وبلاگ

خواص سنگ آراگونیت

آراگونیت؛ سنگ رهایی

سنگ آراگونیت یا آراگونایت، انرژی های منفی (مثل خشم، عصبانیت یا ترس) را راحت تر از بدن آزاد می کند. فکر کنید این سنگ مثل یک بررسی برای احساسات تان است. باعث می شود بیش تر از آنها آگاه باشید. چون این سنگ با انفجار شکل می گیرد، به بیرون انرژی می تاباند. اشعه هایی را به احساسات تان وارد می کند تا از وضعیت روحی که هستید خارج شوید. اگر این خوشه های ستاره ای آراگونایت را نگه دارید بهتان کمک می کنند تا احساسات تان را متعادل تر کرده و با زمین ارتباط بگیرید.

چرا به آراگونیت نیاز دارید؟

از گذشته تاکنون زخم های احساسی که حل نشده مانده همراهتان هست؟ می خواهید احساسات منفی تان را رها کنید تا روح تان بطور کامل بهبود یابد؟ اگر می خواهید از خاطرات دردناک و تلخ رها شوید و شروع های جدیدی را آغاز کنید، باید با خواص سنگ آراگونیت ارتباط بگیرید و با این سنگ کار کنید.

 

معرفی سنگ آراگونیت

خوشه ستاره ای سنگ آراگونیت جسم را از انرژی منفی، خشم و ترس رها می کند. آنها انرژی را از طریق تابش اشعه های نور و عشق در همه جهت تشعشع می کند. نگه داشتنِ یکی از این خوشه های ستاره ای سنگ آراگونیت به شما کمک می کند تا همانطور که احساسات تان را پایدارتر می کنید با زمین هم متصل تر شوید.

خاصیت سنگ آراگونیت

خواص سنگ آراگونیت به ماده معدنی نیروگاهی شهرت دارد. اگر شما این مشکل را دارید که مسائل را مخفی می کنید خصوصیات مفهوم سنگ آراگونایت کاری می کند که آن مسائل آشکار شوند و حتی به سرعت از بین بروند. خشم، ترس و احساسات حل نشده و هر احساسات دیگری که در ذهن و جسم تان کهنه شده و شما ترجیح می دهید که حل کردن شان را به بعد موکول کنید، به بیرون می کشد.

 

مفهوم سنگ آراگونیت نور را تجلی می کند. هر یک از این مجراهای انرژی، نور را به بیرون می تاباند و شما را با زنجیره ای از نورها احاطه می کنند. حس و حال شما هر طور که بود، از قبل بهتر می شود ولی برای اینکه این نور را حس کنید لازم است که با نیمه تاریک خودتان روبرو شوید. خصوصیات آراگونایت می گوید: من خوشه ای از نورم و تو هم می توانی خودت را مثل ستاره ای درخشان در آسمان حس کنی. می توانی یک ستاره ی انسانی شوی، ولی باید از این فضا عبور کنی تا به آنجا که نور منتظر تو است برسی.

 

مدیتیشن با سنگ آراگونیت

یک وضعیت نشستن راحت در خانه تان پیدا کنید تا با سنگ آراگونیت ارتباط بگیرید. حواس تان جمع باشد که انرژی آن ممکن است احساسات قدرتمندی مثل خشم، یا مسائل حل نشده ای را روی سطح بیاورد تا شما با آن روبرو شوید و بهبود یابید و بعد آن را رها کنید.

به همین خاطر احتمالاً ترجیح می دهید در خلوت خود تنهایی انجام دهید. یک خوشه آراگونایت را در هر یک از دستان خود قرار دهید و چشمان تان را ببندید. خشم، ترس و همه احساسات منفی دیگر را تصور کنید که از ذهن، جسم و روح تان به سمت سنگ جریان پیدا می کند.

نوری را که از خوشه ها می تابد را تصور کنید که با جنبش های قوی، هاله ی شما را پر می کند. آنقدر به مدیتیشن بپردازید تا این تغییر انرژی را حس کنید. به خودتان اجازه دهید که همه احساساتی را که واقعاً به وجود می آیند و می روند را حس کنید. وقتی کارتان تمام شد، آرام چشم های تان را باز کنید و بگذارید با محیط شما خو بگیرند. به آرامی خوشه ها را از دستان تان رها کنید و در یک محل امن قرار دهید. فراموش نکنید که سنگ های تان را بعد از مدیتیشن حتماً پاکسازی کنید!

نحوه استفاده از سنگ آراگونیت

 

چطور از مفهوم سنگ آراگونیت برای رهاسازی احساسات منفی استفاده کنیم؟

علاوه بر اینکه می توانید با مفهوم سنگ آراگونیت مدیتیشن انجام دهید، راه دیگری هم وجود دارد و آن ایجاد برنامه سنگ است که برای رشد معنوی، از اهداف شما حمایت می کند. با قرار دادن آن در خانه و حمل کردن، می توانید با خصوصیات شفابخشی آن، هر زمان که نیاز داشتید همسو شوید.

حمل کردن سنگ آراگونیت

سنگ را در کیف یا جیب خود حمل کنید تا در مسیر رشد معنوی و تغییر هر موقع که نیاز داشتید به آن دسترسی داشته باشید.

قرار دادن سنگ آراگونیت

مفهوم سنگ آراگونیت به تغییر معنوی مرتبط است و آن را به یک ابزار فوق العاده برای مدیتیشن تبدیل کرده است. بهترین جا برای نگهداری از سنگ آراگونایت جایگاهی ست که برای شفابخشی تعیین کرده اید.
عبارت تاکیدی سنگ آراگونیت برای هدف پاکسازی و رهایی از احساسات منفی: من می پذیرم و تسلیم تیرگی می شوم تا خوب شوم و به سمت نور حرکت کنم.

نحوه پاکسازی و فعال کردن خصوصیات آراگونیت

به خاطر آوردنِ خاطرات تلخ و دردناک گذشته با مفهوم آراگونیت ارتباط دارد برای همین شما می توانید شفا پیدا کنید و رو به جلو قدم بردارید. پس خیلی مهم است که قبل و بعد از کار با سنگ انرژی های آن را پاکسازی کنید. انرژی مفهوم آراگونایت از برنامه ریزی قبلی را پاک کنید، اجازه دهید فرکانس های آن برای نیت شما و شفابخشی احساسی و معنوی فعال و پذیرنده باشند. برای اینکه با این روش های پاکسازی بهترین اثرات را دریافت کنید به نیت تان دقت کنید تا پاک و خالص باشد.

دود مقدس

وقتی شما فرکانس های شان را با دود مقدس پالو سانتو یا اسماج مریم گلی پاکسازی می کنید، خصوصیات آراگونایت با تمام وجودش کار می کند. نه تنها با رایحه های زمینی و شیرین فضای شما را تعالی می بخشد، بلکه دود مقدس اثرات قوی تری هم دارد و آن را برای پاکسازی قبل و بعد کار با مفهوم سنگ آراگونیت بهترین کار را می کند.

مریم گلی و پالو سانتو یکی از سریع ترین راه هایی ست که می توان انرژی راکد منفی را دفع کرد. خوشه ستاره تان را بطور کامل در دود مقدس به مدت 30 ثانیه یا حداقل تا زمانی که انرژی اش روشن و چالاک به نظر می رسد، غوطه ور کنید.

ست پاکسازی مریم گلی

برای خرید ست پاکسازی مریم گلی روی عکس کلیک کنید

اسپای نور آفتاب و ماه

سنگ آراگونیت تان را زیر نور آفتاب یا ماه کامل حمام دهید تا انرژی تجدیدکننده نور خالص همه انرژی های کهنه را دور بریزد و فرکانس هایش را به روشن ترین فرمش برساند. سنگتان را در زیر نور آفتاب یا ماه کامل برای حداقل 4 ساعت یا بیش تر قرار دهید.

سلنیت

یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای خصوصیات تصفیه کننده و تقویت کننده، صفحه شارژی سلنیت یک راه دیگر برای شفاف سازی و فعال کردن خوشه ستاره ای آراگونایت است. قدرت پاکسازی سلنیت خیلی قوی است به طوری که تنها سنگی است که به پاکسازی و شارژ مجدد نیاز ندارد. سنگ تان را به مدت 4 ساعت یا بیش تر، روی سلنیت قرار دهید.

 

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + 2 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه