وبلاگ

تنظیم اهداف شفاف با کوارتز شفاف

کوارتز شفاف

هیچ موقعی برای تنظیم اهداف، کریستالیزه کردن اهداف با کوارتز شفاف بد نیست. وقتی چشمان تان را روی اهداف تنظیم کنید، به اندازه ی دست یافتن به آنها اهمیت دارد. مثل این می ماند که به سوپرمارکت محل می روید: وقتی می دانید چه می خواهید زمان و پول کم تری را صرف می کنید بجای اینکه بی هدف بین غرفه ها راه بیفتید. همه ی ما مخصوصاً با شکم گرسنه، این کار را کرده ایم و بعد پشیمان شده ایم از اینکه چرا یک عالمه خرت و پرت خریدیم. برخلاف سوپرمارکت محل، زندگی هیچ محدودیتی برای حرکت کردن شما درنظر نمی گیرد. با سرمایه گذاری کردن کمی زمان برای ارتباط با نیازها و خواسته های تان می توانید در سال های زیادی از عمرتان صرفه جویی کنید.

تنظیم اهداف شفاف مثل نوشتن لیست خریدتان است. به شما کمک می کند تا یادتان بماند که به دنبال چه هستید، پس چیزی را بی هدف طی نمی کنید. سنگ موردعلاقه ما برای بدست آوردن شفافیت در اهداف کریستال کوارتز شفاف است. می توانید در اشکال مختلف با مفهوم کریستال کوارتز شفاف ارتباط بگیرید، از منشور گرفته تا گوی و سنگ های تامبل شده و خوشه های آن! هر شکلی از کریستال کوارتز تجربه منحصربفردی را برای تان رقم خواهد زد.

کارشناسان کریستال کوارتز را به عنوان بهترین دوست برای کاهشِ مسائل ذهنی که بخاطر رقابت در استراتژی های زندگی یا ایده ها رخ می دهند، می داند. وقتی نیاز است که به یک استراتژی متعهد بمانیم از خواص شفابخش کریستال کوارتز شفاف استفاده کنیم تا شفافیت کامل را در مسیری که باید اتخاذ کنیم مشخص کند.

در ادامه نکاتی را می خوانید که باید برای تنظیم اهداف شفاف با کوارتز شفاف بدانید:

تنظیم اهداف شفاف با کریستال کوارتز شفاف

منشور کریستال کوارتز ابزار فوق العاده ای است برای تنظیم و حفظ انرژی اهداف شفاف شما. اگر شما بدانید که می خواهید چه هدفی تنظیم کنید، آن را روی کاغذی یادداشت کنید. پس از تا کردن کاغذ آن را در محیط مقدس مخصوص خود یا جایی که به راحتی بتوانید ببینید قرار دهید تا مدام یادآوری کند. بعد منشور را در بالای هدف نوشته شده بگذارید، دستان خود را روی منشور قرار داده و یک بار دیگر هدف را با صدای بلند تکرار کنید. منشورها کارشان فرستادن انرژی های متمرکز بالا به سمت کهکشان است.

خوشه کریستال کوارتز شفاف

اگر می خواهید تک تک گوشه های فضای خود را با روشنی پر کنید خوشه های کریستال کوارتز شفاف بهترین گزینه هستند. بخاطر منشورهای مختلف زیادی که در خوشه ها وجود دارد، انرژی سنگ همزمان در جهت های مختلفی متمرکز خواهد شد. به همین دلیل کارشناسان پیشنهاد می دهند که خوشه کریستال کوارتز را در اتاق نشیمن خود قرار دهید تا هر نوع انرژی هم که به محیط وارد شود، با مثبت نگری کوارتز ادامه پیدا کند.

کریستال کوارتز شفاف

جواهرات کریستال کوارتز شفاف

پوشیدن جواهرات کریستال کوارتز به شما اجازه می دهد تا با تصفیه کردن انرژی کوارتز در سراسر روز ارتباط بگیرید. این مثل طلسم کار می کند، بطور مداوم خواص شفابخش مثل شفافیت، تمرکز و قدرت را تزریق می کند. برای تقویت موفقیت تان با انرژی این جواهرات، می توانید جواهرات کریستال کوارتز خود را برنامه ریزی هم بکنید. برنامه ریزی کردنِ هدف تان بر جواهرات سنگ محکی را در اختیارتان قرار می دهد که به راحتی می توانید به منظورِ تجدید خودتان با انرژی اهداف آن را مورداستفاده قرار دهید.

آویز منشوری کوارتز شفاف

چطور می توان کاری را به عهده کریستال کوارتز شفاف سپرد؟

کریستال های کوارتز شفاف با انرژی پرتو می افکنند. ولی به ما بستگی دارد که این انرژی را برای هدفی خاص بکار ببندیم. در ابتدا، با پاکسازی کردن کریستال می توانید اینکار را انجام دهید چون مطمئن می شوید که با سنگ انرژیکی پاک کار می کنید. با اینکه روش های بسیار زیاد و مختلفی برای پاکسازی کریستال وجود دارد یکی از راحت ترین آنها این است که سنگ را در دود مریم گلی غرق کنید. پس از تصفیه سازی سنگ، کمی در کنار کریستال بنشینید تا با انرژی آن همسو شوید.

با خودتان فکر کنید که در حال حاضر در زندگی تان، می خواهید به چه انرژی تمرکز کنید. برای مثال، اگر می خواهید در چیزی شفافیت ایجاد شود، کریستال کوارتز شفاف را در دست خود نگه دارید و فکر کنید: من این سنگ را برای شفافیت برنامه ریزی می کنم. می تواند به من کمک کند تا با روحم و الهامات همسو بمانم. این به عنوان یادآورِ همان انرژی که می خواهید متجلی شود، کار می کند. این کار موقعی که آشفتگی های زندگی سعی می کنند تمرکز شما را به سمت منفی جلب کنند به شما کمک می کند.

اسکراب نمک در آیین حمام کردن

اسکراب نمک می تواند یک روش عالی برای حذف انرژی باقی مانده از جسم تان باشد. بعلاوه، نمک از هالیت معدنی بدست می آید که بخاطر خصوصیات شفابخش تصفیه کننده اش شهرت دارد. به منظور استفاده از اسکراب نمک که هم برای پوست و هم روح مفید است، یک لیوان شیشه ای پر از نمک دریایی، چند قطره روغن لوندر و سنگ تامبل شده کریستال کوارتز شفاف موردنیاز است.

کوارتز شفاف تامبل شده

کوارتز شفاف تامبل شده

بگذارید کریستال کوارتز شفاف محتویات درون شیشه را به مدت دو روز پشت سر هم شارژ کند تا بتوان از اسکراب استفاده کرد. بعد وقتی برای حمام یا دوش گرفتن آماده شدید کریستال را از ترکیب اسکراب بردارید. کمی از اسکراب را روی دستان خود بگیرید و روی دست ها، پاها، گردن، بازوها، زیر پاهای تان و مابقی بدن تان بمالید. به مدت 11 روز مداوم اینکار را انجام دهید. به شما در تصفیه روح تان کمک کرده و در انرژی موردنیازتان شفافیت کامل را ایجاد می کند.

کوارتز شفاف یکی از محبوب ترین سنگ هاست ولی ما معمولاً با دست کم گرفتن مزایای زیاد بی توجهی می کنیم. بخاطر اینکه کریستال کوارتز یکی از چندکاره ترین و قدرتمندترین سنگ ها برای شفابخشی روح و برنامه ریزی اهداف شفاف است، بینش های زیادی در اختیار دارد که به ما منتقل کند. برای پاکسازی ذهن، جسم و روحِ هر چیزی (به جز انرژی مثبت اهداف تان) به سراغ مفهوم کوارتز شفاف بروید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

آویز منشوری کوارتز شفاف

کوارتز شفاف


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × 9 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه