وبلاگ

بهترین کریستال ها برای خانه

راهنمای اتاق به اتاق استفاده از کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

هیچ فضایی از خانه شما مهم تر نیست: آنجا جایی ست که تجدید می شوید، بازسازی می شوید، استراحت می کنید، به آرامش می رسید، غذا درست می کنید و اوقات خوشی را با خانواده خود –و البته خودتان- سپری می کنید.

خانه، فضاهای عمیقاً خصوصی هستند. می توانند مثل آینه عمل کنند: شخصیت و علایق ما را منعکس می کنند. برای همین جای تعجب نیست که انرژی ما را هم منعکس کند. وقتی بین افراد خانه تنش وجود داشته باشد انرژی خانه هم احساس تنش می کند. وقتی غمگین هستید یا سوگوارید، خانه شما هم این تیرگی را نگه می دارد. و وقتی افکار مغشوش و آشفته ای در سر دارید این آشفتگی معمولاً در خانه شما هم متجلی می شود.تا به حال از کریستال ها برای خانه استفاده کرده اید؟

کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

بنابراین، نه تنها مهم است که انرژی خانه خود را بطور مداوم پاکسازی کنید، بلکه باید آن را با نور و عشق هم سرشار سازید. هر چه بیش تر خانه را به جایی تبدیل کنید که انرژی مثبت بتاباند، روح شما هم در همان سطح ارتعاش بالا می رود.بعضی کریستال ها برای خانه وجود دارند که بین خانه و روح شما هماهنگی ایجاد می کنند.

 

اگر حس می کنید که خلاقیت، امور مالی و یا عاطفی تان مسدود شده، سنگی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند انرژی موردنیازتان فعال شود. در اتاق خواب خود به عاشقانه بیش تری نیاز دارید؟ این هم سنگ مخصوص به خود را دارد. می خواهید افکار مضطرب را آرام کنید؟ سنگ تأثیرگذاری برای اینکار هست. در این مقاله ماناجم، به احتمالات بی پایانی می پردازیم که این ابزارهای شفابخش در اختیار خانه شما قرار می دهند.بهترین کریستال ها برای خانه شما را معرفی میکنیم.

کریستال هایی برای اتاق کار: افزایش خلاقیت، انگیزه و بهره وری

آونتورین، تورمالین سیاه، کارنلیان، مالاکیت، فانتوم کوارتز، پیریت، چشم ببر، شانگیت

اتاق کار شما، جایی ست که بایستی تمرکز کنید و بهره وری داشته باشید. بهتر است که این محیط را بدون آشفتگی و سازمان یافته نگه دارید تا بتوانید بدون مزاحمت کار کنید. این کریستال ها می توانند انرژی محل کارتان را با فراوانی مالی، تمرکز ذهنی و تجارت هوشمندانه هماهنگ نگه دارند.

کریستال های اتاق کار

کریستال ها برای خانه

آونتورین: این سنگ را برای خوش شانسی و موفقیت روی میز کار خود قرار دهید.

تورمالین سیاه: روی میز کار خود در کنار کامپیوتر و تلفن یا هر دستگاه الکترونیکی دیگری قرار دهید تا شما را از اشعه های الکترومغناطیسی محافظت کند. بعلاوه، تورمالین سیاه از نظر انرژیکی می تواند شما را از تنش محل کار در امان نگه دارد.

کارنلیان: این سنگ را در جایی قرار دهید که وقتی به ایده های جدید و انگیزه ای خلاقانه نیاز پیدا کردید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین کارنلیان می تواند احساس اطمینان را موقع تصمیم گیری ها در شما ایجاد کند.

کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

مالاکیت: این سنگ را بر روی قراردادهای کاری که ظاهراً خوب پیش نمی روند، صورتحساب هایی که بابت شان نگران هستید، معامله های کاری که به شفافیت نیاز دارند قرار دهید. مالاکیت به تحول امور مالی کمک کرده و شما را تشویق می کند تا با ایده ها و راهکارهای جدید به شرایط چالش برانگیز نزدیک شوید.

فانتوم کوارتز: در بالاترین سطح میز کاری خود قرار دهید تا شرایط کاری استرس زا را به سطح بیاورد، بعد وقتی شما آن را ردیابی کردید این کریستال کمک می کند تا راهکاری برای آن بیابید.

پیریت: این سنگ را روی کارت بیزینس، قرارداد منتظر یا پیشنهاد کاری قرار دهید. پیریت مسیر را برای ثروت پاکسازی کرده و به عنوان آهنربای پول عمل می کند. انرژی کریستال پیریت را به محل کار خود بیاورید تا با فراوانی ایده ها، فرصت ها و اطمینان در محیط کار روبرو شوید. پیریت را بر روی کارت بیزینس خود قرار دهید تا فراوانی را متجلی کند. شهامت، انگیزه و کل انرژی فراوانی که موقع ارتباط با پیریت بدست می آورید باعث می شوند که برای رشد کسب وکارتان ریسک های ضروری را انجام دهید.

چشم ببری: برای اینکه بتوانید متمرکز بمانید روی میز کار خود قرار دهید. این کریستال بهره وری شما را ارتقا داده و به شما شهامت می دهد تا ریسک های محاسبه شده را بپذیرید و انگیزه می دهد تا سخت کار کنید.

شانگیت: یکی از آنتی اکسیدان های طبیعی که برای محل کار و روی میز کار هم سنگ بسیار مهمی به شمار می آید شانگیت است. برخلاف سنگ های دیگر روی زمین، این سنگ تنها در روسیه یافت می شود و می تواند اشعه الکترومغناطیسی که از دستگاه های الکترونیکی ساطع می شود را جذب و خنثی کند.

اگر روی میز شما از کامپیوتر و تبلت و تلفن و دیگر لوازم برقی پر شده، این سنگ می تواند خیلی کمک کننده باشد. بعلاوه، این سنگ با چاکرای ریشه ارتباط دارد بنابراین شما را به زمین متصل نگه می دارد.

کریستال هایی برای اتاق خواب: استراحت، تجدید نیرو و شور عاطفی

آمتیست، رز کوارتز، سلنیت

اتاق خواب شما، محل مقدسی است و باید ملایم و آرامش بخش باشد. در مورد کریستال های اتاق خواب، اصطلاح “هر چه کم تر، بهتر” صدق می کند. کریستال ها تقویت کننده نیرو هستند. حاشیه انرژی که برخی افراد حمل می کنند، ممکن است تجربه خواب راحت را از آنها بگیرد.

اگر نسبت به انرژی حساس هستید یا به سختی خواب راحت را تجربه می کنید، همه کریستال ها را حذف کرده و دوباره آنها را یکی یکی اضافه کنید.

ببینید بعد از چند روز چه حسی دارید. خواب تان بهتر نشد؟ اتاق خواب آرامش بیش تری دارد؟ خیلی مهم است که تعادلِ انرژی کریستالی که به دردتان می خورد را پیدا کنید.

پس قبل از اینکه پیکربندی کریستالی اتاق خواب را تصمیم بگیرید کریستال ها را طبق نیازتان اضافه کرده و کم کنید.

کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

 

این کریستال ها، علاوه بر انرژی آرام بخشی که دارند، عشق را به اتاق خواب تان می آورند تا زندگی عاشقانه تان بهتر شود.

آمتیست: روی کشوی پاتختی یا کمد لباس خود قرار دهید تا اتاق تان را با انرژی آرام بخش پر کند. وقتی انرژی آرام بخش آمتیست شما را در بر گرفته تجربه خواب آرام خیلی آسان تر می شود.

رز کوارتز: به دنبال کریستالی می گردید که خواب شما را بهتر کرده و آرامش تان را بالا ببرد؟ چه کریستالی بهتر از همانی که احساس آرامش و عشق بی قید و شرط را از خودش منتشر می کند؟ رز کوارتز با چاکرای قلب در ارتباط است تا روح تان را به آسیب پذیری باز کند و عشق را در روابط تان گسترش دهد.

سنگ ضروری برای عشق به خود است چرا که به شما می فهماند لایق همان عشق و همدردی هستید که به دیگران ابراز می کنید.

بخصوص آنهایی که با خانواده زندگی می کنند می توانند از رز کوارتز بهره مند شوند. این سنگ با انرژی ملایمی که دارد تنش های باقی مانده از روز را تسکین می دهد و نمی گذارد عصبانی به خواب بروید.

دو قطعه از این سنگ را در گوشه سمت راست (از ورودی اتاق خواب) قرار دهید. دو قطعه بودنش نماد دو نفر در یک رابطه است. می توانید در پایه هر چهار گوشه تخت نیز یک قطعه رز کوارتز قرار دهید تا با انرژی عشق تختخواب تان را پر کند.

سلنیت: از آنجایی که انرژی پاکسازی شده اتاق برای ماناجم بسیار اهمیت دارد داشتنِ یک پاکسازی کننده طبیعی انرژی مثل سلنیت، در زیر تختخواب یا بالش تان بسیار ضروری است. این کریستال انرژی محیط را سبک و شارژ شده نگه می دارد. اگر می خواهید فضایی پاکسازی شده با ارتعاشات بالا داشته باشید از لامپ سلنیت استفاده کنید.

این درخششی که لامپ های سلنیت از خودشان منتشر می کنند بهترین نوع روشنایی را برای موقعی که می خواهید استراحت کنید و با مطالعه کتاب در تختخواب شارژ مجدد شوید، فراهم می کند.

کریستال هایی برای اتاق کودک: فضایی بهشت گونه برای فرشتگان کوچک

آنجل اورا کوارتز، آزوریت، سلستیت، فلوریت، رز کوارتز، سلنیت

کریستال ها فقط برای بزرگسالان نیستند. کریستال ها، مخصوصاً آنهایی که در این لیست قرار می گیرند، دقیقاً به همان اندازه ای که برای ما مفید هستند برای کودکان هم مناسبند.

این کریستال ها وقتی در اتاق خواب کودک قرار داده شوند روشنایی و سرزندگی محیط را حفظ می کنند و مانع از ترس های شبانه می شوند.

کریستال های کودکان

کریستال های کودکان

آنجل اورا کوارتز: این سنگ را روی کمد یا پاتختی قرار دهید تا انرژی سبک و شادی را در فضای اتاق منتشر کند.

آزوریت: روی میز کار یا بازی کودک قرار دهید. این سنگ تمرکز را ارتقا می دهد تا چیزی که در مدرسه یاد گرفته را در ذهنش ثبت کند.

سلستیت: کنار تختخوابش قرار دهید تا مثل یک نوزاد به خوابی آرام فرو برود. انرژی آرام بخش و ارتعاش بالای آن دقیقاً همان انرژی است که از کابوس ها و هیولاهای شب در امان نگه می دارد.

فلوریت: در جایی قابل دیدن قرار دهید تا فضای اتاق را با انرژی جادویی پر کند. این سنگ رنگ کمانی می خواهد مثبت نگری، آرامش خاطر و رؤیاهای دلچسبی را برای کودک تان فراهم کند.

رز کوارتز: در جایی برجسته قرار دهید تا از خودش عشق بپراکند. وقتی کودکان بدانند و حس کنند که دوست داشتنی هستند، اتفاق عجیب و خارق العاده ای رخ می دهد. رز کوارتز همین عشق را به آنها داده و تقویت می کند.

سلنیت: روی لبه پنجره قرار دهید تا انرژی اتاق را پاکسازی کرده و ارتعاش را بالا ببرد. کریستال سلنیت مطمئن می شود که اتاق کودک تان حتماً جریان دائم انرژی مثبت را داشته باشد.

 

 

کریستال هایی برای آشپزخانه: با عشق و هارمونی آشپزی کنید

آپاتیت، کارنلیان، سیترین، کوارتز شفاف، فلوریت، سودالیت

قلب خانه شما، آشپزخانه است. جایی ست برای تغذیه و خلق کردن. کریستال هایی که در این بخش معرفی می شوند به شما کمک می کنند تا این فضای ضروری را با سرزندگی و نشاط نگه دارید.

کریستال ها برای اشپزخانه

کریستال ها برای خانه

 

آپاتیت: به منظور انعطاف پذیری و الهام گرفتن این سنگ را در کنار کتاب های آشپزی قرار دهید. چیزهای جدید امتحان کنید و اینکار را گسترش دهید.

کارنلیان: کریستالی پویاست که انرژی به روشنی سطح پرتقال آتشین از خودش منتشر می کند. این سنگ برای آشپزخانه سودمند است به این خاطر که اطمینان و اعتماد به نفس ایجاد کرده، خلاقیت را افزایش داده و بنیه را ارتقا می دهد.

آشپزی کردن کار سختی است و کارنلیان این سختی فیزیکی را از دوش شما برمی دارد و به شما الهام می بخشد تا در دستورالعمل های آشپزی ریسک پذیر باشید. کارنلیان به عنوان سنگ خلاقیت و اشتیاق در کنار کتاب های آشپزی تان، غذاهایی که می پزید را خوشمزه تر خواهد کرد.

سیترین: این سنگ را روی لبه پنجره قرار دهید تا خورشید به آن بتابد. باعث می شود انرژی شاد و مثبتی را به کل اتاق منتشر کند. موقع تدارک غذا، سیترین روح و فضای ما را با شادی و لذت پر می کند. موقتی خورشید به این سنگ خوشحال می تابد، درخشش و رنگین کمانی زیبا در آشپزخانه شما تشکیل می شود.

کوارتز شفاف: دقیقاً مثل سیترین، این کریستال را هم باید روی لبه پنجره قرار دهید تا خورشید به آن بتابد. اینکار باعث می شود اشعه های نور در سراسر آشپزخانه شما پخش شوند.

این کریستال می تواند انرژی فضا را تصفیه کرده و پاکسازی کند. بر روی میز، کوارتز شفاف را قرار دهید تا انرژی را پاک و خالص نگه دارد.

فلوریت: روی میز یا کانتر آشپزخانه قرار دهید تا لایه های زیبای آن با انرژی رنگی آشپزخانه را پر کند.

سودالیت: بر روی میز غذاخوری قرار دهید تا ارتباط همسو و هماهنگ را بین اعضای خانواده و دوستان فراهم آورد.

هم باعث می شود همه افراد از خوردن غذا لذت برده، آزادانه صحبت کنند و احساس راحتی داشته باشند و هم فضایی سرشار از درک متقابل ایجاد می کند.

برخی از مهم ترین و بهترین صحبت ها بر سر میز غذا اتفاق می افتد و سودالیت کمک می کند تا چاکرای گلوی همه افراد برای مکالمات مفرح و خنده ها فعال شود.

 

 

کریستال هایی برای اتاق نشیمن: هارمونی را به اوقات خوش اضافه کنید

آمتیست، آپوفیلیت، سلنیت، شانگیت، فلوریت

اتاق نشیمن (هال) جایی ست که شما بیش ترین زمان خود در خانه را آنجا سپری می کنید. این فضا باید گرما و صفا و صمیمیت داشته باشد. کریستال هایی که در این بخش معرفی می شوند مسئول هستند که اتاق نشیمن خانه شما را با ارتعاش بالا نگه دارند.

کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

آمتیست: در جای قابل دیدن قرار دهید تا مدام به یادتان بیندازد که به پشت لم بدهید و استراحت کنید. محیطی مثل اسپا فراهم می کند. آمتیست استرس را آزاد کرده و مثل تصفیه کننده هوا عمل می کند.

آمتیست انرژی محافظت کننده ای دارد و می تواند فراوانی را به سمت شما جذب کند. برای اینکه انرژی آمتیست در همه جهات فضا پخش شود از آمتیست خوشه ای استفاده کنید.

آپوفیلیت: این کریستال را در جایی برجسته قرار دهید تا به راحتی قابل دیدن باشد. این کریستال درخشان اشعه های مثبت از خودش منتشر کرده و انرژی هر فضایی را بالا می برد.

سلنیت: این کریستال را بر روی لبه پنجره قرار دهید تا اطراف اتاق نشیمن را پاکسازی کند. اتاق را با انرژی سبک و مثبت پر کرده و ارتعاش فضا را بالا می برد.

شانگیت: این کریستال را باید در کنار دستگاه ها الکترونیکی قرار دهید چرا که می تواند از شما در مقابل اشعه های مضر الکترومغناطیسی محافظت کند.

بعلاوه، این سنگ را می توان در گوشه های اتاق هم قرار داد، به عنوان یک لایه سپر انرژیکی عمل می کند.

فلوریت: قطعه ای از فلوریت را روی میز قرار دهید تا هارمونی و تعادل را در فضا ایجاد کند. فلوریت کمک می کند تا روح خود را به تعادل رسانده و نگرانی ها و استرس هایی که ذهن تان را درگیر کرده اند از بین بروند.

 

کریستال هایی برای سرویس حمام: واحه ای کوچک در خانه

آکوامارین، جاسپر اقیانوسی، رز کوارتز، کوارتز شفاف

سرویس بهداشتی خانه، میزبان مهم ترین خودمراقبتی های روزانه شماست، پس خیلی مهم است که این فضا باعث شو بهتر از خودتان مراقبت کنید.

این کریستال ها در سرویس خانه شما فضایی را مهیا می کنند تا بتوانید برای یک روز پرتلاش و یک شب آرام آماده شوید.

کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

آکوامارین: در کنار وان حمام قرار دهید تا انرژی آرام بخش و جوان کننده اش را در آب تزریق کند. همچنین می توان به منظور همین هدف، روی دوش هم قرار داد.

اینکه این سنگ را در حمام قرار دهید باعث می شود هر بار که به آینه نگاه می کنید به یادتان می اندازد که خودتان را همانطور که هستید بپذیرید و دوست داشته باشید.

جاسپر اقیانوسی: این سنگ را در کنار سینک روشویی قرار دهید. زمان هایی را به آن نگاه کنید تا به یادتان بیاورد که خودتان را اولویت قرار داده و رشد دهید.

رز کوارتز: این سنگ را در نزدیکی محصولات زیبایی و پوستی تان قرار دهید تا به شما خاطرنشان کند که زیبایی درونی و بیرونی اهمیت دارند و برای تقویت شان وقت بگذارید.

قطعه ای از رز کوارتز را بردارید و آن را در آب قرار دهید و بگذارید به مدت 4 ساعت در آن بماند. بعد از این آب زیبایی به صورت خود بپاشید.

رز کوارتز در حمام یادآوری می کند که مراقبت از خود را جدی بگیرید. با تهیه ماسک چشم رز کوارتز یا رولر کریستالی به روتین قبل از خواب شب خود کمی لاکچری اضافه کنید.

رز کوارتز عشق را به محصولات مراقبتی تان اضافه می کند برای همین این انرژی شارژ شده به پوست شما تزریق می شود.

کوارتز شفاف: حمام محل پاکسازی ست و کوارتز شفاف، به عنوان اولین سنگ پاکسازی برای این فضا خارق العاده است.

ارتباط با کوارتز شفاف همچنان که جسم تان را پاکسازی می کند تصفیه روح تان را هم فراهم می کند. همراه داشتن آن در زیر دوش یا وان انرژی پاکسازی را تقویت می کند.

موقع خروج از سرویس، از سر تا پای خود –از چاکرای تاجی تا چاکرای ریشه- احساس سبکی و سرزندگی خواهید کرد.

 

کریستال هایی برای فضای مدیتیشن: انرژی را به تمرین خود القا کنید

آزوریت، کوارتز شفادهنده طلایی، لابرادوریت، مون استون، فانتوم کوارتز، رودونیت

فضای مدیتیشن، جایی ست که شما وقتی به سکوت و آرامش نیاز دارید در آن قدم می گذارید. پس این فضا را پر کنید از سنگ های آرام بخش موردعلاقه تان تا به شما کمک کنند که حداکثر استفاده را از انجام مدیتیشن ببرید.

کریستال ها برای خانه

کریستال ها برای خانه

آزوریت: هر قطعه از آن را در دست های خود قرار دهید تا به ذهنی آرام و متمرکز دست یابید که برای حضور در لحظه اهمیت دارد.

کوارتز شفادهنده طلایی: در مقابل خود روی زمین (جایی که مدیتیشن انجام می دهید) قرار دهید تا یادآوری کند که شفادهنده خودتان هستید. همه احساسات و عواطف را کنار بگذارید و با صدای بلند بگویید: شفادهنده، خودت شفا بده!

لابرادوریت: هر وقت که خواستید از افکار و باورهای قدیمی فراتر بروید لابرادوریت را در هر یک از دستان خود قرار دهید. این سنگ به شما کمک می کند تا باورهای محدودکننده قدیمی را پشت سر بگذارید و ذهن خود را وسعت بدهید.

مون استون: برای افزایش آگاهی معنوی با این سنگ مدیتیشن انجام دهید. مون استون با ماه و کیهان همسو است تا مسیر و هدف شما در زندگی را روشنایی بخشد.

فانتوم کوارتز: موقعی که خواستید از مانعی عبور کنید، هنگام مدیتیشن این سنگ را در دستان خود نگه دارید. قبل از شروع مدیتیشن، آن را در دست غالب خود بگیرید و با صدای بلند آن بخش از زندگی تان که به پیشرفت نیاز دارید را بر زبان بیاورید.

اجازه دهید مدیتیشن و فانتوم کوارتز به شما کمک کنند تا به سطح بالاتری دست یابید.

رودونیت: این سنگ را جایی در فضای مدیتیشن خود قرار دهید بطوری که چشم تان به آن بیفتد. رودونیت ابزار مفیدی است که قلب شما را نرم تر کرده و بخشیدن را برای تان آسان تر می کند.

 

کریستال هایی برای باغ: ارتعاشات بالا و آرامش کسب کنید

این ترکیبات از کریستال های مناسب برای باغ و باغچه، برای انواع کاکتوس ها هم مفیدند، پس اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و با این کریستال ها حس و حال جدیدی به باغ تان بدهید.

آونتورین سبز انرژی زمینی را به ریشه های گیاهان می فرستد. آن را به همراه کوارتز شفاف در خاک باغچه یا گلدان دفن کنید تا انرژی را تقویت کند.

اگر آب دادن به گیاهان کاری ست که همیشه فراموش می کنید این هدفگذاری را انجام دهید که نسبت به باغ خود متمرکزتر شده و حواس تان را بیش تر جمع کنید.

محصولات مرتبط

پیریت

کارنلیان

هماتیت

کوارتز شفاف

لاجورد

(روی متن کلیک کنید)

 

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − 1 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه