وبلاگ

کریستال قطع کننده بندهای انرژی منفی را از بین می‌برند. در طول روز بین اینهمه اخبار روزمره، استرس های شغلی، مراقبت از خانواده که جایی هم نیست بتوان بدون اینها رفت، اکثر ما حجمی از انرژی را در ذهن، جسم و روح مان تجربه می کنیم. در طول این دوران عاطفی و چالش برانگیز، قطع کردنِ این ریسمان های عاطفی به شما کمک می کند تا از افکار استرس زا و طاقت فرسا و افرادی که در طول روز مواجه می شوید دوری کنید.

عملِ قطع کردن ریسمان انرژی به شما کمک می کند تا فضای معنوی خود را حفظ کرده و درگیری های انرژیکی را از بین ببرید تا از انرژی خودتان مراقبت کرده و آن را ارتقا دهید. روش های مختلفی برای قطع ریسمان وجود دارد که در این پست ما به دو روش آن می پردازیم: قطع کردن انرژی از طریق انرژی دیگران، قطع کردن انرژی از طریق ذهن بیش فعال

این دو روش، از قدرتمندترین و مؤثرترین روش های قطع انرژی هستند. همچنین از مفیدترین تمرین ها برای این دوره زمانی منحصربفرد به شمار می آیند. ترکیب این دو عمل، می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که انرژی تان، انرژی مختص خودتان است و اینکه هر اتفاقی در پیرامون تان رخ بدهد باز هم انرژی مثبت باقی بمانید.

قبل از اینکه بطور دقیق وارد بحث شویم لازم است بدانید که قطع کردن ریسمان دقیقاً یعنی چه. مخصوصاً اگر که با این روش آشنا نیستید دانستنِ آن ضروری است.

کریستال ها چطور می توانند بندهای انرژی قطع کنند؟

کوارتز صورتی، آمیتیست، لاجورد، سلنیت، کوارتز شفاف

در ابتدا راجع به قطع کردن انرژی با دیگران صحبت کنیم. قطع انرژی با دیگر افراد در زندگی مان، اینطور به نظر می آید که انگار مفهوم منفی دارد. ولی در واقع، این تمرین درمانی برای حفظ کردنِ فضای معنوی خودمان است. با اینکار می توانیم پیوندهای خودمان را با انرژی پاکسازی شده، مرتعش و خالص مان محکم تر کنیم.

وقتی ما با کسی دیگر انرژی تبادل می کنیم – که می تواند در تعاملات روزانه رخ دهد – این پتانسیل وجود دارد که انرژی آنها با ما باقی بماند. خیلی از افراد از قصد اینکار را نمی کنند. کُدینگ چیزی ست که در حین تبادلِ یکسری انرژی های خاص رخ می دهد. و به خصوص در حین تبادل با کسانی که دوست شان داریم.

بسیاری از ما روزهایی را بخاطر داریم که وقتی دوست مان شرایط سختی را سپری می کرد حمایتش کردیم و حتی پس از اینکه از کنارش رفتیم هم همچنان از نظر عاطفی متاثر بودیم. این امر بدین خاطر رخ می دهد که انرژی آنها به ما چسبیده باقی مانده است. این ها نمونه های به یاد ماندنی از کُدینگ هستند، ولی بیش تر مواقع ما بدون اینکه متوجه شویم انرژی دیگران را می گیریم و با خود حمل می کنیم.

قطع کردن ریسمان به ما کمک می کند تا خودمان را از انرژی که برداشتیم پاکسازی کنیم، قبل از اینکه از نظر عاطفی ما را خسته و داغان کند. ما پیوندهای عاطفی را قطع نمی کنیم، فقط از دست زنجیرهای انرژی خلاص می شویم. تفاوت عظیمی بین این دو حالت وجود دارد.

اینها نمونه های بارزی هستند از مواقعی که به پاکسازی انرژی نیاز دارید. ولی به همان نسبت هم قطع کردن ریسمان انرژی با رفتارهای اعتیادآور و افکار منفی اهمیت دارند. که این امر هم ما را به تمرین دوم از قطع انرژی می رساند. دقیقا مثل همان موضوع چسبندگی انرژی با افراد، وابستگی انرژی به چرخه افکار و رفتارهای خاص هم می تواند ما را خسته کرده و باعث شود که هیچ احساس نکنیم خود واقعی مان هستیم. با جدایی از این افکار، می توانید خود والای تان را از انرژی ضعیف اینگونه افکار هم در امان نگه دارید.

تکنیک هایی برای قطع پیوندهای انرژی:

  • اولین کاری که باید برای پاکسازی انرژی انجام دهید، اسماج کردن محیط و خودتان است.
  • تکنیک دیگر استفاده از صدا برای شکستن انرژی پیرامون شماست. زنگوله تبتی یکی از وسایل ضروری است که باید در کیف ابزارتان داشته باشید. هر نوعی از زنگوله برای اینکار مقدور است ولی ما بیش تر از صدای زنگوله ای لذت می بریم که از چندین ماده ساخته شده است چرا که هر یک از آنها فرکانس انرژی متفاوتی را با خود همراه دارد. کارشناسان پیشنهاد می کنند که به صدا درآوردن زنگوله در اطراف تان هم بسیار مؤثر است.
  • با قطعه ای از کریستال کیانیت سیاه یا کریستال ابسیدین هم می توانید باعث قطع شدن گره های انرژی شوید. در پایان روز، می توانید با چند قطعه از کیانیت سیاه هدفمند ریسمان کلیه ی انرژی هایی که از خانواده، دوستان، همکاران و هر کسی دیگر که در طول آن روز ارتباط برقرار کرده اید را قطع کنید.
  • روشی دیگر برای رهایی از گره های انرژی نوشتن با کریستال هاست. بسیاری مواقع وقتی با افراد گره می خوریم باعث می شود که انرژی منفی خودمان را تشخیص دهیم که باید روی آن کار کنیم. برای از بین بردن منفی نگری که به خودمان تعلق دارد، گاهی اوقات لازم است قلم به دست بگیریم. فقط چند دقیقه زمان صرف کنید و چیزی را که باید از محوطه انرژی تان رها کنید بنویسید. شاید رفتارهای افراطی باشد یا مشغله ای که تمام تمرکزتان را از شما ربوده و حتی روی گذشته تمرکز منفی دارد.

 

کریستال کیانیت سیاه

کیانیت سیاه یک نوع قطع کننده کریستالی

الف) اولین کاری که هنگام نگه داشتنِ کریستال کیانیت سیاه یا ابسیدین باید انجام داد این است که با محلی که انرژی اش را متأثر کرده ارتباط برقرار کند. بسیاری مواقع، آنها با مراکز چاکرای شما ارتباط دارند. با این حساب، مراکز چاکراها همیشه برای شروع محل خوبی هستند. چشمان تان را ببندید تا با جریان بدن هماهنگ شوید. روی شکم خود سنگینی حس می کنید؟ آیا انرژی هایی به قلب تان چسبیده است؟ یا احساس می کنید انرژی منفی در سر/ ذهن تان وجود دارد؟ دنبال کنید و ببینید این انرژی ناخواسته را در کجای بدن خود حس می کنید.


ب) بعد خودتان را مجسم کنید که آن انرژی را از خودتان بیرون می کشید. از دستان خود برای تلقین بیرون کشیدن استفاده کنید. با استفاده از کیانیت سیاه ریسمان را ببرید. کیانیت را پایین بیاورید و تصور کنید که آن ریسمان را تکه تکه می کنید تا از تکرار این حادثه جلوگیری کنید. بعد خودتان را متصور شوید که آن را به چیزی مثبت مثل ماه، خورشید یا زمین تبدیل می کنید. تا جایی که می توانید این کار را تکرار کنید.


پ) گاهی اوقات پس از انجامِ این عمل، شاید احساسِ تهوع به شما دست دهد. معمولاً به این علت است که در حال سم زدایی این انرژی هستید. برای همین خیلی مهم است که خودتان را با روشنایی سرشار کنید. کریستال سلنیت را بگیرید و آن را روی ناحیه ای که ریسمان را قطع کردید قرار دهید. موقعی که عشق و روشنی را به شما تزریق می کند تماشایش کنید.


ت) مرحله بعد در این فرآیند این است که ببینید چطور می توانید بخشش کنید، هم خودتان را و هم دیگران را. بخشش، کوله باری که خشم و منفی نگری بر دوش ما گذاشته را سبک تر می کند. به عنوان تمرینی که به رویارویی کمک می کند، عملِ بخشش شاید ضروری ترین مرحله برای پیشرفت باشد.


ث) پس از کار کردن با کریستال ها، از پاکسازی شدن آنها مطمئن شوید. قطع کردن ریسمان روشی مؤثر و آسان برای پاکسازی روح در مواقع ضروری است. البته باید کارهایی را انجام دهید: حتماً دستان خود را بشویید و کریستال ها را پاکسازی کنید. خوشبختانه، سلنیت یکی از کریستال های پاکسازی است که خودش نیازی به پاکسازی شدن ندارد و دیگر سنگ ها را تصفیه می کند. پس می توانید کیانیت سیاه خود را توسط سلنیت پاکسازی و شارژ مجدد کنید. ما پس از هر بار استفاده در این تمرین ها، در صورت امکان کریستال ها را بیرون زیر آفتاب قرار می دهیم.


هر چه ما واقعیت های شخصی مان را اعتراف کنیم سریع تر می توانیم از دست چیزهایی که به دردمان نمی خورند رها شویم. پس روی قطعه ای کاغذ چیزی را که دوست دارید رها کنید بنویسید. کاغذ را تا بزنید و قطعه ای از تورمالین سیاه را روی آن قرار دهید. تورمالین سیاه کریستال فوق العاده ای برای رها کردن است. بعد تکه ای از کریستال رز کوارتز را روی کاغذ قرار دهید تا به اندازه انرژی بخشش، عشق را هم حمل کنید.

کریستال ها چطور می توانند بندهای انرژی قطع کنند؟

کریستال کوارتز شفاف، آمیتیست، لاجورد، سلنیت، کیانیت سیاه و…

چطور می توان بندهای انرژی را با ذهن بیش فعال قطع کرد؟

مثل کریستال سلنیت و کیانیت سیاه، آمتیست هم یکی دیگر از قطع کننده هاست که می بایست در کیف ابزار خود داشته باشید. آمتیست به طور اختصاصی به قطع کردن انرژی هایی که به چشم سوم و ذهن شما چسبیده اند کمک می کند.

کریستال آمتیست را پاکسازی کرده و سپس برنامه ریزی کنید. بعد آن را روی چاکرای چشم سوم خود قرار دهید تا همه آشفتگی ها را به سطح بیاورد. حرکت فیزیکی بیرون کشیدن گره های انرژی را شروع کنید و با استفاده از منشور آمتیست آن گره ها را قطع کنید. پس از قطع کردن، تجسم کنید که آن گره ها را به چیزی با فرکانس ارتعاشی بالا (مثل کوه یا طبیعت) وصل می کنید. به مرور زمان، احساس خواهید کرد که انرژی تان سبک تر و سبک تر می شود.

در آخر باید بدانید، ظریف ترین رابطه ای که در زندگی ما هست، همان رابطه ای ست که ما با خودمان داریم. ولی ما برای شناخت کارهایی که درست انجام می دهیم زمانی صرف نمی کنیم. قطع کردن انرژی باعث می شود دوباره ب خودمان ارتباط برقرار کنیم.

در چنین مواقعی، می فهمیم با اینکه گاهی اوقات روزها خوب سپری می شوند و گاهی روزها سخت، ولی ما در هر حال متعهد هستیم که خودمان را دوست داشته باشیم. اینها ابزارهایی هستند که امیدواریم برای تغییر انرژی تان کمک کنند. هر چیزی که دیگر به دردتان نمی خورد را رها کنید. به خودتان استراحت دهید و از خودتان در این مسیر زندگی لذت ببرید.

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند آمیتیست

دستبند های کریستالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت × 9 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه