کریستال ها را مطابق اهداف خود انتخاب کنید

سنگ ها و کریستال های شفابخش مانا جم ابزاری هستند که به شما کمک می کنند افکار هوشیارانه خود را با جسم تان ارتباط دهید. وقتی سنگ های شفابخش ماناجم را با هدف مشخصی برنامه ریزی کنید، شاهد تغییرات شگرفی می شوید که در زندگی تان به وجود می آورند.
افکار ما بسیار قدرتمند هستند زیرا انرژی درون ما مستقیم را بازتاب می‌دهند. هنگامی که از سنگ ها و کریستال های شفابخش در این فرایند استفاده می کنید، فرکانس کریستال ها افکار و اهداف شما را تقویت می‌کنند

محافظت و پاکسازی

زمانی که انرژی شما پاک و محافظت شده باشد، احساسات منفی در شما وجود نخواهند داشت. با استفاده از کریستال های محافظ و پاک کننده خود را از انرژی های منفی و تاریکی که در اطراف و درون شما هستند رها کنید و انرژی های مثبت و‌ نور را به سوی خود جذب کنید

فراوانی و موفقیت

اگر میخواهید پول و خوشبختی را به زندگی خود جذب کنید، از کریستال های ثروت و موفقیت استفاده کنید. با این مجموعه از کریستال ها اعتماد به نفس، اراده، و شانس خود را افزایش دهید تا به اهداف مالی و شغلی خود برسید. کریستال خود را پیدا کنید .

آرامش و سلامتی

وقتی صحبت از سلامتی می شود کریستال های شفابخش برای حمایت از روح و روان شما یکی از باید ها هستند. مجموعه کریستال های سلامتی ما می‌توانند باعث بهبود سلامت ذهن، جسم و عاطفه ی شما شوند و به شما کمک کنند زندگی بهتری داشته باشید.

تعادل و تمرکز

اگر شما احساس سردرگمی و عدم تمرکز دارید کار با کریستال ها می تواند باعث افزایش تمرکز و بهبود ثبات شما شود از انرژی زمینی و متمرکز کریستال های متعادل کننده استفاده کنید و به کمک آن ها ذهن خود را پاکسازی کنید تا قدرت ذهنیتان افزایش یابد. 

عشق و خوشبختی

کریستال های عشق و خوشبختی دقیقا همان چیز هایی هستند که شما برای جذب عشق و شادی در زندگی به آن ها نیاز دارید. این مجموعه از کریستال ها آغوش قلب شما را به سوی عشق به خود، عشق به زندگی و عشق به معشوق باز خواهند کرد.

شروع جدید

هنگامی که برای شروع یک اتفاق آماده شدین آن را به کمک کریستال ها رغم بزنید انرژی این کریستال ها به شما این قدرت را خواهد داد که همه چیز را از ابتدا مرتب و شروع کنید و با قدرت در جهت تبدیل اهداف جدید خود با واقعیت  قدم بردارید

اشتیاق و خلاقیت

وقتی می خواهید با طبیعت خلاق خود ارتباط برقرار کنید از کریستال های اشتیاق و خلاقیت استفاده کنید و از آن ها الهام بگیرید. این کریستال ها به شما کمک خواهند کرد که تخیل و شور درون رو خود را خارج کنید و به تصویر بکشید.

معنویت و ایمان

هرکسی عادت معنوی منحصر به فرد خود را دارد. چه به دنبال برقراری ارتباط با جایگاه بالاتری باشید چه به دنبال عمیق تر کردن ارتباطتان با خودتان، این کریستال ها می توانند در این سفر ماجراجویانه ی معنوی به شما کمک کنند.