاطر ساختار و ترکیب شان، ارتعاشات را در فرکانس مداوم بیرون می دهند که این یعنی ارتعاشات آنها تغییر نمی کند. این موضوع خیلی قدرتمند است چرا که وقتی سنگ با چیزی که ارتعاش ضعیف تری دارد ارتباط می گیرد، ارتعاش آن چیز یا شخص را بالا می برد تا با خودش هم سطح شود.

وقتی کریستال با جسم یا انرژی شما ارتباطش را آغاز می کند شما را با فرکانس بالاتر خودش هماهنگ می کند و در نهایت باعث می شود که شما موانع ذهنی، جسمی و روحی گذشته خود را پشت سر بگذارید. این انرژی مثبت و ارتقای آن، می تواند تفاوت بین تاریکی و روشنایی باشد.

کریستال در رابطه با اهداف شما هم با چنین روشی کار می کند. کریستال با نگه داشتنِ انرژی مثبت و قوی انرژی هدف شما را بزرگنمایی و تقویت می کند تا سریع تر و مؤثرتر بتوانید آن را متجلی کنید.

در هر لحظه، ما قابلیتِ انتخاب افکارمان را داریم و همینطور که در مسیر خود پیش می رویم، هر روز چالش های جدید و آغازهای شگفت انگیزی را برای مان به ارمغان می آورد. کریستال های شفابخش به ما یادآوری می کنند تا مشغله های ذهن را آرام کرده و با ارتعاشات شفابخش کیهانی زمین دوباره اتصال می دهد.

درس مهمی که باید از کریستال ها یاد بگیریم صبر است، چون دقیقاً مثل ده ها سالی که برای تشکیل و تحول این سنگ های نیمه قیمتی طول می کشد، کار کردن با قدرت شفابخش سنگ ها هم زمان می برد. همانطور که یاد می گیرید، رشد کرده و متحول می شوید، از کریستال ها به عنوان یادآور برای قدردانی از فراوانی طبیعت استفاده کنید.

سنگ های تامبل شده

سنگ های تامبل شده

از کریستال ها به چه منظوری استفاده می شود؟

شاید به دنبال این هستید که جنبه خاصی از زندگی تان را بهتر کنید، مثلاً زندگی عاشقانه یا زندگی کاری تان را، شاید هم می خواهید خودتان را از دست چیزی مثل استرس و ترس، که شما را عقب می کشاند رها شوید، کریستال ها در هر صورت سیستم حمایتی شما هستند و شما را با آن هدف ارتباط می دهند.

آنها نقطه تماسی را برای شما فراهم می کنند: چیزی که هر موقع به یادآوری نیاز داشتید یا خواستید با هدف تان دوباره ارتباط برقرار کنید به سراغش بروید. مهم نیست دقیقاً روی چه موضوعی کار می کنید، کریستال ها می توانند دوست یا ابزاری برای سریع تر رسیدن شما به هدف کمک کنند.

اگر برای تان سخت است که از دست ایده های قدیمی که دیگر بدردتان نمی خورند رها شوید تورمالین سیاه سنگ قدرتمندی ست که برای رهایی از الگوهای ناخواسته ای که می توانند به عادت های بد تبدیل شوند استفاده می شود. به آزاد کردن همه انرژی های منفی موجود در جسم و محوطه انرژی تان کمک می کنند. علاوه براین این سنگ به عنوان طلسمی برای محافظت عمل می کند، اگر از آن دسته افرادی هستید که خیلی راحت انرژی دیگران را جذب می کنند برای تان ضروری است.

هماتیت هم برای منحرف کردن حس های منفی دیگران، اتصال شما به زمین و مرتبط کردن روح شما با انرژی زمین بسیار عالی عمل می کند.

اگر به دنبال آرامش و آسودگی خاطر بیش تر در زندگی تان هستید، آمتیست یکی از بهترین کریستال ها برای رهایی از استرس و ایجاد تعادل در زندگی تان است.

سنگ دیگری که به تعادل احساسات کمک می کند مون استون است که وقتی بیش از حد احساساتی شدید حمایتش را از شما دریغ نمی کند.

رز کوارتز هم برای سلامت عاطفی شما سودمند است چون چاکرای قلب را باز کرده و هماهنگ می کند که همین کار به نوبه ی خود عشق بدون قید و شرط به خودتان و دیگران را تقویت می نماید.

فرقی نمی کند که سنگ ها را براساس زیبایی ظاهرشان انتخاب می کنید یا می خواهید به زندگی تان آرامش بیاورند، همه آنها برای ارتقای فرکانس ارتعاشی شما تلاش می کنند. اگر موقع در دست داشتن کریستال یا حین تماس آن با پوست، احساس خوبی به شما دست می دهد -یا حتی اگر اثر فوری سنگ را حس نمی کنید- این را بدانید که کریستال ها ارتعاشات مثبت را منتشر می کنند تا باعث رشد و تحول شما شوند.

هدف چیست؟

افکار، ارتعاشاتی را در سراسر گیتی خلق می کنند که باعث می شود هدف گذاری ابزار قدرتمندی برای دستیابی خوشبختی و تندرستی باشند. داشتن هدف مشخص بینش هایی از رؤیاها، ارزش ها و الهامات را برای ما تدارک می بیند. همینطور باعث می شود بجای اینکه در الگوهای فکری منفی گیر کنیم، در لحظه حال بسر بریم.

اهداف مثل آهنربا عمل می کنند. آنها چیزهایی را جذب می کنند که به تحقق شان کمک می کنند. هدف گذاری ابزار قدرتمندی است برای دستیابی به خوشبختی. ایجاد هدف با تنظیم برنامه هایی شروع می شود که با ارزش ها، الهامات و هدف همسو باشند.

  • 1- ببینید چه چیزی برای شما اهمیت دارد. ارزش های شما، محرکِ اقدامات شما در زندگی ست. پس باید تشخیص دهید که واقعاً چه چیزی برای شما اهمیت دارد.
  • 2- جوانبی از زندگی تان را که به بهبودی نیاز دارند مشخص کنید. ببینید چطور می توانید روابط، شغل، زندگی اجتماعی، معنویات، سلامتی و جامعه خود را بهتر کنید.
  • 3- بطور دقیق بدانید که می خواهید به چه چیزی دست یابید، چه موقعی می خواهید دست یابید و چرا.
  • 4- اهداف خود را به واقعیت تبدیل کنید. در بخش های بعدی از شما خواسته می شود تا اهداف تان را بنویسید. دقت کنید که آنها را در زمان حال بنویسید. انگار که در حال حاضر رخ می دهند. و فقط همان چیزی را که می خواهید تأیید کنید. همچنین باید هدف تان را، نتیجه نهایی چیزی که آرزویش را داشتید بنویسید و در آخر، حس را به آنها منتقل کنید.

من کریستال هایم را دارم. حالا باید چکار کنم؟

یکی از مهم ترین مراحلی که در استفاده از کریستال ها برای دستیابی به هدف معمولاً هم نادیده گرفته می شود، این است که هدف گذاری یا برنامه ریزی کردن کریستال است. به قول معروف، باید یک کار و یک هدف را به کریستال بسپرید.

کریستال ها می خواهند که برای شما کار کنند، ولی شما باید به آنها بگویید که چکار کنند. مواقعی که در فرکانس های ضعیف بسر می برید، اهداف شما می توانند به سمت بالا به پرواز دربیایند. وقتی شما با کریستال برنامه ریزی شده ارتباط می گیرید، به شما کمک می کند تا پتانسیل نامحدود و اهداف تان را بخاطر بیاورید.

برنامه ریزی کردن کریستال تان ساده است. اولین قدم پاکسازی کریستال است. می توانید نحوه پاکسازی و چیزی که بیش تر تقویت تان می کند را خودتان انتخاب کنید. برخی از روش های موردعلاقه ما برای پاکسازی انرژی سنگ ها را در ادامه می بینید:

خورشید و ماه: کریستال را در فضای بیرون، زیر نور ماه کامل یا خورشید حداقل به مدت 4 ساعت قرار دهید.

صدا و موسیقی: موزیک کاسه های تبتی یا سمفونی بتهوون را دانلود کرده و پخش کنید.

دود: کریستال را در دود مریم گلی، پالوسانتو یا کندر یا غرق کنید.

زمین: کریستال را در زمین دفن کنید و اجازه دهید با انرژی زمین شارژ شود.

کریستال های دیگر: آن را روی صفحه سلنیت یا داخل کاسه سلنیت قرار دهید تا هر گونه انرژی گیر افتاده را پاکسازی کند.

پس از پاکسازی، کریستال یا کریستال ها را در دستان خود نگه دارید، چشمان تان را ببندید و سه بار نفس عمیق بکشید. بعد همینطور که در این فضای آرام هستید بپرسید که آیا از همه انرژی های ناخواسته و برنامه ریزی قبلی پاک شده است یا خیر.

پاکسازی کریستال ها با اسماج مریم گلی

اسماجینگ کریستال

چطور با مانترا یا جملات تاکیدی مثبت از کریستال ها استفاده کنیم؟

با صدای بلند یا درون خود، بگویید: “من می خواهم که ارتعاش بالای عشق و درخشش با خودِ والای من ارتباط بگیرد تا همه انرژی های ناخواسته یا برنامه ریزی های قبل را پاک کند. من این کریستال را فعال می کنم. من دستور می دهم که این کریستال این هدف را برایم نگه دارد که …” .

برای تکمیل این جمله هدف تان برای کریستال را اضافه کنید. هدف خود را سه بار تکرار کنید و در هر بار در انتها “متشکرم” را به آن اضافه کنید. با سه بار تکرار کردن، شما تأکید می کنید: چیزی که درخواستش را می کنید از قبل در کائنات وجود دارد.

راهنمای کریستال های شفابخش ماناجم : 10 کریستالی که هر فرد تازه کار باید داشته باشد

اگر به تازگی شروع کردید به استفاده کردن از کریستال ها، راهنمای کریستال های شفابخش ما شامل 10 کریستال هدف ضروری و قدرتمند است که تعادل، هارمونی و آرامش خاطر را تقویت می کند. می پرسید سنگ ها و  کریستال ها چطور کار می کنند؟ نحوه کار آنها را در ادامه می خوانید:

کوارتز شفاف و نحوه استفاده از آن

اگر این سوال برای شما مطرح است که: از سنگ ها و کریستال ها به چه منظوری استفاده می شود؟ یکی از بهترین سنگ ها برای تازه کاران کوارتز شفاف است. این کریستال هدف شما را بزرگنمایی می کند، که همین ویژگی آن را به عنصر ضروری کالکشن های کریستال تبدیل می کند. همچنین تطبیق پذیرترین سنگ است چون ارتعاشات سنگ هایی که اطرافش هستند را هم تقویت می کند.

در واقع، کریستال های کوارتز شفاف معمولاً برای پاکسازی و انرژی مجدد کریستال ها بکار می روند بخاطر اینکه تأثیرات پاکسازی قدرتمند و قابلیت خنثی کردن انرژی های منفی آن بسیار قدرتمند است.

انرژی این سنگ نه تنها محوطه انرژی شما را پاکسازی می کند بلکه شما را قادر می سازد تا در چیزی که می خواهید و نحوه دستیابی به آن مثل کریستال شفاف باشید. به آرامی با سنگ بنشینید و نور روشن آن را احساس کنید که جسم شما را با انرژی مثبت پر می کند.

هدف کریستال برای کوارتز شفاف: من مثل کریستال شفاف هستم.

منشور کوارتز شفاف

منشور کوارتز شفاف

سلنیت و نحوه استفاده از آن

سلنیت یکی دیگر از سنگ های پاکسازی قدرتمند است که جریان مثبت ارتعاشات را بین شما و دیگر سنگ های کالکشن تان جاری می سازد. این کریستال انرژی شما، دیگر سنگ های شما و محیط تان را پاکسازی می کند. بنابراین همه چیز در بالاترین فرکانس خود به ارتعاش ادامه می دهد.

با حرکت دادن سلنیت از بالای بدن از سر تا پای خود، انرژی های منفی را به سرعت از جسم خود پاک می کنید. این حرکت را تکرار کنید تا موقعی که کاملاً ارتعاشات مثبت را حس کردید. بعد، حس تعادل و محافظت را تجربه خواهید کرد که شما را با گیتی ارتباط می دهد.

هدف کریستال برای سلنیت: من پاکسازی شدم.

صفحه سلنیت

راف سلنیت

 

شونگیت و نحوه استفاده از آن

شونگیت یکی از کمیاب ترین سنگ های روی زمین، شامل آنتی اکسیدان هاست که خواص شفابخشی قدرتمندی را سبب می شود و از جمله ی آن مراقبت از انرژی های منفی است که برای جسم مضر هستند. یکی از بهترین سنگ ها برای سم زدایی از ذهن، جسم و روح است. همچنین برای مراقبت در برابر اشعه فرابنفش، الکترومغناطیس و از تکنولوژی و لوازم الکترونیکی بکار می رود. این سنگ شفابخش تأثیرات قدرتمندی هم برای بدن دارد.

قطعه ای از شانگیت را در کنار کامپیوتر، مودم اینترنت و سایر لوازم الکترونیکی خود قرار دهید. همچنین توصیه می کنیم که شانگیت را روی گوشی تلفن هم قرار دهید تا مانع از اثرات الکترومغناطیس شود.

هدف کریستال برای شانگیت: من سم زدایی شدم.

 سنگ شونگیت

دستیند شونگیت

آمتیست و نحوه استفاده از آن

آمتیست که بخاطر خصوصیات معنوی قدرتمندش شهرت دارد، سنگ ایده آلی ست که می توانید در جای جای خانه خود به عنوان دکوری قرار دهید چرا که هم زیباست و هم خواص شفابخش دارد. کریستال آمتیست یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای افزایش بصیرت و ارتباط با خودتان است، در عین حال محیطی آرام بخش و مسالمت آمیز ایجاد می کند تا استرس، اضطراب و تنش را دور سازد.

در حین اینکه روی هدف خود تمرکز می کنید، با آمتیست مدیتیشن انجام دهید تا با آرامش درونی شما ارتباط برقرار کند. علاوه براین، این سنگ به عنوان ابزار مکمل برای یوگا و مدیتیشن هم عمل می کند.

هدف کریستال برای آمتیست: من آرامش دارم.

سنگ آمیتیست

خوشه آمیتیست

تورمالین سیاه و نحوه استفاده از آن

یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای محافظت، تورمالین سیاه است که به عنوان بادیگارد انرژی عمل می کند تا مرز انرژیکی بسازد و شما را از انرژی های ناخواسته در امان نگه دارد. این سنگ با جذب انرژی های ضعیف محیط کار می کند.

تورمالین سیاه را در هر دو سمت درب ورودی خانه خود قرار دهید یا با خودتان حمل کنید تا انرژی محافظت کننده اش را در کنار خود و انرژی های بد را دور نگه دارید.

هدف کریستال برای تورمالین سیاه: من محافظت شده هستم.

تورمالین سیاه

راق تورمالین سیاه

کارنلیان و نحوه استفاده از آن

رنگ های پرطراوت درون کریستال کارنلیان بهترین نماد برای انرژی مرتعش این سنگ است. کارنلیان، به عنوان یکی از بهترین سنگ ها برای فعال کردن اشتیاق و ورود به ذات خلاقانه به شما اعتماد به نفس می دهد تا موانع انرژی را از بین ببرید. به شما الهام می دهد تا به سمت رؤیاهای خلاقانه خود قدم بردارید.

وقتی به افزایش انرژی نیاز دارید، با قرار دادن کارنلیان در نزدیکی خود یا جیب تان، با انرژی آن ارتباط بگیرید.

هدف برای کریستال کارنلیان: من پتانسیل خلاقانه خودم را فعال می کنم.

سنگ کارنلیان

کارنلیان تامبل شده

کوارتز صورتی و نحوه استفاده از آن

انرژی آرام و ملایم رز کوارتز برای ارتباط با قلب و باز کردن دریچه ی آن، بهترین گزینه است. در رابطه ها، رز کوارتز از همه نوع عشق حمایت می کند. دوستانه، خانوادگی، پارتنرهای رمانتیک و حتی عشق به خود.
رز کوارتز را روی قلب خود قرار دهید تا ارتعاشات آرامبخش را به این مرکز انرژی تزریق کند.

هدف کریستال برای رز کوارتز: من عشق هستم.

سنگ کوارتز صورتی

راف رز کوارتز

پیریت و نحوه استفاده از آن

حتی فقط نگاه کردن به درخشش طلایی کریستال پیریت کافی ست تا شما را با انرژی ثروت و موفقیت سرشار کند. این کریستال شما را با انرژی فراوانی همسو می کند تا ثروت، خوش شانسی و فرصت های جدید را دعوت کنید. سنگ ایده آلی ست برای اهداف مرتبط با موفقیت شغلی و امور مالی.
پیریت را در کیف پول یا محیط کار خود قرار دهید.

هدف کریستال برای پیریت: من آهنربای پول هستم.

سنگ پیریت

راف پیریت

سیترین و نحوه استفاده از آن

سیترین، سنگی ست که قدرت خورشید را تحت کنترل خود درمی آورد چرا که انرژی مثبت و روشنی به آن تزریق شده است تا ارتعاش شما را بالا برده و شما را با خوشبختی سرشار کند. یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای تجلی به حساب می رود و کمک می کند که اهداف تان را تحقق بخشید.
سنگ سیترین را بر روی لیست اهداف تان قرار دهید تا هر چه سریع تر آنها را به واقعیت تبدیل کند و کل وجودیت تان را با انرژی مثبت پر کند.

هدف کریستال برای سیترین: من روشنی هستم.

منشور سیترین

منشور سیترین

آپاتیت آبی و نحوه استفاده از آن

آپاتیت آبی سنگ الهام بخشی است که خیالات جدیدی را در ما بیدار کرده و به ما انگیزه می دهد تا اقدام به عمل کنیم مخصوصاً مواقعی که موضوع سلامتی شما مطرح باشد. اگر در مسیر بهبود وضعیت ذهنی، جسمی یا عاطفی خود هستید با سنگ آپاتیت آبی ارتباط بگیرید تا شما را در راستای هدف تان حفظ کند.
آپاتیت آبی را در فضای خود قرار داده یا در طول روز آن را با خودتان حمل کنید.

هدف کریستال برای آپاتیت آبی: من سلامتی ام را ارجح قرار می دهم.

سنگ آپاتیت

دستبند آپاتیت

جفت های کریستالی برای هر هدف خاص

علاوه بر این 10 کریستال مناسب برای تازه کاران، بهتر است بدانید که اگر کریستال های مشخصی را با هم ترکیب کنید می توانید به شفابخشی معنوی عمیق تری دست پیدا کنید. برای اینکه بیش ترین تأثیر را از کریستال ها دریافت کنید، در این بخش از راهنمای کریستال های شفابخش ماناجم، بهترین جفت های کریستالی برای حداکثر کردن قدرت شان را معرفی می کنیم.

آمتیست و رز کوارتز برای عشق عمیق تر به خود و دیگران

آمتیست و رز کوارتز برای شفابخشی قلب و ایجاد آرامش ذهن ترکیب شگفت انگیزی هستند. این دو سنگ شفابخش وقتی با هم استفاده شوند اثر هم افزایی دارند که در حین آرام کردن ذهن، قلب را به سمت عشق بی قید و شرط باز می کند.

اینکه بدانید از این جفت کریستال های قدرتمند چطور استفاده کنید به هدف گذاری مشخص برای عشق نامحدود نیاز دارد. بعد، آمتیست را روی چاکرای چشم سوم و رز کوارتز را روی قلب تان قرار دهید. به مدت 6 دقیقه یا بیش تر، با این سنگ ها مدیتیشن انجام دهید تا انرژی عشق ذهن، جسم و روح شا را پر کند.

آمیتیست و رز کوارتز تامبل شده

آمیتیست و رز کوارتز تامبل شده

تورمالین سیاه و سلنیت برای پاکسازی انرژی شما

بخش دیگری از راهنمای کریستال های شفابخش وب سایت ماناجم به گراندینگ (اتصاب به زمین) و تکنیک های پاکسازی مربوط است که از جمله ی آن کار کردن با تورمالین سیاه و سلنیت می باشد. این جفت کریستال شگفت انگیز برای محافظت و پاکسازی انرژی بکار می روند. وقتی به شارژ مجدد چاکراهای تان نیاز دارید، تورمالین سیاه به شما کمک می کند تا عواطف منفی آزاردهنده را رها کنید.

وقتی این تیرگی ها از سیستم شما خارج شوند، سلنیت هم انرژی تان را با درخشش خالص و نور پر می کند. رها سازی و سپس پر کردن انرژی تان با تورمالین سیاه و سلنیت برای پاکسازی انرژی روزانه یا در جلسات تراپی فوق العاده است.

استیک سلنیت و تورمالین سیاه

استیک سلنیت و تورمالین سیاه

کارنلیان و رودوکروزیت برای افزایش خلاقیت

در این راهنمای کریستال برای ترکیبات شفابخش، می توانید از این جفت برای پرده برداری از استعدادهای خلاقانه و ایده هایی که پنهان مانده اند، استفاده کنید. رودوکروزیت به عنوان سنگ قدرتمندی برای چاکرای قلب، به شما کمک می کند تا از زنجیرهای ذهن خود رها شده و در سطح عمیق تر با قلب تان ارتباط بگیرید. همچنانکه مفهوم رودوکروزیت قابلیت آسیب پذیر بودن را به شما می دهد، کارنلیان دیگ آتشین ماهیت خلاق شما را آتش زده و حس اشتیاق تان را فعال می کند.

آویز کارنلیان و دستبند رودوکروزیت

سیترین و آونتورین سبز برای بهبود انرژی نیروی زندگی شما

جفت کریستالی قدرتمند دیگر که در این پست ماناجم به آن می پردازیم سیترین و آونتورین است که سرزندگی را به چاکراهای شما تزریق کرده و از انرژی نیروی زندگی شما حمایت می کنند و باعث ارتقای آن می شوند. رنگ های سبز و زرد این کریستال که نماد خورشید و زمین است انرژی سرزندگی طبیعت را به زندگی شما هدایت می کنند.

یک روش برای استفاده از این جفت کریستال ایجاد شبکه شفابخش کریستالی روی چاکراهای تان است که بخش بسیار مهم این راهنما به شمار می رود. قطعه ای از سیترین را روی چاکرای خاجی (در زیر ناف تان) و آونتورین سبز را روی چاکرای قلب روی سینه تان قرار دهید. بعد خصوصیات شفابخش آنها را احساس کنید که جریانی از انرژی تازه را به جسم، ذهن و روح شما تزریق می کنند.

سیترین و آونتورین سبز تامبل شده

سیترین و آونتورین سبز تامبل شده


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× هشت = 56

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه