وبلاگ

خواص سنگ برونزیت

برونزیت؛ سپر زمین

این سنگ محافظ می تواند انرژی منفی را باطل کرده و آن را به سمت فرستنده اش برگرداند. بدین ترتیب آن انرژی های منفی از سر راه شما برداشته می شوند. برونزیت ناحیه چاکریک را تحریک می کند برای همین همه چاکراها بیش ترین توانایی خود را بکار می گیرند. اگر انرژی تان تخلیه شده و همه جا را منفی نگری پوشانده است، اجازه دهید که این سنگ به شما انرژی برای جنگیدن را بدهد و در مقابل هر چیزی که به سمت تان می آید، به سپری از جنس برنز تبدیل شود.

معرفی سنگ برونزیت

موقع استشمام، در هر دم اعتماد به نفس را به درون بکشید و با هر بازدم تردیدها را از خودتان دور کنید. این پیام سنگ برونزیت است مخصوصاً موقعی که به طور روزانه به مدیتیشن با آن می پردازید. این سنگ جنگنده محافظ، مفهوم این سنگ ، با افزایش اعتماد به نفس و شهامت برای عمل کردن مرتبط است.

اگر در این دنیای مدرن احساس دستپاچگی می کنید و فکر می کنید توانایی تغییر ندارید، با این سنگ ارتباط برقرار کنید تا نه تنها انرژی منفی را دور کند بلکه آن را به صاحبش برگرداند. وقتی با بزرگ ترین چالش های زندگی تان روبرو هستیداین سنگ  به شما شهامت و اعتماد به نفس می دهد تا فراز و نشیب های زندگی را تحت کنترل درآورید.

مفهوم سنگ برونزیت

مفهوم سنگ برونزیت با بازیابی هامونی عمیق درونی ارتباط دارد یعنی ذهن، جسم و روح شما با ریتم طبیعی کائنات همسو می شود. به عبارت دیگر، وقتی افکار شما با کلمات و اعمال شما هماهنگ باشد خوشبختی به روی شما لبخند می زند. هر فکری که به این دنیا وارد می کنیم، اثر دارد، پس مهم است که افکارمان را عاقلانه انتخاب کنیم. در طول مدیتیشن با خواص این سنگ آشنا شوید و اجازه دهید انرژی روان آن افکار عشق، صلح و هارمونی را تشویق کند.

با انرژی فعال آن، این سنگ برنزی مثل دوز روزانه ویتامین سی برای روح شماست. آن را در دستان خود نگه دارید تا همیشه بادی گاردی همراه تان باشد که شما را از آسیب های معنوی مصون می دارد.

با شارژ کردن و پاکسازی برونزیت (با دود گیاه مریم گلی) خواص تثبیت کنندگی آن را مهار کنید. سنگ را بطور کامل با دود گیاه مقدس بپیچید و بعد هدف معینی به آن بدهید، این روش برگرفته از سنت بومیان امریکایی است که صدها سال بکار می بسته اند. بدین ترتیب، سنگ بر خواسته های شما متمرکز می شود و شما می توانید هر موقع که خواستید به انرژی آن دست پیدا کنید. برای تعیین هدف، آگاهی را به قلب تان بیاورید و چند نفس عمیق بکشید و لحظه حال را درک کنید.

اسماج مریم گلی و پالوسانتو

برای خرید اسماج مریم گلی و پالوسانتو روی عکس کلیک کنید

هنگام دم و بازدم، همه احساسات منفی و کینه ها را رها کرده و آن نور روشن و درخشنده درون روح تان را حس کنید.

خواص شفابخش سنگ برونزیت

برونزیت یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای کاهش تردید به خودتان است. وقتی به انرژی قوی و برجسته سنگ برونزیت دسترسی دارید هرگز اجازه ندهید ناامنی ها و تردید به خودتان، شما را اسیر خودشان کنند. به آرامی همراه با سنگ بنشینید و اجازه دهید که حتی در سخت ترین شرایط، تفکر مسالمت آمیز ایجاد شود.

وقتی ذهن شما آرام باشد، اعتماد به نفس تان شکوفا می شود و شما را در مسیر رسیدن به رؤیاهای تان هدایت می کند. این سنگ به ما کمک می کند تا تردید به خودمان را حذف کرده و روح مان را مجدداً راه اندازی کنیم، بدین ترتیب دوباره به خودمان اعتماد می کنیم.

اولین قدم این است که از افکار منفی که ما را عقب نگه می دارند، رها شویم. برونزیت را نزدیک خود نگه دارید و بگذارید برای شما یادآوری کند که آرامش درونی نشان تعهد شما برای رهایی از تردید و نقد از خودتان است. ضمن اینکه، برخی از بزرگ ترین نبردهای ما درون ذهن ما صورت می گیرند.

سنگ برونزیت تامبل شده

خصوصیات سنگ برونزیت

خواص شفابخشی سنگ برونزیت بسیار محافظ و متعادل کننده هستند. عناصر اصلی برای هارمونی به شمار می روند و تعادل زیبایی را بین ذهن، جسم و روح ایجاد می کنند. وقتی موضوع انرژی منفی مطرح باشد خواص این سنگ به طور ویژه روی “بلاتکلیفی” کار می کنند. بلاتکلیفی یکی از ضعیف کننده ترین اثرات جانبی تردید به خودتان است. برای اینکه تصمیمات مهم زندگی تان را بگیرید و برنامه های آینده را مشخص کنید، برونزیت را در بین سنگ های شفابخش خود داشته باشید تا با ویژگی های تثبیت کننده و عاقلانه کمک تان کند.

هدف بدون برنامه فقط یک آرزوست. ولی با نقاط قوت و حمایت برونزیت این شهامت و بصیرت در شما ایجاد می شود که از تحلیل گذشته دست بردارید و برنامه ریزی کردن برای آینده ای روشن را آغاز کنید. وقتی با خواسته ها و کل نیروی حیات روح تان زندگی را تجربه کنید، آماده باشید تا رؤیاهای تان به واقعیت بدل شوند. از برونزیت به عنوان نیروی انگیزشی استفاده کنید تا آینده زیبایی برای تان خلق کند. بجای اینکه بنشینید و گذر عمر را تماشا کنید برونزیت از شما می خواهد تا اقدام کنید، سخت کار کنید و معجزه های خودتان را در هر روز رقم بزنید.

خواص سنگ برونزیت مثل راهنمای معنوی هم هست؛ به طوری که کمک می کند مسئولیت اعمال تان را به عهده بگیرید. با اینکه هیچ کس کامل نیست، برونزیت به ما این انگیزه را می دهد تا به دنبال پیشرفت باشیم؛ نه کامل بودن! بعلاوه، اشتباهات و فراز و نشیب ها هستند که مهم ترین درس های زندگی را به ما می دهند.
برونزیت را تهیه کنید و همیشه بخاطر بسپارید که امید، از ترس قوی تر است.

 

 

برای خرید محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

2 نظر در “خواص سنگ برونزیت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ نُه = 15

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه